Červenec 2015

Velký článek plný novinek z Before We Go

29. července 2015 v 10:00 | Vera |  Before We Go (1:30 Train)

Na dva dny se dostávám domů z místa, které s trochu nadsázky nazývám Divočina. Mimoto jsem se do této knihy včera začetla, opravdu úchvatná a velmi čtivá práce, alespoň podle mne. Nemohla jsem si ovšem přát lepší téma na článek než novinky o Chrisově režisérském debutu - filmu Before We Go.

Film byl poprvé vůbec uveden několika šťastlivcům, kteří tvořili tzv. pokusné králíky a Chris spolu s otatsními tvůrci jim pustil film a následně hopoupravil dle jejich reakcí, které diváci sdělili na menší tiskové konferenci. To vše ovšem proběhlo v tajnosti, a jak Chris později zmínil, na přání diváků se upravoval konec celého filmu.
Oficiální premiéry se film následně dočkal v září loňského roku na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Torontu. Film, jehož oficiálním sponzorem s této době stala značka prestižnch šperků Pandora, měl ovšem pouze dvě promítání. Poté se Chris intenzivně věnoval marvelácké novince Avengers: Age of Ultron a vypadalo to, že se film Before We Go k širšímu publiku ani nedostane. Ale stejně jako každá hezká pohádka i tenhle příběh už pomalu nahází svůj happy end.

Skrze zahraniční filmové servery bylo oficiálně oznámeno datum 4. září, kdy by měl být film uveden ve vybraných amerických kinech. Pro české a slovenské fanoušky to sice nevypadá v otázce návštěvě kina nejslibněji, ale pořád lepší než nic. Ani Stoletý stařík nevyšel u nás během prvního dne od uvedení na knižní trh.

A teď už konečně k tomu zajímavějšímu. To že film půjde do "veřejných" kin je pro Chrise a ostatní členy tvůrčího týmu sice skvělé, ovšem kromě pár sklalních fanoušků o něm nikdo moc neví. Právě to se teď změní, neboť byl oficiálně vypuštěn PRVNÍ TRAILER k filmu! Stalo se tak asi před deseti dny, možná už jste ho někteří dokonce zhlédli.


Ať už jste trailer očekávali jakýkoliv, troufnu si říct, že vás mohl v mnohém překvapit. Na mě osobně působí velmi vyspělým dojmem, s nádechem romantiky a a tajemnosti. A zamilovala jsem se do úvodního soundtracku! Víte, mám plnou hlavu slov, které bych v souvislosti s tímto trailerem ráda použila, ale zatím si je nechám schované pro sebe. Ráda bych k tomuto filmu později napsala recenzi, tak ať se neopakuji. Na vaše názory se však velmi těším.

A k dalšímu bodu. Ano, bude jich víc, asi už víte, že krátké články prostě psát neumím a rozkouskovat tři informace do několika článků ještě méně. Kromě nového a zřejmě již finální verze plakátu, která vás přivítala v úvodu článku, jsou tu ještě hned DVA nové klipy, o jejichž vypuštění se postaral sám Chris a to pomocí svého twitterového účtu.


Druhý byl vložen na web people.com a já ho sem bohužel nedostanu. Stačí ovšem kliknout na tento odkaz a můžete se na kousilínek filmu podívat a příjemně se tak navnadit. Mě už se to povedlo!


Snad vám dnešní článek zpříjemnil sluncem zalité letní dny. Opravdu mi dělá velkou radost, že se vyrojili informace právě k tomuto filmu, neboť je možné, že postupem času se bude blog zaměřovat především na Chrisovi režijní práce. A ještě tršoku neskromně přiznám, že se citím trošku vyjmečně, že jsem první blggerka, která bloguje i o režisérovi a nejen herci. Navíc věřím, že Chris bude skvělý režisér! Trailer k Before We Go je toho důkazem.

Chris se přidal k Team Carter v Lip-Sync War

18. července 2015 v 18:25 | Vera |  Osobní novinky
Během letošního Comic Conu vznikl mezi herci seriálů televize ABC Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D. nemislosrdný soboj! Oba tábory spolu svádí prostřednictvím sociálních sítí, především potom twitteru, souboj v Lip-Sync. Nedá se úplně dobře vysvětlit podstata, herci předvádí zpět známých songů a to vše s ironií a nadsázkou. Nejjednoduší bude proklikat twitter obou seriálů. Do výzvy se totiž zapojují i jiné známnější osobnosti od Marvelu, kupříkladu herečka Emily VanCamp, představitelka Sharon Carter neboli Agentky 13.
Proč o tomhle všem píšu? Už z nadpisu jste pochopili, že Chris byl do souboje zapojen. Chris se drží "své" strany a tak se přidal na stranu seriálu Agent Carter. Je pro zajímavost, pár dní před Comic Conem se spolu s Hayley Atwell a Emily VanCamp objevil v jednom z videí Chrisův bratr Scott. Ale dost už řečí, pojďte se na to podívat.


twitter.com

Přeji Vám krásný podvečer! Doufám, že se Vám ta veda posledních dnů daří přežívat, Všem bych Vám přála, aby to bylo někde u vody nebo v lesích či parcích. A s kornotkem zmrzliny v ruce, na kalorie se vykašlete!
Já teď pár dní jezdila trochu na kole, tady v horách toho tolik nenajezdíte na kilometry, ale trochu do těla jsem si dala. Ale krásně! No, opět jsem tu jen na skok, což jste asi pochopili, neboť nestíhám ani má milovaná affs. Protože abych se přiznala, ale ted se mi nechce sedt celý večer u počítač, to raději vyběhnu ven se psem a potom se stanu jedním z Účastníků zájezdu organizovaném Michalem Vieweghem.

P.S. Angie, na Michala Hrůzu mi nesahej! On je momentálně moje absolutní sdrcovka. Stejně jako ty!

Proč není Civil War na SDCC?

12. července 2015 v 15:18 | Vera |  Captain America: Civil War
Zdravím všechny, co i v těchto slunečných dnech zavítali sem na blog. Já sama jsem tu jenom na skok, ráda bych totiž vysvětlila,
proč nebude mít letos možnost si přečíst tradiční a snad i zajímávý souhrn novinek z San Diego Comic Con.
Zatímco vloni Chris zavítal na Comic Con dokonce s dvěma filmy (článek tady), letos se na SDCC nepodívá vůbec. Marvel totiž odmítl možnost stánku k blížícímu se třetímu pokračování Kapitána Ameriky. Informaci zveřejnil producent Kevin Fegie, který potvrdil domněnky, že Marvel svůj blížící e velkofilm nemůže propagovat, kvůli nedostatku materiálu. Přeci jen natáčení začalo teprve nedávno. Pokud si navíc ještě vzpomenete na loňský Comic Con, ani tam nebylo mnoho řečeno a herci spíše dělali reklamu sami sobě než filmu. Natačení bylo tehdy v podobné fázi.
Na povrch se dostávájí i spekulace, že Marvel se bojí prohry s připravovaným filmem Batman v Superman konkurenčí společnosti DC Comics. Podle zlých jazyků, tak Marvel odmítá vrážet přehnané sumy do kampaně filmu, který bude ,,až druhý".
Osobně bych tomuhle přílišnou váhu nepřikádala. Média mají velké oči. Navíc to není poprvé, co Marvel vynechl Comic Con. Stejná situace nastala i v roce 2011, kdy po uvedení filmu Captain America: První Avenger, nebyl dostatek natočených materiálů, aby se mohli tehdy Avengers propagovat.

Fanoušci Marvel ovšem nemusí být smutní. Film Captain America: Civil War nahradil panel seriálu Agent Carter s krásnou Hayley Atwell, který letos uvede již druhou řadu. Dopňují ho Agents of S.H.I.E.L.D., jenž opět vedev Agent Couslon neboli Clark Gregg. A tady opravdu není o zábavu nouze.


Právě jsem se vrátila z Vysočina Festu a jsem úplně nadupaná pozitivní energií! Možná o tom sepíšu článek, ale teď už musím zase balit. A hádejte co, já jsem se tam zamilovala. A do koho? No do Michala Hrůzy, přece!


Gentlemanský photoshoot neznámého autora

7. července 2015 v 16:06 | Vera |  P - 2015
Článek je přednastavený, neboť Vás nechci okrádat o krásné letní dny svými řečmi o Chrisově photoshootu. On totiž ani komentovat nepotřebuje.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Gucci Guilty | 2014

3. července 2015 v 12:06 | Vera |  P - 2014
Článek je přednastavený, proto chybí jakkýkoliv komentář. Doufám, že si užíváte krásné léto, tak vás nechci zatěžovat nečím, co vypíšu šestkrát za jeden večer v jednoduchých obměnách. Navíc Chrisovi fotyk asi nepotřebují větší komentář.

14189948990530.jpg