A - 2014

Chris v Newburyportu

14. prosince 2014 v 20:43 | Veru
Kfup2wst Ya1m7rse

Ačkoliv patří jako Captain America k neoblíbenějším superhrdinů současnosti a mezi nejžádanější hollywoodské mládence, je Chris ve skutečnosti jednoduchý typ chlapa. Rodák ze Suldbury, pije pivo, je si blízký se svou matkou a když ho nesměle oslovíte, je právě on tím kdo řekne: "Pojďme se vyfotit!"

Lpauh666
Tuto nabídku mohlo z jeho úst slyšet mnoho fanoušků, kteří se v pátek 11. prosince vypravili do restauracea baru Fifty Water v Newburyportu, jejímž majitelem je Robert Veek, bratranec Chrise. Ten ho pozval jako speciálního hosta na vánoční party. Kromě Chrise přišla taky ještě jeho máma Lisa, bratr Scott a dvě další tetičky, takže to chvíli vypadalo na menší rodinou sešlost. Nic takového se ovšem nekonalo. Během první části večera Chris podepsal více než sto autogramů a rozdal nesčetné množství úsměvů.

Přestože pro Chrise není cizí zájem velkého množství fanoušků, převážně žen, tentokrát se zástup postávající ve sněhu na parkovišti skládal z trošku jiné skupiny fanoušků - dětí. Jak už totiž upozorňovala pozvánka, podmínkou pro setkaní s hercem byla, že dotyčný musí být buď dítě, nebo jeho rodič. A zatímco se Chris fotil, jeho máma postrkovala nesmělé děti a dodávala jim odvahu ke společné fotce. Všichni ale známe děti, a tak nebyla o humorné situace během večera nouze. O jednu se zaloužil ani ne osmiletý hlave, terý k Chrisovi přistoupil a na jeho pozdrav odpovídal slovy: "Jaké máte auto?" Na to Chris řekl, že to neví, že nikdy nebyl nadšenec do aut. "Ale jste milionářem? Nebo miliardářem?" Chlapec už ale nestihl vyslechnout odpověď, neboť si ho odvlekli, jeho značně nervózní rodiče.

,,Nikdy jsem tady předtím nebyl. Je to skvělé, opravdu skvělé. Je hezké když jste schopen dělat podobné věci. Chvíli jsme o tom mluvili po Díkuvzdání, ale když pak vidíte, že se to nakonec podaří dotáhnout do konce a lidé přijdou, je to velmi obohacující. Je mi ct, že jsem schopen jakýmkoliv způsobem přinést do života lidí štěstí, zvláště v této roční době. Vím, že to zní tak trochu kýčovitě, ale já jsem milovník Vánoc a je hezké být doma. Citím se teď moc dobře."
- Chris o celé akci

Po skončení autogramiády a focení se akce přesunula do uvolněnějšího tempa. Hosté si mohli objednat, kterékoliv jídlo nebo pití s velkou slevou a navíc většina vydělaných peněz putovala na charitu. Výtěžek si rozdělili dětský domov a organizace podporující rodiny v nouzi. Jakmile bylo pole čisté a děti se vytratily, vzal si Chris pivo a zmizel v davu.

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image hostJsem opravdu moc ráda, že se opět objevily nějaké novinky. Vždycky mi udělá ohromnou radost, když se Chris objeví takovýchto akcí. Je radost o tom potom psát. Což mi připomíná, pokusila jsem se psát trošku jinak, aby to byl jednoduše více článek, stejně jsem to zkoušela u asi tří posledních článků. Docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte a jestli vám to vyhovuje více. Pro mě osobně je to trošku pracnější, ale záleží na vás. Budu ráda za všechny názory!
Jinak Lucko, moc děkuji za pochvalu, mě se tohle psaní pod oddělovač, taky moc líbí!

Marvel představuje Fázi 3

31. října 2014 v 19:03 | Veru
Ivgoajxp

Chris se opravdu nezastaví. Jenom co dohrál golf v Číně, letěl zpátky do Los Angeles, kde se v Hollywoodu zúčasnil oficiální představení Marvel Fáze 3. Pro ty co nevědí o čem mluvím, Marvel má své filmy rozdělené to momentálně tří fází. Každá fáze obsahuje sólové filmy pro jeho hrdiny (pro první dvě fáze to je Iron Man, Captain America, Thor, Hulk a Strážci Galaxie) a je zakončena společným filmem.

Na pódium za bouřlivého potlesku fanoušků, vyšel kromě Chrise ještě herec Robert Downey Jr. a producent celého studia Kevin Fegie. Spolu s nimi taky Chadwick Boseman, který ztvární novou postavu Black Pantera, který se právě ve třetí fázi dočká samotného filmu! Všichni čtyři pánové společně představovali nové filmy, které si pro nás Marvel připravil. Fotky jsou fantastické! Samozřejmě že kombinace Chrise s Robertem snad ani nemohla dopadnout jinak! To jak to Chrisovi slušelo, už snad ani nemusím moc vypisovat! Vypadal opravdu famózně!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host


Někdo z fanoušků navíc na internet umístil velice kvalitní video z celé akce. Můžete na něm vidět příchod Chadwicka na pódium, následně mluví o tom, co všechno pro něj Marvel znamená a v posledních chvílích taky příchod samotného Kevina Fegieho. Chris a Robert jsou na pódiu celou dobu a jsou úplně zlatí!Z celé akce samozřejmě pochází obrovské množství novinek, pro které si ovšem nechám samostatný článek. Toho se dočkáte asi zítra. Nechci to dávat všechno dohromady, navíc se chci podívat po zahraničních webech jestli ještě něco nenajdu.
Zároveň kontrolu vydám asi v neděli, takže se stále máte možnost zapsat. Více tady!

Chris odpaluje golfové míčky

29. října 2014 v 21:04 | Veru
Zoamiq7s

Ahoj, tak jsem zpátky po podzimních prázdninách! Věřím, že mnohem větší radost než můj návrat vám udělá obrovské množství (alespoň na Chrisovi poměry přímo mega) novinek, co se zatím nasbíralo. Můžete se na ně těšit!

Sice vím, že jsem psala, že všechny fotky a novinky z Mission Hills World Celebrity Pro-Am 2014 budu dávat do jednoho článku, ale při pohledu na tyhle fotky přímo z golfového hřiště jsem prostě musela vytvořit článek nový! Jsou opravdu úžasné, nevím proč mě tolik pobavily Chrisovi pohyby. Vím, že to tak při golfu vypadá, ale je to vtipné vidět na fotkách. Chris na sobě měl bílé triko, džíny, černé tenisky a tu fatstickou kšiltovku! Jinak jsem zjišťovala, co ten nápis na ní znamená a ukázalo se, že jde o cateringovou firmu, která zajišťovala jídlo i na jednou z natáčení Marvelu. Bavte se u prohlížení!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

fotky jsem sbírala různě po internetu, takže se omlouvám, ale nemám jednotný zdroj

Chris na golfovém turnaji celebrit v Číně

26. října 2014 v 10:24 | Veru
V pátek jsem sem dávala fotky z letiště LAX, když Chris odlétal do Číny. Už v článku jsem zmiňovala, že tam Chris letěl kvůli golfovému turnaji celebrit a koná se v Haikou City. Přesněji název celé akce je Mission Hills World Celebrity Pro-Am 2014. Celý turnaj je o tom, že celebrita a profesionální golfista jsou rozděleni do párů na základě losu a následně vytvoří tým, který společně následně projde celým turnajem. Turnaj trvá od 24. do 26. října a kromě Chrise se ho účasní hvězdy jako Jessica Alba, Nicole Kidman, Morgan Freeman Chen Daoming a další. Všichni přinesli hvězdnou publicitu a výtěžek celé akce bude věnován World Wildlife Fund Yao Ming Foundation.
Přiznám se, že jsem ani nedoufala, že se tam Chris ukáže, protože ve stejné době probíhá premiéra filmu Playing It Cool v Jižní Koreji kde má Chris dost silnou fanouškovskou základnu. O to větší mi udělala radost velká várka všemožných fotek, co se objevují. Všechny fotky, co se během celé akce objeví, budu průběžně přidávat se objeví dodatečně v tomto článku. Tak ho průběžně sledujte a bavte se!

Už po příchodu do hotelu Chrise vítal ředitel celé akce se slovy "Vidíte, že máte hodně famoušků v Číně!" A není se čemu divit, když Chris procházel letištní halou, vítal ho nadšený dav. První fotky potom pocházejí ze čtvrtka 23. října, kdy se Chris stavil v hotelovém salonku za pořadateli. Chris zároveň rovnou komentoval sé první dojmy z akce.

,,Než jsem sem jel, dozvěděl jsem se od kamaráda, že tahle akce je opravdu skvělá. Navíc jsem teď měl pár dnů dovolené, takže jse pořádně odpočatý na golf. Takže chápete, že se nemůžu dočkat až se zúčasním letošního závodu. Tenhle areál je opravdu fantastický, jsou tu vynikající golfová hřiště a já doufám, že budu mít možnost strávit pár volných dní v Číně."

image host image host

V pátek 24. se potom konala tisková konference, aby si novináři užili svoje a publicita letěla nahoru stejně jako s ní spojený celkový výtěžek akce. Chris byl na tiskové konferenci spolu s Nicole Kidman a i přesto, že se většina pozornosti upírala na ní, ani Chris nezůstal pozadu. Pokud najdu něco více než pouze dvě fotky, určitě vás budu informovat.

image host image host image host

Program měli všichni opravdu nabitý - upřímně nevím, kdy stihnou ten golf - po tiskové konferenci všechny osobnosti otiskly své dlaně do desek. Buďto šlo pouze o jednu ze součástí akce nebo se desky budou později dražit, neboť jak všichni víte celý výtěžek půjde na charitativní účely. Každopádně mě docela pobavilo, jak tam všichni stojí a drží v rukou svoje otisky dlaní.

image host image host image host

Následně večer se konalo slavnostní zahájení, kde se Chris samozřejmě ukázal. Je vždy příjemné vidět ho v obleku. Tenhle je černý v klasickém střihu, to doladil světlounce modrou košilí a prožkovou kravatou v modro - šedých odstínech s bílým doplněním. K tomu sluneční brýle, které nosí pravidelně na všechny akce už od premiéry filmu Captain America: The Winter Soldier a jsou vážně úžasné!

image host image host

Slavnostní premiéra filmu Before We Go

16. září 2014 v 20:17 | Veru
V pátek 12. září proběhla slavnostní premiéra Chrisova režijního debutu, filmu Before We Go. Premiéra se stala součástí Mezinárodního filmového festivalu v Torontu 2014. Na červeném koberci se kromě Chrise objevila taky Alice Eve, která ztvárňuje hlavní ženskou roli. Spolu s nimi ještě někteří z tvůrců. Chris vypadal opravdu skvostně! Neuvěřitelně mu to slušelo, vidět na něm šedý oblek v kombinaci s modrou košilí je pohádkou pro oči. Jsem z fotek nadšená, unešená, úplně celá rozzářená! Chrisovi a Alici to společně vážně sluší, jsou kouzelní. Stejně jako fotky, na kterých se Chris podepisuje fanouškům, kterých bylo na premiéře opravdu hodně!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host


Po slavnostmí premiéře se konala párty, na které se kromě Chrise, Alice Eve a některých tvůrců objevila taky Chrisova maminka Lisa, bratr Scott a sestřička Carly. Podle mě je fantastické, že ho přijeli podpořit až do Toronta! Chris je na fotkách pěkně rozesmátý, je vidět, že si celou akci velice užíval. Oficiálním sponzorem akce se stala značka prestižních a nádherných šperků Pandora.

image host image host image host

image host image host image host


A mám toho tu ještě mnohem více! Objevila se celkem tři videa, na prvním Chris mluví přímo z červeného koberce. Ve druhém odpovídá na otázky po boku herecké kolegyně Alice Eve a ostatního štábu přímo na pódiu, zároveň taky děkuje každému, kdo ho podporoval, fanouškům a spouty lidem, což ukazuje jak moc to pro něj všechno znamená. A třetí bylo zřejmě pořízeno mimo premiéru. Všechna jsou skvělá, určitě doporučuji se na ně podívat!

[Video] TIFF14: Chris Evans talks about Before We Go.Chtěla bych vám všem jenom říci, že tento týden tu moc nebudu, protože máme doma nějaký problém s internetem a můj laptop se k němu odmítá připojit. Nevím čím to je, už se to párkrát stalo, ale tentokrát nemám doma tátu, takže to nedovedu sama opravit. A tatin se vrátí až v pátek, navíc jedeme na víkend pryč, protože se rodina rozhodla, že se moje patnáctiny musí oslavit. Prosím tedy všechna moje zlatíčka, aby mě nezabíjely, budu se snažit co to půjde, dostat se k počítači, bohužel já už bez svého laptopu ani nedovedu moc psát, tak uvidíme jak to půjde.

Chris, bílé tričko a nové momentky z TIFF

11. září 2014 v 20:53 | Veru
B0hqjova

Objevily se čtyři nové fotky z akcí, které Chris prozatím navštívil na TIFF 2014. První dvě fotky jsou z premiéry filmu Wild, která se uskutečnila v Shangri-La hotelu. Na fotce můžete vidět Chrise během rozhovoru s herečkou Resse Witherspoon. Na teřtí fotce je Chris v objetí s herečkou Amy Sacco během párty Pop Up v Thompsons Hotelu. Poslední fotka je sólovka, Chris byl v Lounge Portatit Studio. Všechny fotky jsou skvělé, líbí se hlavně ta poslední, ale takové objetí s Chrisem bych si taky dala líbit.

image host image host image host


Musím vám bohužel oznámit, že zítra odjíždím a celý víkend budu pryč. Raději to hlásím a omlouvám se tímto svým spřáteleným stránkám. Mrzí mě to hlavně proto, že zítra večer proběhne slavnostní premiéra film Before We Go a já samozřejmě mimo. Jedu totiž s kamarádkou na festival do Znojma, kde probíhá vinobraní. To se nás, ale jaksi netýká. Každopádně hned v neděli nebo následně v pondělí začnu doplňovat vše co se objeví k premiéře a hlavně první recenze, na které se já osobně velice těším.

Momentka Marvel dvojky

8. září 2014 v 20:00 | Veru
Chris se během sobotní párty časopisu InStyle potkal se svým Marveláckým kolegou Robertem Downey Jr.. Ti dva spolu sice stihly pouze jednu momentku, ale opravdu kouzelnou. Chris má na sobě skvělý svetr, který jste mohli vidět na Comic Conu v roce 2013. A Robertovo sako mě zabíjí.

Chris Evans and Robert Downey Jr.

Chris rozdává úsměvy na HFPA

17. srpna 2014 v 11:18 | Veru

Pamatujete jak jsem nedávnou zkoumala, jestli se Chris vrátil domů nebo naopak odlétal z L.A. Vypadá to, že se opravdu vracel domů. A to vím díky tomu, že se ve čtvrtek 14. srpna zůčasnil akce Hollywood Foreign Press Association! Akce je pravidelně pořádaná organizací Golden Globes Awards. Letos předala téměř dva miliony dolarů na vzdělávací a neziskové programy. Celá akce se konala v hotelu Beverly Hilton a účasnila se jí celá plejáda herců. Jmenovitě Morgan Freeman, Channing Tatum, Robert Pattinson a mnoho dalších.

Chris sice nepochodoval na červeném koberci, ale objevil se na pódium, kam vyběhl v průběhu akce. Chris vypadal fantasticky! To že mu až nadlidsky sluší oblek, už dávno víme, ale stejně to ráda opět napíši znovu. Klasický černošedý oblek, bílá košile a černá kravata se světlými puntíky. Nádhera! Co se mi, ale na těchto fotkách líbí nejvíc jsou jeho vousy. Neberte mě špatně, ale tahle délka mu perfektně sedí, navíc si už nechává zase dorůst vlasy a zbavuje se světlých pramínků, které má jak Steve Rogers. Uvidíme jestli bude takhle božsky vypadat i v Torontu nebo se pět nechá zarůst.

Doufám, že vás fotky potěšily alespoň trošku jako mě. Není nic úžasnějšího než když se Chris spojí s organizací pro dobrou věc a ještě k tomu vypadá famózně. Prosím více takových fotek!

image host image host image host


Fotky se sice objevily pouze tři, naopak se ale můžete podívat na video, právě když byl Chris na pódiu. Sladký a rozkošny jako vždy!


SDCC 2014

27. července 2014 v 12:31 | Veru
Chris Evans @ the Marvel Studio Panel.  San Diego Comic Con 2014.

Konečně je tady jedna z nejočekávanějších akcí letošního roku, alespoň pro fanoušky komixů a Marvel filmů určitě. Přivítejte Comic Con v San Diegu 2014! Letos opět s Chrisovou účastí. Tentokrát ale s filmem Avengers: Age of Ultron a menším zastoupením filmu Snowpiercer. Celý tento článek vás bude provázet krok po kroku letošním SDCC 2014! Užíjte si to!

Chris podporuje charitu v Londýně

21. června 2014 v 15:48 | Veru
Chris se 14. a 15. června zúčasnil benefičního večera organizace One of the Boys, kterou založila Sophia Davis se pod vedením Samuela L. Jackona snaží sjednotit všechny světové hvězdy, aby podpořili boj proti kterému koliv typu rakoviny mužů. Akce se konala v Národním historicém muzeu v Londýně.

Bohužel mám k dispozici pouze jednu fotku z celé akce, ale i ta se počítá! Chris je na ní spolu s (pravděpodobně) moderátorem celého večera. Vypadal úchvatně. Měl na sobě černé kalhoty a světle modrou košili, pod kterou ještě oblékl bílé triko. V ruce potom drží tmavou koženou budnu. Moc se mi líbí jeho úsměv na téhle fotce. Co vám budu povídat, je to radost blogovat o takhle krásném člověku.

tumblr_n78hcyYl9X1rlfwxeo1_500.jpg

Kromě jedné fotky přímo z akce se objevily taky tři fotky od samotných fanoušků, kterým před muzeem čekalo požehnaně. Ani nevíte jako mi udělalo radost, když jsem viděla, že se k nim Chris blíží a potom se jim s velkým úsměvem podepisuje, fotí se s nimi, zdraví se s nimi. Hlavně ta první fotka je zlatá a překrásná!

image host image host image host

 
 

Reklama