Říjen 2015

Chris se rozmluvil v The Talk

17. října 2015 v 20:30 | Vera |  A - 2015


Už je to sice nějaký ten pátek, co Chris navštívil populární televizní show stanice CBS The Talk. To ale nic nemění na faktu, že o tohle video určitě stojí za zhlédnutí. Chris pořad moderovaný pěticí ostrých (a dle mého občas trochu uječených) moderátorek, navštívil 14. září, tedy chvíli po uvedení svého režijního debut Before We Go do amerických kin. A především o něm se také mluvilo. Samozřejmě došla řada i na marvelovský superprojekt Captain America: Civil War, ale po pracovní stránce převládal právě Before We Go, což mi činí neskutečnou radost! Nemluvilo se ale pouze o práci. Nebyla by to americká talkshow, kdyby nedošlo na nějakou tu osobnější otázku. Chris povídal o svém maturitní plese, což je již docela známá historka, v poslední době ji zmiňoval několikrát. Pozastavil se též nad přátelstvím s hercem Chrisem Prattem. Ale co Vám mám povídat, nejlépe uděláte, když si video pustíte, neboť Chris je tak moc sladký!

Jsem skutečně nadšená z toho, jaký člověk se z Chrise stává. Působí na mě skromněji než dříve, zrcadlí se v něm zkušenosti a dospělá osobnost. Vy to možná nevidíte, ale já už Chrise nějaký ten pátek sleduji jako nejvlezjejší paparazzi. A jeho vyvíjení se je kouzelná záležitost.

Chris získal novou filmovou roli

16. října 2015 v 16:58 | Vera |  Pracovní novinky

Před několika týdny bylo oficiálně potvrzeno, že Chris se bude herecky podílet na novém filmu režiséra Marca Webba - Gifted. Práci Marca Webba si můžete prohlédnout třeba ve filmu The Amazing Spider-Man 2. Film podle scénáře Toma Flynna vypráví příběh Franka Adlera, jenž vychovává svou neteř Marii v jedné z venkovských částí Floridy. Poté co Marie nastoupí do školy je zaškatulkována jako "nadaná". Frank se snaží poskytnout jí normální dětství, což mu kromě Mariiny babičky Evelin zkomplikovavá i fakt, že k dítěti nemá silné právní vazby. A to se rozhodne změnit.
Chris se ve filmu zhostí role hlavního hrdiny Franka, jeho malou neteř ztvární Mckenna Grace. Ve filmu se též objeví držitelka Oscara Octavia Spencer. Té se připisuje role Frankovi domácí, která by k němu zároveň měla mít vřelý, až přátelský vztah. Více informací o obsazení filmu se však dozvíme, až se začátkem natáčení, které bylo naplánováno na podzim letošního roku. Tedy hned jak Chris dokončí práci na připravovaném filmu Captain America: Civil War. Film by měl do kin přijít během příštího roku pod záštitou studia Fox Searchlight.

deadline.com | imdb.com

Před dvěma týdny jsem tento článek vytvořila - napsala je silné slovo - a až dneska mi ho blog vydal. Nechápu to, šílela jsem, toužila jsem psát. Psát o Chrisovi. Snad už to bude lepší!
Zatoužila jsem mimoto po ještě jedné věci - novém designu. Pokusím se zase vyprosit si nějaký u nějakého bloggera a opět Vás jím snad překvapím, ale pokud by někdo chtěl vytvořit tomuto blogu design, udělal by mi ohromnou radost. Už mám i obrázek/fotku, tak třeba se domluvíme. :-)