Natáčení bylo spuštěno, kdo se ho zúčasní?

22. května 2015 v 6:55 | Vera |  Captain America: Civil War

Herci se v poslední době opravdu nezastaví. Jen co skončil největší hunbuk kolem megafilmu Avengers: Age of Ultron, začalo natáčení filmu Captain America: Civil War. K tomu se perfektně hodí úryvek z rozhovoru Chrise s Chrisem Hemsworthem, kdy se Chris s reportérem shodli, že Captain America: Civil War budou víceméně další Avengers. K tomu Chris Hemsworth už jen dodal, že akorát tam někteří z nich nebudou, neboť budou mít povinosti "like Sexiest Men Alive."


OBSAZENÍ FILMU
Ještě než se pustím do samotných fotek z natáčení, asi by nebylo od věci si kompletně projít seznam herců, o kterých bylo zatím potvrzeno, že se natáčení zúčasní. Nezaručuji, že se seznam ještě nerozšíří, o případných změnám vás samozřejmě budu informovat. Přidávám ke každé postavě článek, který stojí za přečtení.

 1. Chris Evans - Steve Rogers / Captain America
 2. Robert Downey Jr. - Tony Stark / Iron Man
 3. Scarlett Johansson - Natasha Romanoff / Black Widow
 4. Sebastian Stan - James Buchana "Bucky" Barnes / Winter Soldier
 5. Anthony Mackie - Sam Wilson / Falcon
 6. Emily Van Camp - Sharon Carter / Agent 13
 7. Frank Grillo - Brock Rumlow / Crossbones
 8. Chadwick Boseman - Black Panther
 9. Jeremy Renner - Clint Barton / Hawkeye
 10. Elizabeth Olsen - Wanda Maximoff / Scarlet Witch
 11. Daniel Brühl - Baron Zemo
 12. Paul Betany - The Vision
 13. Paul Rudd - Ant Man
 14. Don Cheadle - Sam Rhodes / War Machine
K obsazení byl navíc nedávno potvrzena ještě jedna nová postava, o které bych se tu ráda trošku rozepsala. Úplně jsem cítíla, jak někteří protáčíte oči, že zase kecám. Marve ukázal, že má zálusk hledat herce i za Atlantikem, když po Benedictu Cumberbachtovi obsadil i jeho hereckého kolegu a přítele Martina Freemana. Přestože zatím nebylo potvrzeno, kterou postavu si Martin zahraje, s téměř jistotou víme, že v superhrdinském obleku ho na plátně neuvidíme. Nejvíce zmiňovaná postava Henryho Petera Gericha, pracovník americké vlády, který je pomyslným prostředníčkem mezi ní a Avengers. Druhou postavou je potom Everetta Rosse, přední expert na Wakandu, domovskou zemi Black Panthera. Tato role by navíc Martinovi zajišťovala místo i v sólovce černého hrdiny. Pokud stále držíte v dušičce naději, zklamu vás, ale potencionální spojení Benedicta a Martina u Marvelu není v plánu.

Do filmu nebyla zatím potvrzena postava agentky Peggy Carter. Její obsazení je sporné, nic zároveň nenasvědčuje tomu, že by si Hayley Atwell nemohla odskočit od natáčení druhé řady seriálu Agent Carter na plack třetího Kapitána. Pokud se s ní ovšem setkáme patrně půjde pouze o flashback.


SAMOTNÉ NATÁČENÍ
Uznávám, že napínat vás horními řádky může vypadat zbytečně, k článku se to ale hodí. A co i budeme nalhávat, psaní článků mě moc baví.
Natáčení bylo oficiálně spuštěno, ukazuje se tedy, že bratři Russo se plánují držet téměř totožného plánu jako tomu bylo před dvěma lety u Captain America: Návrat prvního Avengera.
Natáčet se začalo v exteriérech, začátek se dá odhadovat na někdy kolem 13. května. Pokud tomu dobře rozumím, zatím se natáčely dvě scény, Chris se účasnil obou natáčení, což se dá čekat. Herci teď budou mít nejspíše volný víkend a natáčet se začne opět v týdny. Nyní ale už konečně k fotkám.

Bohužel / naštěstí nejsem Perez Hilton a tak přínáším jen několik fotografií, pořízené nedočkavými paparazzi. Jsou pořízeny 13. května v Atlantě, kde se podle dostulných informací natáčel pohřeb. Tady se jedná o více méně jistou informaci, na zahraničních webech se mezi obsazením dá najít i postava kněze. Kromě Chrise se natáčení zúčastnila Emily Van Camp a Anthony Mackie. Zatím se nejvíce rozšířila teorie, že by se mělo jednat o pohřeb právě vyšše zmiňované Peggy Carter. přeci jen Fury už by byl docela klišé.

Druhé natáčení se konalo mezi 18. a 19. květnem opět v Atlantě. Na place se objevil s Chrisem i Frank Grillo a Elizabeth Oslen. Na jedné z fotek se mihl i Anthony Mackie a Paul Rudd. Můžete vidět, že se natáčela nějaká akční scéna, pravděpodobně boj mezi Kapitánem a Crossbonesem, zřejmě podpořený Scarlet Witch a Falconem. Všichni si zasjté pamatujete, že v druhém Kapitánovi, na konci, Crossbonese odnáší v nemocnici zcela popáleného, s čímž si maskéři vyhráli.
Chris měl na natáčení velmi dobrou náladu, není se čemu divit, s Frankem Grillem se během minulého natáčení velmi spřátelili. A Lizzie Oslen Chris v rozhovorech popisoval neuvěřitelně mile a těšil se ze společné práce. To vše se podílelo na tom, že se Chris po návrtau do role, usmíval na všechny strany a sladce pozdravil fanoušky.
Natáčení se poprvé zúčastnila i Scarlett Johasson, která s Chris spolupracuje již na šestém filmu a do role Black Widow se vrací již popáté. Vypadá to, že scéna, kterou herečka natáčela by měla být stejná jako ta, na které pracovali ostatní. Z fotky nic moc prozatím nevykoukáme, je ovšem možné, že na place se mohl někde schovat i War Machine nebo Vision. Přeci jen není nereálné, že se po svém sólovém filmu přidá k novým Avengers i Ant Man v podání Paula Rudda. Je možné, že právě Crossbones bude jedním z cílů nově cvičených Avengerů. Než se dozvíme něco víc, můžete se zatím pokochat novým účesem Black Widow.

marvelmovies: Scarlett Johansson films scenes on a motorcycle for Captain America: Civil War in Atlanta, Gerogia. The actress was seen taking over from her stunt double who rode the bike between parked taxis before Scarlett jumped across the hood of a car.


Tohle byl pro mě trošku náročnější článek, vůbec mi to nemyslelo. Jsem ale ráda, že se mi povedl dát dohromady. Bude to na hlavní stránce vyset o něco déle, o víkendu jedu na vodu a k blogu se dostanu až v pondělí. I proto jsem se snažila udělat trošku delší, snad vás neunudí ke spánku. Pokud ano, tak vám přeji ty nejkrásnější sny!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | E-mail | Web | 22. května 2015 v 18:48 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych tě informovat o tom, že v době 24/05 - 29/05 nebudu na blogu aktivní - jedu se školou na vodácký kurz. :)
Více info: http://andiegraphic.blog.cz/1505/hiatus-24-05-29-05

2 Angie. Angie. | Web | 22. května 2015 v 21:33 | Reagovat

S každým dalším filmem mi připadá tak hrozně neuvěřitelné, jak zaprvé je možné, že něco takového vůbec dávají dohromady, všechny ty filmy, je to jeden velikánský propletenec úžasných příběhů, který ožívá neuvěřitelným způsobem. Zároveň mě opravdu šokuje, že od prvního filmu zůstávají v rolích všichni herci. Je to neuvěřitelné, šokuje mě to podobně, jako to, že v Harry Potterovi jsou skoro všichni od prvního do posledního dílu po 11 let. Je to skoro neuvěřitelné a zároveň naprosto úžasné. Toliko k tomu dobře známému castu, se kterým se setkáváme už po několikáté. S některými zdá se bohužel možná naposledy, ale co se dá dělat.

Teď k novému castu, musím říct, že na většinu z nich jsem neskutečně zvědavá. Nejvíc aktuálně asi na Paula Rudda, protože jeho Ant-Man už je za dveřmi. Dobře, spíš za horami, ale pořád je blíž, než Civil War :D Jedna holčina mi neustále opakovala na jednom Conu, že to má být nejdůležitější film této fáze, tak jsem furt zvědavá, v čem bude Ant-Man tím nejdůležitějším :D Hned po Paulovi rozhodně mířím k Martinovi, protože Martin Freeman je moje srdcovka. Nejen ze Sherlocka, ale i z Hobita a dalších věcí, byla jsem vážně nadšená, když jsem se dozvěděla, že se přidává k Marvelu, stejně jako jeho kolegáček Sherlock Cucumberbatch. Jsem ráda, že už aspoň jsou nějaké teorie o tom, koho že bude hrát, o tom slyším poprvé dneska díky tobě. Takže děkuju! :) Jsem na to hodně zvědavá. Ani jsem ale nečekala, že bychom ho viděli v nějakém trikotu, spíš jsem to tipovala na nějakou takovouhle roli.
No a samozřejmě se nemůžu dočkat Černého pantera, protože na toho se těším asi ze všech připravovaných nových hrdinů úplně nejvíc :) No a pak jsem teda ještě zvědavá na Daniela Bruhla a co s ním udělají :D
Fotky jsou vážně skvělé, jsem ráda, že se nějaké objevily a že se zdá, že mají herci, a hlavně Chris, dobrou náladu :) Ta animace je naprosto dokonalá <3

JEJ, teď jsem akorát dala odeslat komentář a napsalo se mi, že formulář vyprchal a zároveň sem naskočil ten nový úchvatný design :D Koukám zatím v procesu, možná už nebude, až odešlu tenhle nechutně dlouhý komentář, ale vypadá vážně skvěle, to záhlaví je dokonalé. Zbožňuju ho! <3 Krásně zpracované, krásné fotky vybrané, moc se mi líbí ten Capitán a tak všechno, citát, sladění barev, moc krásný :)

3 Ella Ella | Web | 22. května 2015 v 21:53 | Reagovat

Tak já jsem samozřejmě nejvíc andšená z toho, že historicky poprvé jsou fotky s Emily :D. SOuhlasím s teorií, že se jedná o pohřeb Peggy, protože je to docela logické, zvlášť když natáčela i Ems.
Hrozně roztomilé jso ufotky s Chrisem a Lizzy, je vidět, že se na antáčení spřátelili.
A musím říct, že nový účes Black Widow je super, asi se mi líbí víc, než ten předchozí :-)

4 Susan Tennant Susan Tennant | 23. května 2015 v 22:46 | Reagovat

Perfektní obsazení! Jsem ráda, že tam bude i Jeremy, kterého jsem si momentálně hrozně moc oblíbila, když jsem byla nedávno v kině na Avengers 2, stejně jako Chrise a Roberta :D. Akorát mi tu chybí Mark, docela by mě zajímalo, co bude s ním dál, po tom závěru A.2.
Už se nemůžu nového dílu Capa dočkat, jen mě docela zarazil ten obsah tohoto dílu, docela se i bojím, protože přeci jen byli všichni skvělá parta.
Co se týká fotek tak zírám. Chris v tom černém obleku vypadá opravdu senzačně ♥.

5 Petra Petra | Web | 24. května 2015 v 16:08 | Reagovat

Aaaaa Civil War. Většinu fotek jsem viděla (nechápu, jak jsme kdysi dávno mohla žít bez fotek z natáčení), ale vůbec mi nevadilo se na ně podívat znovu. Vypadá to, že si všichni natáčení užívají, tedy hlavně Chris, který se dosti vesele usmívá :D Škoda, že se to natáčí tak daleko od nás, hned bych se tam podívala :D
Mimochodem - moc se mi líbí nový design. Opravdu se moc povedl, od výběru fotek, citátu až po barvy♥

6 - monika - - monika - | Web | 26. května 2015 v 17:17 | Reagovat

... moc se mi líbí scarlett s novým účesem ... děsí mě obsazení, příjde mi, že se natáčí další avengers, doufám, že chris nebude na plátně 10 minut čistého času a nezastíní ho RDJ ... a jsem strašně zvědavá na Martina Freemana ... a velkou radost by mi udělalo kdyby se tam objevila Peggy Carter, tu mám moc ráda ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama