Květen 2015

Before We Go zamířil na SIFF 2015

27. května 2015 v 14:47 | Vera |  Before We Go (1:30 Train)

Pokud už vám začíná připadat, že Chris teď žije pouze Marvelem, udělá vám tento článek dvojitou radost. Chrisův režijní debut Before We Go měl sice oficiální premiéru již loni na TIFF 2014 i s účastí herců a tvůrců, na tu se ovšem dostalo jen několik vyvolených. Teď se film rozhodl zařadit do svého harmonogramu i Seattle International Film Festival, který již tradičně začal 14. května a potrvá až do 7. června uvede film jako součást výběru "Made in USA". Promítání Before We Go bylo stanoveno na 22. a 23. května a podle posledních informací by mělo být vyprodané.
Chris se festivalu nemohl zúčasnit kvůli natáčení filmu Captain America: Civil War. O reakcích diváků a případných novinkách vás samozřejmě budu informovat.


Design #9

25. května 2015 v 20:26 | Vera |  Layouts

Asi nikdo z vás nemohl přehlédnout tu obrovskou fantastickou změnu, která se na blogu udála. Ano, blog si ke svým druhým
narozeninám nadělil nový design. Ačkoliv jsem ten předešlý milovala nadevše, už jsem v koutu duše toužila po změně. Tak je tady! Design je od úžasné blogerky Scars z dinokate.blog.cz. Jak tedy asi chápete, slečna nemá grafický blog, to já ji otravovala nejdříve na blogu a potom e-mailem a design si vyprosila. A jsem absolutně nadšená, že svolila. Povedlo se jí vytvořit překrásný grafický kousek, který tu bude blog opět pěknou dobu zdobit.
Vůbec poprvé nese design téma 'Captain America' což se v souvislosti s Avengers: Age fo Ultron, kteří úspěšně brázdí kina a začínajícím natáčením Captain America: Civil War, výborně doplňuje. Mimojiné Scars zvolila absolutně úchvatný citát, který Chris použil v souvislosti s návratem do role Kapitána při natáčení prvních Avengers. Vybrala si ho sama a pokaždé když si ho přečtu, cítím proč tohle všechno dělám. Scars, hrozně moc Ti děkuju za všechno!Já vás teď nechám kochat designem a půjdu. Rychle jsem proběhla blogy affs a všichni máte tolik úžasných článků, že zítra budu potřebovat velké množství času, abych vás všechny náležitě oběhla a vychválila. Teď se ale těším na knížku. Původně jsem chtěla ještě napsat článek na zítřek, ale šlo snad dokonce o rozhovor a já na to vůbec nemám sílu. Jako deváťačka toho teď mám hodně a navíc jsem byla pověřena napsat závěřečný proslov, což bude náročnější než jsem čekala. Snad nechtějte ani vidět výsledek.

S láskou, Vera

Natáčení bylo spuštěno, kdo se ho zúčasní?

22. května 2015 v 6:55 | Vera |  Captain America: Civil War

Herci se v poslední době opravdu nezastaví. Jen co skončil největší hunbuk kolem megafilmu Avengers: Age of Ultron, začalo natáčení filmu Captain America: Civil War. K tomu se perfektně hodí úryvek z rozhovoru Chrise s Chrisem Hemsworthem, kdy se Chris s reportérem shodli, že Captain America: Civil War budou víceméně další Avengers. K tomu Chris Hemsworth už jen dodal, že akorát tam někteří z nich nebudou, neboť budou mít povinosti "like Sexiest Men Alive."


OBSAZENÍ FILMU
Ještě než se pustím do samotných fotek z natáčení, asi by nebylo od věci si kompletně projít seznam herců, o kterých bylo zatím potvrzeno, že se natáčení zúčasní. Nezaručuji, že se seznam ještě nerozšíří, o případných změnám vás samozřejmě budu informovat. Přidávám ke každé postavě článek, který stojí za přečtení.

 1. Chris Evans - Steve Rogers / Captain America
 2. Robert Downey Jr. - Tony Stark / Iron Man
 3. Scarlett Johansson - Natasha Romanoff / Black Widow
 4. Sebastian Stan - James Buchana "Bucky" Barnes / Winter Soldier
 5. Anthony Mackie - Sam Wilson / Falcon
 6. Emily Van Camp - Sharon Carter / Agent 13
 7. Frank Grillo - Brock Rumlow / Crossbones
 8. Chadwick Boseman - Black Panther
 9. Jeremy Renner - Clint Barton / Hawkeye
 10. Elizabeth Olsen - Wanda Maximoff / Scarlet Witch
 11. Daniel Brühl - Baron Zemo
 12. Paul Betany - The Vision
 13. Paul Rudd - Ant Man
 14. Don Cheadle - Sam Rhodes / War Machine
K obsazení byl navíc nedávno potvrzena ještě jedna nová postava, o které bych se tu ráda trošku rozepsala. Úplně jsem cítíla, jak někteří protáčíte oči, že zase kecám. Marve ukázal, že má zálusk hledat herce i za Atlantikem, když po Benedictu Cumberbachtovi obsadil i jeho hereckého kolegu a přítele Martina Freemana. Přestože zatím nebylo potvrzeno, kterou postavu si Martin zahraje, s téměř jistotou víme, že v superhrdinském obleku ho na plátně neuvidíme. Nejvíce zmiňovaná postava Henryho Petera Gericha, pracovník americké vlády, který je pomyslným prostředníčkem mezi ní a Avengers. Druhou postavou je potom Everetta Rosse, přední expert na Wakandu, domovskou zemi Black Panthera. Tato role by navíc Martinovi zajišťovala místo i v sólovce černého hrdiny. Pokud stále držíte v dušičce naději, zklamu vás, ale potencionální spojení Benedicta a Martina u Marvelu není v plánu.

Do filmu nebyla zatím potvrzena postava agentky Peggy Carter. Její obsazení je sporné, nic zároveň nenasvědčuje tomu, že by si Hayley Atwell nemohla odskočit od natáčení druhé řady seriálu Agent Carter na plack třetího Kapitána. Pokud se s ní ovšem setkáme patrně půjde pouze o flashback.


SAMOTNÉ NATÁČENÍ
Uznávám, že napínat vás horními řádky může vypadat zbytečně, k článku se to ale hodí. A co i budeme nalhávat, psaní článků mě moc baví.
Natáčení bylo oficiálně spuštěno, ukazuje se tedy, že bratři Russo se plánují držet téměř totožného plánu jako tomu bylo před dvěma lety u Captain America: Návrat prvního Avengera.
Natáčet se začalo v exteriérech, začátek se dá odhadovat na někdy kolem 13. května. Pokud tomu dobře rozumím, zatím se natáčely dvě scény, Chris se účasnil obou natáčení, což se dá čekat. Herci teď budou mít nejspíše volný víkend a natáčet se začne opět v týdny. Nyní ale už konečně k fotkám.

Bohužel / naštěstí nejsem Perez Hilton a tak přínáším jen několik fotografií, pořízené nedočkavými paparazzi. Jsou pořízeny 13. května v Atlantě, kde se podle dostulných informací natáčel pohřeb. Tady se jedná o více méně jistou informaci, na zahraničních webech se mezi obsazením dá najít i postava kněze. Kromě Chrise se natáčení zúčastnila Emily Van Camp a Anthony Mackie. Zatím se nejvíce rozšířila teorie, že by se mělo jednat o pohřeb právě vyšše zmiňované Peggy Carter. přeci jen Fury už by byl docela klišé.

Druhé natáčení se konalo mezi 18. a 19. květnem opět v Atlantě. Na place se objevil s Chrisem i Frank Grillo a Elizabeth Oslen. Na jedné z fotek se mihl i Anthony Mackie a Paul Rudd. Můžete vidět, že se natáčela nějaká akční scéna, pravděpodobně boj mezi Kapitánem a Crossbonesem, zřejmě podpořený Scarlet Witch a Falconem. Všichni si zasjté pamatujete, že v druhém Kapitánovi, na konci, Crossbonese odnáší v nemocnici zcela popáleného, s čímž si maskéři vyhráli.
Chris měl na natáčení velmi dobrou náladu, není se čemu divit, s Frankem Grillem se během minulého natáčení velmi spřátelili. A Lizzie Oslen Chris v rozhovorech popisoval neuvěřitelně mile a těšil se ze společné práce. To vše se podílelo na tom, že se Chris po návrtau do role, usmíval na všechny strany a sladce pozdravil fanoušky.
Natáčení se poprvé zúčastnila i Scarlett Johasson, která s Chris spolupracuje již na šestém filmu a do role Black Widow se vrací již popáté. Vypadá to, že scéna, kterou herečka natáčela by měla být stejná jako ta, na které pracovali ostatní. Z fotky nic moc prozatím nevykoukáme, je ovšem možné, že na place se mohl někde schovat i War Machine nebo Vision. Přeci jen není nereálné, že se po svém sólovém filmu přidá k novým Avengers i Ant Man v podání Paula Rudda. Je možné, že právě Crossbones bude jedním z cílů nově cvičených Avengerů. Než se dozvíme něco víc, můžete se zatím pokochat novým účesem Black Widow.

marvelmovies: Scarlett Johansson films scenes on a motorcycle for Captain America: Civil War in Atlanta, Gerogia. The actress was seen taking over from her stunt double who rode the bike between parked taxis before Scarlett jumped across the hood of a car.


Tohle byl pro mě trošku náročnější článek, vůbec mi to nemyslelo. Jsem ale ráda, že se mi povedl dát dohromady. Bude to na hlavní stránce vyset o něco déle, o víkendu jedu na vodu a k blogu se dostanu až v pondělí. I proto jsem se snažila udělat trošku delší, snad vás neunudí ke spánku. Pokud ano, tak vám přeji ty nejkrásnější sny!

Oficiální obsah Civil War

18. května 2015 v 20:09 | Vera |  Captain America: Civil War
Krásný pondělí večer. Mám radost, že Vás můžu upozornit, že se články odteď budou zaměřovat na Chrisův další projekt, který vznikl za spolupráce s Marvel Studiem, film Captain America: Civil War. Ještě než na Vás vyvalím všechny možné články (včetně prvních fotek z nátáčení!!!), chtěla bych články patřičně uvést. Pro mě osobně to má určitý vnitřní význam, o tom ale jindy.
Sice uznávám, že tohle není první článek v rubrice Civil War, nicméně je to první opravdu oficiální informace. Jedná se o vůbec první oficiální obsah film, neboli synopsis. Myslím, že někteří z Vás to ocení, přeci jen teorie, které jsem tu rozvíjela na základě mých komiksových znalostí, nejsou vždy z nejpochopitelnějších. Pohodlě se tedy usaďte, začíná nová oficiální éra Chrise & Marvelu.


,,Po událostech z Avengers: Age of Ultron, se světové vlády dohodnou na aktu, který by měl omezit veškerou činnost jedinců s nadlidskými schopnostmi. To způsobuje roztržku mezi členy Avengers, což situaci vyhrotí natoplik, že se tým rozdělí na dvě strany - Iron Mana a Captaina Americi. To má za následky epickou bitvu mezi bývalými spojenci."


Marvel splnil, co sliboval a vypadá to, že se bude snažit, co nejvíce držet komiksové předlohy. Ostatně jedná se o jednu z nejlepších sérií, kterou Marvel za 75 let své existence vytvořil. Kdo se těší?

Scarlett Johansson navštívila Ellen a vyděsil ji Chris

15. května 2015 v 14:36 | Vera |  A - 2015
Po premiérách filmu Avengers: Age of Ultron se jejich propagace přesunula na osobnější roviny, tedy do televizních talkshow. Jednou z vůbec nejpopulárnějších je Ellen Show, kterou snad zná každý z vás. 28. dubna se v ní objevila jako čestný host Scarlett Johansson. S Ellen si povídala nejen o natáčení, neboť se tato krásná herečka stala loni maminkou. V rozhovoru se došlo i na Chrise, pro kterého byli druzí Avengers už pátý film, na němž se podílel společně se Scarlett. A protože Ellen nikdy nedělá nic náhodou, byla pod obyčejnou otázkou schovaná kulišárna od Chrise. Na to se ale podívejte sami.


Později si Chris už obul boty, usadil se do křesla a zatímco upíjel ze svého hrnečku, uvedla Ellen hru Avengers? I Hardly Know Her. Hra se povedla, určitě se u ní pobavíte, je vidět, že Ellen opět myslela na své především ženské publikum. Osoběn si myslím, že složení otázek se vám bude velmi zamlouvat.Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

justjared.com | youtube.com

O víkendu budu pryč, články budou až v pondělí. Pokud vás můžu poprosit, udělalo by mi radost, kdybyste si přečetli článek níže.

2. narozeniny!

13. května 2015 v 18:47 | Vera |  Blog

Nechce se mi tomu věřit, ale dneska je to přesně dva roky, co jsem tento blog založila. Ačkoliv to tu hlavně v posledních pár měsících úplně neklapalo, nakonec jsem to k těmto druhým narozeninám dotáhla! A přiznám se, že pokud se na to mám podívat trochu nekritickým okem, připadne mi, že s každým článkem jejich kvalita roste. Sice malinko, ale přece. Navíc tomu odpovídá i návštěvnost, které se v posledních dvou týdnech přehoupla přes dvoustovku. K tomu mám ty nejlepší spřátelené weby, díky nímž jsem poznala mnoho famózních osob, které si zaslouží obdiv. Co víc bych si už mohla přát!

Za celé dva roky mi Chris přirostl ještě více k srdci. Opravdu mi dělá radost, jak Chris stále trošku dospívá a roztahuje svá křídla v podobě prvního režisérského projektu. Není nic hezčího než to tímto způsobem vnímat. On k tomu navíc vždy přidá ještě mnoho děkovných slov. Doufám, že i pro vás je teď Chris alespoň o trošičku sympatičtější nebo známější, protože přeci jen to je jeden z důvodů proč pořád píšu články právě sem.

Chris se za ty dva roky zapoji do mnoha zajímavých prjektů, všemu samozřejmě vévodí Marvel se svými filmy Captain America: Návrat prvního Avengera a letošní novinkou Avengers: Age of Ultron. Stejně tak už pomalu začíná natáčení Captain America: Civil War, což bude v budoucnu hlavní náplní mých článků. Kromě Marvelu se letos dostala ven z romantická komedie Playing It Cool - osobně mě velmi bavila - a samozřejmě nesmíme opomenout Chrisův režisérský debut Before We Go, který by se letos měl podívat do kin, ale to předbíhám obsah připravovaného článku. Loni nás potom ještě bavilo komiksové sci-fi Snowpiercer s fantastickou Tildo Switon natáčené v Praze. Nezůstalo ale jenom u filmů spolupráce s Christopher's Haven je jen další důvod, proč mají fanoušci Chrise tolik rádi.

Celé je to fascinující o to více, že Chris je muž a tohle je blog o muži. Ano, sice ne tak ledajakém, ale přece. I já si moc ráda prohlížím fotky kouzelných šatů z premiér a akcí, což tady úplně nejde. Ač se to nemusí zdát, bloggovat o muži je i mnohem těžší, protože musíte stále vymýšlet originální články, tím myslím to, jak už potřetí v týdnu vychválit oblek. Ale baví mě to, o tom žádná.

Ráda bych taky poděkovala všem, kteří blog navštěvují a podílí se na milé statistice. Celková návštěvnost blogu je právě teď 16 237, což pro mě před dvěma lety bylo nepředstavitelné číslo. Vzpomínám si, že za první týden byla návštěvnost asi 73 lidí a já skákala radostí. Což mimochodem dělám pořád.

Je toho tolik za co bych chtěla děkovat, co bych chtěla říct. Nechci vás však unudit k smrti, to ne. Proto si zbytek nechám zase na jindy. Možná na příští rok? Kdo ví. Upřímně vám všem přeji abyste za rok byli ještě šťastnější, spokojenější naž teď a všechny vaše sny se splnily. Ať už se mnou nebo bezemně.


Vaše Vera

Sponzorská akce firmy Samsung

11. května 2015 v 19:05 | Vera |  A - 2015
Krásný prosluněný pondělní večer. Po londýnské premiéře se Chris přesunul do New Yorku, kde spolu s ostatními navštívil ranní show Good Morning America, večer se potom přesunul na akci firmy Samsung, která je jedním z hlavních sponzorů filmu Avengers: Age of Ultron. Celá akce měla podtitul Galaxy, což naznačuje propagaci posledního modelu z této rodinky. Ostatně za zmínku stojí i to, jak celá spolupráce Marvelu se Samsungem funguje. Samsung samozřejmě Marvelu poskytuje nespecifikovanou finační částku, díky tomu ovšem film určitým smyslem propaguje právě nejnovější telefony. Právě největší část této propagace spočívá v tom, že Samsung poskytl každému z hlavních herců nejnovější model Galaxy 6 (teď je to šestka, ne?), a ti s ním tweetovali, fotili a nechali se fotit. Stejně tak se objevili na sponzorské akci z 24. dubna.
Samsung si drží své potencionální nákupčí a tak se mezi hosty motalo početné množství fanoušků. Pro ty bylo mimojiné připraveno také několik dárků, jak jinak než s Avengers tématikou. Fotografové sice nebyli vpuštěni dovnitř, můžu ovšem nabídnout pár fotek z přesálí. Všechny jsou úplně zlaté, především ta s malou holčičkou, která, jak můžete vidět, přípravu na akci opravdu nepodcenila a přinesla si i vlastního Bucky Bear!

Click to view full size image Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image Click to view full size imageJe toho dost, ale nevím jestli by Vás to vůbec zajímalo. Tak napíšu jenom jedno. Mám Vás všechny opravdu moc ráda a jsem Vám velmi vděčná, že tento blog navštěvujete, čtete a vystížně komentujete!

Pravda nebo lež?

7. května 2015 v 21:39 | Vera |  Rozhovory
Chris se během ultronovského šílenství opravdu nezastaví. Důkaz toho je i mnoho rozhovorů, které poskytoval známým webům. Většina rozhovorů se točila kolem Marvelu, vztahů na natáčení Avengers: Age of Ultron, blížícím se Captain America: Civil War, případně vzádelnější Infinity War. A vlastně přesně takový byl i ten pro Esquire. Co byste ostatně od tohoto převážně pánského webu chtěli jiného?

Reportér Matt Patche se s Chrisem sešel při akci Samsung Galaxy Studio v New Yorku. Samsung byl ostatně jedním ze sponzorů filmu, a každý z hlavních herců dostal nejnověší model z rodinky Samsungu. Reportéra zajímalo především to, jak se postava Steva Rogerse, vojáka z druhé světové, který strávil značnou dobu v ledu, na samotném Chrisovi a naopak jak se Chrisova povaha podepsala na Kapitánovi?


Chris a Steve Rogers mají podobný morální postoj: Pravda
,,V to doufám, že mám některé Stevovy vlastnosti v sobě. Kdykoliv pracujete na natáčení delší dobu s nějakou postavou, kousek z ní ve vás prostě zůstane. Někdy je to lepší, jindy naopak. Pikud ve vás zůstane právě kousek Steva, není to ta nejhorší věc. Je to podobně jako když vyrůstáte v přítomnosti otce. Ať mám konflik s kamarádem, přítelkyní nebo v práci, vždycky si říkám: "Jak by se asi zachoval můj otec?" Stejně tak si můžete říct "Jak by se asi zachoval Steve?" Jeho mravní postoje a způsob jakým řeší problémy pochází z nesobeckosti, a to je docela správné místo, kde začít. Nějak to ani nesouvisí s tím, jak byl vychován, je to prostě velmi nesobecký člověk. Nestěžuje si, prostě jen dělá věci tak, jak je třeba."

Když není v pracovním kolotoči, prožívá staré dobré časy: Pravda
,,Jsem hrozně nostalgický. Vím, že by se mělo žít přítomností a nezabírat se minulostí, jinak v ní člověk uvízne. Celé to ovšem pramení z toho, že jsem měl opravdu nádherné dětství a dospívání. Vyrůstal jsem na Star Wars a miloval jsem to."

Technologie ho děsí: Lež
,,Co všechno dnes dělají lidé na mobilních telefonech? Čtou knihy? Nevím. Když například já zůstanu v autě a nemám svůj telefon, jsem jako: "Co teď budu dělat?" Většinou když zůstanu někde v koloně prostě si na telfonu čtu takový ty divný kecy geeků o astronomii. Opravdu mě astronomie zajímá, pořád se tam něco děje."

Thor je na place jeho nejlepší přítel: Pravda
,,Oh, Chris Hemsworth je pro mě momentálně jako bratr. Měli jsme velmi podobnou kariéru, k Marvelu jsme se přidali téměř současně. Oba jsem byli nervózní a nevěděli, jak se k postavám stavět. Bylo příjmené zažít tohle právě s ním. Všechno, co jsme spolu prožili, my hodně dalo. Teď už jen mít někoho, kdo je na tom podobně i mimo."

Momentálně má naplánovaný život až do roku 2019: Pravda
,,Teď jsem zavázán Marvelu, smlouva je podepsaná. Za prá týndů začneme natáčet Captain America: Civil War (jakmile se dostanu přes všechno kolem premiér, chystám velký článek), to bude asi do srpna nebo zaří. Potom mám ještě nějaké menší akce, a pak už si můžu dělat, co budu chtít. Ještě nevím jestli se znovu pustím do něčeho, co souvisí s režijí nebo se budu jenom tak válet. Potom se začne natáčet Avengers: Infinity War, to vychází někdy na podzim a zimu 2016. Natáčení bude asi delší, neboť budeme dělat oba díly současně.


Jenom bych se chtěla rychle pochlubit, že se v neděli pojedu podívat na hokej s Německem. Jen, kdyby mě někdo náhodou zahlédl v televizi. Tedy doufám, že mě nezaberou, ale kdyby ano, snad se na vás budu usmívat.

Chris se objevil u Jimmyho Fallona

5. května 2015 v 15:15 | Vera |  A - 2015
V druhé polovině dubna se Chris, stejně jako vloni během propagace filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, objevil v talkshow Jimmyho Fallona. Tento moderátor a komik Chrise ve svém pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon usadil do modrého křesílka již potřetí.A opět oba překypovali humorem a sympatiemi.
Oproti loňskému roku, kdy se mluvilo převážně o vývoji postavy Captaina Americy, letos si Jimmy posvítil na osobnější témata. Konkrétně potom na vztahy mezi herci na natáčení, pošťuchování s Chrisem Prattem během letošního Super Bowlu a jednoho z Chrisových synovců. Poslední téma si Jimmy zvolil pravděpodobně i kvůli tomu, že Chris je jediným z původní šeštice herců z Avengers, kdo ještě nemá děti. Ostatně pokud jste viděli některý z rozhovorů, tohle téma je docela vytahované.
Posléze přišla i druhá část, ta už byla typicky fallonská. Ano, hádáte správně, Jimmy si připravil další z jeho pověstných her. Ke hře s názvem Team Flip Cup si navíc pozval Chrisova bratra Scotta Evanse, ab vytvořili jeden tým. Do druhého týmu se potom k Jimmymu přidala jeho sestra Gloria Fallon. Je vám tedy asi jasné, že celá soutěž nebyla pouze zábavnou vsuvkou, nýbrž bojem o rodinnou čest. Níže se můžete podívat, jak tento boj dopadl.


Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image


Bohužel se na youtube.com dostala pouze dvě z celkovýh čtyřech videí a kvalita taky není snová. Proto jsem se rozhodla použít odkazy z oficiálních stránek stanice NBC, která pořad vysílá. Pokud se chcete na videa podívat, jednotlivě jsou schovaná pod posledními čtyřmi fotkami. Omlouvám se za zmatek, ale jinak to prostě nešlo.

Pánové popřáli ,,dobré ráno" Americe

3. května 2015 v 18:21 | Vera |  A - 2015
Click to view full size image Click to view full size image

Po velkolepé premiéře filmu Avengers: Age of Ultron se Chris, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo a Jeremy Renner přesunuli do New Yorku, kde se společně 24. dubna objevili v ranní show Good Morning America. Jejich návštěvu pořadu zapříčilo kromě velkého diváckého zájmu i fakt, že pořad vysílá televizní stanice ABC, na níž Marvel každé úterý vysílá i svůj seriál Agents of S.H.I.E.L.D. s Clarkem Greggem v hlavní roli. Chris byl v show už loni při propagaci snímku Captain America: Návrat prvního Avengera. Tentokrát to ovšem tvůrci pořadu pojali o něco e větším stylu. Herce totiž usadili přímo na jedno z náměstí kousek od slavného Times Square. Kolem nich se už tradičně shromáždilo velké množství fanoušků, někteří dokonce překousli chladnější počasí a přišli v kostýmech svých oblíbených hrdinů.

Všichni čtyři pánové si až hysterickou atmosféru užívali. Rozdávali úsměvy, sem tam seběh někdo k fanouškům a bavili všechny včetně sebe samých. Oba moderátoři pořadu pojali rozhovor uvolněně, takže z herců nic moc nového nevymáčkli. To ale nikomu z přítomných nevadilo, ono se na ně jenom krásně kouká. Přesvědčte se sami.Co se Chrise týče, tomu to opět velmi slušelo. Jednoduchý, příjemně barevně laděný, sportovnější a přesto elegantní výběr oblečení, navíc podpořil jeho úsměv a spontální reakce. A samozřejmě fanoušky (a Chrisem) zbožňované vousy! Je opravdu radost psát takovéto články, vždycky když přidám fotky z nějaké Chrisovi akce jsem úplně nabitá energií.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

008.jpg


Uvědomila jsem si, že ani nevím, co sem nějak napsat. Asi není nic až tak velkého, abych se o to s vámi chtěla podělit. Snad jen prosba pro mé spřátelnené duše, aby mě ještě nemezali. Snažím se, co to jde, ale tenhle článek opět zabral asi 25 minut a já za chvíli odcházím. Zítra, slibuji.