Admin

Podporuji Chrisovo soukromí!

22. ledna 2015 v 18:18 | Vera
K tomuhle mě dovedl článek, který na svém webu zveřejnila Airun Garky holčina, která bloguje o Chrisovi a je jeden z mých nejlepších zdrojů. Na blogování opravdu nesnáším dvě věci. Když mě někdo opravuje. Samozřejmě neberte to ve zlém, jsem člověk, spletu se, ale opravdu mi leze na nervy, když někdo v komentáři na tu chybu upozorní a to je vlastně jediné, co tam nechá. Jsem ráda, že mě opravíte, ale můžete to prosím udělat trošku zaobaleně. Nebo si ty novinky hledejte sami, když jsem tak neschopná. Druhou je když přidávám paparazzi fotky. Připadá mi to hrozné, nesnáším se za to. A proč to dělám? Protože to dělají všichni. Potom mi to nepřipadne tak hrozné, celý twitter bývá takovými fotky zasypaný, tak co jsem já se svým článkem?

A právě to je ono. Jsem něco. Jsem ten, kdo nerespektuje soukromí člověka, kterého zbožňuje. Chris je fantastický člověk, vždycky ho budu zbožňovat a obdivovat nejen pro jeho svaly, ale jako výborného herce, pro jeho názory, postoje a mnoho dalšího. Neboť, kdy se z fan blogů začaly stávat bůlvární weby typu justjared.com? Není přeci blogování o člověku, kterého máme rádi o tom ukázat ostatním, jak je skvělý a že by si měli určitě pustit tamtu jeho písničku a tam ten její film. Nebo všem šťastně oznámit výhu prestižní ceny, svatbu, narození miminka, novou roli a podobné? To všechno mě dovedlo k rozhodnutí začít opravdu respektovat Chrisovo soukromí. Ne tweety, oficiální zprávy nebo fotky z akcí. Pouze ty fotky, kvůli kterým se Chris nemůže ani nikde venku najíst v klidu.

Všechny fotky od těch tzv. novinářů jsem se rozhodla smazat. Nikde na blogu momentálně nenajdete fotky od paparazzi, všechny jsou pryč. Naštvalo vás to? Nevadí mi to. Zamyslete se nad tím, jak by bylo vám, kdyby vás někdo sledoval kamkoli jdete. Celoživotní strach, že někdy nebudete mít perfektně sladěné boty a gumičku do vlasů a plníte potom několik dní internet. Chci aby to zmizelo z tohoto blogu. A pokud ty fotky musíte mít, můžete si je přeci najít, ne?

Aby bylo všem jasné, že tento blog je čistě fanouškovský a snaží se ukázat důvody proč Chrise milovat, ne to jak vypadal v úterý ve čtyři odpoledne v parku. V informacích o blogu nyní najdete nápis #PodporujiChrisovoSoukromí s odkazem na tento článek. Pokud bude někdo stejného názoru jako já, uděláte mi obrovskou radost tím, že tento nápis s jménem hvězdy vašeho srdce umístíte někam na blog. Nemusíte mít ani nutně fan blog, stačí souhlasit s tím, co jsem psala výše.

Budu opravdu moc ráda, když v komentářích vyjádříte váš názor. Pokud máte jiný budu ještě raději. Hlavně prosím nepište, jak s tím souhlasíte ve stejnou dobu, kdy článek s paparazzi fotkami píšete. Vážně ne!

Čtvrtý díl!

4. října 2014 v 14:43 | Veru

Nemůžu uvěřit, že jsem už počtvrté svolila a opět dělám Liebster Blog Award. Mám pocit, že už vás snad ani nemůže nic zajímat. Navíc se trochu bojím, že mezi fakta dám už i ty, které jsem psala dříve. Tak se na mě případně nezlobte. Samozřejmě děkuji Tomato, Grace, Angie a Elle, které mě nominovaly. Holky, doufám, že mě neodsoudíte, ale těch faktů napíši pouze jedenáct, protože tolik bych asi nezvládla. A ještě trochu více podvádět a nenapíšu dalších jedenáct otázek, neboť mě nic nenapadá.

Zubří 2014

10. srpna 2014 v 20:34 | Veru

Jak asi nekteří víte v poslední době jsem se tu moc nevyskytovala, za což mohl můj prázdninový program. Sice blogování zbožňuji, ale těm zážitkům, co se letos dějí se to stejně nevyrovnaná. Mezi těmi co musím vyzdvyhnout je jeden z těch posledních, tedy pobyt v Zubří.

,,It was perfect‘‘

4. srpna 2014 v 9:54 | Veru

,,It was perfect'' přesně těmito slovy zakončí svůj poslední tanec Natalie Portman ve filmu Černá Labuť. I já spolu s ní šeptala na konci filmu tato slova. Protože to bylo opravdu dokonalé.

Film režiséra Darrena Aronofsky vás zavede do prostředí New Yorského Národního divadla, kde budete sledovat hezky po krůčkách přípravu baletu Labutí Jezero. Hned na začátku se seznámíte s hlavní hrdinkou - Ninou, kterou ztvárňuje právě Natalie Portman. Herečka známá tím, jak pečlivě si vybírá své role, tentokrát exceluje v jako plachá a něžná dívka, jenž je ochotna pro získání role Labutí královny udělat vlastně vše! Příběh začíná na konkurzu pro hlavní roli. I přesto, že se Nina nedostává ani do užšího výběru, nakonec roli přece jen dostane. Její krása a plachost okouzlí režiséra celého představení, v podání Vincenta Cassela a už během zkoušek se ukazuje, že Nina je dokonalá na Bílou Labuť, ale její "temnější" já - Černá Labuť - bude problémem. V Nininé cestě nestojí totiž pouze konkureční baletka v podání Mily Kulis nebo její (pravděpodobně) nemoc, ale především ona sama.Film celou dobu balancuje na hranici dramatu a psychologického hororu. Navíc díky perfektní kameře, působí film chvíli spíše jako dokument! Některé scény jsou děsivé navíc po chvíli zjistíte, že umění Darrena vám dává možnost rozhodnout se, co je pravda a co pouze fikce. On totiž velice rafinovaně neukazuje okamžitě pravdu, naopak první vidíte pohled hlavní hrdinky, která už začíná sice bláznit, ale věřte, že po chvíli si ani vy nebude jisti tím, co si myslet. Scény, jako třeba ta před sólem Černé Labutě, vám budou probíhat hlavou pořád a pořád dokola, dokud neuvidíte skutečnou pravdu. Ve filmu můžeme totiž krásně vidět, jak děsivá může být naše mysl, co všechno v nás může touha vypěstovat. Celý film je sice zasazen do nádherného prostředí, to ale není jen tak pro nic za nic. Když se díváme na Ninyn pokoj, plný plyšáků, růžové barvy a matky věčně sedící v křesle, symbolizuje to krásu a něžnost dětsví. To je místo, kde Nina začala. Potom ale vidíme naráz střih a bývalou hlavní baletku, shodou okolností taky Labutí Královnu, která leží v nemocnici po těžké nehodě. Vše je oproti prvnímu pokoji tmavé, černé, neosobní a děsivé. A to je místo, kam Nina spěje. A všechno mezitím je právě baletní scéna, kde Nina odehraje svůj život. Bez přítele, přátel, zážitků, věčírků. I když ona bude žít s pocit, že má všecho, co kdy chtěla. A taky neúnosnou dřinou.


Přitom se jedná o jedno z nejkrásnějších filmových děj, jaké jsem kdy viděla. Myslím si, že právě film Černá Labuť, je jedním z těch, které můžete buďto milovat nebo nenávidět. Já si zvolila první možnost! I když přiznávám, že po jeho skončení jsem se ještě chvíli třásla.

Žít. Zemřít. Opakovat. Já to rozhodně chci zopakovat.

11. června 2014 v 18:28 | Veru
Změnit výsledek.

Krásnou prosluněnou středu, mám tu pro vás "menší" recenzi k filmu Na hraně zítřka. Nevím kolik z vás už ho vidělo, takže těžko říct kolik z vás bude vědět i čem tady píšu - přece jenom většina z vás se asi těší na Divergenci a Hvězdy nám nepřály - ale třeba vás trochu navnadím.

Příběh zasazen do blízké budoucnosi, kdy na naši planetu útočí mimozemský "virus" si hned na začátku získal mé sympatie, v pro některé nepodstatném detailu. Konečně se neničí New York! Děj je totiž situovaný jak do Londýna, tak Německa a některé části by měli probíhat přímo v Česku. Ne, že bych chtěla, aby tady na mě útočila ta černá věc, ale bavilo mě to. I přes to, že je více než jasné, že za většinou dokonalých scén stojí digitální technika, zaručuju vám - při vynechání pár detailů - nepoznáte to! Všechno působí až děsivě reálně. Pokud vám, ale některé scény připadnou v tomto směru tzv. ostojné, úsměv hlavního hrdiny vás vrátí do statusu nadšení!

Je to Judgement Day.

Ano, Tom Cruise! Po dlouhé době jsem opět cítila, že on neprodává sebe, nýbrž jeho postavu a vlastně celý příběh. To neuvěřitelně kvituju! Jeho postava muže, který sice ví o válce absolutně všechno s detailem, že v ní nikdy sám nebyl. Prostě usměvavý, vtipný velitel poslán z Bílého Domu do Londýna, kde se po hádce s britským velitelem stane řadovým desátníkem. Potom co je takřka vhozen do prostřed výcviku a následně i boje nás čeká pár velice vtipných okamžiků. Už jen scéna, kdy všichni vyskakují z letadla, působí - dlé mého - hodně reálně. A upřímně to, že mu nikdo ani neřekl jak má střílet, je absolutně perfektní dějová linka.


Poté co byl zabit větším druhem mimika, získá schopnost vrátit se v čase. Přesně na jeden konkrétní okamžik. Samozřejmě nikdo kromě něj si to nepamatuje. Můžeme vidět jak se mění jeho chování v situacích, kdy ví co se stane. Má to ale jeden problém o svoji schopnost příjde pokud nezemře do 24 hodin. Musí tedy stále prožívat vše od začátku i za cenu, že by se měl zabít sám. Po setkání s jednou z nejlepších vojaček v zemi, (nádherná Emily Blunt dle mého názoru v životní roli, protože jí krásně pasuje) vytvoří sehranou parťáckou dvojici, která získává plusové body i tím, že jejich vztah nemá žádný romantický podtext.


Z obyčejného managera se během filmu stává vojenská špička, která díky své schopnosti vrátit se v čase, je dokonalým příkladem hesla: "Chybami se člověk učí." Za největším úspěchem filmu, ale bezpochyby stojí scénář! Naprosto úžasná a bezchybná scénáristická práce, která v kombinaci s povedenou režií, tvoří něco co prostě musíte vidět dvakrát. Myslím, že pro tento filmový žánr je teď laťka nasazena hodně vysoko. Příběh je neskutečně originální a famózně zpracovaný, takže pokud máte možnost si na něj zajít -> JDĚTE!

Doufám, že jsem vás alespoň trochu navnadila. Kolem mě všichni chodí na Hvězdy nám nepřály - vážně to vidět nemusím - a já tak nevím jestli tenhle film vůbec někoho zaujme. Už nějakou dobu chci přidat recenzi na film, původně to měla být Godzilla, ale kdo viděl asi pochopí, že o tom nemám náladu psát.

animace jsou z tumbrl

Děje se vůbec něco?

22. května 2014 v 20:43 | Veru

Dneska jsem se vyděsila, protože mám teprve šest článků za květen. Vážně mě překvapuje, že to tu ještě někoho baví. No, pokud ne, dejte vědět.

Chris, bohužel nepatří k celebritám co by mělo nějak moc novinek. Vlastně, upřesnění - nemá žádné. Podle posledních informací v současnosti natáčí spolu s většinou castu Avengers: Age of Ultron. Což znamená, že dokud se nebude natáčet někde venku, nevíme nic. Zatím nejbližší velká akce - o které vím - bude až Comic Con. Takže v červenci toho zase bude dost.

Dneska mám trochu povídavou náladu, tak na to jen připravuji. Co se mojí snížené, technicky nulové, aktivity týče, má to celé jenom jeden důvod - škola. Ne, že bych byla až tak zápálená do učení, ale tenhle týden se mi opravdu vůbec nedaří a zvládla jsem posbírat už celou sérii známek, teda kromě dvojky. A to znamená počítač až od sedmi večer, zrovna když mám tu čtecí náladu. Tohle oznámení tedy směřuje hlavně směr moje milovaná affs. Já k vám sice chodím skoro denně, ale když nemám tu psací náladu, prostě nekomentuju. Což sice není úplně správné, ale já to potom odfláknu a za chvíli bych se za to zase omlouvala. Takže, snad to chápete, vím, že je to skoro pořád, ale pokusím se zlepšit.

Když už jsem tu knížní náladu zmínila, četl někdy někdo Pokání? Byl to i film s Keirou Knightley. Vážně se musím přiznat, že je to vůbec poprvé co jsem se u čtení červenala a pravda je, že se v tom vůbec nevyznám. Myslela jsem, že mě to bude bavit více než film, ale je to úplně stejné. No, ani netuším, proč to píšu..

Mám tu taky menší novinku z Marvel světa. Televizní stanice ABC potvrdila, že příští rok v lednu se můžeme těšit na osm epizod seriálu Agent Carter. Je tu tedy malinká šance, že se tam s Chrisem v nějakém flashbacku setkáme. Přece jen, je tam plánovaná Peggy, Howard Stark a celé Komando.

Dobře to bude asi všechno, co jsem chtěla. Snad už jenom, že pokud ty moje manévry někomu vadí, tedy hlavně affs, tak to napište a můžeme se domluvit na smazaní. I když bych nerada.

London - Recenze

15. dubna 2014 v 18:28 | Veru
A zase je mrtvo. Chris se opět vypařil a hned tak ho neuvidíme. Nechápu sice jak se mu to daří, ale je to dobře. Dneska se mi podařilo dokoukat film London, kde si Chris zahrál hlavní roli. Mám z toho trochu smíšené pocity, takže snad vás recenzí úplně neotrávím. Zároveň se budu snažit moc neprozrazovat.

Film jako takový bych nechtěla odsuzovat, pravda je, že jsem do toho šla s tím, že se jedná o nějakou verzi romantické komedie, což se mi po dvou minutách vyvrátilo. I když zpětně.. Je to opravdu silný příběh, ale jeho samotné provedení mě trošku zklamalo. Navíc nesnáším otevřené konce! Je jasné, že to jak to celé dopadne není situované jako hlavní téma filmu. Ale co to teda je? Vlastně ve vás zní pocit, že celý film je jenom dlouhý rozhovor několika postav a to je jeho obrovská slabina.


Chris a Jessica Biel v naprosto charakterově rozdílných postavách je zajímavá kombinace a herecky skvělá práce. Bohužel šňupající Chris a blonďatá usmívající se Jessica, zůstali ve stínu výborného Jasona Stathama. Ten z postavy zbohatlého, rozvedeného, trochu podivného majitele směnárny vyždímal maximum! Ten díky neuvěřitelná dávky charisma získává každou scénu. Těžko říct, zda záměrně, ale film svý prostředím získává trochu snobský nádech.


Ve mě film vyvolal pocit fajn viděla jsem to, ale to je asi všechno. Tvůrci se evidentně dost snažili, herci to svými výkony táhnou nahoru, ale... Musím se přiznat, že nikdy se mi recenze nepsala tak těžko, protože ve mě film vlastně nic nezanechal. Dobře, tohle vás asi na film nenalákalo, takže to trochu poupravím. Film rozhodně není špatný pokud máte rádi hlavní herce a jejich výkony jsou navíc velice působivé! Příběh totiž sám o sobě není vůbec špatný a navíc nepřijdete ani o pořádnou rvačku! A to se cení!

animace jsou z tumblr

Rychle, rychle

3. dubna 2014 v 16:22 | Veru

Tak tohle bude rychlý článke, protože mě čeká učení, které musí být rychlé, (ale svědomité) protože dneska jdu na Captain America: The Winter Soldier. Nejdřív, ale velká omluva všem affs. U některých jsem nebyla přes týden (ano, vím to), ale teď je toho tolik. Zítra to doženu, slibuji!

Ani nevíte jak jsem z toho filmu nervózní. Těším se na něj už asi, takže strach, že to nebude tak velkolepé jak si myslím je obrovský! Je to šílené, vážně jsem normálně nervózní. Moc tomu nepřidala ani dnešní kritika Mladé Fronty, ta byla celkem drsná, nevím zda to někdo četl. Vážně mám chuť zakroutit té ženské krkem.

Chris má teď hodně novinek, což není normální a já trochu nestíhám. Zítra se pokusím všechno doplnit (nebo spíš během víkendu). Je tam pár článků jako třeba tento a já nevím jestli to vůbec někoho zajímá. Pokud ne, napište to prosím. Zároveň bych si přála udělat třeba v neděli něco jako diskuzi k filmu, zajímá mě váš názor. Taky tu přistane moje recenze a upřímně doufám, že všechno budu moc psát co nejpozitivněji.

Prozatím si užijte dnešní den a třeba i u popcornu s Kapitánem na plátně!

Liebster Awards Tag #3

9. března 2014 v 19:47 | Veru

Upřímně nevím jak se mi to podařilo, že jsem už potřetí nominovaná. Pravidla asi všichni znáte. Rozhodla jsem se, že trochu poruším pravidla a nebudu nikoho nominovat. Stejně co si budeme povídat by to byli, pořád ti samí lidé.

Do tagu mě nominovala úžasná Sheila, která vede fan blog o seriálu Upíří Deníky, tak se když tak zastavte. Dobře, možná se budu v některých věcech, trochu opakovat. Pokud jsem vás pořád neodradila nebo neunudila k smrti a pořád vás něco o mně zajímá, tak čtěte dál.

Proč vlastně Chris?

21. února 2014 v 18:44 | Veru

Docela dlouhou dobu jsem přemýšlela co vám mám o sobě napsat. Přece jen jsem už naočkovaná od rodičů a nevím jestli na druhé straně monitoru nesedí někdo úplně jiný než si myslím. Samozřejmě nic proti nikomu, ale asi tyhle kapky znáte všichni. Nakonec jsem se rozhodla, že jsem nikdy nenapsala, proč bloguji právě o Chrisovi (teda píšu to jen takové kousky v článcích) a kdy jsem ho úplně poprvé zaregistrovala. A to si pamatuji dost přesně.
 
 

Reklama