Listopad 2015

Začalo natáčení filmu Gifted. Jak to vypadalo na place?

2. listopadu 2015 v 21:28 | Vera |  Gifted
Šup, šup, to šlo rychle. Ještě ani nebyl pořádně sestaven seznam herců, na které bychom se mohli v novém filmu Marca Webba těšit a už tu máme první fotky z natáčení. A že jich je! Film nebude velkou blockbusterovou podívanou, naopak půjde o citově zaměřené drama. I to je jedním z důvodů, proč o něm nebude slýchat na každém kroku. Pokud ovšem nebude navštěvovat tento blog, kde budete mít všechny novinky. Tak jdeme na to!
Před dvěma týdny jsem Vás informovala o tomto filmu jaksi všeobecně, teoreticky, teď pojďme k nečemu zajímavějšímu. Americkým novinářům se podařilo vypátrat, že jedna z natáčecích lokací je v Atlantě, Georgii. Hned tam tedy vyrazili, aby nám mohli poskytnout první snímky z natáčení. Měli opravdu štěstí, dostali se pomalu až na samotný plac, a já vám teď můžu ukázat celé tři série fotek, každé z natáčení jiné scény. A to už stojí za číst dál, ne?

První fotky byly zachyceny 9. října, dokonce by se mohlo jednat o vůbec první natáčení! Kromě spousty dalších lidí se na place po boku Chrise objevila brunetka Jenny Slate, americká herečka známá především z televizních seriálů. Na fotkách není ani tak zachyceno samotné natáčení jako spíše jeho příprava. Na společné scéně pracovali i 30. října.tumbrl.com