Londýn přivítal Nejmocnější hrdiny Světa

26. dubna 2015 v 21:11 | Vera |  A - 2015

228.jpg

V úterý 21. dubna 2015 zažil Londýn jednu z největších filmových premiér letošního roku. Evropská premiéra nejnovějšího marveláckého blockbusteru přilákala do kina na náměstí Leicester Square stovky fanoušků. Několik desítek šťastlivců se navíc podívalo přímo na samotné promítaní za účasti těch největších hvězd filmu. To se ale dostáváme na samotné vyvrcholení celého dne.

Hned v dopoledních hodinách se herci opět sešli a spolu s Jossem Whedonem prošli další tiskovou konferencí týkající se filmu. Následně se rozdělili do dvojic a ve studiích se u nich střídali reportéři webů a kanálů youtube. Tady už byla atmosféra poněkud uvolněnější, jak už bývá zvykem. Chris tentokrát vyměnil Chrise Hemswortha za Jeremyho Rennera, který již potřetí oblékal kostým Hawkeye.Potom se herci vrátili zpět do hotelu, aby se mohli připravit na večerní červený koberec. Ten byl jako vždy v obležení fanoušků, kteří se shromažďovali již několik hodin, jen kvůli těm nejlepším místům. Nebylo tedy vyjímkou potkat daného dne v metru třeba Thora nebo Iron Mana. Tihle ale narozdíl od těch filmových nepodlamovaly fanynkám na celém světě kolena. Spíše je upřímně rozesmívali, zatímco se drželi za ruku svých tátů.
Jakmile se sál naplnil k prasknutí a atmosféra začala mít ty správné grády, vstupovali obrovskými dveřmi na pódium jeden herecký superhrdina za druhým. Snad největší aplaus si už tradičně vyslechl Robert Downey Jr., naopak nejvíce to slušelo Scarlett Johansson v dlouhých šatech a lehce extravagantním účesu. Všichni herci setrvali ještě chvíli na pódium, potom už ale na zmiňovaný červený koberec a k fanouškům. Ti se totiž na bariéry tlačili tak, že div neruply. Každý stál o fotku nebo pouhý podpis některého z představitelů Nejmocnějších hrdinů Světa. Bohužel se nemohlo dostat na všechny. I tak se mohlo několik desítek přítomných radovat.

Click to view full size image Click to view full size image


No, když už jsme to téma Chrise s fotkami nakousla, pojďme na něj. Chris sklidil totiž dokázel něco úžasného. Asi nikdo pro film Captain America: První Avenger nečekal, že by se někdo Chris potažmo Captain America mohl dopracovat u fanoušků až na úroveň Iron Mana, by dokonce blízko. A povedlo se. To se mimojiné ukázalo i na všech dosavadních premiérách, kde Chris sklízí podobně velký aplaus a divácké nadšení jako Robert Downey Jr.
Netřeba dodávat, že Chrisovi to stejně tak i sluší. Zatímco jeho herecký kolega oholil svůj typický knírek a lehkou bradku, Chris si stále udržuje své vousy, což dostává mnoho fanynek. Chris na premiéru zvolil oblek v odstínu velmi tmavé modré se světleji modrým a hnědým prošitím. Pod sako zvolil kromě bílé košile se světle modrými detaily ještě hnědou kravatu a vestičku. Opět to doplnil hnědými polobotkami. Osobně si myslím, že žádná módní policie by nemohla mít větší námitku. No, posuďte sami.

Click to view full size image Click to view full size image


Pravdou ovšem zůstává, že herci na premiérách baví nejen fanoušky, ale i sebe a navzájem sebe mezi sebou. Prostě všichni baví všechny! A právě to se přitozeně všudypřítomní fotografové snaží zachytit nejvíc. A docela se jim to daří. Samozřejmě, že většina z nich by se nejradějí dostala až na následující after party, zase tolik jim ale štěstěna nepřeje a tak se musí spokojist v premiérou. I tak ale stále je se na co dívat. Nevěříte?

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image
Článek jsem napsala docela rychle, asi za hodinku, ale líbí se mi. Snad i Vám.
Ráda bych dodala, že teď toho bude přibívat snad více, už zase se mi to trošku hromadí. Chris je prostě moc aktivní.
Jinak bych ještě chtěla dodat, že Vás děkuji za milé vzkazy u posledního článku. Nakonec jsem na pedagogickém luceu skončila dvacátášestá ze stodvaceti. Byla jsem šokovaná, téměř jsem se na to nepřipravovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 28. dubna 2015 v 20:41 | Reagovat

Všichni vypadají úžasně a je vidět, že si opravdu rozumí. Na film jdu v sobotu, takže se už nemůžu dočkat. Kéž bych se taky jednou dostala na tak velkou premiéru :D

2 Petra Petra | Web | 28. dubna 2015 v 20:44 | Reagovat

A gratuluji ji ti k 26. místu, doufám, že se ti na škole bude líbit ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama