Captain America: The Winter Soldier

Nepovedené, vystřižené a komentované scény

15. srpna 2014 v 21:10 | Veru
V vycházejícím DVD a Blu-Ray se začínají internet plnit záběry a videa plná nepovedených scén, komentovaných scén ze zákulisí nebo scén, které byly z filmu vystřiženy. Všechny videa jsou skvělá, opravdu mě baví! Když se dívám na nepovedené scény, připadne mi to celé herectví vlastně hrozně jednoduché. Což je vlastně ironie. Na některých najdete i komentáře režisérů Antonyho a Joa Russo, Chrise nebo Sebastiana Stana. Herci mají skvělé hlášky, můžete vidět jak se vlastně secvičují scény nebo kolik se toho vlastně natáčelo v ateliéru. Já tím byla i docela překvapená. Jinak internet je všech vidí plný, takže pokud trochu zahledáte, najdete zajisté i to, co já neobjevila.

NEPOVEDENÉ SCÉNY
Myslím, že videa z nepovedenými scénámi jsou asi vždy ta nejočekávanější! Přece jen jsou nejlepší!KOMENTOVANÉ SCÉNY
Videí bylo pořízeno několik a při kliknutí na obrázek se vám budou postupně spouštět. Scény jsou zajímavé hlavně proto, že opravdu vidíte jak celé natáčení probíhá a to co ve filmu může působit až nadpřirozeně se vlastně pouze dobře promyšlená a secvičená scéna. Určitě stojí za to vyhledat si video se Sebastinanem, kde se dostanete přímo do výcvikového tábora tajemného Winter Soldiera!SMAZANÉ SCÉNY
Tyhle videa jsou nastavená stejně jako komentovaná videa, jenom budete možá muset trochu pohledat. Upřímně ani jeda ze scén mi nepřipadne až tak zásadní, aby se ve filmu musela objevit. Na druhou stranu je hezké podíat se, o co nás batři Russo nemilostrdně připravili.


Kapitán se možná brzy ukáže i u vás doma

4. června 2014 v 16:13 | Veru
Marvel Studio vydalo oficiální datum vypuštění DVD a Blu-ray s filmem Captain America: The Winter Soldier. DVD a Blu-ray se do prodeje dostanou 9. září. V HD digitální kvalitě by měly ovšem být k dostání už 19. srpna. Upřímně jsem z toho trochu jelen, takže pokud tomu někdo rozumíte, klidně mě dole opravte. Ceny jsou zatím v tajnosti, ale na takové minimálně tři stovky vás to v prvních týdnech výjde. Samozřejmě v dnešní době, kdy stáhnete vlastně cokoliv si asi DVD koupí málokdo z vás, tak já vás zkusím trochu nalákat. Na oficiálních materiálech by totiž kromě filmu měly být taky různé bonusy, komentáře herců a tvůrců, nepovedené scény, nikdy nevypuštěné scény (tady nikdo neví. o kolik filmů půjde) a ještě něco navíc. Pořád nic? Dobře, už to pomalu vzdávám, ale než skončím mám tu pro vás trailer od Marvelu samotného.


Myslím, že tenhle trailer je absolutně dokonalý! Pokud už vás tohle nepřesvědčilo, tak vážně nevím. Opravdu se mi líbí, jak jsou ty slovíčka k jednotlivým postavám. Rozhodně bych to zařadila k těm nejpovedenějším k filmu. I když co si budeme povídat, všechny byly perfektní!

Emily VanCamp odhaluje kousek z příběhu Agent 13

5. dubna 2014 v 19:53 | Veru

Herečka Emily VanCamp představitelka Sharon Carter, agentky s krcím jménem Agent 13 poodhalila kousek z toho co čeká její postavu ve třetím pokračování Captain America. Asi každý komixový fanoušek vím, že mezi Sharon a Stevem byli různé typy vztahu, přes kolegy došli až k páru. Ale jak to bude ve filmu? Sama představitelka ještě moc netuší nebo spíš nechce prozradit. Přesto něco malinko řekla.

"Miluji vztah mezi Stevem a Sharon v komixech, je zajímavé jak se mělil jejich vztah. Navíc to, že ve filmovém zpracování nezná Steve její příjmení (Sharon je neteř Peggy Carter) dělá tuto dějovou linku o to zajímavější. Nemám sice tušení jak moc se toho Captain America 3 dotkne, ale myslím, že je to velký příbeh a neměl by zůstat opomenutý."

Emily navíc dodává, že ve třetím pokračování by měl Cap zjistit, kdo Sharon opravdu je. Navíc pokud jste viděli Winter Soldier, dáte mi zapravdu, že by byla škoda to více nerozvinout.

Zimní Voják překračuje očekávané zisky

5. dubna 2014 v 10:57 | Veru

Film Captain America: The Winter Soldier debutoval již ve 30 zemích a dosahuje velice slušných tržeb. Podle průzkumu BoxOffice, se během první tří dnů, co byl film v kinech vidělalo asi 75 milionů dolarů. Tato částa se samozřejmě po vypuštění do zbytku Evropy a následně U.S.A. ještě pěkně zvedla, i když oficiální čísla zatím nejsou známy.

Největšími tržbami se může pochlubit JIžní Korea, Velká Británie, Mexico, Francie, Itálie nebo Německo. Za zmínku stojí i to, že během celé doby co byl první Captain v U.K. se tam vidělalo pouze o 4 miliony dolarů více než teď za první tři dny. Zimní Voják dokonce strká do kapsy i takové velikány jako film Noah, který debutoval o stejném víkendu a zatím si drží "pouze" milionů dolarů. S těmito úžasnými čísly zatím vede Marvel mezinárodní pokladnu a to opět upozorňuji, že ještě zisky nejsou konečné.

Captain America: The Winter Soldier je již třetím filmem od Marvelu, který těží z mega snímku The Avengers a diváci ho vítají z neuvěřitelnou nadšeností.

Ještě dodávám, že film si drží úžasné hodnocení jak u diváků tak kritiků. Na jednom z nezávislých webů mu diváci dávají famózních 95% a kritici 88%. Jen tak dál!

První recenze od Vanity Fair

31. března 2014 v 19:39 | Veru

A je to tady, objevují se první recenze a jednou z nich je i ta od Vanity Fair. Tuto recenzi udělal nezávislý novinář, který viděl film při premiéře. Nějakou dobu jsem přemýšlela jestli jí teď přidat, ale ona moc spoilerová není a může vás nalákat do kina. Jako vždy vás upozorňuji, že překlad je trochu volnější tak se nelekejte.

Příchod Captain America: The Winter Soldier je konečný film ve druhé fázi Marvelu, dokud se opět všichni hrdinové nedají dohromady v Avengers: Age of ULTRON, filmu který půjde do kin v květnu příštího roku.

Captain America: The Winter Soldier nás skvělým způsobem začíná připravovat na pokračování Avengers, zatímco vypráví svůj vlastní příběh. Není to snadný úkol, ale stejně jako u téměř všech předešlých Marvel filmů, vás Winter Soldier vtáhne do příběhu. Výborným strategickým tahem studia bylo najmutí režisérů a scénaristů. V prvním díle byl Joe Johnston svázán, tentokrát však z filmu cítite kreativitu, i přes to, že se ze Steva Rogerse nestal sarkastický joker jako Tony Stark.

Captain America je spravedlnost sama, a to že je jeho příběh zasazen do Washingtonu DC, hlavního města Spojených států tak začíná poznávat vnitřní fungování S.H.I.E.L.D.u. Poté, co uvidí korupci, která tam existuje, začne se Steve zdráhat plně důvěřovat S.H.I.E.L.D.u, což se umocní poté, co mu Nick Furry ukáže tři nové (obrovské) letadlové lodě, které nahradí ty, co použila nadvádní organizace ve filmu Avengers. Fury mu vysvětluje, že tyto lodě mají nejnovější technologie, které pomáhají rozpoznávat potencionální hrozby díky DNA, což je technologie více než znepokojivá. Ukazuje se, že i skutečný šéf S.H.I.E.L.D.u Alexander Pierce má nepočet tajemství, která leží někde ukrýtá.

Vrcholem filmu je, že existuje skutečná záhada a pokud budete pozrně sledovat, vyvolá ve vás opravdovou zvědavost. K dalšími spestření příběhu přispívají pravá ruka Nicka Furryho Maria Hill a Black Widow. Právě ona a Chris mají skvělou chemii, podpořenou tím, že už spolu dělali na několika filmech a jejich postavy tvoří perfektní kombinaci, alá voda a oheň. Tento "vztah" má ve filmu sice na první pohled důležitou roli, ale při pozorném sledování zjistíte, že se jedná jen o příběh v pozadí, v popředí stojí náš statečný kapitán.

První dobrodružství Kapitána Ameriky je z celé Avengers ságy asi můj nejméně oblíbený film, právě proto, že Evans nedostal tolik prostoru pro vyjádření charismatu a potřeboval to okořenit pořádnou agresivitou. Naopak ve druhém filmu je těchto okamžiků víc než dost a Chris je tedy na cesté stát se jedním z nejoblíbenějších postav všech Avengers. Jak se vlastně člověk z minulosti přizpůsobí dnešnímu modernímu světu, aby byl vůbec schopný věřit svým blízkým kolegům? Winter Soldier se tomuto tématu věnuje trochu okrajově, ale hlubší způsobem, který děj jde, dává Chrisovi možnost prožít sis postavou opravdu ty nejtemnější okamžiky.

Možná jste si všimli, že se nezmiňuji o hlavním záporákovi filmu. To jenom nechci moc odkrývat příběh s tak velkým potencionálem. Řeknu jen, že darebák není prozkoumán úplně dohloubky, dává nám ale indicie k Avengers: Age of Ultron. Mezi filmy, které jsou součástí Marvel Avengers ságy, se dostává tento film na úspěšnou globální úroveň. V jednu chvíli mě dokonce ovládal pocit, že jeho jediným mínusem bude to, že nastupuje až po veleúspěšných Avengers. Ukončení Captain America: The Winter Soldier má mnohem větší spojitost s pokračováním Avengers než třeba Thor: The Dark World nebo Iron Man 3. Jsem rád, že se z Winter Soldier nestal jen další film PŘED Avengers.

Tvůrci odvedli opravdu dobrou práci jak s dějem, tak scénámi kde všechno co může vybuchuje. Rozhodně je tento film jeden z nejlepších filmů Avengers ságy. Ale stejně musím přiznat, že se stále nejvíce těším na Avengers.

Odborníci očekávají vysoké zisky během prvního týdne

15. března 2014 v 13:13 | Veru

Ano! Odborníci očekávájí, že za první týden promítání Captain America: The Winter Soldier, by se mohlo do kapsy Marvelu přidat až 80 milionů dolarů. Kritici poukazují, že podíl by na tom měl mít film Avengers, který fanouškům přiblížil jednotlivé postavy.

Pokud by se předpoklady staly reálnými, překonal by Captain America: The Winter Soldier, první díl o celých 15 milionů dolarů. Zisky jedničky se totiž pohybovaly asi "jen" na 65 milionech, což se rovná prvnímu Thorovi. Dvojka potom opět těžila z nedočkavosti diváků, kteří byli po mega úspěchu Avengers, nažhaveni na cokoliv nového. Temný Svět dosáhl zisků 85,7 milionů dolarů. To je, ale pořád nic ve srovnání s třetím dobrodružstvím Tonyho Straka. Ten svými zisky dokázal vyletět, až na magickým 174 milionů dolarů.

Jak Marvel Studio tak Disney, jsou ale se svou prací spokojeni a vidí tedy světlou cestu. Přece jen, pokud někomu nestačí nenucený humor, svaly Chrise nebo jeho sympatický úsměv, film bude i po dějové stránce vymakaný do nejmenších detailů.

zdroj: chrisevans.com.br

Nový, ještě perfektnější klip

11. března 2014 v 20:45 | Veru
Marvel nám na twitter přidal nový, i když krátký, ale naprosto neuvěřitelný klip. Ze Steva Rogerse se opravdu stává supervoják úplně jiných rozměrů! Od prvních vteřin až po konec klipu hltám úplně všechno! Doufám, že se ke mně přidáváte.

Dva nové televizní spoty, s hláškou co vejde do dějin

11. března 2014 v 17:49 | Veru
Jsou tu dva nové televizní spoty. Už nějak nevím co pořád psát. Moe nadšenost se vztupnuje, ale zároveň mi docházejí slova chvály a úžasu. Tyhle jsou oba skvělé, opět z celých skoro čtyřiceti vteřin je tak polovina nový záběr, což mě celkem překvapuje.

Ten první vám sem vložím, ten druhý je bohužel na tumblr, takže to nejde. Najdete ho, ale TADY. Jinak hlášku, která s nadsázkou řečeno vejde do dějin si každý najděte sám! Třeba budeme stejného názoru. :)


zdroj: tumblr.com, youtube.cz

Nový Kapitán bude o celých 9 minut delší

7. března 2014 v 19:31 | Veru
úvodník dodělám až se mi bude trochu chtít....

Další menší informace k asi nejočekavanějšímu Marvel filmu tohoto roku. Nový Captain America: The Winter Soldier bude mít o celých 9 minut delší stopáž než první díl. To z něj zároveň dělá třetí nejdelší film z Avengers vesmíru. Před ním jsou už jenom Avengers a trojka Iron Mana.

Několik kritiků už začíná o Zimním Vojákovi mluvit jako o "Avengers 1.5" Zda je toto přirovnání opravněné můžeme jenom spekulovat. Jisté, ale je, že na něj bude z velké části navazovat děj Avengers: Age of ULTRON, stejně jako osudy jednotlivých postav.

Nemusíte se, ale bát, že by se jednalo pouze o titulkovou část. Ta se do stopáže filmu nepočítá. Internetem taky létají inforamce, že Zimní Voják dostane otevřený konec. Tohle já sice nějak neberu, protože hlavní dějová linky bude určitě ukončela, nechtějí li z toho udělat seriál. Nadruhou stranu, všechny Marvel filmy mají otevřený konec. Podívejte se na The First Avengers, podtitulkovou scénu Avengers nebo dvojky Thora. Tak nějak to zřejmě bude.

Chci taky upozornit, že na stránkách kin Cinestar už můžete nalézt i Zimního Vojáka, ale pod názvem Captain America: Návrat Prvního Avengera. O tom jsem už kdysi informovala. Musím jenom dodat, že je to velice originální v kombinaci s jedničkou. Trojku typuji na Captain America: První Avenger opět zasahuje nebo něco takového.

zdroj: edna.cz

První kousek z filmu a prodloužený trailer

7. března 2014 v 19:15 | Veru
Dneska se na svět dostala první ukázka z filmu. Je to právě scéna, ve které poprvé uvidíme celý Kapitánův skok s padákem, teda bez padáku, a následnou akci. Celá ukázka má něco přes tři minuty!! Co vám budu povídat, je prostě úžasná! I když do té vody by mě asi nidko nedostal.. Možná Chris.. Ne, už jsem se zase nechala unést.

Dalších asi 45 vteřin je opět trailer. Ten má zase několik nových záběrů, ale začínám mí pocit, že vdiíme pořád to samé, jenom z jiného pohledu kamery. No, ale ne nestěžuju si. Jsem nadšená!

 
 

Reklama