A - 2015

Chris se rozmluvil v The Talk

17. října 2015 v 20:30 | Vera


Už je to sice nějaký ten pátek, co Chris navštívil populární televizní show stanice CBS The Talk. To ale nic nemění na faktu, že o tohle video určitě stojí za zhlédnutí. Chris pořad moderovaný pěticí ostrých (a dle mého občas trochu uječených) moderátorek, navštívil 14. září, tedy chvíli po uvedení svého režijního debut Before We Go do amerických kin. A především o něm se také mluvilo. Samozřejmě došla řada i na marvelovský superprojekt Captain America: Civil War, ale po pracovní stránce převládal právě Before We Go, což mi činí neskutečnou radost! Nemluvilo se ale pouze o práci. Nebyla by to americká talkshow, kdyby nedošlo na nějakou tu osobnější otázku. Chris povídal o svém maturitní plese, což je již docela známá historka, v poslední době ji zmiňoval několikrát. Pozastavil se též nad přátelstvím s hercem Chrisem Prattem. Ale co Vám mám povídat, nejlépe uděláte, když si video pustíte, neboť Chris je tak moc sladký!

Jsem skutečně nadšená z toho, jaký člověk se z Chrise stává. Působí na mě skromněji než dříve, zrcadlí se v něm zkušenosti a dospělá osobnost. Vy to možná nevidíte, ale já už Chrise nějaký ten pátek sleduji jako nejvlezjejší paparazzi. A jeho vyvíjení se je kouzelná záležitost.

Scarlett Johansson navštívila Ellen a vyděsil ji Chris

15. května 2015 v 14:36 | Vera
Po premiérách filmu Avengers: Age of Ultron se jejich propagace přesunula na osobnější roviny, tedy do televizních talkshow. Jednou z vůbec nejpopulárnějších je Ellen Show, kterou snad zná každý z vás. 28. dubna se v ní objevila jako čestný host Scarlett Johansson. S Ellen si povídala nejen o natáčení, neboť se tato krásná herečka stala loni maminkou. V rozhovoru se došlo i na Chrise, pro kterého byli druzí Avengers už pátý film, na němž se podílel společně se Scarlett. A protože Ellen nikdy nedělá nic náhodou, byla pod obyčejnou otázkou schovaná kulišárna od Chrise. Na to se ale podívejte sami.


Později si Chris už obul boty, usadil se do křesla a zatímco upíjel ze svého hrnečku, uvedla Ellen hru Avengers? I Hardly Know Her. Hra se povedla, určitě se u ní pobavíte, je vidět, že Ellen opět myslela na své především ženské publikum. Osoběn si myslím, že složení otázek se vám bude velmi zamlouvat.Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

justjared.com | youtube.com

O víkendu budu pryč, články budou až v pondělí. Pokud vás můžu poprosit, udělalo by mi radost, kdybyste si přečetli článek níže.

Sponzorská akce firmy Samsung

11. května 2015 v 19:05 | Vera
Krásný prosluněný pondělní večer. Po londýnské premiéře se Chris přesunul do New Yorku, kde spolu s ostatními navštívil ranní show Good Morning America, večer se potom přesunul na akci firmy Samsung, která je jedním z hlavních sponzorů filmu Avengers: Age of Ultron. Celá akce měla podtitul Galaxy, což naznačuje propagaci posledního modelu z této rodinky. Ostatně za zmínku stojí i to, jak celá spolupráce Marvelu se Samsungem funguje. Samsung samozřejmě Marvelu poskytuje nespecifikovanou finační částku, díky tomu ovšem film určitým smyslem propaguje právě nejnovější telefony. Právě největší část této propagace spočívá v tom, že Samsung poskytl každému z hlavních herců nejnovější model Galaxy 6 (teď je to šestka, ne?), a ti s ním tweetovali, fotili a nechali se fotit. Stejně tak se objevili na sponzorské akci z 24. dubna.
Samsung si drží své potencionální nákupčí a tak se mezi hosty motalo početné množství fanoušků. Pro ty bylo mimojiné připraveno také několik dárků, jak jinak než s Avengers tématikou. Fotografové sice nebyli vpuštěni dovnitř, můžu ovšem nabídnout pár fotek z přesálí. Všechny jsou úplně zlaté, především ta s malou holčičkou, která, jak můžete vidět, přípravu na akci opravdu nepodcenila a přinesla si i vlastního Bucky Bear!

Click to view full size image Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image Click to view full size imageJe toho dost, ale nevím jestli by Vás to vůbec zajímalo. Tak napíšu jenom jedno. Mám Vás všechny opravdu moc ráda a jsem Vám velmi vděčná, že tento blog navštěvujete, čtete a vystížně komentujete!

Chris se objevil u Jimmyho Fallona

5. května 2015 v 15:15 | Vera
V druhé polovině dubna se Chris, stejně jako vloni během propagace filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, objevil v talkshow Jimmyho Fallona. Tento moderátor a komik Chrise ve svém pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon usadil do modrého křesílka již potřetí.A opět oba překypovali humorem a sympatiemi.
Oproti loňskému roku, kdy se mluvilo převážně o vývoji postavy Captaina Americy, letos si Jimmy posvítil na osobnější témata. Konkrétně potom na vztahy mezi herci na natáčení, pošťuchování s Chrisem Prattem během letošního Super Bowlu a jednoho z Chrisových synovců. Poslední téma si Jimmy zvolil pravděpodobně i kvůli tomu, že Chris je jediným z původní šeštice herců z Avengers, kdo ještě nemá děti. Ostatně pokud jste viděli některý z rozhovorů, tohle téma je docela vytahované.
Posléze přišla i druhá část, ta už byla typicky fallonská. Ano, hádáte správně, Jimmy si připravil další z jeho pověstných her. Ke hře s názvem Team Flip Cup si navíc pozval Chrisova bratra Scotta Evanse, ab vytvořili jeden tým. Do druhého týmu se potom k Jimmymu přidala jeho sestra Gloria Fallon. Je vám tedy asi jasné, že celá soutěž nebyla pouze zábavnou vsuvkou, nýbrž bojem o rodinnou čest. Níže se můžete podívat, jak tento boj dopadl.


Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image


Bohužel se na youtube.com dostala pouze dvě z celkovýh čtyřech videí a kvalita taky není snová. Proto jsem se rozhodla použít odkazy z oficiálních stránek stanice NBC, která pořad vysílá. Pokud se chcete na videa podívat, jednotlivě jsou schovaná pod posledními čtyřmi fotkami. Omlouvám se za zmatek, ale jinak to prostě nešlo.

Pánové popřáli ,,dobré ráno" Americe

3. května 2015 v 18:21 | Vera
Click to view full size image Click to view full size image

Po velkolepé premiéře filmu Avengers: Age of Ultron se Chris, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo a Jeremy Renner přesunuli do New Yorku, kde se společně 24. dubna objevili v ranní show Good Morning America. Jejich návštěvu pořadu zapříčilo kromě velkého diváckého zájmu i fakt, že pořad vysílá televizní stanice ABC, na níž Marvel každé úterý vysílá i svůj seriál Agents of S.H.I.E.L.D. s Clarkem Greggem v hlavní roli. Chris byl v show už loni při propagaci snímku Captain America: Návrat prvního Avengera. Tentokrát to ovšem tvůrci pořadu pojali o něco e větším stylu. Herce totiž usadili přímo na jedno z náměstí kousek od slavného Times Square. Kolem nich se už tradičně shromáždilo velké množství fanoušků, někteří dokonce překousli chladnější počasí a přišli v kostýmech svých oblíbených hrdinů.

Všichni čtyři pánové si až hysterickou atmosféru užívali. Rozdávali úsměvy, sem tam seběh někdo k fanouškům a bavili všechny včetně sebe samých. Oba moderátoři pořadu pojali rozhovor uvolněně, takže z herců nic moc nového nevymáčkli. To ale nikomu z přítomných nevadilo, ono se na ně jenom krásně kouká. Přesvědčte se sami.Co se Chrise týče, tomu to opět velmi slušelo. Jednoduchý, příjemně barevně laděný, sportovnější a přesto elegantní výběr oblečení, navíc podpořil jeho úsměv a spontální reakce. A samozřejmě fanoušky (a Chrisem) zbožňované vousy! Je opravdu radost psát takovéto články, vždycky když přidám fotky z nějaké Chrisovi akce jsem úplně nabitá energií.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

008.jpg


Uvědomila jsem si, že ani nevím, co sem nějak napsat. Asi není nic až tak velkého, abych se o to s vámi chtěla podělit. Snad jen prosba pro mé spřátelnené duše, aby mě ještě nemezali. Snažím se, co to jde, ale tenhle článek opět zabral asi 25 minut a já za chvíli odcházím. Zítra, slibuji.

Avengers navštívili Jimmyho Kimmela

30. dubna 2015 v 21:31 | Vera
Už v polovině dubna navštívil Avengers: Age of Ultron cast talkshow moderátora a komika Jimmyho Kimmela. O zábavu bylo na place v Los Angels rozhodně postaráno. Díky pozdějšímu vysílacímu času se mohli herci více uvolnit, což se projevilo i na velmi spontálních odpovědích. Jimmy Kimmel se navíc na své svou šeštici hostů náležitě připravil. Kromě několika lehce osobních otázek, nechyběl ani slibený online chat s fanoušku, který se ukázal formou rozhovoru. A pro naprosté odrovnání diváků přišla jedna z velmi oblíbených amerických týmových her - Avengers Family Feud.

Ani tím ovšem Jimmy neskončil. Ještě předtím než se Chris, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Jeremy Renner a Scarlett Johansson usadili, vyzkoušeli si v šatně hru Telephone, což je anglická verze naši tiché pošty. Nevím, jak vy, ale já ji taky nikdy úspěšně nedohrála.Včera jsem byla s kamarádkou na předpremiéře Avengers: Age of Ultron a jsem úplně rozebraná. Pokud se na to chystáte a možná ještě váháte, určitě běžtě. Podle mého splnila přesně to, co Joss Whedon sliboval. Menší, osobnější, temnější. A k Ultronovi musím citovat Roberta Downeyho Jr.: ,,James Spadler je neuvěřitelný. Když poprvé doknčil sou scénu, všichni jsme zapomněli na své monology a jen začali tleskat. Je to národní poklad."

Londýn přivítal Nejmocnější hrdiny Světa

26. dubna 2015 v 21:11 | Vera

228.jpg

V úterý 21. dubna 2015 zažil Londýn jednu z největších filmových premiér letošního roku. Evropská premiéra nejnovějšího marveláckého blockbusteru přilákala do kina na náměstí Leicester Square stovky fanoušků. Několik desítek šťastlivců se navíc podívalo přímo na samotné promítaní za účasti těch největších hvězd filmu. To se ale dostáváme na samotné vyvrcholení celého dne.

Hned v dopoledních hodinách se herci opět sešli a spolu s Jossem Whedonem prošli další tiskovou konferencí týkající se filmu. Následně se rozdělili do dvojic a ve studiích se u nich střídali reportéři webů a kanálů youtube. Tady už byla atmosféra poněkud uvolněnější, jak už bývá zvykem. Chris tentokrát vyměnil Chrise Hemswortha za Jeremyho Rennera, který již potřetí oblékal kostým Hawkeye.Potom se herci vrátili zpět do hotelu, aby se mohli připravit na večerní červený koberec. Ten byl jako vždy v obležení fanoušků, kteří se shromažďovali již několik hodin, jen kvůli těm nejlepším místům. Nebylo tedy vyjímkou potkat daného dne v metru třeba Thora nebo Iron Mana. Tihle ale narozdíl od těch filmových nepodlamovaly fanynkám na celém světě kolena. Spíše je upřímně rozesmívali, zatímco se drželi za ruku svých tátů.
Jakmile se sál naplnil k prasknutí a atmosféra začala mít ty správné grády, vstupovali obrovskými dveřmi na pódium jeden herecký superhrdina za druhým. Snad největší aplaus si už tradičně vyslechl Robert Downey Jr., naopak nejvíce to slušelo Scarlett Johansson v dlouhých šatech a lehce extravagantním účesu. Všichni herci setrvali ještě chvíli na pódium, potom už ale na zmiňovaný červený koberec a k fanouškům. Ti se totiž na bariéry tlačili tak, že div neruply. Každý stál o fotku nebo pouhý podpis některého z představitelů Nejmocnějších hrdinů Světa. Bohužel se nemohlo dostat na všechny. I tak se mohlo několik desítek přítomných radovat.

Click to view full size image Click to view full size image


No, když už jsme to téma Chrise s fotkami nakousla, pojďme na něj. Chris sklidil totiž dokázel něco úžasného. Asi nikdo pro film Captain America: První Avenger nečekal, že by se někdo Chris potažmo Captain America mohl dopracovat u fanoušků až na úroveň Iron Mana, by dokonce blízko. A povedlo se. To se mimojiné ukázalo i na všech dosavadních premiérách, kde Chris sklízí podobně velký aplaus a divácké nadšení jako Robert Downey Jr.
Netřeba dodávat, že Chrisovi to stejně tak i sluší. Zatímco jeho herecký kolega oholil svůj typický knírek a lehkou bradku, Chris si stále udržuje své vousy, což dostává mnoho fanynek. Chris na premiéru zvolil oblek v odstínu velmi tmavé modré se světleji modrým a hnědým prošitím. Pod sako zvolil kromě bílé košile se světle modrými detaily ještě hnědou kravatu a vestičku. Opět to doplnil hnědými polobotkami. Osobně si myslím, že žádná módní policie by nemohla mít větší námitku. No, posuďte sami.

Click to view full size image Click to view full size image


Pravdou ovšem zůstává, že herci na premiérách baví nejen fanoušky, ale i sebe a navzájem sebe mezi sebou. Prostě všichni baví všechny! A právě to se přitozeně všudypřítomní fotografové snaží zachytit nejvíc. A docela se jim to daří. Samozřejmě, že většina z nich by se nejradějí dostala až na následující after party, zase tolik jim ale štěstěna nepřeje a tak se musí spokojist v premiérou. I tak ale stále je se na co dívat. Nevěříte?

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image
Článek jsem napsala docela rychle, asi za hodinku, ale líbí se mi. Snad i Vám.
Ráda bych dodala, že teď toho bude přibívat snad více, už zase se mi to trošku hromadí. Chris je prostě moc aktivní.
Jinak bych ještě chtěla dodat, že Vás děkuji za milé vzkazy u posledního článku. Nakonec jsem na pedagogickém luceu skončila dvacátášestá ze stodvaceti. Byla jsem šokovaná, téměř jsem se na to nepřipravovala.

Avengers rozzářili Koreu

23. dubna 2015 v 18:56 | Vera
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Členové castu Avengers: Age of Ultron v současnosti rozhodně nemají čas na odpočinek. Po premiéře v Los Angeles se rozdělili na dva tábory, jeden putoval na londýnskou premiéru, ostatní vyrazili směr Jižní Korea. Jmenovitě Chrise, Robert Donwey Jr., Mark Ruffalo a Claudia Kim, která je novou posilou teamu Bruce Bannera.
V Seoulu se uskutečnila nejen oficiální premiéra, ale taky tisková konference. Té se zúčasnili všichni výšše jmenovaní, navíc také scénarista a režisér filmu Joss Whedon. Celá hala byla nacpaná k prasknutí fanoušky, atmosféra srovnatelná s hollywoodskou a herci jen zářili. O tom se můžete sami přesvědčit na fotkách, které korejská média poskytla.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Nevím kolik z vás si toho všimlo, ale za zmínku to určitě stojí. Chris si v poslední době oblíbil trošku ležérnější styl, čímž odkazuji, že košile začíná nahrazovat svetry nebo polotričky, jak tomu bylo právě tady. Já osobně tuto změnu vítám, líbí se a přřipadne mi to přeci jen sportovnější a mladistvější. Dále bych určitě ráda dodala, že všichni tři pánové měli na sakách stejný "odznáček". Bohužel netuším, respektive si nemohu vzpomenout, co to symbolizuje, tak mě omluvte.

Potom následovala oficiální premiéra, neboť film Avengers: Age of Ultron vstupuje do kin v Jižní Koreji již dnes. Tentokrát vyrazil cast ven a už naučeně rozdával podpisy a úsměvy na všechny strany. Tím ovšem nechci říct, že by snad jejich reakce nebyla od srdce, určitě ne. Osobně bych řekla, že premiéra byla přesně taková, jak níže ukazuje Chris. Ten opět zvolil oblek, polotriko namísto košile a hnědé polobotky. Pokud někdo detailnějo sledujete jeho styl, mohli jste na některém z videí v minulém článku postřehnout nové hodinky.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Click to view full size image

Korejská média taky uveřejnila několik nových videí z obou akcí. Vybrala jsem pro vás pouze ty s Chrisem. Ne, že by snad Robert Downey Jr. neudělala nějaký nový vtípek, ale potom by mi to snad ani blog.cz nevydal. První dvě videa vás zavedou na VIP místa na tiskové konferenci. V dalších potom můžete ochutnat, jaké by to asi bylo vypravit se na premiéru. Už jenom oddám, že za spuštění opravdu stojí třetí (a případně čtvrté) video, Chris je na něm totálně zlatý!

Ah, hurá další premiéru mám za sebou. Je to docela hukot, navíc je toho čím dál více a pořád přibívají starší novinky. Doufám, že se mi všechno podaří, co nejdříve přidat, určitě vás o ty novinky nechci připravit.
Jinak nevím kolik z vás ví, že jsem letos dělala přijímačky na střední školy. Nemyslím si úplně, že by můj výsledek byl něco extra k chlubení, na samostatný článek to opravdu není. Na gymnáziu jsem byla dvacátáosmá a brali patnáct, tak možná na odvolání. Moje druhá škola byla pedagogické lyceum. Tam bych šla mnohem raději, přeci jen výběr předmětů především ve vyšších ročnících je kouzelný. Výsledky budu znát až zítra.

Šňůru premiér zahájila oficiální konference

20. dubna 2015 v 21:00 | Vera
Mám v tom trošičku zmatek, ale snažím se. Dneska bych ráda zmínila oficiální konferenci, která proběhla 11. dubna, tedy o dva dny dříve než první premiéra v Los Angeles, o které se dočtete o článek níže. Stejně jako na premiéře se tu sešlo kompletní osazenstvo, tentokrát se k nim přidali navíc Paul Bettany, který se představí v roli Visiona, režisér filmu Joss Whedon a producent Kevin Fegie. V publiku se objevili především novináři a reportéři, díky čemuž se můžete teď na celou akci podívat ze záznamu kanálu CineMovie. Osobně jsem se velmi pobavila, pošťuchování herců je kouzelné, Robert Downey Jr. dostal do kolen většinu přítomných a Chrise složil úplně.Jen co tisková konference skončila, nastoupil kolotoč krátkých rozhovorů především pro internetové weby a kanály. Chris šel stejně jako při prvních Avengers do páru s Chrisem Hemsworthem, takže o zábavu bylo postaráno. Každý rozhovor byl jiný, v jednom se dozvíte, jak Chrise na natáčení odlišují, který Chris je citlivější a spoustu jiného.


youtube.com

Tohle je příšerný článke, opravdu se za něm stydím. Jsem v časovém přesu, snažím se články dohnat, abych je pořád nepřídala opožděně, ale k článku plném videí se toho stejně nedá moc napsat. Připadne mi zbytečné komentovat každé video zvlášť, stejně se to nedá slovy úplně popsat. Pokud tedy chcete opravdu článek alá Vera, sjeďte níže nebo si počkejte na zítřek.

P.S. Během tiskovky vznikly dvě série photoshootů a já docela uvažuji, že z nich zkusím vytvořit design. No, spíše se na ně jenom těště ke konci týdne.

Světová premiéra Avengers: Age of Ultron v Los Angeles

18. dubna 2015 v 19:17 | Vera
063.jpg

Svět oficiálně zachvátilo šílenství zvané Avengers: Age of Ultron. Očekávání, která se pomocí internetového světa budovala téměř půl roku, dosáhla prvního vyvrcholení. Tím se stala premiéra ve Městě Andělů 13. dubna 2015. Kompletní osazenstvo herců se více jak dvě hodiny procházelo po červeném koberci a rozdávaly úsměvy a odpovědi na všechny strany. To bych ale předbíhala.

Stejně jako u ostatních filmů od Marvelu i tentokrát se vše odehrávalo v Dolby Theatre nebo spíše předním. K Chrisovi, Scarlett Johansson, Robertu Downey Jr., Chrisi Hemsworthovi, Marku Ruffalovi a Jeremymu Rennerovi se stejně jako na tiskovce připojili i ostatní herci a tvůrci. Nicméně ti se po červeném koberci neprocházeli sami, dorazilo mnoho známým tváří nejen ze světa Marvelu. Kompletní dějství před divadlem Dolby si můžete pustit na tomto videu, které poskytlo samotné studiu. Teď už by se slušilo snad jen dodat, že oficiálními sponzory se staly automobilka Audi, která je zároveň asi nejvýraznějším sponzorem, Harley Davidson a Samsung Galaxy.
Pokud se vám ovšem nechtějí trávit dvě hodiny sledováním ječících fanynek a zajímá vás pouze a jedině Chris, jste na správném místě. V následujících řádcích, totiž najdete všechno, co se jenom ve spojitosti s ním a premiérou v L.A. dohledat dalo.

I když už Chris nebyl tou nejzářivější hvězdou jako tomu bylo u Captain America: Návrat prvního Avengera, stále patřil k těm top účastníkům premiéry. Aby ne. Poslední film vyšvihl jeho popularitu na pomyslné druhé místo, hned za Roberta Donweyho Jr., který je takovým "Králem Marvelu". Premiéru si ovšem náležitě užíval, společnost mu pro tentokrát dělaly jeho matka a sestry. Než měl ale možnost věnovat se plně jenom svým hostům, měl téměř milou povinnost obejít snad všudypřítomné fanoušky. Podle zveřejněných informací, někteří čekali více jak dvanáct hodin na jedinou společnou fotku. A pokud se právě k nim zatoulal Chris, byla ta fotka zajisté velmi stylová. Chris zvolil propracovaný světle šedý oblek, modrou kravatu s detaily a tmavě hnědé lakýrky. O tom jak to Chrisovi slušelo si udělejte názor sami.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image Click to view full size imageChris poskytl pár menších rozhovorů několika především internetovým kanálům. Jedním z nich byl i Mashable, který s ním mluvil o druhých Avengers a prvních náznacích sporu mezi Kapitánem a Iron Manem. Taky se dozvíte, jak nepříjmené jsou reflektory na scéně.


Další rozhovory se mi zatím něpodařilo dohledat, jeden najdete na výšše zmiňovaném videu od Marvelu. Tam najděte čas 1:33:42.

Chris ale netrávil premiéru pouze tím, že by pracoval. Našel i čas, kdy se bavil. Mezi tyto momenty patřila třeba selfie s fanoušky nebo chvíle s hereckým kolegou Markem Ruffalem. Přeci jen k většímu uvolnění začalo docházet až při následné After Party, jak mimo jiné zněl i pracovní název promítaného filmu.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image


Než ale mohla vůbec nějaká ta party začít, muselo nejdříve proběhnout lavností promítaní. Na to přeci jen většina přítomných diváků a fanoušků asi těšila nejvíce. Tedy ti, co měli štěstí a dostali se do sálu, ostatní si musí počkat na 1. květen. Na takových akcích bývá zvykem i oficiální představení herců a tvůrců, takže si pojďte zopakovat, kdo všechno v tom filmu vlastně hraje.Doufám, že se nezlobíte, opravdu to cvhíli trvalo, ale nějak se mi to kupí, už ani nevím od kdy. Snažím se aby se to na článkách moc nepodepisovala, tak prosím pouze vydržte ta zpoždění. Budu se snažit dodat nové články co nejdříve.

Jinak mám rychlý dotaz. Nic za tím nehledejte, jen má zvědavost. Znáte herečku Elizabeth Henstridge?
 
 

Reklama