Červen 2015

Léto 2015

28. června 2015 v 19:47 | Vera |  Blog
Asi už to všichni znáte, ostatně děje se to každý rok. Příchod prázdnin s sebou nese kromě volného času, minima povinností, krásného počasí, magických letních bouřek, koupání, nanuků, zmrzlin, čtení knížek někde na dece a mnoha výletů, taky jednu nemilou část a to naprosto nemožné organizování času. I když to je na tom všem asi to nejkrásnější, nemyslíte? Ten pocit, že nevíte, kde budete zítra. Ta možnost odjet někam, kde se nedostanete několik dní k signálu. To kouzlo nečekaných bouřek, které strhnout na chvíli vedení a vy místo koukaní na televizi strávíte večer povídáním s těmi nejbližšími. To nekonečné pobíhání po lese a radost z každého hříbku, jenž najdete dřív než někdo jiný. Právě tak bychom měli vnímat léto, jako svobodu. Původně jsem sem chtěla psát nekonečný zmatený seznam, kdy tu budu a kdy ne, ale víte co? Je mi to jedno. Bude to moje poslední léto, než nastoupím na střední školu a chci si ho užít. A že nebudu informovat o každém Chrisově pohybu. No a? Život přeci není o virtuálním světě. Ačkoliv mi blog v mnohém pomohá, je to místo, skrze které znám několik lidí, na kterých mi upřímně záleží. Je to místo, které mi pomáhá vyrovnat se s realitou a nepropadnout tomu facebookovému šílenství. Místo, kde jsem - i díky několika z vás - zjistila, nebo alespoň začala tušit, kdo doopravdy jsem, naučila se za to nestydět a mít to ráda, vlastně na to být hrdá a ukazovat to světu. Za to vše budu vždycky vděčná a budu to mít někde hluboko v sobě zakořeněné!
Nebudu tu psát, jak to v létě bude. Nevím to. Občas se tu objevím, sepíšu novinky, podívám se jestli se nikdo z vás neutopil a zase zmizím. Stejně jako se v létě bude snažit alespoň na chvíli zmizet Chris. Dejme mu tu možnost, vždyť už v menu hrdě podporuji jeho soukromí. Možná sem i pár článků přednastavím, několik photoshootů mi uniklo, ale nic převratného. Znáte mě a víte, že moje články stojí na okamnžitém nápadu, inspiraci. Navím jestli je to správné, ale dělám to jak nejlépe umím a doufám, že vám to tak vyhovuje. Především ale doufám, že to víte.
Až budete mít možnost tenhle článek číst, budu už možná pryč. Nebo budu balit jako pominutá. Možná budu sedět s knížkou
a čajem v křesle. A možná budu právě obvolávat babičky a radostně oznamovat, že jsem celou základní školou prošla s vyznamenáním.umím a doufám, že vám to tak vyhovuje. Především ale doufám, že to víte.
Tím vším chci říct jenom to, že pokud bylo někdy něco, co vám leželo na srdci a chtěli jste mi to říct, napište to sem. Budu přitom pravděpodobně balancovat na kameni, abych držela signál. Ano, i já jsem nepoučitelná. Ale to jediné, co mě bude zajímat, budete v tu chvíli vy a vaše názory! Snad mě to omlouvá.
Přeji vám všem to nejkrásnější léto, plné těch které milujete, protože s nimi bude zároveň vydařené. Určitě se tu ukážu na Comic Con, ten si nenechám nikdy ujít. Tak se třeba potkáme. A jestli ne, těším se na vás v září.

S láskou, Vera

P.S. Pokud jste na tomto blogu poprvé, nebo čtení článků pouze úspěšně předstíráte, prosím vás o jedno. Přečtete si alespoň tehnle. Je psaný od srdce a o blogu a asi i mně samotné vypovídá více než většina ostatních dohromady.

Anthony Mackie o ideální slečně pro Chrise

23. června 2015 v 20:07 | Vera |  Osobní novinky
Herec Anthony Mackie poznal Chrise v roce 2011 během natáčení snímku Playing It Cool, kde hrál jeho zaměstanavatele. Opět se před kamerou sešli v roce 2013 při natáčení filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, následovala menší scéna v Avengers: Age of Ultron a nní společně pracují na Captain America: Civil War. Když k tomu navíc připočteme to veliké množství premiér, menších rozhovorů a tiskových konferencí, není překvapením, že se oba znají navzájem velmi dobře. Anthony při nedávném rozhovoru pro E! Online nastínil jaká by podle něj měla být ideální dívka pro Chrise. Připavte si tedy ponámkové bloky, jdeme na to!,,Chris potřebuje obvyklou holku. Chris potřebuje holku, která stojí nohama pevně na zemi, je chytrá a to je těžké najít. Tyhle holky totiž nejsou celebrity. Takové mezi nimi nenajdete.
Chris jednoduše potřebuje někoho, kdo se bude držet doma a dokáže se o něj postarat, víte, protože on je Captain America.
Chris skutečně zbožňuje Earth, Wind & Fire. Jednou jsme si spolu povídali o pauze mezi natáčením, a on že Earth, Wind & Fire je nejlepší kapela všech dob. Tak si to pustil a začal na to tancovat. Bylo to skutečně divný."
Upřímně jsem docela zvědavá, jak to nakonec dopadne. Myslím s Chrisem. Nerada o tom spekuluji, pouze přijímám fakta. Jedním z nich je i to, že pokud jste věřili, že se po letošních Oscarech dal Chris dohromady s Lily Collins, vše nasvědčuje tomu, že jste tomu věřili správně. Všechny tyto debaty už ovšem směřují do minulého času.Avengers opět překročili miliardu

21. června 2015 v 10:32 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON
Chris si konečně dopřává trochu volna, ovšem pouze od různých talkshow, premiér a podobných akcí, neboť natáčení Captain America: Civil War je v plném proudu. Pro dnešek jsem si tedy připravila článek o aktuálních výdělcích poslední Marvel novinky - Avengers: Age of Ultron.

Jak už odtajňuje nadpis, druhému pokračování o Nejmocnějších hrdinech Světa se opět povedlo překročit hranici jedné miliardy diváků. Ještě upozorním, že veškerá čísla se týkají pouze kinosálů, film se na DVD a Blu-Ray zatím neobjevil. Čísla by se navíc mohl stále nepatrně zvyšovat, film se pořád vysílá ve všech světových kinech.
Avengers vlétli do kin na začátku května letošního roku s cedulkou jednoho z nejočekávánějších filmů roku. Není se čemu divit, první film vydělal v kinech 1 518 594 910 dolarů, což z něj po Avataru a Titanicu (obě režíroval filmový mág James Cameron) dělá třetí nejvýdělečnější film současnosti. Po filmech Iron Man 3, Thor: Temný Svět a Captain America: Návrat prvního Avengera měli druzí Avengers perfektně připravenou půdu příběhu a diváky na tom správném bodu natěšenosti. Není se tedy divit, že jen za první týden v USA dosáhl film tržeb 201 milionů dolarů a celkového nárůstu návštěvnosti o 44% oproti prnímu dílu. Během uvodního víkendu vydělal v USA 187,6 milionů dolarů a zaznamenal tak nejvýdělečnější otevírcí víkend v historii. Celosvětově měl film na kontě ke 2. květnu už 425 milionů dolarů. Vůbec nejzajímavějších čísel film dosahoval v Číně, kde si za první čtyři dny promítání připsal na konto 90 milionů dolarů. Celkově film v Číně utřil přes 230 milonů dolarů. Experti též odhadují, že film překonal hranici jedné miliardy dolarů za pouhých 24 dní od spuštění v kinech.
Zajímá jsou v této souvislosti i čísla z České republiky, kde film navštívilo během prvního promítacího víkendu 131 580 diváků a na pokladách nechali přibližně 20 milionů korun. Podle statistik tím film zaznamel nárůst o 119% oproti prvnímu dílu. Celkově film v Česku vydělal 48,3 milionů korun.

K dnešnímu dni má film na kontě 1 354 977 275 dolarů a to se stále promítá. Předběhl ho další letní blockbuster Rychle a Zběsile 7, která má asi o 350 milionů víc a těží především z posmrtné účasti Paula Walkera, neboť šestý díl se nedostal ani na 700 milionů dolarů.
Avengers: Age of Ultron zatím zaostali za prvním dílem o necelých 200 milionů dolarů a jsou pátým nejvýdělečnějších filmem na světě.

Za zmínku stojí i ohodnocení filmových kritiků, ovšem pouze ve zkratce. Snímku se dostalo převážně pozitovních reakcí, na serveru Rotten Tomatoes mu bylo na základě 258 recenzí uděleno skóre 74%. Na českém portále Kinobox si film vysloužil 73%. Hlavní jsou v tomto směru ovšem diváci a jejich čísla mluví za vše.


wikipedie.cz | kinobox.cz

Tohle byl docela vyčerpávající článek, ta čísla jsou šílená a vůbec se v tom neorientuji. Říkala jsem si jako: "Ok, jsou pátí na světě, to je famózní!" Ale jen pro zajímavost, tahle čísla nejsou celkově úplně právná u všech filmů, protože hodnota dolaru a ostatních měl se pořád mění, ale hlavně ceny vstupenek do kin každý rok narůstají. Potom se filmy, natočené před rokem 2000, nemohou moc srovnávat s těmi současnými. Kdybychom tohle všechno vzali v úvahu a přepočítali to, vyšel by jako nejvýdělečnější film z roku 1939 - Jih proti Severu. Ten má na kontě po přepočítání 3 301 400 000 dolarů, což dává oba díly Avengers dohromady a pořád kousek chybí. Za humorný detail můžete považovat i to, že v tomto žebříčku z roku 2012 se na 10. místě umístil Sněhurka a jejích sedm trpaslíků!

Fotka z Chrisových narozenin

16. června 2015 v 20:21 | Vera |  Osobní novinky
Chris si svoje narozeniny doufejme užil pnými doušky. 34 je famózní číslo, jak jsem psala již minule. Na internet se dostala jedna osobní fotka z Chrisových narozenin. Těžko říci, jestli se jednalo o oslavu nebo pouze překvapení v podobě dortu od několika kolegů. Musím podoknout, že dort se opravdu povedl a zcela jsem se zamilovala do Chrisova svetru. A zdá se to pouze mně, nebo má Chris vínové džíny?♫ Chris Evans má narozeniny, my máme přání jediný.. ♫

14. června 2015 v 20:13 | Vera |  Osobní novinky

Rok se s rokem sešel a máme tu Chrisovi narozeniny. Narozeniny, které připadají na kouzelné datum 13. června. Pánové umí stárnou se stylem a grácií a Chris ve svých 34 letech tak působí charismatičtěji než kdykoliv dřív. Za těch 34 prožil šťastné dětství, úspěšně vystudoval, zahrál si ve více jak 30 filmech, dospěl ve vyzrálého muže, zařadil se po bok Leonarda DiCapria mezi nejžádanější svobodné mládence, úspěšně dovedl do kin hit letošního léta - Avengers: Age of Ultron, začal se velmi aktivně zapojovat do charitativních akcí, spojil své jméno s oblíbenou herní společností, jeho herecké výkony oceňují nejen diváci, ale i kritici, splnil si sen a posadil se do režisérského křesla a v neposlední řadě nás stále umí rozesmát, pobavit, rozplakat, nadchnout i dojmout.

Dámy a pánové, tohle všechno je, dnes už 34 letý, Chris Evans!Přestože jde o článek velmi radostný, ještě nikdy se mi nepsal tak těžko. Ne proto, že bych se tolik styděla za jednodenní opoždění. Právě mi hlavní stránka blogu ukázala článek mladé Kateřiny, která jak možná někteří víte, tragicky ukončila svůj život skokem pod vagón pražského metra. Její článek by si měl přečíst každý, autorka vám nažene husí kůži a dotkne se i těch nejhlubších míst vašeho srdce.

Na animaci je Chris v roce 2001/2 a dnes.

Herečka Lindsey McKeon vyzpovídala Chrise

8. června 2015 v 20:43 | Vera |  Rozhovory
V poslední době patří blogování k velmi módním volnočasovým aktivitám. Psaní lifestylových blogů je už moderní i mezi hollywoodskými celebritami. Kromě Gwyneth Paltrow, Blake Lively k nim patří i herečka Lindsey McKeon, jejíž blog nese podtitul Healty, Sexy, Mindful living. Lindsey a Chris jsou velice blízcí přátelé a tak Chris nadšeně souhlasil, že jí poskytne About Meexkluzivní rozhovor.c

Lindsey o Chrisovi mluví jen v samých superlativech. Popisuje ho tak krásně, že mi nezbývá než její článek přeložit a přepsat vám ho sem. Přeji příjemné letně laděné čtení!


Je mi dnes ctí nechat vás nahlédnout do mysli velmi speciálního hosta. Někoho, kdo byl mimořádně vlivný a inspirativní součástí mé vlastní cesty.

Můžete ho znát jako Captaina Americu, ale pro mě bude Chris Evans vždy neuvěřitelný kamarád s úžasným vzhledem. Chris je typ člověka, který se dívá na život s blažeností, ohromený fungováním a nekonečností vesmíru a neustále unešený krásou přírody. Jeho energie a našení je nakažlivá. Jedna z jeho nepřitažlivějších vlastností spočívá v tom, že při společném hovoru se dostanete i k jinak bolestivým tématům zcela snadno.

Když jsme se poprvé setkali, naše životy byly v podobných stádiích, oba jsme hledali své vnitřní já. Ačkoliv jsme každý měli své vlastní životní cesty, vždycky se nějakým způsobem propojovali. Za všechny ta léta jsme se poznali velmi dobře, což vedlo ke spoustě plnohodnotných konverzací. Všechno to mi pomohl stát se člověkem, který nyní vede skutečné vědomí a hojný život.

Chrisovi jsme položila několik otázek, které vám pomohou nahlédnou do nitra jeho hlavy a možná i srdce. Užijte si to!
Video bylo na oficiálním webu Lindsey McKeon rozděleno podle jednotlivých otázek, bohužel ve formátu abych ho mohla vložit to šlo pouze jako celek. Pokud se ovšem nepletu, Chris každou otázku nejdříve přečte, takže by to neměl být velký problém. Určitě doporučuji video zhlédnout, je sice delší, nicméně stojí za to!

P.S. Držte mi palce. Mám před sebou poslední tři týdny základní školy. Nejen, že to vypadá, že už to celé dodělám, navíc by to nemělo být horší než jedna trojka, což je nejhorší možný scénář. Ještě dám vědět.

Bráchové Evansovi zpívají "Fire and Rain"

6. června 2015 v 20:10 | Vera |  Osobní novinky
Chrisův mladší bratr Scott Evans dal na internet video, kde spolu s Chrisem zpívájí klasiku ze sedmdesátých let od Jamese Taylora "Fire and Rain". Video bylo pořízeno k příležitosti Memorial Day Weekend. Video je famózní, Chris skutečn hraje na piano, což se naučil už v dětství, kdy hrál zároveň na kytaru. Ovšem ne na oboje zároveň. Užijte si ho!


Chris and I messing around over Memorial Day weekend. Unfortunately we had the giggles and couldn't make it through the whole thing without laughing for here is just a tease... With some sung apologies to each other. :)


Momentálně pracuji opravdu na luxusním videorozhovoru, co Chris pořídil dneska. Těště se na něj!

Hayley Atwell navštívila natáčení

3. června 2015 v 20:42 | Vera |  Captain America: Civil War
Britská herečka, známá z obou filmů Captain America, dramatu Vévodkyně nebo marveláckého seriálu Agent Carter, Hayley Atwell navštívila před pár dny natáčení filmu Captain America: Civil War. Prozatím není jasné jestli představitelka Peggy Carter i natáčela nebo pouze pozdravila bývalé kolegy. Sama Hayley se k tomu nevyjádřila, pouze poskytla několik fotografií ze zákulisí natáčení, mimojiné se svou maskérkou. Uvidíme, jestli se opět dočkáme ve filmu nějakého toho flashbacku.