Reklamní projekty

Call of Duty Online - plnohodnotný trailer

26. ledna 2015 v 18:25 | Vera
O spolupráci Chrise s čínskou herní společností jsem vás už dvakrát informovala. Nyní pro vás mám tu nejlepší novinku a to plnohodnotný trailer ke hře Call of Duty Online. Chris to ve videu pořádně rozjede, opravdový drsňák! Myslím, že nemá moc cenu se vám tu rozepisovat o co ve videu jde, všichni to zajisté pochopíte až se u třetího zhlédnutí přestanete koukat jenom na Chrise.Musím říct, že jsem opravdu ráda, že mám pololetí konečně za sebou. A ke všemu úspěšně. Někdy do půlky března budu mít teď trošku klid, což znamená více času na blog. Potom to bude drsý měsíc a potom, doufám, už mi od května bude všechno jedno.

Call of Duty Online Live Action

29. prosince 2014 v 18:16 | Veru
[Video & Poster] Chris Evans in Call of Duty Online New Trailer.

Před téměř třemi měsíci informovala zahraniční média, že Chris se bude podílet na marketingové části čínské herní společnosti. Z několika málo záběrů nakonec vzešla reklamní kampaň pro hru Call of Duty Online. Se společností vlastnící práva ke hře se už spojila nejedna známá tvář.Chris natočil krátké video a stal se tváří nové kampaně s podtitulem Live Action. Stále se neví zda zatím vypuštěné materiály, budou jediným lákadlem na hry nebo toho bude ještě mnohem víc. Určitě by nebylo na škodu, kdyby se objevilo ještě něco. Nejen že Chris v reklamě ukazuje své svalnaté ruce, zároveň se zbraní v rukou působí velice drsně, navíc je až ničivě přitažlivý.Call of Duty


Taky jste málem omdleli, když jste tu fotku viděli? Ano, jsme na tom stejně. Když na podzim na kampani pracovali, trošku jsem se bála co z toho bude, nedovedla jsem si Chrise v takové reklamě moc představit. Ale jsem úplně mimo! Navíc Chris vypadá opravdu luxusně v maskáčích, to je dobré vědět, kdyby šel někdy do armády. Ne, opravdu mi docházejí slova. A vám?

Gucci Guilty Black

22. července 2013 v 9:00 | Veru

Chris už někdy v lednu nafotil pro Gucci reklamu na voňavku Gucci Guilty Black. Na fotkách se objevuje spolu s herečkou Evan Rachel Wood. Přidávám reklamu i promo plakáty.

image host image host image host image host


 
 

Reklama