P - 2014

Gucci Guilty | 2014

3. července 2015 v 12:06 | Vera
Článek je přednastavený, proto chybí jakkýkoliv komentář. Doufám, že si užíváte krásné léto, tak vás nechci zatěžovat nečím, co vypíšu šestkrát za jeden večer v jednoduchých obměnách. Navíc Chrisovi fotyk asi nepotřebují větší komentář.

14189948990530.jpg


Promo fotky k Before We Go

25. září 2014 v 20:15 | Veru
Nj0ru9aa

Jak se nahrnuly novinky kolem filmu Playing It Cool, úplně jsem zapomněla, že tento photoshoot jsem vám sem ještě nedala. Vznikl asi den (12.9.) před slavnostní premiérou filmu Before We Go a Chris je na něm spolu s Alicí Eve, která ztvárnila hlavní žesnskou roli Brooke. Všechny jsou totálně nádherné! Přitom je photoshoot tak jednoduchý. Herci jen pózují, žádné efekty, žádné zbytečné přikrášlování. K dispozici máme celkem šest portrétových fotek z photoshootu, oprvadu úžasných, zbožňuje přirozené a jednoduché photoshooty, takže jsem vážně nadšená. Navíc to Chrisovi po boku Alice nesmírně sluší.

image host image host image host

image host image host image host

Navíc se opět objevilo deset fotek ze zákulisí focení. Už jsem to tu psala několikrát, ale vážně je mám snad raději než samotný výsledek práce. Zamilovala jsem se do tří sólovek, kde Chris pózuje a můžeme vidět i fotografa. Při prohlížení této trojice fotek si Chris užijete hned dvakrát, neboť se odráží v zrcadle na právé straně fotky. Chris a Alice jsou spolu vážně kouzelní, moc mě spolu baví a těším se ve filmu na velkou várku jejich fantastické chemie, kterou projevují i mimo natáčení. A tyhle fotky jsou důkazem! Krásné prohlížení!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image hostMenší upozornění, že o víkendu tu s největší pravděpodobností nebudu. Omluvte mě prosím z kontrol a obíhání, snažím se všehno vynahradit, ale momentálně toho jako deváťák, který se rozhoduje kolem střední školy, mám docela dost.

Ach můj bože!

9. září 2014 v 20:42 | Veru
Gpl9wvc3

V první řadě se omlouvám za nadpis článku, ale opravdu mě při pohledu na tyhle dva nové photoshooty nic lepšího nenapadlo. A vlastně si myslím, že hláška tolik typická pro Chandlera Binga to vystihla docela přesně. Za tu dobu, co bloguji o Chrisovi, jsem už viděla spousty jeho dokonalých photoshootů, nad kterými jsem se tu rozplývala. Ale chcete pravdu! Na tohle to nemá. I když jsou to pouze čtyři fotky, nemám vůbec slov!

Fotky jsou nafoceny pro The Hollywood Reporter ve studiu Vanity Fair. Pořízeny byly pravděpodobně v pátek. Na skupinové fotce je s Chrisem James McGougha, Marie Viola producent Before We Go Mark Sparkassen. Hlavně ty tři sólo fotky jsou neuvěřitelné, skvostné, nádherné, úchvatné, prostě skvělé! Nehci znít protivně, ale víte jak je fantastické blogovat o někom jako je Chris. Prostě tak úžasném. Vlastně ano, víte. Všechno vyše hvězdy jsou famózní! Vážně mi docházejí slova. Užijte si prohlížení!

image host image host image host

Navíc se mi povedlo objevit několik fotek ze zákulisí focení. Nevím proč, ale některé mi připadnou úžasnější než sám výsledek. Neberte mě špatně, ale třeba ty modro bílé portréty jsou prostě nádherné. Úplně jsem dostala chuť jít sis nimi hrát do photoshootu. Trouchám si říct, že pokud tohle něco překoná asi mi exploduje hlavina. A Chris mávající do kamery to jednoduše zabíjí!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host


A poslední věc, chtěla bych se moc omluvit svým affs, že na vás teď celkem dost kašlu. Už jsem několikrát psala, jak to mám s psaním komentářů, takže to tentokrát vynechám. Velkou roli v mé aktivitě hraje hlavně festival v Torontu. Za poslední dva dny jsem pracovala na asi sedmi rozhovorech, což je úplně nezvyklé. A jsem z toho celkem v šoku. Navíc i trochu škola, která je sice volnější, ale je. Prosím nezlobte se. A prosím o to hlavně holky jako Angie, u kterých jsem opravdu dlouhou dobu nebyla.

Fotka Avengers party z SDCC 2014

29. července 2014 v 18:10 | Veru
Mám tu pro vás jednu fotku z photoshootu pro Entertainmet Weekly z letošního Comic Conu. Na fotce najdete všechny herce z Avengers, kteří se akce zúčastnily. Fotka je opravdu nádherná, moc se mi líbí! Všichni jsou krásně sladění do oblečení ve stejných a podobných barvách. Fotku jsem si zamilovala, všichni jsou na ní rozesmátí a působí velice přirozeně. Ani nedokážu popsat, kdo mě na fotce pobavil nejvíce, protože ať už Samuel L. Jackon, Jeremy Renner nebo Aaron Taylor Johnson, všichni vypadá fantasticky. A samozřejmě Chris. Jeho "úsměv" je vtipný, líbí se mi! Opravdu roztoilá fotka Avengers party!


Timothy White opět nezklamal

26. května 2014 v 18:47 | Veru

Dneska tu pro vás mám nový photoshoot, který nafotil Timothy White! Jeho práci naprosto zbožňuju, vždycky má photoshooty úplně jiné a velice originální! Bohužel netuším, kdy byl tento photoshoot nafocen, al tipuji to tak na březen nebo duben. Co, ale netipuji je jeho dokonalost! Na stránkách byly k dispozici tři fotky a vzhledem k tomu jako zbožňuju černobílou kombinaci, tak moje nadšení, po jeho prohlédnutí, vyletělo jako Human Torch. Ty tři fotky opravdu stojí za to, Chris je tu absolutně perfektní! U mně se tento photoshoot určitě řadí k nejoblíbenějším! Doufám, že se vám líbí.

image host image host image host

Tyhle hochy nelze nemilovat

27. dubna 2014 v 17:49 | Veru

Mám tu dvě nové fotky z photoshootu pro Entetraiment Weekly, které byly pořízeny na loňském Comic Conu. Na fotkách můžete vidět společně Chrise se Sebastianem Stanem. Fotky mi udělaly obrovskou radost, protože v poslední době jsem si je pohromadě opravdu zamilovala. Vážně doufám, že spolu budou ještě někdy pracovat na projektu. Anebo se minimálně fotit.

normal_tumblr_n4axcoBKHX1qdt2dio2_500.png normal_tumblr_n4axcoBKHX1qdt2dio1_500.png

chrisevans.com.br

Nový mini photoshoot, který udělá radost

27. dubna 2014 v 17:32 | Veru
Úvodník doplním, teď se mi opravdu šíleně nechce, mám tu rozečteného Hamleta..

Musím říct, že když kolikrát píšu nadpis článku, začínám si připadat jako totální blázen. No, co už. Dneska vám přidávám jeden menší photoshoot pro Los Angeles Times, který byl nafocen během března. Omlouvám se, ale vážně vám neřeknu, kd přesně. Chris je na něm spolu se Scarlett Johansson. Ty tři fotky jsou opravdu úžasné! A nechápu jak může tak nadzvednout to jedno obočí, jako to můžete vidět na druhé a třetí fotce. Doufám, že se vám photoshoot líbí.

scarlett-johansson-chris-evans-1.jpg tumblr_n37mweajxH1raoayro1_1280.jpg scarlett-johansson-chris-evans-8.jpg

Čtyři skvělé fotky pro F*** Magazine

17. dubna 2014 v 12:59 | Veru
Momentálně je nějak moc photoshootů, což bude asi tím, že jsem je nějakou dobu nehlídala. Tyhle krásné fotky jsou pro F*** Magazine a některé už jste mohli vidět v Sharp Magazine. Proto jsou ve stejné složce. Tyto fotky se mi opravdu líbí. Asi už vám připadne, že to říkám o každých, ale jsou i photoshooty, které se mi nelíbí. Ale tenhel sem orzhodně nepatří. Baví mě jeho jednoduchost a zároveň rafinovanost a důraz na detaily. Doufám, že vaše spokojenost je alespoň poloviční jako ta moje! Užijte si prohlížení!

tumblr_n33cmcqCks1raoayro2_500~0.jpg normal_chris_28229~0.png chris_28129~0.png chris_28129.jpg

Nová fotka od Danielle Levitt

17. dubna 2014 v 12:49 | Veru
Na povrch se dostala ještě jedna fotka z photoshootu pro Variety Magazine, nafocené Daniellou Levitt. Tahle se mi líbí snad ze všech nejvíce. Docela by mě zajímalo, zda se fotilo venku nebo všechno ve studiu. Bohužel fotka je v docela malém rozlišení, hned jak se dostanu domů zkusím najít větší, abyste se mohli pořádně pokochat!

tumblr_n30c1c380c1raoayro3_500.jpg

Dokonalost pro Variety Magazine

26. března 2014 v 17:21 | Veru

Mám tu pro vás photoshoot, při jehož prohlížení mě napadalo slovo dokonalost v asi všech možných podobách. Na svědomí ho má fotografka Danielle Levitt, která tvoří úžasné fotografie snad se všemi známými lidmi a březnové číslo Variety Magazínu. Úplně mi docházejí slova, tento shoot prostě zbožňuju a to nehorázným způsobem.

Vůbec netuším, kdy byl nafocen, ale zřejmě někdy v okruhu dvou týdnů zpátky. Všechny tři fotky jsou prostě pefektní! Je nafocen na různých místech a já mě docházejí slova. Vím, že to tvrdím skoro o každém, ale tohle je jedn z nejlepších photoshootů, co Chris kdy udělal.

tumblr_n303nqYffn1rt0jkuo3_500.jpg tumblr_n303nqYffn1rt0jkuo2_500.jpg tumblr_n303nqYffn1rt0jkuo1_500.jpg

zdroj: luvindowney.tumblr.com
 
 

Reklama