Co na ně říkáte?

2. srpna 2015 v 16:54 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON
Chvíli jsem si počkala než tuto otázku položím, vlastně mě článek na toto téma napadl až dnes. Věřím, že ti z vás, kteří se na druhé Avengers chtěli podívat, už je v kinech stihly. Pokud ne, následující článek vám sice něco málo - vlastně témeř všechno - odtajní, ale budu informací o obsahu filmu už vyšlo na veřejnost tolik, že byste museli být posledního půl roku úplně mimo virtuální svět. A co si budeme povídat, v dnešní době jde o něco nemožného.

Ráda bych si pročetla vaše názory na jeden z nejočekavánějších filmů roku 2015. Avengers: Age of Ultron byli velmi diskutovaným tématem už od vypuštění prvního traileru v říjnu loňského roku. Mluvilo se o příběhu, probíraný byl hlavní padouch Ultron, příchod postav Quicksilver a Scarlet Witch i režijní návrat Josse Whedone. Asi nejvíce se ovšem fanoušci těšili až uvidí všechny své oblíbené superhrdiny opět pohromadě. Tomu nahrávali i herci, kteří svým neustálým pošťuchováním, vtipkováním, rozhovory a komunikací s fanoušky udržovali dění kolem filmu i v okamžicích, kdy se vlastně nic nedělo.

Není pochyb o tom, že tvůrci filmu Avengers: Age of Ultron nemohli mít pro film lépe připravenou půdu. Po sebeironickém a technologiemi nabitém Iron Manovi 3 přišel kouzelný svět Thor: Temný svět a na jaře potom přitáhl diváky do kin Captain America: Návrat prvního Avengera. Právě události z posledního jmenovaného filmu se nejvíce podepsaly na koncepci druhých Avengers. Nejen, že záda Nejmocnějším hrdinům Světa už nekryla korporace S.H.I.E.L.D. Zároveň za stínů vystoupila po sedmdesáti letech Hydra v čele s Baronem Struckerem, který držel v moci kromě mnoha shieldovských vynálezů, experimentálně vylepšených dvojčat ještě pro Avengers dobře známé - a pro některé obzvláště - Lokiho žezlo, obsahující jeden z Kamenů nekonečna, zdroj síly mocného Thanose. Ups! Spoiler.

Hned první scéna měla za úkol dostat diváky do spravných grád, když zastihneme Avengers během pokusu o chycení Barona Struckra v jeho téměř královském sídle. O úrovni akce a počítačových triků není pochyb, komiksový humor nezůstává příliš pozadu. Osvěžení v podobě slovíčka ,,shit" vůbec neškodí, naopak pobaví, Kapitánova reakce vtip krásně zakončí. Co naopak trošku škodí je následné narážení postav na tuto situaci, neboť jak všichni víme opakovaný vtip není vtipem. Poprvé se taky představí Dvojčata, jenž hned na začátku ukáží svou sílu. Osvěžení hereckých řad o nové mladé kolegy filmu jen prospívá. Celá úvodní scéna v zasněžených lesích ukazuje především sehranost členů Avengers, kteří si na sebe přeci jen od svého prvního dílu už docela zvykli. Škoda jen, že jim to nevydrží.

Večírek v Stark Avengers Tower nic speciálního neposkytne. Mezi tlachání postav o ničem se opět ukazuje kousek románku mezi Brucem Bannerem a agentkou Rommanovovou a trochu té chlapské ješitnosti. Až do příchodu polorozpadlé verze Ultrona se tedy nic moc neděje, pouze zapřísáhlí komiksoví geeci budou jásat nad odkazem, jenž jim Whedon schoval v Kapitánově pohnutí kladivem. Marvelovští fanoušci budou zase umírat smíchem nad cameem Stana Leeho.
Film má po celou stopáž jeden výraznější problém. Po každé akční scéně, která diváka probere ho opět uspí scénou, jako vystřiženou z Gilmorových děvčat. Whedon jako by ztratil schopnost vytvořit scénář, kdy se diváci nebudou moci rozhodnout jestli je lepší akce bojová nebo mluvená. Přeci jen z chemie, kterou poskytovali některé rozhovory v prvních Avengers šel pomalu mráz po zádech. Tohle je bohužel pryč a filmu hlášky ve stylu "I called the Ultron programme." prostě ubírají tempo.


Všichni herci rozebírali před spuštěním filmu schopnost Scarlet Witch, pohrát si v hlavě postav. Tady se Whedon naopak docela vyšvihl, přestože můžou scény na první pohled působit nudně, ukazují vše velmi abstraktně, divák se musí trošku v charakterech orientovat, aby pochopil jejich největší strach. Tady je zřejmé, stejně jako po většinu filmu, že tvůrci očekavájí oproti prvního filmu znalos filmů předešlých. To limituje diváka, který si prostě zašel na Avengers: Age of Ultron jen tak, třeba ho oslovil trailer.

Souboj mezi Hulkem a Hulkbusterem působil jaká jedna z největších akcí, které se ve filmu diváci dočkají. O její vydařenosti by se dalo polemizovat dlouho. Velmi dlouho. Záleží totiž především na tom, jak na celý souboj pohlížíte. Pro mě osobně šlo o pouhou demonstraci síly ze strany Tonyho Starka. Hulk má tenhle souboj docela pod palcem a Stark dostává slušně - no, vždyť víte kam. Samotný souboj tolik emocí nevyvolává, na druhou stranu moc hezky odkazuje na pomalu se blížící film Captain America: Civil War, kde by měl Tony vyrazit proti Capovi právě s takovými zbraněmi. Může tedy jenom doufat, že se ke Capovi nepřidá Hulk.

Až do této chvíle mohl film budit dojem, že se charaktery postav nikam neposouvají. Thor žije na Zemi, Steve hledá Buckyho, Tony opět vyrábí své Iron Many a žije s Pepper.. Počkat, kde je vlastně Pepper?!
A právě tady přichází razantní zlom, kdy jeden charakter najednou přeskočí v disciplíně osobního růstu všechny okolo. Hawkeye a jeho rodinka je však nejen roztomilá, ale i dobře "použitá". Ačkoliv budou komiksoví fanoušci nadávat nad znemožněním budoucí zápletky Hawkeye & Black Widow - alespoň takhle se může odůvodnit zcela nesmyslná a film zbytečně brzdící romantická zápletka Hulk & Black Widow - nutno podoknout, že při pohledu na osobní život Hawkeye vyvstává pro samotné hrdiny několik otazníků ohledně jejich budoucnosti. Aby ale naši hrdinové neupadli do úplné sentimentality, přichází na scénu mrtvý starý známý - Nick Fury.

Poslední hodinka filmu už obsahuje akci, akci a zase akci. Kromě ukázky toho, jak to chodí v korejské dopravě (fakt si nevzpomenu, kde se to odehrávalo) se opět potkáme s dvojčaty a Ultronem. Ale vážně, není ve filmu nějak málo? Odpovězte si každý sám, s lítostí ale oznamuji, že kromě ohromujícího hlasového výkonu Jamese Spandera nemá Ultron, co nabídnout. V souboji s minulým padouchem Lokim sice vede docela vyrovnaný souboj, ale ve výsledku to projede na celé čáře. Důvod? Na Toma Hiddlestona se prostě hezky kouká.
Mezi akcí a akcí se přece jenom objevuje jeden světlý moment. Vision. Paul Bettany jako Vision je totiž fenomenální!
Světlý moment je za námi a zpátky, že neuhodnete k čemu. Ano, správně, k akci.
Ho ho, klasické blockbusterové nadílky v podobě 45 minut akční scény, kdy se všechno bortí prostě neuniknete. Grafici a počítačoví programátoři si se vším opravdu pohráli, kaskádeři skáčí přemety a padají do salt jako o život a herci slušně hláškují. Ve chvíli kdy už to vypadá, že Avengerům by pomohl snad jen King Kong se zničeho nic objeví helikalier S.H.I.E.L.D.u se všemi starými známými. Dojemný to moment.

Teď musím chvíli zastavit a zeptat se, kdo je natolik všímavý a postřehl, že se dokonce ve dvou scénách zjevuje stará ŠKODA 105? V první scéně kolem ní probíhají vyděšení lidé. V druhé potom stojí na mostě, který se bortí a přímo kolem ní navíc probíhá Chris! Takže z českého "MB-čka" je teď hvězda první velikosti, která zdárně sekunduje hollywoodským hercům. Inu, takový úspěch asi nečekali ani před šedesátičtyřmi lety ani samotní konstruktéři auta, jenž vychvaloval dokonce Jeremy Clarkson v Top Gearu!

Škoda 120 Škoda 120

Ale zpátky k filmu. Pokud film režíruje Joss Whedon, vždy je v něm několik typických znaků. Jedním z nich je i to, že zaručeně umře některá divácky milovaná postava. Bohužel ani Avengers nejsou vyjímkou a tak agenta Coulsona následoval do věčných lovišť i Quicksilver. I na tomto smutném faktu se ale dá najít něco pozitivního. Chvíle jako tyto totiž dávají filmu alespoň malinko na reálnosti. Už o tom mluvil, tuším, i Chris, kdy fakt že všechny hlavní postavy přežijí bez větší úhony je celkově problémem filmového průmyslu. Asi nečetl Hru o Trůny. To se ale lehce říká, my - diváci - byli připraveni o rozkošný přízvuk Aarona Taylor-Johnsona.

Konec se blíží, akce ustává, dochází k velkým obětím, silným slovům a loučení. Někteří si do poslední chvíle hledí smutně do očí, jiným se otvírají pandořiny skřínky a pár jich začíná od začátku. Všichni musí zahodit několik ran, vyrovnat se se ztrátami a dál žít své životy. Tedy alespoň do doby než poznají, že je třeba chránit svět. V tu chvíli se vrátí. Avengers A....!Toto je oficiálně jeden z článků nad kterými jsem ztrávila nejvíce času. V součtu asi tři možná čtyři hodiny čistého času. Je toho trošičku více, ale napsat tři věty podle mě prostě není recenze/diskuze/nebo jak tomu chcete říkat. Pokusila jsem se to po sobě občas přečíst, jestli to má trochu logiku, ale jak se myslím i v samotném textu zmiňuji, je toho opravdu hodně a já film nemám v paměti v tolika detailech.
Co se jakési úrovně textu píše a v souvislosti s dalším případným psaním, samozřejmě mi velmi pomůžu, když kromě vašeho názoru na film, připíšete i případné chyby nebo ostatní nesrovnalosti v textu či snad v čem se text nelíbí. Děkuji za vaši upřímnost, vážím si jí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie. Angie. | Web | 3. srpna 2015 v 0:14 | Reagovat

Na prdel, dostává slušně na prdel, jen to řekněme hezky na plný perdy :D ("Language!") :D
Ale to jsem opravdu nechtěla napsat jako první v reakci na tvůj článek, ale tak nějak jsem zkrátka musela... ale já vím, opakovaný vtip není vtipem :D Úplně na úvod tohohle mého komentáře, který bude jistě naprosto nechutně dlouhý, ti chci říct (protože ke konci už tě to třeba nebude bavit číst :D), že jsem ten článek přečetla naprosto jedním dechem, máš skutečně ohromný talent na psaní, vážně ano, myslím to smrtelně vážně, četlo se to úplně samo... a koho na první pohled vyděsila délka článku, to je idiot :D protože ten článek skutečně stojí za to si přečíst, je parádní... a já s ním... naprosto souhlasím skoro ve všem, co jsi napsala musím upřímně přiznat.

Jsem většinou takový ten člověk, který hned záhy po skončení filmu, civí na plátno a říká si wow, to bylo úžasný!! Když si to pak ale nechá trochu rozležet, případně jde na to do kina podruhý (ano... byla jsem 2x :D), dojde mu, že to vlastně zas taková bomba nebyla, a že to, že u některých scénn trochu usínal, nebylo tím, že byl poprvé skutečně unavený po celém dni v práci, ale tím, že ta scéna zkrátka byla nudná :D Co bych na to tak řekla...
Nejdřív tedy asi to, že té Škodovky jsem si teda vážně nevšimla, ale jsem z toho nadšená! :D To je vážně super detail a seš machr, žes na to narazila, že si toho vůbec někdo všimnul, já bych to auto asi nepoznala, ani kdyby na něj byl bližší záběr a nebylo trochu rozmáčklé :D
Geek ve mně jásal nad odkazem ohledně kladiva... upřímně ale.. viděla jsem tu scénu už asi 2x před tím, než jsem na ten film vůbe šla poprvé, takže už to zas tak zábavný nebylo, i když celé kino kolem se smálo. Pozitiva negativa... bylo to takové nevyvážené. Když se na to dívám s odstupem již několika měsíců vlastně, vidím víc těch negativ... tím největším asi to, že mi hlavní záporák neskutečně lezl na nervy a hrozně mě nebavil celkově :D Jasný, záporáci většinou nebejvaj zrovna sympaťáci, ale tohle bylo až příliš negativních emocí typu, ať je tam těch scén s nim míň :D ne typu ježiš, to je hajzl, ale baví mě ho nesnášet, víš co tím chci říct? Jsem nějaká vymletá, už se ani vyjadřovat neumím.
Zápletka Widow s Hulkem mi přišla fakt... meh... já ani nevím no, já jsem furt doufala, že to nechají otevřené kvůli Hawkayovi a najednou bum, Hawkaye má ženu a skoro tři děti... to mě docela překvapilo. Hulka nemá nikdo rád no :D ale ne, já ho i mám ráda, ale zkrátka mi to připadalo, jakoby tam za každou cenu prostě chtěli dát nějakou romantickou zápletku, která ale bohužel tak úplně... moc... nefungovala. Alespoň mi to tak přišlo.
Halušky od Scarletky se mi ale líbily hodně, ty byly zajímavě udělané, za to smekám, ty se myslím Whedonovi povedly. Bitka Tonyho s Hulkem byla strašně dlouhá. Fakt zbytečně dlouhá, kdyby jí zkrouhli na půlku, tak by to třeba bylo super, ale takhle se tam prostě mlátili asi půl hodiny a hromě rozbitejch baráků nic z toho...
A teď teda už k těm pozitivnějším věcem :D Abych nebyla pokrytec, já jsem si to v tom kině fakt užila :D ale já to prostě mívám vždycky, v první chvíli jsem nadšená (když to fakt není nějaká hovadina) a pak, když na to koukám zpětně, tak si říkám, že to vlastně zas tak úžasný nebylo, to byl bohužel i tenhle případ, ale k těm pozitivům...
Já jsem si musím říct moc užila přítomnost dvojčat, tyhle dvě nové postavy mě skutečně bavily. Přinesly trochu čerstvé krve do staré party a zamilovala jsem si především Quicksilvera v podání Aarona... asi i proto, že Quicksilvera zkrátka a dobře mám ráda hodně a tak jsem byla zvědavá na verzi, kterou předvedou v Avengerech, ačkoliv mě pořád dost sejří to, že kvůli těm smlouvám jsou prostě Inhumans, uměle upravení, a ne, jako v originálním komiksu mutanti, děti Magneta, ale whatever, nebudu to řešil. Ale... WHAT THE FUCK?!!!
To je prakticky jediná pořádná emoce, kterou jsem si odnesla z kina z obou shlédnutí a pořád mě to ještě pěkně štve... jak mi kurňa mohli zabít Quicksilvera po prvním díle? Jako cože? CO? WHAAAAT?!!! I didn't see that coming.... Quicksilver má bejt kurňa člen nových Avengers, jak si vůbec dovolujou mi ho prohnat osmi nebo kolika kulkama??? Ne, prostě ne... já nechci být sprostá, takže nebudu, ale tohle mě vážně, upřímně, solidně nakrklo. A vůbec, proč si superhrdinové nikdy neberou neprůstřelný vesty, hm? Kamarád se mě ptal, jestli bych byla radši, kdyby to trefilo Hawkaye... tak samozřejmě, že ne, ale proč?! Proč Pietro? A proč vůbec musel někdo umřít, stačí, že v Civil War pomře... pár lidí, spoiler, ups... popojedem.
Největší plus? Rozhodně Vision. Na toho se do budoucna hodně těším, protože ten je přesně podle mých představ musím říct. Paul Bettany ho zahrál úžasně, vůbec bych ho teda nepoznala takhle vymalovaného :D ale zahrál ho úžasně a jsem zvědavá, v jakém světle se nám ještě ukáže. Scéna s tím, jak podá Thorovi to kladivo, mě musím říct opravdu upřímně pobavila, jak všichni zůstali stát a koukali :D
Už to asi ukončím, jsem už příliš ukecaná... celkověěě... bych to hodnotila tak, že to sice nebylo špatný a celkem jsem si to užila, ale s odstupem si uvědomuju, že to mělo víc slepých míst, než jiné Marvelovské filmy, ale nevím, jestli to není trochu i tím, že jsem měla skutečně velké očekávání. Každopádně se ale nedá říct, že by to byl špatný film nebo že by se mi nelíbil, jen mi přišlo... že už to bylo trochu až moc přitažený za hlavu, v poslední chvíli zrovna když to všichni potřebují se tam zjeví Fury a všechny zachrání... a tak vůbec, poslední půl hodinu se prakticky akorát mlátí a ne, že bych měla něco proti mlácení, ale v tomhle filmu toho mlácení bylo celkově nějak moc, chtělo by to trochu nějak zprůměrovat tu propast mezi zdánlivě hluchejma místama v klidných scénách a naprostou ohromnou smrští akce, kterou jsme viděli. Taky mi teda v poslední době přijde, že jsou filmy hodně točené... pro 3D. Nevím, jestli jsem to jen já, komu to tak připadá, ale občas mám pocit, že nebýt 3D technologie, tak tam ani některé scény nejsou, že jsou zkrátka prvoplánově udělané proto, že to bude 3D a už tolik nemyslí na to, že v tom 2D to může působit divně... to jsem teda neměla jen u Avengers, poslední dobou to mám u celkem velkého množství filmů.
No, děkuji ti za tenhle článek, skutečně mě hrozně potěšil :) Psala jsem ti názor na Avengers tuším hned ten den, co jsem je viděla poprvé, tak když zapátráš, tak můžeš srovnat můj názor tehdy a teď, ale tak nějak se mi to zkrátka rozleželo... už ani nevím, co jsem tehdy psala, jen vím, že Quicksilver mě štval a štvát bude :D

2 Angie. Angie. | Web | 3. srpna 2015 v 0:14 | Reagovat

Upsalálá....

3 Petra Petra | Web | 3. srpna 2015 v 15:10 | Reagovat

Zaprvé: úžasný článek, opravdu třída.
Bohužel dneska nemám moc náladu na nějaké rozepisování. Ale bylo tam všechno, co od Marvelu čekáte - akční scény plné úžasných efektů, humor (tentokrát trochu více), nějaké srdceryvné scény... Moc se mi líbila Scarlett Witch a Vision a když už jsem u téhle dvojice - co takhle udělat Young Avengers (radši nebudu rozepisovat, protože SPOILERS). To, jak si Scarlett pohrála s myslí hlavních hrdinů bylo opravdu skvěle udělané. A ještě jedna věc se mi líbila - hned na začátku (bylo to i vtraileru) takový ten zpomalený pohled z boku na všechny Avengers - to bylo prostě čistě komiksové.
Ale Quicksilver mě moc nezaujal (na Evana Peterse hold nikdo nemá). Scarlett a Hulk - WHAT THE F- To byla naprostá katastrofa. Z těch jejich scén jsem měla "secondhand embarrassment". A ještě jedna věc - kde byla potitulková scéna? Kde? Nebyl by problém něco vymyslet.
A souhlasím s Angie - hodně scén bylo děláno čistě pro 3D a jakožto člověk, který na 3D věci nemůže, protože to prostě nevidím (f*ck glasses) - mě to prostě nezaujme. Takových prvoplánových scén tam bylo hodně.

4 M | i-impossible.blog.cz M | i-impossible.blog.cz | Web | 6. srpna 2015 v 12:30 | Reagovat

Ja sa priznám, že som Avengerov ešte nevidela. Preto sa do diskusie nemôžem zapojiť tak, ako by som chcela (neviem či sa mi to náhodou aj nerýmuje :D). Teším sa však na moment, keď si to zapnem, pretože prvý Avengeri boli super. Teda až na Hulka - toho chlapíka proste nemám rada (pripomína mi Shreka / viem že Hulk bol pred Shreckom ale aj tak -.-).

K tvojmu komentáru - grafiku ti spravím hocikedy, len neviem či bude úchvatná :D

5 Merylka Merylka | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 9:17 | Reagovat

Strašně moc děkuji, že si mi odepsala a samozřejmě tě do affs beru všemi deseti! :) Jen si se ještě zapsala na můj druhý blog www.fan-of-celeberities.blog.cz, takže pokud ti nebude vadit, tak tě můžu mít na obou blocích a nebo si můžeš vybrat jenom jeden, kde chceš být spřátelená :)

6 Ella Ella | Web | 10. srpna 2015 v 18:12 | Reagovat

Fakt tě obdivuju, protože já bych neměla nervy takhle dlouhý článek napsat. Na Avengers jsem samozřejmě byla v kině, byl to můj dárek za amturitní písemky a hrozně jsem si to užila. Nicméně by to chtělo si ten film trošku osvěžit, mám pocit, že hodně věcí jsem už zapoměla, teda až na tu úvodní scénu, ta je prostě nezapomenutelná :D

7 tomato tomato | Web | 15. srpna 2015 v 0:17 | Reagovat

Ze všeho nejdřív chci říct, že mě nikdy nepřestane překvapovat tvoje nadšení, nervy a hlavně talent. Já bych takový článek psala nejméně týden a to by byl poloviční. Máš neskutečný talent, vím, říkám to už po několikáté, ale myslím to vážně. Tvé články se skvěle čtou, vždy čtu do konce. Jsou něčím, něčím nespecifickým, výjmečné, vždy mě zaujmou. Tenhle Článek (velké 'Č' je schválně) mě překvapil snad nejvíc, je dokonalý, vážně klobouk dolů. Asi bych měla vyjádřit i k Avengers.

Je těžké po The Winter Soldier a nových X-Menech nevidět na filmu chyby, já sama, která je z Marvelek většinou nadšená, málem několikát udělala tzv. facepalm, protože mi jisté okamžiky přišly neskutečně stupidní. Teď už si je přímo nevybavím, ale z celého filmu byl "romantický" vztah Bruce a Natashy - to bylo nehorázně, ale nehorázně zbatečný až trapný, tím charakery postav pro mě úplně zničily. Ta scéna v pokoji u Clinta doma (mimochodem to, že má cute rodinku jsem vážně nečekala, ale nějak mi to k němu sedí (víc než zelenáč a assasin spolu) mě donutila tiše nadávat. Něco zase bylo příliš přeefektovaný, spíš pro 3D, který nesnáším a vždy mě z nej bolí hlava a brýle mi nesedí, mám prostě moc malou hlavu. Hlášky všech postav mě opět dostaly, mnohkrát jsem se zasmála a tentokrát neperlil jen Tony Stark a Thor, ale naprosto všichni ("Mluv slušně!") Akční scény byly z většiny perfektní a chvíli jsem nevěděla, zda vše stíhám sledovat. Hrozně jsme si užívala Ultronovi monology - vážně! Seděla jsem a tiše se dívala na titulky, hlas Jamese Spadera se na něj perfektně hodil (s dabingem to už nebylo tolik zajímávé). Pak je tu Vision, nová a naprosto jedičná postava s perfektním entrée, nějak tuším, že v dalších Avengers bude skvělý. Scarlet Witch jsem se od začátku bála, ale v tom dobrém slova smyslu, protože je to až neuvěřitelně silná a mocná postava - přece ten kdo zvládne ovládat mysl, zvládne ovládat celý svět. Konečná scéna aneb záchrana města Sokovia mi přišla trochu jako konec prvních Avengers. Rychle se udobříme, pozachraňujeme všechny kolem a pošleme Starka aka Iron Mana ať zachrání situaci (dobrá, tentokrát s Thorem), která ho může připravit o život. BUM! Sokovia a Země jsou zachráněny, ale jinak šlo z většiny o celkem fajn podívanou (stále mluvím o posledních scénách). Celkově jsem z filmu více než nadšená, i když mě pár věci naštvalo nebo zklamalo, ale to se stává, odcházela jsem z kina rozcuchaná a beze slov. Snad jsme se vyjádřila jasně :D ale stejně si myslím, že jsem na spoustu věcí zapomněla.

8 - monika - - monika - | Web | 15. srpna 2015 v 15:53 | Reagovat

... já se nebudu rozepisovat, mě se o moc víc líbil první díl, pro mě to bylo zklamání ...

9 Angie. Angie. | Web | 18. srpna 2015 v 17:45 | Reagovat

Jsem moc ráda, že tě můj komentář potěšil :) Já jsem vůbec neplánovala, že bude tak dlouhý :D A najednou to odešlu a bum :D no jsem ráda, že se ti líbil, že tě potěšil a povzbudil a udělal ti takovou radost :) Tenhle článek si zasloužil pořádný komentář a taky jsem se potřebovala někomu svěřit se svými pocity ohledně Avengers II. a kdo lepší tu na to je, než ty? Asi vůbec nikdo, protože vím, že ty si to přečteš, a i budeš těm mým blábolům rozumět, na rozdíl od většiny lidí, co znám :D Jinak doufám, že se nám zas brzy s nějakým dalším skvělým článkem ozveš, až budeš zase na internetovém příjmu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama