Twitter

Chris dostane #IceBucketChallenge

20. srpna 2014 v 22:19 | Veru
Asi spousta z vás už tento článek na svém blogu psala, takže o #IceBucketChallenge jen ve stručnosti Jedná se o akci, která momentálně probíhá na většině sociálních sití jako twitter nebo instagram. Jde o to, že se slavné osobnosti vzájemně nominují do polévání ledovou vodou. Výtěžek z akce půjde na léčbu Amyotrofické laterální sklerózy, což je velice závažná nemoc, která napadá mozek a vede k poškození svalů a nejen jich. Za celou dobu co akce tento rok už probíhá se podařilo vybrat okolo 31,5 milionu dolarů, což je v porovnání s loňským rok, kde se za stejné období vybralo pouze 32 000 opravdu rozdíl! Chrise nominoval Chris Hemsworth, který to chytil od Roberta Downey Jr. a nominoval kromě něj taky Marka Ruffala. Já musím říct, že se na to celé opravdu těším, protože je to prostě úžasné! Tak uvidíme, kdy nás Chris potěší svým příspěvkem do skupiny.

Pro pobavení a ukázku celého projektu přidávám dvě videa s Chrisem Hemsworthem a mojí nejmilovanější Elizabeth Hestridge!Za zmínku jistě stojí i to, že pro Chrise by to větší problém být neměl, přece jen s ledem už má dlouhou praxi. Takže uvidíme zda obhájí svou příčku šampiona této akce, kterou drží už od roku 1945!

Happy | Sad | Confused

6. srpna 2014 v 13:42 | Veru
smallwind: 2014 4/7 Josh Horowitz: Happy / Sad / Confused. S Scarlett Johansson & Chris Evans. # # Happysadconfused scarlettjohansson # # chrisevans captainamerica (X)

V dubnu byla nafocena trojice fotek s Joshem Horowitzem na téma Happy / Sad / Confused. Chris je nafotil někdy během propagace filmu Captain America: The Winter Soldier spolu s kolegyní Scarlett Johansson. Musím říct, že mě všechny tři fotky absolutně dostaly. Ani nedokážu vybrat tu nejlepší, protože každá má svoje osobité kouzlo. Zvláště potom Scarlettin výraz u Sad. Co mě, ale odrovnalo je Chrsovo pojetí slova Confused. Myslím, že ani jedna z trojice fotek nemá chybu a pokud se mám přiznat, jsem v pokušení použít je do designu, který se možná pokusím vyrobit. Každopádně doufám, že vám fotky zlepší den, já se opravdu nahlas smála. A pokud nezabrala ani tohle, mám ještě jeden vyzkušený repect, který se týká Chrise a zaručuji, že se budete smát během sedmi sekund.

Staronová fotka s fanynkou

22. července 2014 v 10:29 | Veru
Trvalý odkaz na vložený obrázek

Když má někdo štěstí, podaří se mu potkat Chrise a navíc se s ním i vyfotit. A právě tohle štěstí měla jedna fanynka, která potkala Chrise pravděpodobně v ulicích Londýna. Upřímně slečna má můj obdiv, protože já sama si nejsem jistá, zda bych Chrise poznala. Možná podle kšiltovky, kterou jsme na něm mohli už několikrát vidět. Brýle už jsou taky jeho stará dobrá známá, protože od premiéry Captain America: The Winter Soldier je v podstatě před fotografy nesundal. Fotka je povedená, Chris má povedený poloúsměv.

,,His arms are bigger than my head."

28. června 2014 v 12:30 | Veru
Sice jsem už článek o tom, jak to tu bude vypadat o prázdninách psala, ale nakonec jedu pryč až zítra, takže toho ještě využiji k přidání článku. Zároveň vám chci všem moc poděkovat za to, jak mile jste přijali moji prázdninou aktivitu, vaše přání krásných prázdnin, jste úžasní!

Mám tu jednu fotku z twitteru od Verneho Troyera, která byla pořízena 26. června pravděpodobně v Londýně. Verne je známý jako nejmenší herec na světě. Znát ho můžete znát třeba z filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Fotka je opravdu nádherná. Chris je tu hrozně krásný. Můžete vidět, že kvůli natáčení Avengers: Age of Ultron má opět kapitánský vzhled. Hrozně se mi líbí, jak se divá do fotoaparátu. Ten pohled je vražedně úžasný, prostě dokonalý Chrisův, snad by si ho mohl nechat patentovat. Navíc jsou spolu ti dva neskutečně roztomilí. Pobavil mně taky popisek fotky od samotného Verne.


,,Great meeting Captain America. His arms are bigger than my head."

Congratulation Jenny

20. května 2014 v 19:30 | Veru
Novinek je opět, co to žvaním, žádné nejsou, ale nezoufejte, i tak tu pro vás něco mám. Novinář Joe Michalczuk pravidelně dělá s herci rozhovory k filmům a tentokrát je požádal o něco speciálního. A to, aby mu pomohli vytvořit co nejúžasnější svatební video jeho novomanželce Jenny.

Na videu můžete vidět gratulovat kromě Chrise, třeba Scarlett Johansson, neuvěřitelnou Anne Hathaway, stále krásnou Cameron Diaz, Emmu Stone, úžasného Hugha Jackmana, fešáka Zaca Efrona, Andrewa Garfielda, pobaví vás Kate Winslet nebo nestárnoucího Arnolda Schwarzeneggra. Video je opravdu zlaté a masím uznat, že Jenny věděla jak se dobře vdát. Na řekněte, komu z vás by neudělalo radost?


#CapforStrat

15. května 2014 v 19:13 | Veru

O čem, že to tu mluvím? O novém menším "projektu", do kterého se vsoučasnosti pomocí právě twitter zapojují postupně jednotlivé Marvel hvězdy. Celé to spustila žena jménem Sophie Caldecott, jejíž otec je v koenčném stádiu rakoviny prostaty. Ale víte co, přečtěte si její příběh sami.

"Můj otec, Stratford Caldecott, měl diagnostikovanou pokročilou rakovinu prostaty v říjnu 2011. Tehdy jsem psala o tom, jaké to pro mě celé bylo v Verily Mag. Můj život je od té doby velmi zvláštní. On velice statečně bojuje s nemocí, trpelivě podstupuje všechno, co by zpomalilo průběh rakoviny a měli bychom tak možnost strávit více času spolu.

Lékaři nyní bohužel říkájí, že táta je v závěrečné části nemoci. V části, kdy se vaše kosti zlomí při sebemenším nárazu a kolem života důležitých orgánů se začíná tvořit otoky, i když nikdo neví proč. Zbývá mu pouze něco kolem dvanácti týdnů, které - doufám - strávíme spolu.


"Měli jsme superhrdinskou párty k příležitosti jeho 60. narozenin loni v listopadu. Táta šel za Iron Mana, což můžete vidět podle "obloukového reaktoru" pod košilí. Spolu sním Captain America a Thor."

Táta je velký komixový fanoušek. Sbíral je už jako malý a absolutně miluje Marvel filmy. V průběhu jeho nemoci žertoval, že se bude držet života jenom proto, aby mohl vidět další Marvel filmy. Když vyšli Avengers, mohl jít do kina za což jsem byla neuvěřitelně šťastná! Letošní jaro už na tom, ale není tak dobře, takže nemohl jít na Captain America: The Winter Soldier a vydaní DVD je nahlášeno až na srpen, to už bude nejspíše příleš pozdě.

Budeme se snažit zkontakovat s Marvel Studiem a požádat ho, o uvolnění jednoho DVD, aby se můj otec mohl na film podívat doma. Budeme doufat, že se to podaří. Chtěla bych požádat herce z filmu Avengers, zda by se mohli vyfotit a držet přitom ceduli s nápisem "xxx pro Strat" Mohla bych ho tak překvapit a zvednout mu náladu, což by mu jistě pomohlo.

Táta se chystá čelit té největší výzvě svého života. Smrt je to největší a nejděsivější dobrodružství ze všech. On je jeden z těc hodných, dobrých. Jako Agent Coulson."

Nevím kolik z vás jeho příěh opravdu četlo, každopádně mám tu dobré zprávy. Na twitteru se totiž začaly objevovat fotky od herců, takže to snad vypadá, že DVD k němu opravdu doputuje včas. Mě tento příběh zasáhl a prostě jsem se s vámi o něj musela podělit. Přidávám sem fotky od osobností, které se do "projektu" zapojily.A nakonec ta dnešní, nejkrásnější! Ne, všechny jsou úžasné! Pokud se budete i vy chtít zapojit stačí tweetnout #CapforStrat Jinak nápis AfterParty je pracovní název filmu Avengers: Age of Ultron.


1 Milión!

29. dubna 2014 v 16:10 | Veru
Je to tak! Chris dosáhl na twitteru jednoho milionu následovníků. Twitter je jediná Chrisova oficiální veřejná síť, protože facebook má skrytý. Každopádně já mu gratuluju! Jsem ráda, že jak účet pro blog tak můj vlastní, malinkatým kousíčkem přispěl k tomuto krásnému číslu! Zároveň doufám v další milion!


A samozřejmě by to nebyl Chris, kdyby hned všem neděkoval. Což mi na celé té informaci dělá největší radost. A co vy? Už Chrise sledujete?

Na twitter se teď rozbíhá nový projekt, tentokrát půjde o to dostat Marka Ruffala, co nejblíže k milionu. On je přece jen poslední z Avengers rodinky, kdo ho ještě nepřekročil. Přidáte se?

Twitter | 31.1

31. ledna 2014 v 16:53 | Veru

Jen musím dýchat.

Chci se omluvit affs, že teď tolik neobíhám, ale nejsem doma, takže je to trochu náročnější. Snažte se mě prosím omluvit, já se k vám pokusím zítra dostat. :) Všem Vám děkuji za pochopení a vaše nádherné komentáře.

Twitter | 14.12

14. prosince 2013 v 13:08 | Veru

Domací část! Děkuji za nádherné obsazení a štáb, se kterým zdolávám hořké, studené a bezesné noci. Jsem nesutečně vděčný. Jeden další týden.

Omlouvám se za překlady, ale vždycky ty tweete úplně nedokážu přeložit. Jinak s novinkama už to začíná být lepší. Dál začínám pomalu nastavovat články na Vánoce, protože třeba na Silvestra tu vážně sedět nebudu.

Twitter | 28.11

28. listopadu 2013 v 20:00 | Veru

Dnes cítím hluboký pocit vděčnosti z nekonečných důvodů. Děkuji vám všem za takové zhodnocení a perspektivu. #beyondthankfull

Tak konečně důkaz, že Chris žije. Už jsem se celkem bála. Jinak dneska jsem přemýšlela, jestli mám Chrisovi mezi filmy přidat i nového Thora, protože nevím jak moc mám ten kousíček považovat za roli...
 
 

Reklama