Podporuji Chrisovo soukromí!

22. ledna 2015 v 18:18 | Vera |  Admin
K tomuhle mě dovedl článek, který na svém webu zveřejnila Airun Garky holčina, která bloguje o Chrisovi a je jeden z mých nejlepších zdrojů. Na blogování opravdu nesnáším dvě věci. Když mě někdo opravuje. Samozřejmě neberte to ve zlém, jsem člověk, spletu se, ale opravdu mi leze na nervy, když někdo v komentáři na tu chybu upozorní a to je vlastně jediné, co tam nechá. Jsem ráda, že mě opravíte, ale můžete to prosím udělat trošku zaobaleně. Nebo si ty novinky hledejte sami, když jsem tak neschopná. Druhou je když přidávám paparazzi fotky. Připadá mi to hrozné, nesnáším se za to. A proč to dělám? Protože to dělají všichni. Potom mi to nepřipadne tak hrozné, celý twitter bývá takovými fotky zasypaný, tak co jsem já se svým článkem?

A právě to je ono. Jsem něco. Jsem ten, kdo nerespektuje soukromí člověka, kterého zbožňuje. Chris je fantastický člověk, vždycky ho budu zbožňovat a obdivovat nejen pro jeho svaly, ale jako výborného herce, pro jeho názory, postoje a mnoho dalšího. Neboť, kdy se z fan blogů začaly stávat bůlvární weby typu justjared.com? Není přeci blogování o člověku, kterého máme rádi o tom ukázat ostatním, jak je skvělý a že by si měli určitě pustit tamtu jeho písničku a tam ten její film. Nebo všem šťastně oznámit výhu prestižní ceny, svatbu, narození miminka, novou roli a podobné? To všechno mě dovedlo k rozhodnutí začít opravdu respektovat Chrisovo soukromí. Ne tweety, oficiální zprávy nebo fotky z akcí. Pouze ty fotky, kvůli kterým se Chris nemůže ani nikde venku najíst v klidu.

Všechny fotky od těch tzv. novinářů jsem se rozhodla smazat. Nikde na blogu momentálně nenajdete fotky od paparazzi, všechny jsou pryč. Naštvalo vás to? Nevadí mi to. Zamyslete se nad tím, jak by bylo vám, kdyby vás někdo sledoval kamkoli jdete. Celoživotní strach, že někdy nebudete mít perfektně sladěné boty a gumičku do vlasů a plníte potom několik dní internet. Chci aby to zmizelo z tohoto blogu. A pokud ty fotky musíte mít, můžete si je přeci najít, ne?

Aby bylo všem jasné, že tento blog je čistě fanouškovský a snaží se ukázat důvody proč Chrise milovat, ne to jak vypadal v úterý ve čtyři odpoledne v parku. V informacích o blogu nyní najdete nápis #PodporujiChrisovoSoukromí s odkazem na tento článek. Pokud bude někdo stejného názoru jako já, uděláte mi obrovskou radost tím, že tento nápis s jménem hvězdy vašeho srdce umístíte někam na blog. Nemusíte mít ani nutně fan blog, stačí souhlasit s tím, co jsem psala výše.

Budu opravdu moc ráda, když v komentářích vyjádříte váš názor. Pokud máte jiný budu ještě raději. Hlavně prosím nepište, jak s tím souhlasíte ve stejnou dobu, kdy článek s paparazzi fotkami píšete. Vážně ne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie. Angie. | Web | 23. ledna 2015 v 14:02 | Reagovat

Tleskám, Veru, tleskám ti a klaním se před tebou! Můj blog o Kris je od počátku tzv. "paparazzi free" a vždycky mám ohromnou radost, když se k tomu rozhodne i někdo další. Pamatuju si, že když jsem s blogem začínala, zveřejnila jsem v galerii pár článků s paparazzi fotkami... ale pak jsem si řekla NE, tohle na mém blogu prostě nebude. Má to dva důvody, zaprvé vím, jak hrozně moc Kristen paparazzi nesnáší a způsobily jí už spoustu bolesti. A zadruhé jsem si jistá, že přestože se herci napříč planetou na fotkách z ulice třeba usmívají, ve skutečnosti to musí být skutečně otravné a nepříjemné, když máš někoho, kdo tě fotí, pořád za zadkem. Ne, že bych se nikdy na žádné paparazzi nekoukla, občas mrknu na stránku, na které vím, že jsou, protože chci vědět, kde Kris teď je a jestli žije, ale odmítám ty krysy podporovat tím, že budu ty fotky sama přidávat...

Naprosto podporuji tvoje rozhodnutí, vůbec se nezlobím, naopak, jsem ráda, protože paparazzi krutě porušují lidské soukromí a já podporuju Chrisovo soukromí! Stejně jako soukromí všech ostatních slavných. Tuším bylo jednou v Top Gearu, že Heidi Klum nebo tak někdo, vyhrála soud s paparazzi a nesmí jí fotit pod hrozbou nějaké hrozně velké pokuty nebo co.. a že jednou přiběhla přímo k jednomu fotografovi, vyhrnula si triko, ale on nemohl udělat vůbec, vůbec nic :D :D :D To mě pobavilo tahle historka :D No jsem moc ráda, že jsi k tomuhle názoru dospěla, je to skvělé :)

2 LittleStar LittleStar | Web | 23. ledna 2015 v 15:48 | Reagovat

Souhlasím s tebou a vubec mi to nevadí, udělala si správnou věc! :)
I když o tom možná někdo neví, tak já na blog taky nedávam ty fotky, kde Lin smrká, jí, nebo se prostě před paparazzi schovává a nemá náladu, každopádně přidávám fotky kde o paparazzi ví a směje se na ně a to potom člověk tomu jejímu úsměvu nedokáže odolat a musí se všem pochlubit jak má krásnýho idola :) hlavně já kdybych nepřidávala candids fotky, tak to s blogem můžu rovnou zabalit :D

3 - monika - - monika - | Web | 23. ledna 2015 v 21:40 | Reagovat

... moc mě mrzí, že jsi naštvaná a bojím, se že jsem k tomu přispěla i já ... neznám moc blogů, stránek o celebritě, kde nejsou paparazzi fotky ale taky vím, že ty jsi tu nikdy neměla moc fotek tohoto typu ... píšeš tady Zamyslete se nad tím, jak by bylo vám, kdyby vás někdo sledoval kamkoli jdete, já nevím, mě nikdo sledovat nebude, já nejsem celebrita ... ale počítám s tím, pokud budu chtít být celebritou - tím myslím herečkou, zpěvačkou, modelkou ... budu úspěšná, prosadím se, tak tady ta sláva má i stinnou stránku, a to jsou třeba ti paparazzi, nedej bože šílení fanoušci ...Chris šel s kůží na trh, stal se úspěšným hercem, ale nemyslím si, že to má s paparazzi tak hrozné, to Britney Spears by mohla vyprávět ...je to tvůj blog, nikdo nemá právo ti kecat do toho co tady dáváš, jak jsi psala, kdo chce tak si to najde ... respektuji tvoje rozhodnutí ...

4 Petra Petra | Web | 24. ledna 2015 v 20:08 | Reagovat

Tleskám a klaním se ti. Je to úžasné rozhodnutí, se kterým stoprocentně souhlasím. Ten hashtag mám u sebe na blogu a přidám k tomu i odkaz na tento skvělý článek. Paparazzi fotky také nepřidávám a pokud jsem tak někdy učinila, tak se omlouvám. Soukromí slavných osobností se snažím podporovat - je jasné, že nikdo z nich z toho radost nemám a kdo z nás by chtěl paparazzi mít na každém kroku. Vím, že jsem je přidala jednou, kdy si jich Benedict všiml a provedl ehm věc s ubrousky :D
Ještě jednou ti tleskám a naplno s tímto rozhodnutím souhlasím.

5 Ella Ella | Web | 25. ledna 2015 v 11:51 | Reagovat

Gratuluju k tom urozhodnutí. Já jsem taky nesnášela, když jsem přidávala takovéto fotky Emily, jenže problém je v tom, že Ems nemá skoro žádné novinky a tyhle fotky se většinou objeví jednou za několik měsíců, tak si říkám, že to není tak hrozné, jako kdybych je přidávala denně. Ale stejně tě obdivuju, že jsi tohle rozhodnutí zvládla :-)

6 Lucka Lucka | Web | 25. ledna 2015 v 12:13 | Reagovat

Vážně perfektně napsané! Smekám před tebou. Já na blog většinou paparazzi fotky vůbec nedávám, ona vlastně Meryl jich ani moc nemá, abych pravdu řekla. Ale teda celkově se mi nelíbí, jak se tím hrozně leze lidem do soukromí, přeci jen kdo z nás by byl rád, kdyby nás někdo pořád fotil.. na ulici, při jídle atd..
I když je fakt, že když jsem kdysi měla blog o Christianu Baleovi, tak bylo těžké vyhýbat se přidávání těchto fotek, protože on patří mezi celebrity, co se 3x do roka objeví na nějaké akci a jinak o nich pomalu celý rok není slyšet. To jsi pak ráda i za to, že se objeví vůbec nějaké fotky a že máš představu o tom, jak ten člověk teď vůbec vypadá :D
Každopádně tvé rozhodnutí chápu a plně podporuji :)

7 Toxique Toxique | Web | 25. ledna 2015 v 17:20 | Reagovat

Tak za prvé podporuju tvoje rozhodnutí. Je to od tebe opravdu milé, že ho takhle respektuješ. Nicméně si myslím, že když se někdo chce proslavit, tak je to jeho volba a má to mnoho výhod a světlých stránek a bohužel i tu stinnou, ty paparazi. Ale podle mě to k tomu patří a myslím si, že ta sláva, peníze a luxus,ve kterém si žijí, jim to jistě vynahrazuje. Většina celebrit se s tím smíří a časem fotografy úplně přestane řešit. Ale, pokud je o někom fakt známé, že to nemá rád, je skvělé, když ho podpoříš a fotky nepřidáváš:) No a s tím opravováním, já jsem třeba ráda, když mám v článku chybu a někdo mě upozorní a můžu to upravit. Jinak si toho nevšimnu. Ale pokud někdo napíše jen to a ještě nějak ne zrovna slušně tak tě chápu :D :)

8 Evie Evie | Web | 26. ledna 2015 v 16:24 | Reagovat

Tímhle článkem jsi mě Veru moc potěšila, líbí se mi, že jsi sebrala odvahu a postavila se tomu, že sis prostě řekla tak a konec a opravdu to tak je :). Taky paparazzi fotky moc nemusím i když jsem za ně občas ráda protože jak víš zrovna ani Josh ani Evi jich moc nemají a umí se dobře skrývat :D každopádně moc se mi líbí co jsi udělala :)

A mimochodem nádherný design :)

9 Susan Smith Susan Smith | Web | 27. ledna 2015 v 22:03 | Reagovat

Osobně já jsem úplně stejného názoru. Já nikdy paparazzi fotky nepřidávala a nikdy jsem je neměla ráda.
Jsem ráda, že jsem našla dalšího člověka, který má stejný názor na toto. Jako, když se objeví nějaká fotka z akce, kterou fotil někdo a zveřejnil tak to ještě beru, protože se objeví i k tomu officiální fotky z akce, takže to může být jedno, ale když např. jde celebrita někde po ulici, nebo je v restauraci nebo něco podobného, tak toto opravdu nesnáším...

Jinak ten nápad na tento článek je perfektní, mě by v životě něco takového napsat nenapadlo :). Opravdu skvělý nápad :). Asi tento nápis na mém blogu pod články zavedu také :).

10 susan susan | Web | 2. února 2015 v 10:15 | Reagovat

Teda Veru klobouk dolů, ty mě nepřestáváš inspirovat a okouzlovat!:) Dobře teď jsem si musela sáhnout hluboko hluboko do svědomí a cítím se dosti zahanbeně a hrozně, protože tyhle fotky od paparazzi "vesele" přidávám..tedy trochu na mou obranu, jen některé, takové ty opravdu nechutné a bez jakékoliv morálky paparazzi fotky vynechávám, ale to je fuk, většinu jich přidávám...nevím, nějak jsem to tak dělala od začátku a nepřišlo mi to, navíc Anne jich tolik nemá a většinou nejsou tak hrozné a já má prostě pocit, že když je nepřidám, bude něco špatně a nebudu vědět, co se kolem ní děje, třeba díky nim někdy vím, kde je, co chystá a tak..a někdy ty fotky prostě stojí za to, že je nelze nepřidat:D Nevím no, jsem rozpolcená a nerozhodnutá...naprosto ti rozumím a respektuji tvé rozhodnutí,ráda bych tě někdy následovala a udělala ten stejný odvážný hrdý krok, možná k němu někdy dospěju, pevně věřím, že ano, protože vím, že je to správné, ale jsem slaboch a podlá a...bože tys mi zase dala:D :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama