Leden 2015

Avengers: Age of Ultron v březnovém čísle časopisu Empire

31. ledna 2015 v 18:07 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON
Premiéra filmu Avengers: Age of Ultron se nezadržitelně blíží a očekává se, že právě v období února a začátku května se filmu bude věnovat většina zahraničních i českých a slovenských médiích. Mezi prvními se objevil časopis Empire, který ho pojal jako hlavní téma svého březnového čísla. Redaktoři časopisu se vypravili za tím nejpovolanějším - režisérem Jossem Whedonem a krátce si s ním promluvili o tom, co Avengers ve druhém společném filmu čeká. Kousíček z rozhovoru byl zveřejněn na internetovém světě Empire a vy si ho teď můžete přečíst, jak se tvoří záporná postava, aby porazila nejsilnější hrdiny na světě.

"Pracoval jsem na mnoha scénách, ve kterých je právě Ultron." zašklebil se Whedon, když jsme se ho na hlavního padoucha filmu zeptali. "Jsem teď proto velmi anti-Avenger. Nemůžete psát pokud dané postavy nemilujete a já dospěl k závěru, že Ultron bude ta nejlepší volba. Avengers potřebují zemřít."

Web Empire Online nám taky ukázal hned dvě verze obálky pro své vydání. Na jednom můžete vidět kompletní týmovku Avengers spolu s Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Quicksileverem (Aaron Taylor Johnson). Druhá potom nabízí detailní záběr Ultrona. Podobný pohled byl již v trailerech.


Titulek na obálce sliboval celých 20 stránek věnovaných Marvelu. Nepodařilo se mi vypátrat samotné scany, do světa byly ovšem vypuštěny stills fotky, které Marvel Empire Magazine poskytl. Všechny jsou fantastické, mají takový zvláštní nádech, za zmínění stojí určitě ta s Elizabeth Olsen v roli Scarlet Witch.

image host image host

image host image host

image host image host


Poslední novinky, které se chci v tomto článku ještě věnovat není z Empire, to by bylo nemožné. Jedná se o vůbec první televizní ukázku na Avengers: Age of Ultron! Překvapuje mě, že není seskládán pouze z obou oficiálních trailerů, naopak obsahuje i několik malinko nových záběrů! Užijte si ho!empireonline.com chrisevansfangilrs.com

Mrzí mě, že jsem tu už dlouho nebyla, ale nějak jsem neměla náladu na blog. Asi to podpořilo i to nádherné zimní počasí, které je teď venku. Dneska se už na víc než tenhle článek nezmůžu, po dvou letech jsem vyrazila na běžky a hned jsem ujela něco kolem pěti kilometrů. Chci už jenom čaj, knihu a do postele!

Můj obrovský dík patří patří všem, kteří si přečetli článek #PodporujiChrisovoSoukromí. Jsem ráda za všechny vaše ohlasy a reakce. A úplně nejvíce mě dojala Petra, která mě svým komentářem a sdílením rozbrečela!

Call of Duty Online - plnohodnotný trailer

26. ledna 2015 v 18:25 | Vera |  Reklamní projekty
O spolupráci Chrise s čínskou herní společností jsem vás už dvakrát informovala. Nyní pro vás mám tu nejlepší novinku a to plnohodnotný trailer ke hře Call of Duty Online. Chris to ve videu pořádně rozjede, opravdový drsňák! Myslím, že nemá moc cenu se vám tu rozepisovat o co ve videu jde, všichni to zajisté pochopíte až se u třetího zhlédnutí přestanete koukat jenom na Chrise.Musím říct, že jsem opravdu ráda, že mám pololetí konečně za sebou. A ke všemu úspěšně. Někdy do půlky března budu mít teď trošku klid, což znamená více času na blog. Potom to bude drsý měsíc a potom, doufám, už mi od května bude všechno jedno.


Black Widow potvrzena do Civil War

23. ledna 2015 v 19:21 | Vera |  Captain America: Civil War
msjarvis: chrisxscarlett: POTVRZENO: Black Widow je zpět Captain America 3: Občanská válka [x]

Film Captain America: Civil War začíná pomalu připomínat menší Avengers. Po obsazení Roberta Downeyho Jr. a Sebastiana Stana byla Marvelem nedávno potvrzena další postava z řad superhrdinů - Black Widow. Její obsazení se nedalo úplně očekávat, i když spojení Kapitána a agentky Romanovové fungovalo už v druhé sólovce s podtitulem The Winter Soldier.
Obsazení herečky Scarlett Johansson potvrdil při jednom z rozhovorů režisér Joe Russo. Mimojiné se nechal slyšet, že to považuje za dobrý tah. Kromě těchto tří se očekává též obsazení Emily VanCamp (Agent 13), Anthonyho Mackie (Falcon) a Samuela L. Jackona (Nick Fury). Nesmíme zapomenout taky na dříve oznámeného Daniela Brühla v roli hlavního padoucha.Upřímně jsem zvědavá, co si myslíte. Black Widow je výraznou součastí komixů Captain America, ale nevím. Tu postavu nemám úplně nejraději, myslím, že kdyby postava Emily VanCamp dostala prostor, co bude mít Black Widow, mohlo nás čekat několik velmi zajimávých scén. Tady ale tak nějak nejde o příběh, nýbrž o to, co si Scarlett Johansson domluví, protože je jaksi známější.


Podporuji Chrisovo soukromí!

22. ledna 2015 v 18:18 | Vera |  Admin
K tomuhle mě dovedl článek, který na svém webu zveřejnila Airun Garky holčina, která bloguje o Chrisovi a je jeden z mých nejlepších zdrojů. Na blogování opravdu nesnáším dvě věci. Když mě někdo opravuje. Samozřejmě neberte to ve zlém, jsem člověk, spletu se, ale opravdu mi leze na nervy, když někdo v komentáři na tu chybu upozorní a to je vlastně jediné, co tam nechá. Jsem ráda, že mě opravíte, ale můžete to prosím udělat trošku zaobaleně. Nebo si ty novinky hledejte sami, když jsem tak neschopná. Druhou je když přidávám paparazzi fotky. Připadá mi to hrozné, nesnáším se za to. A proč to dělám? Protože to dělají všichni. Potom mi to nepřipadne tak hrozné, celý twitter bývá takovými fotky zasypaný, tak co jsem já se svým článkem?

A právě to je ono. Jsem něco. Jsem ten, kdo nerespektuje soukromí člověka, kterého zbožňuje. Chris je fantastický člověk, vždycky ho budu zbožňovat a obdivovat nejen pro jeho svaly, ale jako výborného herce, pro jeho názory, postoje a mnoho dalšího. Neboť, kdy se z fan blogů začaly stávat bůlvární weby typu justjared.com? Není přeci blogování o člověku, kterého máme rádi o tom ukázat ostatním, jak je skvělý a že by si měli určitě pustit tamtu jeho písničku a tam ten její film. Nebo všem šťastně oznámit výhu prestižní ceny, svatbu, narození miminka, novou roli a podobné? To všechno mě dovedlo k rozhodnutí začít opravdu respektovat Chrisovo soukromí. Ne tweety, oficiální zprávy nebo fotky z akcí. Pouze ty fotky, kvůli kterým se Chris nemůže ani nikde venku najíst v klidu.

Všechny fotky od těch tzv. novinářů jsem se rozhodla smazat. Nikde na blogu momentálně nenajdete fotky od paparazzi, všechny jsou pryč. Naštvalo vás to? Nevadí mi to. Zamyslete se nad tím, jak by bylo vám, kdyby vás někdo sledoval kamkoli jdete. Celoživotní strach, že někdy nebudete mít perfektně sladěné boty a gumičku do vlasů a plníte potom několik dní internet. Chci aby to zmizelo z tohoto blogu. A pokud ty fotky musíte mít, můžete si je přeci najít, ne?

Aby bylo všem jasné, že tento blog je čistě fanouškovský a snaží se ukázat důvody proč Chrise milovat, ne to jak vypadal v úterý ve čtyři odpoledne v parku. V informacích o blogu nyní najdete nápis #PodporujiChrisovoSoukromí s odkazem na tento článek. Pokud bude někdo stejného názoru jako já, uděláte mi obrovskou radost tím, že tento nápis s jménem hvězdy vašeho srdce umístíte někam na blog. Nemusíte mít ani nutně fan blog, stačí souhlasit s tím, co jsem psala výše.

Budu opravdu moc ráda, když v komentářích vyjádříte váš názor. Pokud máte jiný budu ještě raději. Hlavně prosím nepište, jak s tím souhlasíte ve stejnou dobu, kdy článek s paparazzi fotkami píšete. Vážně ne!

20. ročník předávání Cen filmových kritiků je za námi

19. ledna 2015 v 20:36 | Vera |  A - 2015
V prosinci minulého roku jsem vás informovala, že byl Chris nominován na Cenu filmových kritiků. Celá akce se konala 15. ledna v Los Angeles v hotelu Palladium, jenž leží v centru Hollywoodu. Na akci se objevila celá plejáda herců, jmenujme třeba Jennifer Aniston, Rosamund Pike, Angelinu Jolie, mou milovanou Keiru Knightley, Kevin Costner a mnoho, mnoho dalších.
Chris bohužel nezopak svůj úspěch z Peoples´ Choice Awards a stal se pouze čestným hostem. Cenu za nejlepšího herce v akčním filmu vyhrál Bradley Cooper, který se pod taktovkou Clinta Eastwooda stal Americkým odstřelovačem. Nicméně, Chris i tak celý večer jen zářil, společnost mu dělala především krásná Emily Blunt (ta si odnesla cenu ve své kategorii za brilatní výkon ve filmu Na hraně zítřka) a marvelovský kolega Chris Hemsworth. V Chrisově těsné blízkosti se taky většinu večera držela herečka Rosaria Dawson, se kterou Chris předával jednu z cen.
Dle mého Chris sice nepřekonal svou laďku z Peoples´ Choice Awards, i tak byl opět oslňující. V obleku jen zářil, bílá košile a šedá kravata dělala jeho tmavému obleku krásné garde. Navíc se po téměř pěti měsících Chris rozhodl trošku změnit svou image a oholil si vousy. Jestli z toho skáčete radostí nebo vás to trošku zamrzelo se ráda dozvím ve vašich komentářích.


image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host


Ah, úplně se v těch novinkách ztrácím a ony jsou přitom stále nové. Fuj, musím všechno přidat co nejdříve. A potom to zase budu skučet, že nic není. No, holt si jeden nevybere. Vy si ovšem vybere a prohlédněte si skvělé fotky a video!

Avengers: Age of Ultron trailer No.2

13. ledna 2015 v 16:52 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON

Marvel vyslal před nedávnem vzkaz, že 12. ledna 2015 vypustí nový trailer k očekávanému megafilmu Avengers: Age of Ultron. Fanoušci po celém světě nadšeně očekáváli, kolik nových scén jim Marvel ukáže. Ovšem trailer kompletně nových záběrů asi nečekal nikdo. Joss Whedon se již několikrát nechal slyšet, že druhý díl chce osobnější a temnější, což se mu evidentně podařilo. Působí to úplně jinak než jsme od Marvelu zvyklí. Určitě se na trailer podvejte!


Už je to nějaký den, co světlo světa spatřila taky nová stillska z filmu. Můžeme na ní vidět naší hvězdnou trojici Roberta Downeyho Jr. (Iron Man), Chrise Hemswortha (Thor) a v pozadí Chrise v kapitánské uniformě. Je sice trošku škoda, že jsme nedostali alespoň dvě, nicméně Marvel nebude zahálet a i v budoucnosti určitě vypustí něco nového.

Avengers věku Ultron

Marvel Entertaiment | chrisevansfangirls.com

Doufám, že jste z traileru alespoň nadšení podobně jako já. Mě připadne ještě zdařilejší než ten první. Tenhle je více temnější a úplně jiný level než Marvel vydává normálně. Jsem zvědavá jestli si tenhle duch udrží následně i celý film.
Jinak animace je z tumblr. Po půl roce se mi tam povedlo dostat, takže teď tam vysím pořád.

Chris na uvítacím videu Call of Duty Online

11. ledna 2015 v 20:30 | Vera |  Pracovní novinky
Chris se nemohl zúčasnit akce Call of Duty Online. Jako svou omluvu udělal uvítací video. Dá se předpokládat, že akce probíhala někdy v průběhu Peoples´Choice Awards, kde se Chris spíše měl ukázat nebo teprve bude a kříží se s jiným, podobně důležitým večer. Na výsledek se teď můžete podívat.


Jinak bylo vypuštěno již video a kompletní reklamou a já si ho pro vás chystám do článku ještě s několika záběry ze zákulisí natáčení. Pokud tento týden půjdou novinky tak jak očekávám, můžete se na něj těšit asi ve čtvrtek. Ještě jednou musím napsat, jak moc se omlouvám za tyhle zmatky s články, nicméně se snažím upřednostnit aktuální novinky jako PCA a blížcí se Zlaté Glóby - teda pokud tam Chris bude - a potom spíše články více čtecí. Doufám, že to chápete.

Gentleman Chris a legenda Betty White

10. ledna 2015 v 21:00 | Vera |  A - 2015

Asi jedna z nejroztomilejších věcí, které Chris na letošním předáváním cen udělal. Během večera byla z úst Ellen Degeneres vyhlášena cena pro nejoblíbenější televizní ikonu. Tu sice nezískal Chris, nýbrž legendární americká herečka, komička a zpěvačka Betty White, ovšem celé to bylo opravdu rozkošné. Paní White je už úctyhodných 93 let a vyjít si pro cenu na pódium už pro ni není úplně snadné. Chris seděl kousíček od ní a jako pravý gentleman okamžitě nabídl svou paži a pomohl ji po schodech, aby si mohla tuto velice významnou cenu za pujarého potlesku prevzít. Jak sladké!animace je z tumblr

V záloze mám ještě photoshoot z PCA a několik novinek, jak jsem psala minule, ale tohle je tak rozkošné! Prostě jsem to přidat musela. Opravdu se mi líbí, jak jí Chris spontálně pomohl a pobavila jsem se na tumblr hláškami jako: On je skutečný Steve Rogers...

Chris bral cenu na 41. People's Choice Awards

8. ledna 2015 v 20:13 | Vera |  A - 2015
Pro mnohé blogery se včera konala jedna z nejdůležitějších akci roku. Předávání filmových a televizních cen People's Choice, který měl letos svůj již 41. ročník, je bezdiskuze velká událost. Jsem nadšená, že letos můžu i já patřit k těm šťastným, kteří budou radostně oznamovat, že právě osobnost o které oni blogují se akce nejen zúčasnila, ale dokonce si odnesla některou z cen.
Ano! Náš zbožňovaný Chris proměnil svou nominaci a odnesl si cenu za Nejlepší mužský herecký výkon v akčím filmu. Všichni správně odhadujete, že mluvím o roli Captaina Americi v jeho druhém sólovém pokračování Captain America: The Winter Soldier. Chris se cenu opravdu zasloužil, jeho herecký výkon ve filmu je ceněn nejen diváky, ale taky kritiky. Ti se schodují, že Chris v roli opravdu dospěl a vytáhl charakter postavy o stupeň výš. Já s nimi mohu pouze souhlasit.


Chris seděl během předávání v první řadě mezi nejváženějšími hosty a na pódium si pro cenu téměř doběhl. Není se čemu divit, kromě radosti z výhry navíc šel k dvěma nádherným dámám, komičkám Kat Dennings - známou mimo jiné z filmů Thor - a její seriálové parťačky Beth Behrs.
Nutno zmínit, že Chris vypadal famózně! Kombinace tmavých oblekových kalhot, kostkované košile s kravatou a tmavě modrého svetru působila uvolněně a moderně. Chrisovi se tak podařilo zastínit přítomných pánů v oblecích. Během přebírání ceny působil Chris nenuceně a jako vždy byl vtipný a upřímně dojatý.
Mně už nezbívá nic jiého než mu sdrečně pogratulovat a popřát mu mnoho úspěchů i do dalších let. A vám popřát příjemné prohlížení fotek a videa.

image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image hostVětšinou si tu stěžuji, že nejsou žádné novinky. Když se tedy začaly na konci prosince objevovat, chytře jsem si je štěřila, neboť jsem čekala, že tu s nimi budu muset vystačit téměř celý leden. Navíc bylo potřeba doplnit článek o Christopher's Haven, který nějaký čas zabral. Teď mám asi čtyři témata, pro která připravuji článek a dneska když chci první vypustit, objeví se tahle fantastická novinka. Asi chápete, že tohle čekat nemohlo. V průběhu příštího týdne příjde ještě nový trailer na druhé Avengers, ten spojím se stillskou a snad mě neukamenujete, že články přidávám s více jak týdením zpožděním.
Chtěla bych se moc omluvit za mou příšernou aktivitu. Není to o škole, právě naopak. Do školy jsem už dva dny nešla, zítřek nebude vyjmkou. Vypadalo to, že budu jenom nachlazená, dneska mi vylétla teplota až k číslu 39 a moc mi to nemyslí. Což se bohužel podepsalo i na kvalitě tohoto článku, který by se zasloužil mnohem lepší podání. Pokusím se k vám, ale dostat, slibuji.

Mini novinky ze zákulisí obrovského filmu

4. ledna 2015 v 13:07 | Vera |  Avengers: Age of ULTRON
Marvel poslal do oběhu dvě nové menší informace k chystaných a hlavně očekávaným Avengers: Age of Ultron. Během ledna se chystá dotáčení ještě jedné, dvou scén a budeme tedy doufat, že tam by mohlo na svět uniknout něco více. Co se samotné scény týče, Chris by se v ní snad ani objevit neměl, pouze krátký štěk s Lokim a Thorem. Jsou dvě možnosti jakou by měla mít scéna váhu v samotném filmu a tím i vysvětlení proč se natáčí až teď. Buď půjde o něco nedůležitého, aby to nějak nemuselo figurovat v traileru nebo jde naopak o něco tak zásadního, že Joss Whedon musel vyloučit i minimální šanci, že by ji v traileru jakkoliv naznačil. A třetí možnost je asi nejjednoduší, a to že v traileru prostě nemůže být všechno.

Pojďme ale od odhadování k faktům. Ted přesněji materiálům a informacím, které nám Marvel sám servíruje přímo pod nos a my s nimi můžeme dále nakládat bez jakéhokoliv přemýšlení. I když co bychom to jinak byli za fanoušky, ne?
Po delší době se objevila nová stillska. Je vytržená z traileru ze scény, kterou jsme dokonce z části viděli, takže na ní není nic až tak šokujícího, kromě lehce zděšeného pohledu Tonyho Starka a možnosti srovnat kdo z mužského osazenstva Avengers má největší rameny. Pokud si ale vzpomenete na chvíli, kdy jste tu scénu v traileru poprvé viděli, určitě se vám vybaví tajemná dívka v modrých šatech. Ačkoliv filmový fanatici a zapřísáhlí fanoušky rozklouskly její identitu už podle toho štěku v traileru, my si jí nyní můžeme stoprocentně ověřit. Ukazálo se, že tajemnou dívkou, co s Avengery na party pravděpodobně zapíjí jejich znovusjednocení nebo některou z menších výher, je korejská herečka Claudia Kim. Pro zajímavost - herečka se vůbec poprvé ukázala pod křídly Marvelu už na slavnostní premiéře filmu Captain America: Návrat prvního Avengera v Los Angeles. Tenkrát ovšem nikoho nenapadlo věnovat ji nějakou pozornost. Teď už ovšem slibovaná stillska.

002.jpg

Srdce všech fanoušků si mohlo dneska odpoledne poskočit, neboť Marvel vypustil krátké video! Pro některé to bylo sice zklamání, video nás totiž upozornilo na datum 12. ledna, kdy by se měl objevit nový trailer a v něm (doufejme) několik nových záběrů. Samotné video ukazuje, že by to měla být pecka. Jediné co teď můžeme je netrpělivě čekat a do svých nových diářů si poznačit právě toto datum. Neboť i tentokrát by to mělo být velkolepé!


scarlett-photos.com | Marvel Entertaiment

Asi je zbytečností se ptát, ale já prostě nemohu odolat. Takže, kdo se těší?
Raději to napíši hned. Chtěla bych všechny návštěvníky a hlavně spřátelené blogy požádat o trpělivost, leden teď bude opravdu hektický a na mé aktivitě se to asi podepíše. Chris sice nemá nějaké nezvladatelné množství článků, i tak nevím jak na tom budu s časem. Jsem v deváté třídě a asi všem je vám jasné, že mi teď o pololetní vysvědčení docela dost jde. Asi dělám trošku z komára velblouda, nějaký studijní typ nejsem, pouze budu mít raději jistotu, že když se tu několik dní neobjevím, víte oč běží. Mnohem hektičtější to potom bude v březnu a hlavně dubnu, kdy jsou přijmačky o tom vám, ale napíšu až to bude aktuální.
Jinak jste si možná všimli, že jsem si v přezdívce změnila jedno písmenko. Za všechno může film Na hraně lásky, kde se postava kterou ztvárnila moje zbožňovaná Keira Knightley jmenuje právě Vera. Snad vám to nebude moc vadit. Když tak křičte a já to hodím zpátky.
A v poslední řadě, úplně jsem vám zapomněla popřát do Nového roku 2015. Doufám, že jste do něj všichni vkročili tou správnou nohou. Já stála na rozhledně, trošičku potom motala nohama, sjížděla po sjezdovce na plastové lopatě a pořád se smála. Bylo to krásné! Což jsem odbočila. Ráda bych vám tedy popřála, co nejkrásnější a velice úspěšný rok 2015. Jsem si jistá, že každý z vás ho bude mít o malinko lepší než ten minulý, protože i vy jste každý rok o trošičku straší, o něco krásnější, dospělejší a svobodnější!