Duben 2015

Avengers navštívili Jimmyho Kimmela

30. dubna 2015 v 21:31 | Vera |  A - 2015
Už v polovině dubna navštívil Avengers: Age of Ultron cast talkshow moderátora a komika Jimmyho Kimmela. O zábavu bylo na place v Los Angels rozhodně postaráno. Díky pozdějšímu vysílacímu času se mohli herci více uvolnit, což se projevilo i na velmi spontálních odpovědích. Jimmy Kimmel se navíc na své svou šeštici hostů náležitě připravil. Kromě několika lehce osobních otázek, nechyběl ani slibený online chat s fanoušku, který se ukázal formou rozhovoru. A pro naprosté odrovnání diváků přišla jedna z velmi oblíbených amerických týmových her - Avengers Family Feud.

Ani tím ovšem Jimmy neskončil. Ještě předtím než se Chris, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Jeremy Renner a Scarlett Johansson usadili, vyzkoušeli si v šatně hru Telephone, což je anglická verze naši tiché pošty. Nevím, jak vy, ale já ji taky nikdy úspěšně nedohrála.Včera jsem byla s kamarádkou na předpremiéře Avengers: Age of Ultron a jsem úplně rozebraná. Pokud se na to chystáte a možná ještě váháte, určitě běžtě. Podle mého splnila přesně to, co Joss Whedon sliboval. Menší, osobnější, temnější. A k Ultronovi musím citovat Roberta Downeyho Jr.: ,,James Spadler je neuvěřitelný. Když poprvé doknčil sou scénu, všichni jsme zapomněli na své monology a jen začali tleskat. Je to národní poklad."

Londýn přivítal Nejmocnější hrdiny Světa

26. dubna 2015 v 21:11 | Vera |  A - 2015

228.jpg

V úterý 21. dubna 2015 zažil Londýn jednu z největších filmových premiér letošního roku. Evropská premiéra nejnovějšího marveláckého blockbusteru přilákala do kina na náměstí Leicester Square stovky fanoušků. Několik desítek šťastlivců se navíc podívalo přímo na samotné promítaní za účasti těch největších hvězd filmu. To se ale dostáváme na samotné vyvrcholení celého dne.

Hned v dopoledních hodinách se herci opět sešli a spolu s Jossem Whedonem prošli další tiskovou konferencí týkající se filmu. Následně se rozdělili do dvojic a ve studiích se u nich střídali reportéři webů a kanálů youtube. Tady už byla atmosféra poněkud uvolněnější, jak už bývá zvykem. Chris tentokrát vyměnil Chrise Hemswortha za Jeremyho Rennera, který již potřetí oblékal kostým Hawkeye.Potom se herci vrátili zpět do hotelu, aby se mohli připravit na večerní červený koberec. Ten byl jako vždy v obležení fanoušků, kteří se shromažďovali již několik hodin, jen kvůli těm nejlepším místům. Nebylo tedy vyjímkou potkat daného dne v metru třeba Thora nebo Iron Mana. Tihle ale narozdíl od těch filmových nepodlamovaly fanynkám na celém světě kolena. Spíše je upřímně rozesmívali, zatímco se drželi za ruku svých tátů.
Jakmile se sál naplnil k prasknutí a atmosféra začala mít ty správné grády, vstupovali obrovskými dveřmi na pódium jeden herecký superhrdina za druhým. Snad největší aplaus si už tradičně vyslechl Robert Downey Jr., naopak nejvíce to slušelo Scarlett Johansson v dlouhých šatech a lehce extravagantním účesu. Všichni herci setrvali ještě chvíli na pódium, potom už ale na zmiňovaný červený koberec a k fanouškům. Ti se totiž na bariéry tlačili tak, že div neruply. Každý stál o fotku nebo pouhý podpis některého z představitelů Nejmocnějších hrdinů Světa. Bohužel se nemohlo dostat na všechny. I tak se mohlo několik desítek přítomných radovat.

Click to view full size image Click to view full size image


No, když už jsme to téma Chrise s fotkami nakousla, pojďme na něj. Chris sklidil totiž dokázel něco úžasného. Asi nikdo pro film Captain America: První Avenger nečekal, že by se někdo Chris potažmo Captain America mohl dopracovat u fanoušků až na úroveň Iron Mana, by dokonce blízko. A povedlo se. To se mimojiné ukázalo i na všech dosavadních premiérách, kde Chris sklízí podobně velký aplaus a divácké nadšení jako Robert Downey Jr.
Netřeba dodávat, že Chrisovi to stejně tak i sluší. Zatímco jeho herecký kolega oholil svůj typický knírek a lehkou bradku, Chris si stále udržuje své vousy, což dostává mnoho fanynek. Chris na premiéru zvolil oblek v odstínu velmi tmavé modré se světleji modrým a hnědým prošitím. Pod sako zvolil kromě bílé košile se světle modrými detaily ještě hnědou kravatu a vestičku. Opět to doplnil hnědými polobotkami. Osobně si myslím, že žádná módní policie by nemohla mít větší námitku. No, posuďte sami.

Click to view full size image Click to view full size image


Pravdou ovšem zůstává, že herci na premiérách baví nejen fanoušky, ale i sebe a navzájem sebe mezi sebou. Prostě všichni baví všechny! A právě to se přitozeně všudypřítomní fotografové snaží zachytit nejvíc. A docela se jim to daří. Samozřejmě, že většina z nich by se nejradějí dostala až na následující after party, zase tolik jim ale štěstěna nepřeje a tak se musí spokojist v premiérou. I tak ale stále je se na co dívat. Nevěříte?

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image
Článek jsem napsala docela rychle, asi za hodinku, ale líbí se mi. Snad i Vám.
Ráda bych dodala, že teď toho bude přibívat snad více, už zase se mi to trošku hromadí. Chris je prostě moc aktivní.
Jinak bych ještě chtěla dodat, že Vás děkuji za milé vzkazy u posledního článku. Nakonec jsem na pedagogickém luceu skončila dvacátášestá ze stodvaceti. Byla jsem šokovaná, téměř jsem se na to nepřipravovala.

Avengers rozzářili Koreu

23. dubna 2015 v 18:56 | Vera |  A - 2015
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Členové castu Avengers: Age of Ultron v současnosti rozhodně nemají čas na odpočinek. Po premiéře v Los Angeles se rozdělili na dva tábory, jeden putoval na londýnskou premiéru, ostatní vyrazili směr Jižní Korea. Jmenovitě Chrise, Robert Donwey Jr., Mark Ruffalo a Claudia Kim, která je novou posilou teamu Bruce Bannera.
V Seoulu se uskutečnila nejen oficiální premiéra, ale taky tisková konference. Té se zúčasnili všichni výšše jmenovaní, navíc také scénarista a režisér filmu Joss Whedon. Celá hala byla nacpaná k prasknutí fanoušky, atmosféra srovnatelná s hollywoodskou a herci jen zářili. O tom se můžete sami přesvědčit na fotkách, které korejská média poskytla.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Nevím kolik z vás si toho všimlo, ale za zmínku to určitě stojí. Chris si v poslední době oblíbil trošku ležérnější styl, čímž odkazuji, že košile začíná nahrazovat svetry nebo polotričky, jak tomu bylo právě tady. Já osobně tuto změnu vítám, líbí se a přřipadne mi to přeci jen sportovnější a mladistvější. Dále bych určitě ráda dodala, že všichni tři pánové měli na sakách stejný "odznáček". Bohužel netuším, respektive si nemohu vzpomenout, co to symbolizuje, tak mě omluvte.

Potom následovala oficiální premiéra, neboť film Avengers: Age of Ultron vstupuje do kin v Jižní Koreji již dnes. Tentokrát vyrazil cast ven a už naučeně rozdával podpisy a úsměvy na všechny strany. Tím ovšem nechci říct, že by snad jejich reakce nebyla od srdce, určitě ne. Osobně bych řekla, že premiéra byla přesně taková, jak níže ukazuje Chris. Ten opět zvolil oblek, polotriko namísto košile a hnědé polobotky. Pokud někdo detailnějo sledujete jeho styl, mohli jste na některém z videí v minulém článku postřehnout nové hodinky.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Click to view full size image

Korejská média taky uveřejnila několik nových videí z obou akcí. Vybrala jsem pro vás pouze ty s Chrisem. Ne, že by snad Robert Downey Jr. neudělala nějaký nový vtípek, ale potom by mi to snad ani blog.cz nevydal. První dvě videa vás zavedou na VIP místa na tiskové konferenci. V dalších potom můžete ochutnat, jaké by to asi bylo vypravit se na premiéru. Už jenom oddám, že za spuštění opravdu stojí třetí (a případně čtvrté) video, Chris je na něm totálně zlatý!

Ah, hurá další premiéru mám za sebou. Je to docela hukot, navíc je toho čím dál více a pořád přibívají starší novinky. Doufám, že se mi všechno podaří, co nejdříve přidat, určitě vás o ty novinky nechci připravit.
Jinak nevím kolik z vás ví, že jsem letos dělala přijímačky na střední školy. Nemyslím si úplně, že by můj výsledek byl něco extra k chlubení, na samostatný článek to opravdu není. Na gymnáziu jsem byla dvacátáosmá a brali patnáct, tak možná na odvolání. Moje druhá škola byla pedagogické lyceum. Tam bych šla mnohem raději, přeci jen výběr předmětů především ve vyšších ročnících je kouzelný. Výsledky budu znát až zítra.

Šňůru premiér zahájila oficiální konference

20. dubna 2015 v 21:00 | Vera |  A - 2015
Mám v tom trošičku zmatek, ale snažím se. Dneska bych ráda zmínila oficiální konferenci, která proběhla 11. dubna, tedy o dva dny dříve než první premiéra v Los Angeles, o které se dočtete o článek níže. Stejně jako na premiéře se tu sešlo kompletní osazenstvo, tentokrát se k nim přidali navíc Paul Bettany, který se představí v roli Visiona, režisér filmu Joss Whedon a producent Kevin Fegie. V publiku se objevili především novináři a reportéři, díky čemuž se můžete teď na celou akci podívat ze záznamu kanálu CineMovie. Osobně jsem se velmi pobavila, pošťuchování herců je kouzelné, Robert Downey Jr. dostal do kolen většinu přítomných a Chrise složil úplně.Jen co tisková konference skončila, nastoupil kolotoč krátkých rozhovorů především pro internetové weby a kanály. Chris šel stejně jako při prvních Avengers do páru s Chrisem Hemsworthem, takže o zábavu bylo postaráno. Každý rozhovor byl jiný, v jednom se dozvíte, jak Chrise na natáčení odlišují, který Chris je citlivější a spoustu jiného.


youtube.com

Tohle je příšerný článke, opravdu se za něm stydím. Jsem v časovém přesu, snažím se články dohnat, abych je pořád nepřídala opožděně, ale k článku plném videí se toho stejně nedá moc napsat. Připadne mi zbytečné komentovat každé video zvlášť, stejně se to nedá slovy úplně popsat. Pokud tedy chcete opravdu článek alá Vera, sjeďte níže nebo si počkejte na zítřek.

P.S. Během tiskovky vznikly dvě série photoshootů a já docela uvažuji, že z nich zkusím vytvořit design. No, spíše se na ně jenom těště ke konci týdne.

Světová premiéra Avengers: Age of Ultron v Los Angeles

18. dubna 2015 v 19:17 | Vera |  A - 2015
063.jpg

Svět oficiálně zachvátilo šílenství zvané Avengers: Age of Ultron. Očekávání, která se pomocí internetového světa budovala téměř půl roku, dosáhla prvního vyvrcholení. Tím se stala premiéra ve Městě Andělů 13. dubna 2015. Kompletní osazenstvo herců se více jak dvě hodiny procházelo po červeném koberci a rozdávaly úsměvy a odpovědi na všechny strany. To bych ale předbíhala.

Stejně jako u ostatních filmů od Marvelu i tentokrát se vše odehrávalo v Dolby Theatre nebo spíše předním. K Chrisovi, Scarlett Johansson, Robertu Downey Jr., Chrisi Hemsworthovi, Marku Ruffalovi a Jeremymu Rennerovi se stejně jako na tiskovce připojili i ostatní herci a tvůrci. Nicméně ti se po červeném koberci neprocházeli sami, dorazilo mnoho známým tváří nejen ze světa Marvelu. Kompletní dějství před divadlem Dolby si můžete pustit na tomto videu, které poskytlo samotné studiu. Teď už by se slušilo snad jen dodat, že oficiálními sponzory se staly automobilka Audi, která je zároveň asi nejvýraznějším sponzorem, Harley Davidson a Samsung Galaxy.
Pokud se vám ovšem nechtějí trávit dvě hodiny sledováním ječících fanynek a zajímá vás pouze a jedině Chris, jste na správném místě. V následujících řádcích, totiž najdete všechno, co se jenom ve spojitosti s ním a premiérou v L.A. dohledat dalo.

I když už Chris nebyl tou nejzářivější hvězdou jako tomu bylo u Captain America: Návrat prvního Avengera, stále patřil k těm top účastníkům premiéry. Aby ne. Poslední film vyšvihl jeho popularitu na pomyslné druhé místo, hned za Roberta Donweyho Jr., který je takovým "Králem Marvelu". Premiéru si ovšem náležitě užíval, společnost mu pro tentokrát dělaly jeho matka a sestry. Než měl ale možnost věnovat se plně jenom svým hostům, měl téměř milou povinnost obejít snad všudypřítomné fanoušky. Podle zveřejněných informací, někteří čekali více jak dvanáct hodin na jedinou společnou fotku. A pokud se právě k nim zatoulal Chris, byla ta fotka zajisté velmi stylová. Chris zvolil propracovaný světle šedý oblek, modrou kravatu s detaily a tmavě hnědé lakýrky. O tom jak to Chrisovi slušelo si udělejte názor sami.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image Click to view full size imageChris poskytl pár menších rozhovorů několika především internetovým kanálům. Jedním z nich byl i Mashable, který s ním mluvil o druhých Avengers a prvních náznacích sporu mezi Kapitánem a Iron Manem. Taky se dozvíte, jak nepříjmené jsou reflektory na scéně.


Další rozhovory se mi zatím něpodařilo dohledat, jeden najdete na výšše zmiňovaném videu od Marvelu. Tam najděte čas 1:33:42.

Chris ale netrávil premiéru pouze tím, že by pracoval. Našel i čas, kdy se bavil. Mezi tyto momenty patřila třeba selfie s fanoušky nebo chvíle s hereckým kolegou Markem Ruffalem. Přeci jen k většímu uvolnění začalo docházet až při následné After Party, jak mimo jiné zněl i pracovní název promítaného filmu.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image


Než ale mohla vůbec nějaká ta party začít, muselo nejdříve proběhnout lavností promítaní. Na to přeci jen většina přítomných diváků a fanoušků asi těšila nejvíce. Tedy ti, co měli štěstí a dostali se do sálu, ostatní si musí počkat na 1. květen. Na takových akcích bývá zvykem i oficiální představení herců a tvůrců, takže si pojďte zopakovat, kdo všechno v tom filmu vlastně hraje.Doufám, že se nezlobíte, opravdu to cvhíli trvalo, ale nějak se mi to kupí, už ani nevím od kdy. Snažím se aby se to na článkách moc nepodepisovala, tak prosím pouze vydržte ta zpoždění. Budu se snažit dodat nové články co nejdříve.

Jinak mám rychlý dotaz. Nic za tím nehledejte, jen má zvědavost. Znáte herečku Elizabeth Henstridge?

Avengers: Age of Audi a další novinky

12. dubna 2015 v 20:53 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON
Tady je slibovaný článek o filmu Avengers: Age of Ultron. Vzhledem k neustále se rostoucímu počtu nových spotů, trailerů a všelijakých jiných promo materiálů, jsem se rozhodla všechno shrnout do jednoho obsáhlejšího článku. Myslím, že tu bude příjemnější varianta i pro vás, neboť všechno uvidíte hezky pohromadě. Abych se totiž přiznala úplně, nechce se mi psát zvlášť článek pro každý nový plakát. Ale k článku.

V kinech po celém světě už začaly předprodeje vstupenek na tolik očekávanou premiéru mega filmu Avengers: Age of Ultron a Česká republika není vyjimkou. Dalo by se říct, že Marvel začal sypat do své kapsy ještě dříve než vůbec film vstoupil do kin. Pokud se alespoň trošku zajímáte o svět "uvnitř" Marvelu, potom víte, že Studio má na to atakovat letos v květnu nejvyšší příčky světových výdělků. Kromě velmi úspěšných prvních Avengers, mu k tomu půdu připravil i film Captain America: Návrat prvního Avengera, který nejen vytvořil poutavou zápletku, navíc ještě dokázal vytáhnout divácky méně oblíbenou postavu o pár levelů výš. A to je pouze začátek.
S téměř čistým štítem se totiž dá říct, že Marvel ještě nikdy nebyl před příchodem filmu do kin lépe. Nebudeme si nalhávat, že si toho Marvel není vědom. A svým fanouškům oplácí jejich náklonost stále novými informacemi a videi.

Asi největší část všech promo materiálů tvoří právě zmíněná videa, jmenovitě krátké televizní spoty, trailery s prodluženým záběrem a videa s komentáři herců a tvůrců. Je asi zbytečné komentovat každé jednotlivé video, neboť nám stále dokola ukazují několik scén, akorát jsou delší, kratší či z jiného pohledu.


Obrázky jsou od Entertaiment Weekly, každý vás dostane k jednomu videu.


Magazín Entertaiment Weekly asi nemá cenu dlouze představovat. Kromě toho, že patří k nejúspěšnějším filmovým časopisů na světě, taky velmi úzce spolupracuje s Marvelem na propagaci jeho filmů. Nyní si pro své čtenáře připravil hned čtyři velmi lákavé obálky, jak jinak než s tématikou druhých Avengers. Tak co, bude to Cap s Thorem nebo Ultron?Mezi další, skrze koho Marvel vypuští novinky, patří webový portál Empire Online, který měl možnost představit čtyři dechberoucí plakáty. Kvůli jejich uměleckému pojetí se zřejmě v kinech neobjeví, to ovšem neznamé, že je nemůžeme obdivovat, alespoň tímto způsobem.

Myslím, že konečně přišel čas, abych vysvětlila název článku. Marvel už během natáčení a příprav prvního Iron Mana začal spolupracovat s automobilkou Audi. Celé to spočívá asi v tom, že kdykoliv se ve filmu objeví nějaký detailnější záběr auta, nebo v něm dokonce jezdí některý z Avengerů, jedná se o auto z řad Audi. Pokud máte umělecké cítění či smysl pro detail, neuniklo vám ani to, že některé prvky na uniformě Iron Mana jsou inspirované rysy typické pro Audi. To vše samozřejmě Audi stojí nějaké peníze. I proto se rozhodla, že z toho letos vytěží něco víc a spojila kampaň svého nového vozu s trailerem na Avengers: Age of Ultron. Osobně to považuji za velmi dobrý tah pro obě strany. Celé je to navíc velice podařené. Inu, podívejte se sami.Televizní stanice ABC, která v současnosti vysílá seriál Agents of Shield a o jeho zimní pauze retro Agent Carter, v úterý 7. dubna oznámila, že v pondělí 13. dubna (u nás úterý v noci) odvysílá speciální díl Jimmy Kimmel Live! s účastí Chrise, Roberta Downey Jr., Chrise Hemswortha, Scarlett Johansson, Marka Ruffala a Jeremyho Rennera. Kromě rozhovoru s původní šesticí nás taky čeká zbrusu nový klip z filmu. Mimo jiné bude taky možnost online chatovaní s herci. Sice nevím jestli půjde o opravdu živý chat nebo se bude odpodívat na několik předem vybraných otázek, nicméně pokud chcete vědět víc, sledujte některý z Jimmyho sociálních účtů nebo stránku celé talkshow a určitě se dozvíte víc.

Není to tak dávno, co Marvel vydal oficiální seznam herců, kteří se slavnostní premiéry zúčasní. Ta se bude konat zítra, 13. dubna 2015 v Hollywoodu v divadle Dolby Theater,. Marvel slibuje účast Chrise, Roberta Donweyho Jr., Marka Ruffala, Scarlett Johansson, Chrise Hemswortha a Jeremyho Rennera. Pokud jste četli předchozí odstavec, určitě vám tyto dvě události připadají jaski protichůdné. Souhlasím s vámi, nicméně v případě talkshow jsou rozhovory téměř vždy předtočené nějakou dobu dopředu.V tomto případě se sice časově obě akce nekříží, ale nemyslím si, že by to bylo opravdu živě. Stejně jako show Jimmyho Kimmela, tak i Marvel slibuje, že po slavnostní premiéře se dočkáme nových záběrů. Tentokrát by se však už konečně mělo jednat o nějaký nový klip. Budeme si tedy muset počkat.
Pokud by se někdo z vás v noci na úterý nudil, může celý přímý přenos z červeného koberce sledovat živě na oficiálních stránkách marvel.com. Tady je pozvánka.
Chtěla bych se omluvit, že tenhle článek tak dlouho trval, ale opravdu je trošku obsáhlejší. Navíc jsem se ve středu začala - už bylo ale na čase - připravovat na přijímačky. Tímto bych i chtěla říct, že nevím, jak to bude, ale určitě se k blogu dostanu nejdřív ve středu. Přijímačky totiž dělám až týden od sebe, teď ve středu a potom tu další. Tak to tak prosím berte.


Chris oslňuje na Oscarech 2015

6. dubna 2015 v 20:05 | Vera |  A - 2015
Click to view full size image
S určitým časovým odstupem konečně přidávám fotky z letošních Oscarů. Již 87. ročník předávání prestižních cen Filmové Akademiem se uskutečnil v neděli 22. února 2015. Pro herce, režiséry, kameramany, hudební skladatele a mnohé další jde o vůbec nejdůležitější večer za rok a tak každý, kdo ve filmovém průmyslu něco znamená, byl přítomen. A samozřejmě mi dělá velkou radost, že mezi nimi byl i náš Chris.
Celým večer provázel vůbec poprvé komik Neil Patrick Harris. Ten sice žádnou pizzu přivézt nenechal, i tak ale nešetřil vtípky. Neil byl pro sice občas kritizován za způsob jakým celý večer pojal, ale překonávat Ellen DeGeners není jednoduchý úkol. Pochvalme ho tedy alespoň za to, že si vzal ty bílé slipy.
Než se ale vrhneme na samotné předávání cen, nesmíme opomenout červený koberec. Řekněme si to upřímně, ať je celé předávání zajímavé jak chce, asi každý si druhý den projde internet, aby zjistil, komu to slušelo a kdo by měl raději schovat hlavu do písku. A zatímco dámy se předháněly ve vlastní kategorii: O nejhezčí róbu, pánové to zas tolik neřešili. A jak někteří přiznali, příprava na podobné akce jim trvá od sedmi do třiceti minut. Vraťme se ale na chvíli k nežnému pohlaví. Tady byly vidět předvším světlé odstíny, pudrová, světlounce růžová a béžová letos hrály prim. Nechyběla ani zelená, ve které ukázala svou štíhlounkou postavu po porodu, Scarlett Johansson. Dále červená, klasická černá nebo nádechy punku.
Těžko říci, jak dlouho trvala příprava Chrisovi, nicméně výsledek byl oslnivý. Stejně jako loni totiž vsadil na oblek dílny Gucci a k tomu už snad není co víc dodat. Letos ho pro změnu doplnil motýlkem, což je přeci jen elegantnější forma.
Pokud už jste se podívali na fotky, nemohli jste přehlédnout, že Chris nedorazil sám. o jeho boku se umívala krásná brunetka v jednoduché tmavě modré róbě a krajkovým vzorem. Pokud jste ještě nezačali bochat hlavou o stěnu, ani k tomu nemáte důvod, jak Chris později při krátkém rozhovoru řekl: ,,this is my best friends on the planet ... Tara"

Click to view full size image Click to view full size image

Nechme už ale červený koberec a přesuňme se dovnitř divadla. Přeci jen tady se odehravá to nejdůležitější dějství. Všichni si zajisté výsledky pamatujete, vždyť dojatý Eddie Redmayne, Julianne Moore konečně s Oscarem nebo tolik sošek sbírající snímek Birdman se prostě nedá zapomenout.
Chris ovšem nebyl pouze jedním z čestných hostů, on sám se na pódium taky podíval, i když z druhé strany sošky. Spolu s krásnou Siennou Miller, která letos mimojiné zářila v snímku Americký Sniper, předal jednu z cen v hudební kategorii. Ještě musím vyzdvihnout Sienniny přenádherné šaty. Baví mě především krajka, která je velmi rafinovaně použitá. Přiznám se, že tohle je jeden z těch modelů, které mě při letošních Oscarech oslovily nejvíce.

Click to view full size image Click to view full size image


Po skončení předávání se Chris se Siennou přidali k výhercům "své" kategorie a společně zapózovali fotografům před hlavním panelem. Chris a Sienna mají, alespoň podle fotek, fantastickou chemii, neboť některé momentky jsou více než podařené. No, podívejte se sami.

Click to view full size image Click to view full size image

Click to view full size image Click to view full size image


Po skončení slavnostního večera se Chris přesunul na prestižní After Party pod záštitou Vanity Fair. O té už toho mnoho nevíme, přeci jen, tam se fotografové nepouští. Pokud ovšem sem tam zabrousíte na nějakou tu "více paparazzi" stránku, tak jste možná zaregistrovali senzaci okolo Chrise a herečky Lily Collins. K tomu bych se prozatím nerada vyjadřovala, samozřejmě jsem to četla, ale nechci tu působit jako Perez Hilton. Pouze doplním, že bulvár ze všeho vychází na zakládě informací z po-oscarové party.Doufám, že jste si všichni užili krásné Velikonoce. Já si užívala celé prázdniny, což se bohužel podepsalo na mojí aktivitě. V nejbližších dnech chystám velký článek o všem, co mi uteklo v souvislosti s Avengers: Age of Ultron. Tak se těště!