Christopher's Haven

Chris a Chris navštívili děti v Seattleské nemocnici

20. března 2015 v 17:50 | Vera
Upx2py2z

Určitě si všichni pamatujete na dlouhý článek, ve kterém jsem informovala o tom, že Chris a Chris Pratt společně navštívili děti v jednom ze zařízení Christopher's Haven. Pokud ne, můžete si vše připomenout tady. Tehdy Chris přislíbil i návštěvu dětí z nemocnice v Seattlu, aby jim to nebylo líto. A jak slíbil, tak udělal. A nezapomněl ani na kostým Kapitána Ameriky.

Celá akce se odehrála 7.března. A protože datum se až do poslední chvíle drželo v tajnosti, bylo to nakonec překvapení pro všechny. Oba Chrisové si celou návštěvu velice užívali, alespoň to ukazují zveřejněné fotky. Stejně nadšení vypadají i nemocné děti a zdravotní sestřičky. Celou akci opět zaštítila společnost Disney a tak se rozdávalo drobných dárků a o stošest.

Nevím jak vy, ale já jsem z celé akce byla absolutně nadšená a dojatá. Udělalo mi ohromnou radost, jakým způsobem se do toho oba Chrisové pustili. Nejen, že nás pár týdnů před Super Bowlem bavili svými tweety, ale hlavně to zakončili tímto fantastickým způsobem a ukázali, jak velká jsou jejich srdce a že rozhodně nejsou namyšlení herci, kterým záleží jen na jich samých. A přesně to je důvod, proč tohle všechno dělám. Vlastně my všichni.

image host image host

image host image host

tumblr.com | twitter.com

Zákony schválosti opravdu fungují. Jen co vydám po necelém měsíci nový článek, spadne internet. Věřte mi nebo ne, ale ani mi od toho čtrnáctého nechyběl. Trošku mi chybělo psaní článků a ty vaše kouzelné komentáře a články. Nicméně, už jsem zpátky a pokusím se za co nejkratčí dobu vše doplnit. Potom totiž následují moje příjimačky a hned po nich bláznoství jménem "Premiéry Avengers: Age of Ultron".

Starlord navštívil Christopher´s Haven

6. února 2015 v 21:22 | Vera
Captain America vs. Star-Pán
Pokud alespoň trošku sledujete Chrisův twitter nebo tento blog, možná tušíte, jak je Chris velký fanoušek amerického fotbalu. K vyvrcholení fotbálové sezóny patří legen, počkejte si, dární - legendární Super Bowl. Do letšního finále se dostal tým New England Patriots, jehož věrným fanoušek je právě náš milovaný Chris. Jako druhý tým se do finále probojol tým ze Seattlu Seahawks, mezi jehož fanoušky naopak patří Chrisův kolega Chris Pratt. Většina z vás ho bude pravděpodobně znát jako Starlorda z marvelovských Strážců Galaxie.

Dva týdny před zápasem Chris vyslal pomocí twiteru vzkaz, ve kterém vyhlásil Prattovi menší válku. A protože oba dva svalovci mají sdrce na správném místě, uzavřeli spolu sázku. Pokud by prohrál "Chrisův" tým Patriots navštívil by Chris jako Captain America jednu ze Seattleských nemocnic a strávil odpoledne s tamními dětmi. Pokud by naopak prohrál Seattlský tým, oblékl by si Chris Pratt svou vesmírnou uniformu a navštívil by některé z dětí v Christopher´s Haven. Sázka uzavřena, mohlo se začít bojovat! A tak se fanoušci mohli po dva týdny bavit jejich vzájemným pošťuchováním skrze tweety a fotky.Během finálového zápasu už oba herce sledovalo několik novinářů a tak nebude ochuzeni o fotky a rozhovory, i přestože se každý postavil na jinou stranu tribun. Oba si zápas zajisté velice užili. S Chrisem přišel jeho bratr Scott, Chris Pratt si zase užíval trochu romantiky s manželkou Annou Faris. Vítěze letošního Super Bowlu zjistíte ve videu pořízeném těsně po zápase pro Entertainment Tonight.

Ver imagen en Twitter Ver imagen en TwitterA konečně se dostávám k tomu podstatnému! Jak už víte, vyhrál tým Patriots a na Chrise Pratta tedy čekala (ne)milá povynost přiznat prohru, obléct si kostým Starlorda a vyrazit do Bostonu za dětmi z Christopher´s Haven.
Celá akce proběhla dnes, 9. února. Chris Pratt samozřejmě nešel sám, Chris si možnost navštívit děti nemohl nechat ujít a taky musel trošku dohlédnout jestli je k nim Starlord opravdu milý. Navíc děti prostě chtěli svého Captaina Americu. Oba Chrisové donesli dětem i nějaké drobné dárky, spíše předměty které by jim měli připomínat jejich návštěvu. Z celé akce vznikly opravdu rozkošné fotky!

geargiee: dorks

Ovšem ani děti z nemocnice ze Seattlu, kam by se v případě prohry vydal Chris nemusí zoufat. I hned po skončení zápasu, Chris oznámil, že i on se moc rád vydá navštívit "Prattovy" děti. Uvidíme jestli to pojme stejně a obleče si uniformu Captaina Americi, i když osobně myslím, že dětem bude bohatě stačit když dorazí a rozzáří jejich tvářičky!Poslední o čem bych vás ráda informovala je, že celá akce vynesla obou organizacím celkem 27 000 amerických dolarů. Jak Seattlská nemocnice, tak Christopher´s Haven zřídili speciální konta #TeamEvans a #TeamPratt kam mohli fanoušci posílat drobné finační příspěvky a podpořit tak celou akci. Nyní tu pro vás mám oficiální vyjádření obou ředitelů organizací, kteří rozhodně nešetřili chválou na oba Chrise.

,,Jsem opravdu rádi za všechno, Chris Evans a Chris Pratt jsou superhrdinové i v reálném životě. To že obracejí pozornost, která se kolem nich vytvořila kvůli jejich soupeření, k nemocným dětem a lidem z jejich komunity je opravdu dojemné. Jak pacienti v Seattlu, tak i ti v Christopher´s Haven budou mít velkou radost a propěch z těchto štědrých darů."
- Lisa Brandenburg, ředitelka dětské nemocnice v Seattlu


 
 

Reklama