2. narozeniny!

13. května 2015 v 18:47 | Vera |  Blog

Nechce se mi tomu věřit, ale dneska je to přesně dva roky, co jsem tento blog založila. Ačkoliv to tu hlavně v posledních pár měsících úplně neklapalo, nakonec jsem to k těmto druhým narozeninám dotáhla! A přiznám se, že pokud se na to mám podívat trochu nekritickým okem, připadne mi, že s každým článkem jejich kvalita roste. Sice malinko, ale přece. Navíc tomu odpovídá i návštěvnost, které se v posledních dvou týdnech přehoupla přes dvoustovku. K tomu mám ty nejlepší spřátelené weby, díky nímž jsem poznala mnoho famózních osob, které si zaslouží obdiv. Co víc bych si už mohla přát!

Za celé dva roky mi Chris přirostl ještě více k srdci. Opravdu mi dělá radost, jak Chris stále trošku dospívá a roztahuje svá křídla v podobě prvního režisérského projektu. Není nic hezčího než to tímto způsobem vnímat. On k tomu navíc vždy přidá ještě mnoho děkovných slov. Doufám, že i pro vás je teď Chris alespoň o trošičku sympatičtější nebo známější, protože přeci jen to je jeden z důvodů proč pořád píšu články právě sem.

Chris se za ty dva roky zapoji do mnoha zajímavých prjektů, všemu samozřejmě vévodí Marvel se svými filmy Captain America: Návrat prvního Avengera a letošní novinkou Avengers: Age of Ultron. Stejně tak už pomalu začíná natáčení Captain America: Civil War, což bude v budoucnu hlavní náplní mých článků. Kromě Marvelu se letos dostala ven z romantická komedie Playing It Cool - osobně mě velmi bavila - a samozřejmě nesmíme opomenout Chrisův režisérský debut Before We Go, který by se letos měl podívat do kin, ale to předbíhám obsah připravovaného článku. Loni nás potom ještě bavilo komiksové sci-fi Snowpiercer s fantastickou Tildo Switon natáčené v Praze. Nezůstalo ale jenom u filmů spolupráce s Christopher's Haven je jen další důvod, proč mají fanoušci Chrise tolik rádi.

Celé je to fascinující o to více, že Chris je muž a tohle je blog o muži. Ano, sice ne tak ledajakém, ale přece. I já si moc ráda prohlížím fotky kouzelných šatů z premiér a akcí, což tady úplně nejde. Ač se to nemusí zdát, bloggovat o muži je i mnohem těžší, protože musíte stále vymýšlet originální články, tím myslím to, jak už potřetí v týdnu vychválit oblek. Ale baví mě to, o tom žádná.

Ráda bych taky poděkovala všem, kteří blog navštěvují a podílí se na milé statistice. Celková návštěvnost blogu je právě teď 16 237, což pro mě před dvěma lety bylo nepředstavitelné číslo. Vzpomínám si, že za první týden byla návštěvnost asi 73 lidí a já skákala radostí. Což mimochodem dělám pořád.

Je toho tolik za co bych chtěla děkovat, co bych chtěla říct. Nechci vás však unudit k smrti, to ne. Proto si zbytek nechám zase na jindy. Možná na příští rok? Kdo ví. Upřímně vám všem přeji abyste za rok byli ještě šťastnější, spokojenější naž teď a všechny vaše sny se splnily. Ať už se mnou nebo bezemně.


Vaše Vera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brre brre | Web | 14. května 2015 v 19:17 | Reagovat

dva roky jsou v dnešní době hodně takže gratuluju!:o)

2 - monika - - monika - | Web | 14. května 2015 v 21:27 | Reagovat

... opožděně ti moc gratuluju, doufám, že nás budeš ještě hodně dlouho zásobovat novinkama .... takže všechno nejlepší ...

3 S c a r s S c a r s | E-mail | Web | 14. května 2015 v 21:50 | Reagovat

Všechno nejlepší k blogovým narozeninám! ^^ Dva roky jsou podle mě krásná doba a osobně si myslím, že vést blog zaměřený na jednoho herce, může být někdy dost vyčerpávající, takže všechna čest, že ti nechybí chuť :D Sama jsem dříve měla blog zaměřený na Supernatural a když člověk píše pořád na jedno téma, i když v podstatě má plno možností co k tomu přidávám, tak v mém případě, že mě seriál docela omrzel :D U mě nejjistější vést blog o všem :D A i tak se krizi nevyhnu :D

Jinak bych ti chtěla poděkovat za tvůj komentář, který jsem u sebe našla :D Moc mě těší, že se ke mě podívá i někdo, kdo úplně nesdílí moje zájmy, ale i přesto ze zvědavosti zabloudí do mých končin. Co se týče tvého dotazu, musím říct že mě překvapil, ale pokud si dobře pamatuju, už jednou na tohle téma padla řeč :D S mojí layoutovou múzou je bohužel momentálně hodně těžké. Zřejmě bych se nebránila něco zkusit a momentálně už mám menší představu, ale najít vhodné fotky Chrise je docela vtipná záležitost :D Na rovinu říkám, že nic neslibuji a rozhodně neslibuji, že se ti výsledek bude líbit :D Osobně se mi nikdy nepodařilo být s layoutem pro někoho jiného spokojená, jako jsem pokaždé spokojená s layoutu pro svůj blog :D Jako kdyby mi to prostě naschvál nešlo :D Přidávám ke komentáři i svůj e-mail, tak mi pošli pozdrav ať na tebe mám kontakt v případě, že se mi něco podaří dát dohromady :D

4 Angie. Angie. | Web | 18. května 2015 v 20:13 | Reagovat

Tvoje články byly vždycky kvalitní, o tom žádná, ale myslím, že je to celkem přirozené, že se člověk časem zlepšuje a vyvíjí a to platí i pro tebe, rozhodně :) Hrozně moc ti gratuluju ke 2. narozeninám. Hlavně jsem ráda, že i když jsi prošla nedávno trochu krizí, jsi zase zpátky a tvoje články jsou lepší a lepší a zajímavější a zajímavější a doufám, že se tu společně sejdeme zase příští rok ;) A pak i ten další, a i ten další a další a další... dobře, nebudu to zase přehánět, tak daleko do budoucnosti nevidím... a hlavně to tak daleko nevidím s mým blogem :D Ale snad se tu budeme vídat ještě co nejdéle :)
Já děkuju tobě za to, že jsi na svět přivedla tenhle úžasný blog o úžasném herci, režisérovi a zkrátka o úžasném člověku, jakým je Chris a že vnášíš do blogového světa trochu toho světla a originality svými skvělými články :) Omlouvám se, že píšu až teď, ale měla jsem toho minulý týden moc. Ještě jednou všechno nejlepší k 2. narozeninám blogu :)

5 Petra Petra | Web | 18. května 2015 v 21:21 | Reagovat

Omlouvám se, že ti přeji opožděně, ale teď jsem na tom s tou aktivitou dost bídně. Nicméně, to sem teď nepatří.
Tvé články jsou úžasné a je vidět, že si s nimi dáváš hodně práce. Vždycky se těším, až si nějaký zase přečtu. I díky tobě jsem si Chrise a Captaina velmi oblíbila a těším se na nové projekty (nejen ty marvelovské).
Jsem moc  ráda, že jsi můj spřátelený blog. Těším se na tvé další články a přeji hodně štěstí tvému blogu, ale hlavně tobě. Moc ti děkuji, že jsi mi přiblížila tak úžasnou osobu jakou Chris rozhodně je. Všechno nejlepší ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama