Charitativní akce

Christopher's Haven

2. ledna 2015 v 20:11 | Veru
More about Christophers HavenChris začal na začátku roku 2014 úzce spolupracovat s organizací Christopher's Haven, která se zaměřuje na děti a mládež, jenž musí kvůli zdravotním problémům dlouhodobě zůstat v nemocnici. Pokud má Chris volno mezi akcemi a natáčením snaží se trávit většinu času v nemocnicích nejen v rodném Bostonu. Právě tam taky celá organizace sídlí.

O CHRISTOPHER'S HAVEN
Celou neziskovou organizaci založil Dan Olsen, což je jeden z úspěšných hudebníků a umělců právě v Bostonu. Na myšlenku založení nadace ho přivedl okamžik, kdy viděl v nemocnicích spousty nemocných dětí, jenž tam většinou trávily celé dny samy. Rozhodl se založit organizaci Christopher's Haven, která bude všemi možnými způsoby pomáhat dětem nemocným rakovinou. Spojil se s nejlepšími ve svém oboru, nasbíral důležité finační prostředky, kontaktoval několik známých osobností a začal pomáhat.
Organizace podporuje rodiny hned několika způsoby. Kromě toho, že může přispívat finačními prostředky na léčbu, dokáže zajistit i místo k bydlení pro rodiny, které se octly v těžké situaci, či byty na nezbytně dlouhou dobu v blízkosti nemocnine. Christopher's Haven taky vytvořila projekt, do kterého se přihlásily televizní, filmové, divadelní a hudební hvězdy známé především v USA, aby dětem zpříjmenily den svou návštěvou.
Z bostonského Massachusset se podařilo organizaci rozšířit oblast svého zaměření nejen po celých Spojených státech, ale taky do Evropy, Jižní Ameriky a části Asie. S každým rokem je nadace větší, rozšířenější, populárnější a vytváří úsměvy více dětských pacientů.
Siblings

CHRIS A CHRISTOPHER'S HAVEN
Chris s organizací začal spolupracovat už v roce 2011, ovšem do větší činnnosti se zapojil až v roce 2014 na čemž měl nemalý podíl film Captain America: Návrat prvního Avengera. Za tu dobu spolu s organizací návštivil hned několik nemocnic a rozdal nesčetné množství úsměvů a ještě více jich vykouzlil. Mezi jeho "povinnosti" ale nepatří pouze návštěva nemocnic, naopak Chris se snaží nadaci podporovat, jak jenom může. Například se objevuje na akcích pouze pod podmínkou, že část výdělku půjde na konto nadace, jako tomu bylo na akci v Newburyportu. Chris samozřejmě neprozradí všechno, nedá se ovšem vyloučit varianta, že organizaci podporuje i finančními prostředky. Podle ředitele Dana Olsena byl Chris pro nadaci požehnáním.

Pokud budete i vy chtít něco více zjistit o činnosti organizace, můžete se podívat na její oficiální webové stránky. Mimo jiné z nich je většina fotek a informací za což samozřejmě moc děkuji.

O dalších projektech na kterých se bude Chris a Christopher's Haven podílet vás budu informovat v nové rubrice, jenž bude těmto článkům věnována.


Já jsem opravdu nadšená, že se Chris spojil právě s touto nadací. Při pročítání jejich stránek byla cítit energie a veliká motivace, což mi dělá radost. Doufám, že společně vytvoří ještě mnoho projektů!

#IceBucketChallenge

22. srpna 2014 v 13:02 | Veru

Před dvěma dny jsem vás informovala, že Chris byl zapojen do charitativního řetězce s názvem #IceBucketChallenge. Chris výzvu splnil sice až po téměř dvou dnech, ale o to velkolepěji ji pojal. Kdo se těšil na bílé tričko pro vzoru Robba Pattinsona nebo úplně bez trička bude asi trochu zklamám. Opravdu jsem se u videa nasmála, je perfektní! Chris má fantastické hlášky, ta s tou skleničkou, mě dorazila. Co mě pobavilo je navíc to, že Chris ukazuje hned zezačátku, jak sice led. Ah, je mi zima jenom o tom mluvím. Video má sice oproti jiným celé dvě minuty a kousek, ale vážně jsem se nahlas smála.

Chris nominoval své přátele a kolegy z filmu Snowpiercer Jamieho Bella, Tildu Swinton (na to se opravdu těším!) a Octavii Spencer. Nezapomněl ani na své Capovské přátele, takže nominace došla i k Anthonymu Mackie, Franku Gillovi a Sebastianu Stanovi. Už vás nechci déle napínat, jenom upozorním, že z videa můžete poznat, že Chris se v současnosti pravděpodobně nachází v rodném Bostonu u své rodiny, která se taky celé akce účasnila. Chrisovi synovci jsou úžasní! Už nabudu déle mluvit, prostě se bavte!


Chris se nezúčasní výročního festivalu

20. října 2013 v 13:27 | Veru
Chris byl pozván na 17. ročník Buddy Walk výročního festivalu, ale nemohl se nakonec zúčasnit, tak "poslal" alespoň video, kde se omlouvá a snaží se nalákat lidi, aby na tuto akci přišli.
Festival se koná v Sudbury, Boston kde Chris vyrůstal. Význam akce byl v tom, že měl podpořit začenění lidí s Downovým syndromem do společnosti a dostat tak tuto problematiku na oko veřejnosti. Na oslavě se očekává kolem 4000 lidí a Chris je jedním z ambasadorů.
Tato akce je součástí národního festivalu "Měsíc s Downovým sydromem."

,,Ahoj, já jsem Chris Evans a je mi líto, že nemohu být dnes na Buddy Walk, ale jsem hrdý na to, že jsem Walking Bassinger a můžu tak zvýšit podvědomí o lidech z Downovým syndromem, protože i tito lidé jsou naši přátelé a zaslouží si být přijati, neboť jde o schopné jedince. Jsem hrdý na to, že jsem součástí Indie a ASEAN a pomohu oslavit superhrdiny skutečného života. Děkuji."

zdroj: chrisevans.com.br / google.cz / youtube.cz

Chris v kampani "Go Your 6"

10. srpna 2013 v 7:40 | Veru

Chris se podílel na kampani "Go Your 6" což je způsob jak poděkovat mužům a ženám pracujícím v armádě Spojených Států. Spolu s ním se do kampaně zapojili Alec Baldwin, Melissa McCarthy, Kerry Washington, Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkey z Avengres), Mark Ruffalo (Bruce Benner/Hulk z Avengers) a Eric Stonestreet. Podle mě se jim to opravdu povedlo. :)

 
 

Reklama

Rubriky