Březen 2015

Gucci Guilty | 2015

30. března 2015 v 19:41 | Vera |  P - 2015

Chris se opět spojil se značkou Gucci a v rámci letošní propagace vůni Gucci Guilty nafotil nový photoshoot. Značka vůní Gucci je populární především v Americe, takže obnovit propagaci bylo velmi logické. Přeci jen Chrisova oblíbenost jde raketově nahoru a těží z toho všichni. Zatím se neobjevily zprávy o nějaké větší propagaci, svůj největší boom měla tato vůně v roce 2011, kdy se v kampani objevila i herečka Evan Rachel Wood, která se podílela na dámské verzi vůně. Myslím, že asi většina z vás už se nemůže dočkat fotek, které jsou absolutně dechberoucí. Jen opatrně, ať se neutopíte v Chrisových očích.

Po téměř týdnu nový článek, snad se vám líbí obsah. Jinak jsem se zaregistrovala (no už je to asi půl roku) na csfd.cz, takže pokud tam má někdo profil určitě dejte vědět, ať mám koho sledovat. Mě tam najdete jednoduše - VERA.

Concord Museum

25. března 2015 v 20:42 | Vera
V říjnu loňského roku jsme vás informovala, že se Chris spojil s Concord Museum v Sudbury. Bohužel k žádným konkrétněším informacím se mi nepodařilo dostat. Až doteď, kdy světlo světa spatřila oficiální televizní upoutávka. A i když to tvůrcům nějakou dobu trvalo, nakonec všechno dopadlo fantasticky a vy se můžete od Chrise nechat nalákat na návštěvu.


Myslím, že Chris byl pro tuto roli perfektní výběr, on sám se velmi zajímá o americkou histroii. Celá reklama je hezky udělaná, akorát bych asi vytkla "fall day", přeci jen muzeum není otevřené jenom na podzim. Můžete to ale brát jako důkaz, že to nevytvořili rotobi.


Chtěla bych vás o něco požádat. Za dobu, co jsem se na blogu neobjevovala se u mnohých z vás měnil blog, probíhali kontroly, atd. Mějte prosím proto pochopení pro mé komentáře, které se nějak nedostavují. Nejdříve chci trochu zpracovat všechny články, ještě nejsem v té úplně "top" náladě na blog, takže mi to všechno navíc trošku trvá.
Mimojiné v současnosti tvoříme do slohu jako projekt vlastní noviny, va skupinách po pěti, takže budu muset napsat dva kompletně vymyšlené články ještě do hodiny. Myslela jsem si, že to bude jednoduché, ale není. Píšu zahraniční zprávu a rozhovor, takže pokud by to někoho zajímalo, dejete vědět. Asi všichni chápete, že to případně upřednostním. Navíc jsme se s kamarádkou domluvili, že navíc zkusíme úplně vlastní, takové umělecké, intelektuální, no děláme si to holt těžší.

A poslední co bych ještě chtěla zmínit je, že možná někteří z vás zaregistrovali fotky Chrise s herečkou Lily Collins, když se společně objevili v neděli před restaurací. Pokud jste četli TOTO - pokud ne, ihned přečíst - asi chápete, že takové fotky ani informace tu nenajdete. Trošku se o tom zmíním v článku o Oscarech, toť ovšem vše. Nerada bych tu otvírala diskuzi na téma, zda jsou nebo nejsou pár. Slibuji ale, že pokud dojde k nějakému oficiálnímu prohlášení nebo se společně objeví na akci, budete o tom vědět první!

Entertaiment Tonight navštívil natáčení Avengers

23. března 2015 v 20:33 | Vera |  Rozhovory
Entertaiment Tonight vyrazil v létě do Londýna na natáčení Avengers: Age of Ultron. Lidi od Marvelu, který drží plac v tajnosti před veškerými médii, souhlasili s natáčením pouze pod podmínkou, že krátké videorozhovory s herci uveřejní až budou venku i trailery. To bylo na vysvětlenou spíše pro ty, kteří by se najednou děsili, že natáčení stále probíhá. Kromě několika málo záběrů samotných prostor natáčení, vás taky čekají oficiální dojmy herců a několik exkluzivních záběrů, která Marvel poskytl pro Entertaiment Tonight. No, myslím, že těch řečí už bylo dost, ona vám to sympatická moderátorka v prvním videu všechno objasní a v druhém vás potom čeká velmi milý rozhovor o otcovství.
Tohle je jeden z těch jednodušších článků, než vypracuji poslední rozhovor, který je zase z těch delších. Doufám, že vás videa potěšila, mě pobavil Robert, který trefně popýchl Chrise Hemswortha. Potom Chris a Mark to docela zabíjí. No, koukněte se sami.

Chris a Chris navštívili děti v Seattleské nemocnici

20. března 2015 v 17:50 | Vera |  Christopher's Haven
Upx2py2z

Určitě si všichni pamatujete na dlouhý článek, ve kterém jsem informovala o tom, že Chris a Chris Pratt společně navštívili děti v jednom ze zařízení Christopher's Haven. Pokud ne, můžete si vše připomenout tady. Tehdy Chris přislíbil i návštěvu dětí z nemocnice v Seattlu, aby jim to nebylo líto. A jak slíbil, tak udělal. A nezapomněl ani na kostým Kapitána Ameriky.

Celá akce se odehrála 7.března. A protože datum se až do poslední chvíle drželo v tajnosti, bylo to nakonec překvapení pro všechny. Oba Chrisové si celou návštěvu velice užívali, alespoň to ukazují zveřejněné fotky. Stejně nadšení vypadají i nemocné děti a zdravotní sestřičky. Celou akci opět zaštítila společnost Disney a tak se rozdávalo drobných dárků a o stošest.

Nevím jak vy, ale já jsem z celé akce byla absolutně nadšená a dojatá. Udělalo mi ohromnou radost, jakým způsobem se do toho oba Chrisové pustili. Nejen, že nás pár týdnů před Super Bowlem bavili svými tweety, ale hlavně to zakončili tímto fantastickým způsobem a ukázali, jak velká jsou jejich srdce a že rozhodně nejsou namyšlení herci, kterým záleží jen na jich samých. A přesně to je důvod, proč tohle všechno dělám. Vlastně my všichni.

image host image host

image host image host

tumblr.com | twitter.com

Zákony schválosti opravdu fungují. Jen co vydám po necelém měsíci nový článek, spadne internet. Věřte mi nebo ne, ale ani mi od toho čtrnáctého nechyběl. Trošku mi chybělo psaní článků a ty vaše kouzelné komentáře a články. Nicméně, už jsem zpátky a pokusím se za co nejkratčí dobu vše doplnit. Potom totiž následují moje příjimačky a hned po nich bláznoství jménem "Premiéry Avengers: Age of Ultron".

Co nového nám ukázal Marvel?

13. března 2015 v 20:49 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON
002.jpg 003.jpg

Marvel si své fanoušky náležitě chýčká a není se čemu divit. Obměnou mu jsou už těméř vyprodané premiéry a status jednoho z nejočekavánějších filmů roku. Tohle všechno dokázal s filmem Avengers: Age of Ultron jehož premiéra je přitom až 1. května. A i když si tvůrci první novinky Fáze 3 - Ant Man - mohou rvát vlasy na hlavě, protože je Avengers absolutně zastínili, my se můžeme jenom radovat.
A to hned z několik důvodů. Kromě vypuštění oficiálního promo plakátu, který se dřív nebo později objeví ve všech světových kinech, spatřily světlo světa taky platáky jednotlivých postav. Kromě staré známé party jsou tu i nováčci v podání Scarlet Witch a Quicksilvera.

image host image host image host

image host image host image host

image host image host


Přestože všichni fanoušci milují plakáty, stillsky a všemožné nákresy, ze všeho nejvíce milují videa. Toho si je Mravel dobře vědom a tak nás neudržuje pouze na patnácti vteřinových střihách, ale posílá k nám rovnou nový trailer. A on je nejen nový, on je navíc mnohem lepší, neboť naše mozky mohou obnovit pamět a přjmout několik nových scén. A že se je na co koukat!
Přiznám se, že nějak nevím, co napsat. Zítra by to byly přesně čtyři týdny od posledního článku. K tomu vrátit se sem mě vlastně přivedl včerejší komentář od Angie, díky níž a němuž jsem získala pocit, že jsem tu možná někomu málo chyběla. Pokud by někoho zajímalo proč jsem se tu tak dlouho neobjevila, ať se zmíní v komentáři, já to případně napíšu pod jiný článek.