Šňůru premiér zahájila oficiální konference

20. dubna 2015 v 21:00 | Vera |  A - 2015
Mám v tom trošičku zmatek, ale snažím se. Dneska bych ráda zmínila oficiální konferenci, která proběhla 11. dubna, tedy o dva dny dříve než první premiéra v Los Angeles, o které se dočtete o článek níže. Stejně jako na premiéře se tu sešlo kompletní osazenstvo, tentokrát se k nim přidali navíc Paul Bettany, který se představí v roli Visiona, režisér filmu Joss Whedon a producent Kevin Fegie. V publiku se objevili především novináři a reportéři, díky čemuž se můžete teď na celou akci podívat ze záznamu kanálu CineMovie. Osobně jsem se velmi pobavila, pošťuchování herců je kouzelné, Robert Downey Jr. dostal do kolen většinu přítomných a Chrise složil úplně.Jen co tisková konference skončila, nastoupil kolotoč krátkých rozhovorů především pro internetové weby a kanály. Chris šel stejně jako při prvních Avengers do páru s Chrisem Hemsworthem, takže o zábavu bylo postaráno. Každý rozhovor byl jiný, v jednom se dozvíte, jak Chrise na natáčení odlišují, který Chris je citlivější a spoustu jiného.


youtube.com

Tohle je příšerný článke, opravdu se za něm stydím. Jsem v časovém přesu, snažím se články dohnat, abych je pořád nepřídala opožděně, ale k článku plném videí se toho stejně nedá moc napsat. Připadne mi zbytečné komentovat každé video zvlášť, stejně se to nedá slovy úplně popsat. Pokud tedy chcete opravdu článek alá Vera, sjeďte níže nebo si počkejte na zítřek.

P.S. Během tiskovky vznikly dvě série photoshootů a já docela uvažuji, že z nich zkusím vytvořit design. No, spíše se na ně jenom těště ke konci týdne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 22. dubna 2015 v 16:50 | Reagovat

... konferenci jsem nesledovala ... viděla jsem pár rozhovorů Chrise a Chrise, ale štvě mě, že tomu nerozumím ...jenom sem tam něco pochytím ...

2 tomato tomato | Web | 23. dubna 2015 v 9:24 | Reagovat

Viděla  jsem pár videí, protože se jich objevilo vážně kvantum, ale některá z nich mi vykouzlili úsměv na tváři. Jsou hrozně dobrá parta a ty jejich blbosti - prostě si myslím, že si velmi dobře sedli. Jinak chápu, že se nijak nevypisuješ, ono to opravdu nejde. Chtěla jsem se na něco zeptat. Vadilo by hodně, kdyby tvé dva poslední byly mou inspirací. Těch novinek, fotek a videí z konferencí nebo premiér je šíleně moc. Ty máš tady všechno hezky na místě a skvěle se čte. Samozřejmě uvedu zdroj! Jestli nesouhlásíš, tak naprosto chápu. Rozhodně nebudu opisovat slovo od slova :D

3 Petra Petra | Web | 23. dubna 2015 v 18:33 | Reagovat

Viděla jsem několik rozhovorů a je na nich vidět, že si spolu rozumí a na natáčení zažívají spoustu legrace.
A vůbec se neomlouvej, jak to tak sleduji, tak poslední dobou nestíhá nikdo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama