Únor 2015

Portréty z PCA 2015

21. února 2015 v 19:32 | Vera |  Rozhovory
Citím se hrozně, když si uvědomím, že na tyhle fantastické portréty z letošních People's Choice Awards jsem úplně zapomněla. Článek mi jednoduše zapadl mezi rozepsané a až dneska ho konečně vydávám. Pořád bylo něco novějšího a než jsem se nadála je to měsíc, co tam leží. I tak doufám, že si prohlížení fotek užijete. Já osobně jsem z nich měla velikou radost. Chris je na nich celý rozzářený, čemuž se ovšem nelze divit. Chris sám zmínil, že z ceny byl překvapený, což dokazuje i jeho řeč, ve které se mi povedlo napočítat kolem dvanácti ,,Thank you".The 41st Annual People’s Choice Awards Portraits


Mezi námi, včera jsem byla v kině na novém filmu Kingsman: Tajná Služba. Nejen, že jsem se fantasticky bavila a určitě bych vám film doporučila, ale hlavně jsem se tam zamilovala. Do koho? No, přeci do Colina Firtha! Mám pro něj slabost od chvíle, kdy jsem poprvé viděla Lásku Nebeskou - a to už pěkných pár let bude. Ve filmu v roli pravého anglického gentemana působí neuvěřitelně přitažlivě. Asi to bude věkem, dříve jsem zbožňovala hrdiny v unifromě, teď nahodili oblek a přidala nekonečné charisma a úsměv jako v Bridget Jonesové. Jediné co mě drží při smyslech je, že jsem ho ještě neviděla jako pana Darcyho v Pýše a Předsudku! Byla jsem témeř rozhodnutá, že tady s tím seknu, neboť stejně jako jsem se před dvěma lety zamilovala do Chrise, teď jsem se zamilovala do Colina. Dovolíte mi milovat dva neodolatelné muže?

P.S. Na tohle koukám posledních dvacet minut, a jak říká moje kamarádka, slintám u toho.

Chris na letošních Oscarech

18. února 2015 v 19:46 | Vera |  Pracovní novinky
hpbillboardpresenters8

Všichni už zajisté s napětím očekáváte letošní ročník Oscarů. Ano, i já jsem mezi nimi, neboť jsem opravdu zvědavá jestli to Benedict Cumberbatch dotáhne na sošku nejvyšší. I proto mi mě velmi zajímalo, jestli se na letošním ročníků předávání Cen Filmové akademie, objeví i Chris. Před několika dny byla má otázka rozlousknuta. Chrisovo jméno se na seznamu čestných hostů skutečně objevilo. Navíc to vypadá, že by se dokonce měl ujmout milé povinnosti a předat jednu z cen. Tak uvidíme. Ještě doplním, že Chris se na Oscarech ukáže už třetí rok po sobě.
Samozřejmě nesmím opomenout nominaci, kterou získal film Captain America: Návrat prvního Avengera. Ten byl nominován v kategorii nejlepší vyzuální efetky. Ve stejné kategorii byl loni nominován film Iron Man 3, ten bohužel cenu nezískal. Za jednoho z favouritů je nicméně považován jiný film od Marvelu, Strážci Galaxie.


"Falcon" odhalil začátek natáčení i lokace

15. února 2015 v 18:03 | Vera |  Captain America: Civil War

O filmu Captain America: Civil War už toho bylo napsáno docela dost. Pokud kliknete na rubriku uvidíte několik článků, ve kterých jsem teoretizovala až hrůza. Nyní můžu s radostí prohlásit, že konečně bylo něco vypuštěno i z úst samotných herců. Tedy herce, představitele Falcona, bláznivého Anthonyho Mackie. Při rozhovoru pro Empire byl překvapivě sdílný a odhalil nám plánovaný začátek natáčení i lokace, kam se tentokrát štáb podívá.

,,Začneme v dubnu. Čeká mě pět měsíců, kdy budu létat a bojovat. Nebudu ovšem u všeho."

Vypadáto tedy, že natáčení se ponese v hodně podobném duchu jako tomu bylo u Captain America: Návrat prvního Avengera. Těžko odhadnout kolik informací a fotek z natáčení se dostane až k fanouškům. Natáčet se bude v Puertu Rico, Berlíně a Atlantě. To lze zajisté označit za zajímavý výběr míst, nicméně těžko odhadnout, co bude nakonec které místo doopravdy. Stejně jako tomu bylo u druhého Capa, který se sice odehrává ve Washingtonu, ale scén se tam natáčelo minimum. Budeme si tedy muset ještě chvíli počkat. Prozatím doporučím si to čekání zpříjmenit některým z Chrisových starších filmů.


Pokud máte tumblr, určitě si vyhledejte spojení "captain america" a "civil war". Pokud nemáte postačí vám hravě tento odkaz. Čeká vás nesčetné množství fanouškovských obrázků, jak by asi mohl tento spor začít. Vše v opravdu vtipném duchu. A můj osobní tip přikládám níže v animacích.Zasmějte se s Jimmy Fallonem

14. února 2015 v 21:00 | Vera
052.jpg

Zajisté si pamatujete na článek z letošního Super Bowlu. Pokud ne, zajeďte o dva články níže. Chris s Chrisem Prattem souhlasili, že se zúčasnící jednoho z mini projektů moderátora a komika Jimmyho Fallona. Jednalo se o akci jménem "Celebrity Photoboom." Myslím, že k tomu není moc co dodávat, tohle se prostě musí vidět. Já už ho sama viděla snad pětkrát a pokaždé se směju pěkně nahlas!Moji milí, jsem zpátky a mám pro vás horu článků! Znáte mě a tak víte, že je budu vydávat pomalu měsíc, ale já už to ani jinak neumím. Jsem zvyklá na horší časy a teď nevím, kam dříve skočit. Buďte se mnou proto prosím trpěliví.
Jarní prázdniny jsem si krásně užila, nakonec sníh vydržel a tak jsem běhala na běžkách jako šílená. Mám úžasné nové boty, byly sice drahé, ale jsou jedna báseň. Teď už jenom oběhnout bazary a sehnat si i nové lyže, protože ty šupinové po babaičce jsou hrozné, Kdo na běžkách jezdí, asi mě chápe. Tak mi držte palce, ať mám štěstí!
Musím se vám pochlubit, dneska jsem se začala učit plést. Je to taková zvláštní, nezvyklá činnost. Už jsem se viděla, jak si budu sama vytvářet úžasné modely, ale ono to tak jednoduché zdaleka nedude. Snad vytrvám. Neboť potom se chci učit šít. To teprve bude. Ale vidíte, já asi nikdy nebudu normální patnácti letá holka.

Chris se účasní BAFTA 2015

10. února 2015 v 20:20 | Vera |  A - 2015

V neděli večer se v Londýně předávala britská verze Oscarů, prestižní ocenění 2015 EE British Academy Film Awards - BAFTA. Už během minulého týdne byl Chris ohlášen mezi oficiálními hosty, do poslední chvíle ovšem nebylo jisté, zda pouze vyběhne na pódium, nebo si akci užije se vším všudy. K radosti fanoušků, novinářů, ostatních herců a samozřejmě i mé se rozhodl pro druhou variantu.
Chris oslnil už při příchodu na červený koberec, kde se okamžitě vrhnul k fanouškům a začal rozdávat jeden podpis za druhým a pózovat pro bleskurychlé selfie. Chris samozřejmě nedokázal potěšit všechny fanoušky, ti kteří ale měli to štěstí své fotky povětšinou zvěřejňovali na sociálních sítích. Tady je pár dohledaných.


Potom už Chris utíkal před stěnu se sponzori (omlouvám se, opravdu netuším jak to pojemnovat) a zapozóval pro fotografy. Myslím, že neuškodí když napíšu, že Chris vypadal famózně. Černý oblek, bílá košile a úzká černá kravata je prostě sázka na jistotu, která nikdy nepřestane bavit!
Na fotkách je Chris po boku herce Henryho Cavilla a krásné Julianne Moore. Ti tři se spolu potkali i na pódiu, o čemž se dozvíte níže.
A už se pomalu dostáváme k samotnému předávání ocenění. Chris spolu s Henrym Cavillem předali cenu pro nejlepší herečku. Tou se stala právě Julianne Moore a cenu si odnesla za ztvárnění hlavní role ve filmu Still Alice, kde hraje třeba po boku Kristen Stewart. Roli Alice, která postupem času začíná přicházet o paměť a ztrácí i sama sebe, je kritika povážovana jako jedna z nejlepších, co kdy Julianne hrála. Film by mě přijít i do českých kin, pokud se chtece ještě trošku navnadit, přečtěte si recenzi skvělé Angie - k-stewart-fan.blog.cz.

A teď přichází várka fotek, na kterou se těším nejvíce. Fotky ze zákulisí! Normálně když se Chris objeví na nějaké akci nejsou téměř žádné, nicméně tentokrát jsem si všechny fotky hledala přes tumblr a tam se přeci jenom něco našlo. Většina fotek je s Henrym, ti dva si prostě sedli. Užijte si jejich prohlížení!luvinchris.tumblr.com, luvindowney.tumblr.com, chrisevanssexualfrustrations.tumblr.com, chrisevanssource.tumblr.com,shellheadandcapsicles.tumblr.com

Pokud byste se chtěli o letošním BAFTA dozvědět něco více, doporučím vám web hell-is-empty.blog.cz, kde ta nejúžasnjěší Veronika poskytne report přímo z akce. Během pár dnů se tam objeví, tak si ho určitě přečtěte!
Asi jste si všimli, že jsem opět začala nahrávat obrázky jinak, tentorkát přes webovou galerii blog.cz. Důvodů, která mě k tomuto rozhodnutí vedli je mnoho, mimojiné to že na obrázky díky tomu zsíkám určitá práva a navíc mi vadí, že mi je po čase nechce ingbox zobrazit. Takhle je to ale náročnější, tak uvidím jak dlouho mi to vydrží.
Zároveň bych vám všem chtěla popřát hezké jarní prázdniny. Není to nejlepší doba, nicméně já je mám právě tento týden, proto mě to napadlo. Škoda že tolik taje, běžkování kvůli tomu nestojí za nic. Snad si je užíváte/užijete lépe!

Starlord navštívil Christopher´s Haven

6. února 2015 v 21:22 | Vera |  Christopher's Haven
Captain America vs. Star-Pán
Pokud alespoň trošku sledujete Chrisův twitter nebo tento blog, možná tušíte, jak je Chris velký fanoušek amerického fotbalu. K vyvrcholení fotbálové sezóny patří legen, počkejte si, dární - legendární Super Bowl. Do letšního finále se dostal tým New England Patriots, jehož věrným fanoušek je právě náš milovaný Chris. Jako druhý tým se do finále probojol tým ze Seattlu Seahawks, mezi jehož fanoušky naopak patří Chrisův kolega Chris Pratt. Většina z vás ho bude pravděpodobně znát jako Starlorda z marvelovských Strážců Galaxie.

Dva týdny před zápasem Chris vyslal pomocí twiteru vzkaz, ve kterém vyhlásil Prattovi menší válku. A protože oba dva svalovci mají sdrce na správném místě, uzavřeli spolu sázku. Pokud by prohrál "Chrisův" tým Patriots navštívil by Chris jako Captain America jednu ze Seattleských nemocnic a strávil odpoledne s tamními dětmi. Pokud by naopak prohrál Seattlský tým, oblékl by si Chris Pratt svou vesmírnou uniformu a navštívil by některé z dětí v Christopher´s Haven. Sázka uzavřena, mohlo se začít bojovat! A tak se fanoušci mohli po dva týdny bavit jejich vzájemným pošťuchováním skrze tweety a fotky.Během finálového zápasu už oba herce sledovalo několik novinářů a tak nebude ochuzeni o fotky a rozhovory, i přestože se každý postavil na jinou stranu tribun. Oba si zápas zajisté velice užili. S Chrisem přišel jeho bratr Scott, Chris Pratt si zase užíval trochu romantiky s manželkou Annou Faris. Vítěze letošního Super Bowlu zjistíte ve videu pořízeném těsně po zápase pro Entertainment Tonight.

Ver imagen en Twitter Ver imagen en TwitterA konečně se dostávám k tomu podstatnému! Jak už víte, vyhrál tým Patriots a na Chrise Pratta tedy čekala (ne)milá povynost přiznat prohru, obléct si kostým Starlorda a vyrazit do Bostonu za dětmi z Christopher´s Haven.
Celá akce proběhla dnes, 9. února. Chris Pratt samozřejmě nešel sám, Chris si možnost navštívit děti nemohl nechat ujít a taky musel trošku dohlédnout jestli je k nim Starlord opravdu milý. Navíc děti prostě chtěli svého Captaina Americu. Oba Chrisové donesli dětem i nějaké drobné dárky, spíše předměty které by jim měli připomínat jejich návštěvu. Z celé akce vznikly opravdu rozkošné fotky!

geargiee: dorks

Ovšem ani děti z nemocnice ze Seattlu, kam by se v případě prohry vydal Chris nemusí zoufat. I hned po skončení zápasu, Chris oznámil, že i on se moc rád vydá navštívit "Prattovy" děti. Uvidíme jestli to pojme stejně a obleče si uniformu Captaina Americi, i když osobně myslím, že dětem bude bohatě stačit když dorazí a rozzáří jejich tvářičky!Poslední o čem bych vás ráda informovala je, že celá akce vynesla obou organizacím celkem 27 000 amerických dolarů. Jak Seattlská nemocnice, tak Christopher´s Haven zřídili speciální konta #TeamEvans a #TeamPratt kam mohli fanoušci posílat drobné finační příspěvky a podpořit tak celou akci. Nyní tu pro vás mám oficiální vyjádření obou ředitelů organizací, kteří rozhodně nešetřili chválou na oba Chrise.

,,Jsem opravdu rádi za všechno, Chris Evans a Chris Pratt jsou superhrdinové i v reálném životě. To že obracejí pozornost, která se kolem nich vytvořila kvůli jejich soupeření, k nemocným dětem a lidem z jejich komunity je opravdu dojemné. Jak pacienti v Seattlu, tak i ti v Christopher´s Haven budou mít velkou radost a propěch z těchto štědrých darů."
- Lisa Brandenburg, ředitelka dětské nemocnice v SeattluChris na NFL Honors 2015 a ve videu Jimmyho Kimmela

2. února 2015 v 20:37 | Vera |  A - 2015
Chris se 31. ledna zúčasnil 4. ročníku předávání cen NFL v Phoenixu, Arizoně. Jedná se o prestižní ocenění pro hráče amerického fotbalu. U nás bych to přirovnala např. k Sportovci roku. Chris se jako jedna z nejznámějších tváří večera a velký fanoušek amerického fotbalu, zhostil milé úlohy a spolu s bývalým hráčem Emmittem Smithem předal cenu pro nejlepšího útočníka. Video se mi nepodařilo najít, můžete se na něj ovšem podívat na oficiálních stránkách. Chrisovi to v něm velmi sluší, jako vždy je přirozený a charismatický! Což ještě podtrhuje elegantní oblek.

image hostimage hostimage host

image hostimage hostimage host

image hostimage hostimage host

Chris na akci potkal svého dobrého přítele, Marvel kolegu a v posledních několika dnech i rivala - Chrise Pratta. Ten dorazil i s manelkou Annou Faris, kterou jste mohli po Chrisově boku vidět v romantické komedii Co ty jsi za číslo?. Z jejich setkájí vznikly opravdu zábavné fotky, které si nemůžete nechat ujít.

image host image host image host


Jsem trochu líná a nechtějí se mi dělat dva články kvůli něčemu, co spolu úzce souvisí.
Myslím, že talkshow Jimmyho Kimmela nějak zvlášť představovat nemusím. Většina z vás už o jí pravděpodobně někdy do článku psala. V jejím posledním víkendovém vydání se sice Chris neobjevil přímo, nicméně se podílel na videu, které vzniklo podle námětu Jimmyho. Nedokážu vám jednoduše (a vlastně ani složitě vysvětlit) o čem v něm jde. Musí vám stačit vědět, že všichni pánové v čele s Chrisem, Mattem Damonem nebo Benem Afflecem jsou přední fanoušci fotbalového týmu Patriots. Užijte si ho!
Znovu se budu opakovat, ale já prostě musím! Dneska mě svým komentářem k článku, o kterém tu už pár dní mluvím dostaly susan i Susan Smith! Jsem vám všem neuvěřitelně vděčná, tolik podpory a krásných slůvek si vůbec nezasloužím!