Playing It Cool (A Many Splintered Things)

Druhý klip, tentokrát s Ashley Tisdale

29. listopadu 2014 v 14:34 | Veru
Na internetu se již několik dní můžete podívat na nový klip z filmu Playing It Cool. V klipu můžete vidět kromě Chrise, zatímco jeho postava sepisuje část knihy, taky Ashley Tisdale - o které si můžete více přečíst na tomto skvostném blogu - a Matthew Morrison, jehož můžete znát především ze seriálu Glee. Oba dva ve filmu hrají sami sebe, což dokazuje i úvodní scéna, kde hlas Anthonyho Mackie mluví o High School Musical. Je to docela humorná scéna, opravdu se mi líbí pojmutí filmu - tedy toho, co jsme z něj zatím mohli vidět. Doufejme, že zajímavost a jistou originalitu scén, co si film prozatím drží, nepůjde v celém příběhu pomalu upadat. Ještě se musím omluvit za kvalitu videa, bohužel se jedná pravděpodobně o záznam pořízený některou z korejských společností. I tak se bavte!Kromě videa tu pro vás mám ještě nový plakát, ten je opět vytvořený pro korejské diváky. Musím říct, že ze všech, co jsme zatím viděli, vypadají tyto asi nejromatičtěji a kouzelně. Stejně tak si na nich můžete všimnout toho, že film má v Koreji jiný název a tím je Time to Love.

image host image host


A posledním tématem, kterému bych se chtěla v tomto článku věnovat je úspěšnost filmu. Na celosvětovém filmovém portálu imdb.com si film zatím drží hodnocení pouze 5,9/10, což není zrovna mnoho. Zatím byl ovšem film hodnocen pouze 401 uživateli a můžeme očekávat, že by se průměr měl s přibývajícím hodnocením zvednout.

Dva nové skoro klipy z Playing It Cool

22. října 2014 v 19:35 | Veru
Objevily se dva nové skoro klipy z filmu Playing It Cool. Slovíčko "skoro" se tam vloudilo, protože videa jsou z části tvořené a proležené trailery. Upřímně moc netuším, jak to vysvětlit, takže se raději sami podívejte. Je to z korejské televize, což je možná i vysvětlení toho, proč se uprostřed jedné z ukázek najednou objeví záběry z filmu Captain America: The Winter Soldier. I přes všechny ty podivnosti, obě videa obsahují nejednu novou scénu a určitě stojí za to se na ně podívat. Uvidíte taky kousek ze scény, kde se Chris převlékl za ženu. No, to raději komentovat nebudu...Oficiální datum slovenské premiéry!

9. října 2014 v 20:11 | Veru
Normálně bych tuhle mininovinku vůbec nepřidávala, ale pravdou je, že jsem zoufalá. Poslední novinky o nějakém z Chrisových projektů se objevily minulý týden v pátek a novinky o Chrisovi samotném jsem neviděla od skončení TIFF 2014. Je tedy celkem náročné držet blog v chodu. Dneska přidávám alespoň datum slovenské premiéry Playing It Cool, které bylo již oficiálně zvěřejněno na stránkách Česko Slovenské filmové databáze. Forum Film pro Slovenskou republiku film vypustí 13. listopadu letošního roku! Což je právě datum, o kterém jsem nedávno informovala. Uvidíme co na to česká kina, ale já doufám, že premiéra u nás bude minimálně přiližně stejně.

Druhou mininovinkou je nová verze plakátu. Přiznám se, že nepoznám o jaký jazyk se tady jedná, takže to raději nepíši. Spíše než plakát bych to ovšem tipovala na billboard. Vidíme úvodní fotku, vtipnou a zábavnou. Mimochodem v zemi pro kterou byl plakát vytvořen, se premiéra konala už 26. září. Film je přístupný od 12 let - což asi nikoho z vás netrápí - a jeho stopáž je 94 minut. To mi připadne tak akorát.Doufám, že si to všichni přečtete tady, nechci se mi to tady zasypávat články o mě, je jich tu už dost. Moc se omlouvám affs, ale nejen, že toho je teď hodně do školy, zároveň mě to ani moc nebaví, když nejsou novinky, takže celý blog jde trošičku mimo mě. Chápu, že se vám sem ani nechce moc chodit, když tu není nic nového, ale zároveň musím upozornit, že je předělaná většina filmografie i s hodnocením, kdyby někdo hledal typ na film. A druhá věc, v létě jsem začala pracovat na článcích o doplnění informací z Chrisova života. Nejsou sice všechny, ale pokud si najedete v menu na Chris Evans a následně Roky Chrisova života, můžete se dozvědět něco málo o Chrisovi v roce 2005. Pokud se tam podíváte, klidně zanechte komentář nebo dejte třeba vědět, jestli vám takový způsob doplňování nevadí či nevyhovuje. Díky.

Nový trailer a první klip z filmu!

3. října 2014 v 20:19 | Veru
Jsem nadšená, neboť se opět objevil nový trailer se spoustou zatím neodhalených scén. Vynechme detail, že je opět korejský a jméno Chris Evas vypadá tak šíleně. Musím dodat, že Mackie mě zabíjí, jeho hlášky a postava je fantastická! A ta scéna, kde říkají různé kočeny postupně "I love you" a následná reakce. Úžasné! V novém traileru taky můžete vidět Chrise na józe nebo jak budou do filmu zapracované scény, se kterými jsme si lamáli hlavu u stillsek!Druhou novinkou ze které mám ohromnou radost je vůbec první klip z filmu! Sice scéna nic moc neprozrazuje, ale je kouzelná, trochu jsem u ní nasmála a rozhodně je originální. Vážně se na celý film těším, je to tak jiné a když píšete půl roku o Capovi (ne že by mi to nějak vadilo) je tohle rozhodně příjemná změna. Video pokračuje potom dalším kouskem traileru, spíše takovou upoutávkou na film.


Neoficiální datum české premiéry!

30. září 2014 v 20:29 | Veru

Ať se mi tomu pořád ještě nechce moc věřit, na největším českém a sloveském filmovém portálu csfd.cz se mi podařilo najít datum české premiéry film Playing It Cool, dříve pod názvem A Many Splintered Things. Příchod do kin má film v jedotlivých zemí jiné a rozprostírá se na celý podzim. Česká premiéra je zatím neoficiálně naplánovaná na 13. listopadu! Je to opravdu fantastická zpráva, mám z ní vážně radost, bude příjemné vidět Chrise na plátně opět v jiné roli. Doufám, že se nakonec filmu v tomto termínu opravdu dočkáme, byla by škoda ho nadále zdržovat v distribuci.

Ruská a korejská verze plakátu

28. září 2014 v 17:57 | Veru
Abych se přiznala, je pro mne čím dál náročnější vymýšlet alespoň trochu originální nadpisy článků. Nevím co se stalo, ale kolem filmu se konečně začalo něco dít! Jsem nadšená, protože si myslím, že tenhle film má hodně velký potenciál a byla by škoda ho i nadále zržovat ve studiu. Objevily se další dva nové plakáty - netuším proč, ale opět jsou korejské a ruské. Ale jsou famózní, doufám, že nějaký takový bude i u nás! Vážně se mo povedli, krásné, hravé a energické! Doufám, že se vám líbí, alespoň z části tolik jako mně.


chrisevansfangirls.com (plakáty se po rozkliknutí zvětší do hq velikosti)

První plakát plný Chrise

24. září 2014 v 13:25 | Veru
Playing it Cool Korean Poster

Objevil se vůbec první oficiální plakát k filmu Playing It Cool! Bohužel je s největší pravděpodobností čínský, ale to nám vůbec nemusí vadit. Je otiž neuvěřitelný, vážně mě pobavil, zvlášť některé z jeho částí. I když nebudu hlát, fotka ve které Chris předstauje ženu, mě připadne docela strašidelná. Každopádně celý plakát je hravý, komický, originální a především poutavý! Konečně se začíná pracovat na cestě filmu směrem k veřejnosti. Zda za to může nějaká změna v distribuci netuším, nicméně zůstaňte ve střehu, pracuji na hledání podrobností!

Ohromující stillsky z Playing It Cool

23. září 2014 v 13:06 | Veru
S prvním podzimním dnem tu mám i další várku stills fotek z filmu Playing It Cool. Jsou opravdu famózní, opravdu doufám, že tato na první pohled tuctová romantická komedie, bude okořeněná vrstvou skvělých a vtipných scén, což tyto stillsky naznačují! Jsem z nich vážně nadšená, hlavně ta ve skafandru, Chris s šílenými vousy nebo další z kouzelné scéna, kde má Chris představovat nejspíše námořníka. Užijte si jejich prohlížení!

imgboximgboximgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox


První trailer k Playing It Cool

18. září 2014 v 20:17 | Veru

I když stále je pár fotek, které je třeba doplnit z TIFF 2014, já už potřebuji trochu změnu, protože za chvíli budu přepisovat recenze. Dnes tu pro vás mám několik novinek (které rozkouskuju do několika článků) z filmu Playing It Cool, což je nový název filmu A mAny Splintered Things. A vlastně hned tady se zastavím. Já se musím přiznat, že původní název se mi možná líbil o trochu více, tak nějak mi k filmu více seděl. Ale ten novější taky není vúbec špatný.

Druhou a o mnoho lepší novinkou je, že studio konečně vydalo trailer k filmu. Nebudu lhát, už jsem v něj moc nedoufala, zvlášť když uvážíme, že film se natáčí pomalu od roku 2012. Je opravdu famózní! Chrisovi to v něm velice sluší - což už by vás nemělo překvapovat. Anthony Mackie, Chrisův parťák z druhého Capa do celé zabíjí, on je prostě neuvěřitelný! Jediné na co si nemůžu zvyknout je obsazení hlavní ženské role, ale to už je pouze můj osobní dojem. Pokud se na trailer podíváte, asi se mnou budete souhlasit, že scéna, kde Chris přelézá plot je jednoduše zabitá!


Začínám ten film milovat!

18. června 2014 v 20:40 | Veru
Pravdou je, že jsem ze začátku nějaký pocit těšení se na film A Many Splitered Things neměla. Byl to pouze jeden z projektů. Tyhle fotky, ale můj názor absolutně změnily a já jsem se do nich opravdu zamilovala. Těhle dvacet stills otek vás posadí na zadek. Některé působí neskutečně romanticky, ta s lopatou mě docela děsí a každá je nádherná! Jak už jsem psala výše, na film jsem se začala neskutečně těšit. Navíc už několikrát různé zdroje úváděly, že bychom se ho snad měli dočkat už tento rok, což by bylo úžasné! Doufám, že se vám budou líbit, alespoň z poloviny tolik jako mě. I když pravdou je, že mě stillsky co se postupně objevují stále víc a víc matou. Vůbec si nedovedu představit, jak bude celý příběh ve finále vypadat, což snad chápete, dělá pro mě tenhle film o spousty procent lákavější!

image host image host image host

image host image host image host

 
 

Reklama