Osobní novinky

Chris se přidal k Team Carter v Lip-Sync War

18. července 2015 v 18:25 | Vera
Během letošního Comic Conu vznikl mezi herci seriálů televize ABC Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D. nemislosrdný soboj! Oba tábory spolu svádí prostřednictvím sociálních sítí, především potom twitteru, souboj v Lip-Sync. Nedá se úplně dobře vysvětlit podstata, herci předvádí zpět známých songů a to vše s ironií a nadsázkou. Nejjednoduší bude proklikat twitter obou seriálů. Do výzvy se totiž zapojují i jiné známnější osobnosti od Marvelu, kupříkladu herečka Emily VanCamp, představitelka Sharon Carter neboli Agentky 13.
Proč o tomhle všem píšu? Už z nadpisu jste pochopili, že Chris byl do souboje zapojen. Chris se drží "své" strany a tak se přidal na stranu seriálu Agent Carter. Je pro zajímavost, pár dní před Comic Conem se spolu s Hayley Atwell a Emily VanCamp objevil v jednom z videí Chrisův bratr Scott. Ale dost už řečí, pojďte se na to podívat.


twitter.com

Přeji Vám krásný podvečer! Doufám, že se Vám ta veda posledních dnů daří přežívat, Všem bych Vám přála, aby to bylo někde u vody nebo v lesích či parcích. A s kornotkem zmrzliny v ruce, na kalorie se vykašlete!
Já teď pár dní jezdila trochu na kole, tady v horách toho tolik nenajezdíte na kilometry, ale trochu do těla jsem si dala. Ale krásně! No, opět jsem tu jen na skok, což jste asi pochopili, neboť nestíhám ani má milovaná affs. Protože abych se přiznala, ale ted se mi nechce sedt celý večer u počítač, to raději vyběhnu ven se psem a potom se stanu jedním z Účastníků zájezdu organizovaném Michalem Vieweghem.

P.S. Angie, na Michala Hrůzu mi nesahej! On je momentálně moje absolutní sdrcovka. Stejně jako ty!

Anthony Mackie o ideální slečně pro Chrise

23. června 2015 v 20:07 | Vera
Herec Anthony Mackie poznal Chrise v roce 2011 během natáčení snímku Playing It Cool, kde hrál jeho zaměstanavatele. Opět se před kamerou sešli v roce 2013 při natáčení filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, následovala menší scéna v Avengers: Age of Ultron a nní společně pracují na Captain America: Civil War. Když k tomu navíc připočteme to veliké množství premiér, menších rozhovorů a tiskových konferencí, není překvapením, že se oba znají navzájem velmi dobře. Anthony při nedávném rozhovoru pro E! Online nastínil jaká by podle něj měla být ideální dívka pro Chrise. Připavte si tedy ponámkové bloky, jdeme na to!,,Chris potřebuje obvyklou holku. Chris potřebuje holku, která stojí nohama pevně na zemi, je chytrá a to je těžké najít. Tyhle holky totiž nejsou celebrity. Takové mezi nimi nenajdete.
Chris jednoduše potřebuje někoho, kdo se bude držet doma a dokáže se o něj postarat, víte, protože on je Captain America.
Chris skutečně zbožňuje Earth, Wind & Fire. Jednou jsme si spolu povídali o pauze mezi natáčením, a on že Earth, Wind & Fire je nejlepší kapela všech dob. Tak si to pustil a začal na to tancovat. Bylo to skutečně divný."
Upřímně jsem docela zvědavá, jak to nakonec dopadne. Myslím s Chrisem. Nerada o tom spekuluji, pouze přijímám fakta. Jedním z nich je i to, že pokud jste věřili, že se po letošních Oscarech dal Chris dohromady s Lily Collins, vše nasvědčuje tomu, že jste tomu věřili správně. Všechny tyto debaty už ovšem směřují do minulého času.


Fotka z Chrisových narozenin

16. června 2015 v 20:21 | Vera
Chris si svoje narozeniny doufejme užil pnými doušky. 34 je famózní číslo, jak jsem psala již minule. Na internet se dostala jedna osobní fotka z Chrisových narozenin. Těžko říci, jestli se jednalo o oslavu nebo pouze překvapení v podobě dortu od několika kolegů. Musím podoknout, že dort se opravdu povedl a zcela jsem se zamilovala do Chrisova svetru. A zdá se to pouze mně, nebo má Chris vínové džíny?


♫ Chris Evans má narozeniny, my máme přání jediný.. ♫

14. června 2015 v 20:13 | Vera

Rok se s rokem sešel a máme tu Chrisovi narozeniny. Narozeniny, které připadají na kouzelné datum 13. června. Pánové umí stárnou se stylem a grácií a Chris ve svých 34 letech tak působí charismatičtěji než kdykoliv dřív. Za těch 34 prožil šťastné dětství, úspěšně vystudoval, zahrál si ve více jak 30 filmech, dospěl ve vyzrálého muže, zařadil se po bok Leonarda DiCapria mezi nejžádanější svobodné mládence, úspěšně dovedl do kin hit letošního léta - Avengers: Age of Ultron, začal se velmi aktivně zapojovat do charitativních akcí, spojil své jméno s oblíbenou herní společností, jeho herecké výkony oceňují nejen diváci, ale i kritici, splnil si sen a posadil se do režisérského křesla a v neposlední řadě nás stále umí rozesmát, pobavit, rozplakat, nadchnout i dojmout.

Dámy a pánové, tohle všechno je, dnes už 34 letý, Chris Evans!Přestože jde o článek velmi radostný, ještě nikdy se mi nepsal tak těžko. Ne proto, že bych se tolik styděla za jednodenní opoždění. Právě mi hlavní stránka blogu ukázala článek mladé Kateřiny, která jak možná někteří víte, tragicky ukončila svůj život skokem pod vagón pražského metra. Její článek by si měl přečíst každý, autorka vám nažene husí kůži a dotkne se i těch nejhlubších míst vašeho srdce.

Na animaci je Chris v roce 2001/2 a dnes.

Bráchové Evansovi zpívají "Fire and Rain"

6. června 2015 v 20:10 | Vera
Chrisův mladší bratr Scott Evans dal na internet video, kde spolu s Chrisem zpívájí klasiku ze sedmdesátých let od Jamese Taylora "Fire and Rain". Video bylo pořízeno k příležitosti Memorial Day Weekend. Video je famózní, Chris skutečn hraje na piano, což se naučil už v dětství, kdy hrál zároveň na kytaru. Ovšem ne na oboje zároveň. Užijte si ho!


Chris and I messing around over Memorial Day weekend. Unfortunately we had the giggles and couldn't make it through the whole thing without laughing for here is just a tease... With some sung apologies to each other. :)


Momentálně pracuji opravdu na luxusním videorozhovoru, co Chris pořídil dneska. Těště se na něj!

Krásné 33. narozeniny

13. června 2014 v 0:01 | Veru

Nějak se mi tomu nechce věřit, že můj zbožňovaný Chris Evans slaví dnes už své 33. narozeniny! Když si představíte co všechny za těch 33 let stihl. Naučil se mluvit, chodit, přežil první třídu, následně úspěšně dokončil střední školu, zahrál si v neuvěřitelných 31 filmech, pravidelně získává hlavní role v úspěšných filmech, stal se jedním z nejžádanějších mužů hollywoodu, vybudoval si slibnou kariéru, popletl hlavu asi tak milionu žen, při zadání věty "how to get body like" do googlu vám spolehlivě vyjede "Chris Evans", překonal hranici 1 miliónu fanoušků na twitteru, říká, že je připraven mít rodinu, ztvárnil jednu z nejnáročnějších komixových postav - Kapitána Ameriku a navíc, z jeho úsměvu se nám už 33 let podlamují kolena. Když k tomu připočteme to, že ve všem co dělá, je absolutně nádherný a dokonalý. Tak myslím, že tu můžu hrdě prohlásit, že člověk, o kterém bloguju je 100% boží!

Já mu za sebe a tento blog přeju ty nejúžasnější narozeniny! Ať si je pořádně užije! Doufám, že i za 33 let bude pořád tak krásný jak je dneska! Přece jen muži to mají naopak. Čím jsou starší, tím jsou hezčí. Těším se na další skvělé projety s Chrisem, které jsou před námi, na spousty krásných fotek, u kterých se tu budu moc rozplývat, na spousty bláznivých videí, na dobročiné akce s nimiž Chris spojí svoje jméno a vlastně na cokoliv pro co se rozhodne, protože já věřím, že bude perfektní!

A mám ještě jedno přání, které posílám směrem ke Chrisovi! Zůstaň i nadále sám sebou, protože takového tě máme nejraději!

Račte vstoupit

8. června 2014 v 10:30 | Veru

Hezkou neděli, dnes tu pro vás mám trochu něco jiného. Bohužel novinky zase nejsou, ale nechci aby tu nebylo nic. To znamená, že v dnešním článku si můžete zajít na návštěvu do Chrisova domu. Nemyslím ten v Bostonu, nýbrž v L.A. Sice se mi zdá dost šílené, že by si jen tak pozval domů fotografy, aby to pak někde uvěřejnili, ale tenhle "svět slavných" je prostě celý zvláštní. No, už to nebudu dál protahovat, jen račte vstoupit.

image host image host image host

image host image host image host

Upřímně můj pocit z toho domu je takový všelijaký. V první řáda, nechápu naco tak velký dům, když v něm člověk bydlí sám. Nechápejte mě špatně, ale já bych se tam cítila hrozně osamocená. Nadruhou stranu ten vnitřek je nádherný! Moc se mi líbí, že je v kombinaci pouze s přírodními barvami. Nábytek a celkově pokoje jsou v jednoduchém stylu, což se mi opravdu líbí. Ale, je to jenom můj pocit nebo ještě někomu ten dům připadá hrozně neosobní. Nevím, možná jsem jenom divná, ale opravdu mi to celé připadá taková, jako návštěva u cizích. Nedokážu si představit sama sebe jak v tom domě funguju. Možná ta vana a zahrada a bazén, jinak asi ne.

Chris a Minka se rozešli (asi)

25. října 2013 v 21:04 | Veru

Včera bylo oznámeno na blogách Pereze Hiltona a webu Just Jared, že po více než roce se spolu Chris a Minka Kelly rozešli. Tyto články nemám moc ráda, neboť nic není zatím potvrzené. Oba weby sice tvrdí, že jde o potvrzenou informaci, ale ani jeden z aktérů se ke spekulacím nevyjádřil. Musíme tedy počkat.
Pár už spolu jednou byl v roce 2012 nakonec se, ale rozešli. V létě 2012 se poté dali optě dohromady.
Já se k této věci už nebudu dál vyjadřovat, dokud se k tomu Chris neozve. Jak už píšu výš nemám tyhle články ráda, příjde mi jako, že jim až moc lezu do soukromí. Uvidíme tedy..

Chris na seznamu nejvíc sexy filmových herců Holywoodu

2. října 2013 v 13:44 | Veru
Hollywoodský Empire Online vyhlašuje každý rok 100 nejvíc sexy filmových hereček a herců. Je jasné, že se Chris na tomto seznamu nemohl chybět. Chris letos obsadil skvělé 15. místo. Myslím, že Chris mohla jít i výš, ale nutno dodat, že žádný super sexy film letos nenatočila (nevím jak vy, ale takový nenašla). Tvůrci této ankety se samozřejmě napsali krátký text ke každému.

"Byl to jeden z nejzábavnějších momentů Romana Flowerse, když ve filmu Bulšit vejde do místnosti jenom v "šlehačce." Byl i doslova tak sexy, že byl v jednom ohni ve filmu Fantastická čtyřka. Ale to není nic dokud on nevylezl ze své ulity a po boku Hayley Atwell "dostal" novou hruď. Ta ho dá se říct raketově vystřelila na přední příčky tohoto žebříčku."

Nejvíc sexy role: "To musí být jistě Steve Rogers / Captain America nebo Johny Storm ve Fantastické čtyřce."

Zdroj navíc dodává: "Vždycky jsem si myslel, že je docela vtipný.. Přehlédnu-li blond vtípky."

Tak co si o výsledku myslíte vy? Na celý seznam se můžete podívat zde.

zdroj: kristenstewart.blog.cz / empireonline.com
 
 

Reklama