Obsazení dvou staronových postav

4. prosince 2014 v 19:58 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Nebudu vám lhát. Jsem zoufalá. Poslední pořádná novinky tu byla... už ani vlastně nevím kdy. Je neuvěřitelně vyčerpávající, když pomalu měsíc nebyla žádná novinka o Chrisovu a dva týdny něco, co bych tu nějek rozvedla a ukázala, že se ho to vlastně svým způsobem týká. No, toho stěžování už by asi mohlo stačit, ne? Přejděme tedy raději k článku.

Marvel Studio potvrdilo, že v očekávaných Avengers: Age of Ultron se objeví i dvě postavy, se kterými už jsme se nejednou setkali.
První z nich - o něco známější a divácky oblíbenější - bude postava Lokiho, mocného asgardského boha a Thorova (Chris Hemsworth) bratra, který Avengers trochu potrápil v jejich první díle, stejně tak jako stál za jejich konečným sjednocením.
Druhým "nováčkem" bude další britský herec Idris Elba, jenž ve filmech Thor a Thor: The Drak World hlídal mýtický Bifrost, díky kterému mohli herci létat sem a tam mezi všemi Devíti světy.
Není až tak těžké odhadnout, proč se oba herci ve filmu objeví. Po událost s Temnými elfy, žije bůh hromu Thor na Zemi se svou milovanou Jane Fosterovou. Na konci svého druhého filmu odchází Thor z Asgardu v domění, že nechává vládu svému otci Odinovi. Nic ovšem není jak se z počátku zdá a diváci měli možnost zjistit, že to byl za mrtvého považovaný Loki, se kterým vedl Thor svůj lehce dojemný rozhovor. Pojďme teď tedy trochu spekulovat, víme, že Scarlet Witch dokáže každému z Avengerů - a jak víme z traileru, tak to i udělá - vyvolat jejich nejděsivější vzpomínky, jinak řečeno, probudit jejich vnitřní démony. Je tedy dost možné, že právě u Thora půjde o nějaké spojení s jeho bratrem a otcem, - tady je nutné brát v potaz i fakt, že nikdy nebylo oficiálně řečeno, že by byl Odin mrtvý - které donutí Thora vrátit se zpátky na Asgard. Tady se úplně nabízí scéna, kdy spolu Steve a Tony mluví u sekání dřeva a povídají si o tom, že Thor odešel na "some dark place," v celém videu ovšem není zmíněno kam. Je tedy možné, že se Thor opravdu vrací do Asgardu na popud vidin vyvolaných Scarlet Witch? Dá se též očekávat, že za přítomnosti Heimdala se setká s Lokim a možná se i utkají, jako už tolikrát? Na všechny odpovědi, si budeme muset počkat do května. potrápil v jejich prvním díle. Fanynky mohou jásat, jeho podobu na sebe opět bere britský herec Tom Hiddleston.

thiddleston.com

Chci upozornit, že veškeré informace v článku jsou pouze moje úvahy a spekulace, které si jako vášnivý fanoušek dávám postupně dohromady na základě toho, co Marvel zveřejnil. Nic z toho (kromě obsazení obou herců) nebylo potvrzeno a berte to tedy prosím s rezervou. Pokud i vy máte nějakou teorii, moc ráda si ji přečtu v komentářích.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angie. Angie. | Web | 4. prosince 2014 v 23:54 | Reagovat

Znám to, když nejsou novinky a člověk se v tom tak pachtí... o Kris je furt něco... a když ne, tak je ta prodleva nedlouhá, ale na blog o Sophii jsem nepřidala nic už asi měsíc nebo jak dlouho, protože mě nebaví furt přidávat po jednom ty fotky z twitteru nebo instagramu, které se nááááhodou objeví... já jsem radši na ty články, ve kterých je co rozebírat. Ať už je to nějaká akce nebo články, jako tenhle aktuální, pod který teď píšu.
Já miluju tyhle tvoje spekulační články, vždycky si u toho utřídím svoje myšlenky, dám dohromady to, co už sama vím a to, co nás čeká už pak jede na vlastní obrátky a člověk chrlí a chrlí, jako ty tady :) Jsem vždycky nadšená, když to takhle do detailu rozebereš, vážně, nikde jinde nemám takovouhle možnost rozebrat to :D Teda spíš nemám s kým to takhle rozebrat, no, neměla jsem, teď už mám, tebe a jsem za to neskutečně ráda. Já osobně si myslím, že Odin mrtvý není, ale kdo ví, jak to všechno je. Každopádně to, že se v Avengers opět objeví Tom Hiddleston aka Loki, z toho jsem naprosto nadšená! Já Toma prostě zbožňuju :D Já tak nějak všechny kolem Marvela, ale Toma miluju hlubokou platonickou láskou už dlouhou dobu :D a miluju i Lokiho, i když je to v něčem vážně svině :D Každopádně jsme hodně zvědavá na to, co nám tenhle návrat Toma přinese. A teda konec konců i Idrise (což mi evokuje dvě věci, o kterejch bych neměla mluvit, protože jedna je společensky nevhodná, což zní hrozně, ale ve skutečnosti je to jen nevinný vtípek mého bratra :D a druhá je spojení s jednou perverzní hláškou z kanceláře, kde brigáduju, což jsem odbočila :D), Idrise, na kterého se taky těším, mám jeho postavu ráda :) Asi mi šibe, ale nebyl ten obrázek ještě před dvěma minutama na levý straně??
Nevadí... Každopádně myslím, že máš pravdu s tou scénou u sekání dřeva, že by to na tuhle situaci sedělo. Přeci jen, jestli u něj Scarlet Witch vyvolala vzpomínky na smrt bratra, nebo mu přinesla jiné vidiny, chápu, že se sebral a letěl do Asgardu. Obzvlášť, jestli by mu bylo nějak naznačeno, že Loki žije... a všichni víme, že bude Thor  3, takže se prostě musí do Asgardu vrátit :D Já si ho moc nedovedu představit, že by vydržel na zemi bez nějaké té akce moc dlouho, dokonce i přesto, že žije se svou vyvolenou :D
A řekněme si to narovinu, přestože ta Lokiho smrt byla falešná, až do konce to nikdo nevěděl, pokud si to někde nepřečet před tim, Thor fakt nebyl jedinej, kdo z toho byl zničenej, já to prožívala neskutečně :D

Jinak musím říct, že mě neskutečně potěšil tvůj komentář u článku o Still Alice. Já mám u těhle článků vždycky takový pocit, že semelu milion věcí dohromady a vzniká blábol, ale pak přijdou lidi, jako jsi ty, kteří si ho vážně přečtou a okomentují takovým způsobem, že mi to hned dává větší chuť do blogování a do psaní dalších takových článků a hrozně moc mě potěšilo, že v tobě vyvolal takovouhle reakci, protože mě vždycky až dojme, když jsem v někom schopná vyvolat nějakou podobnou reakci. Nechtěla jsem tě tím článkem odrovnat :D to ne :D ale jistě chápeš, jak to myslím. Ta zpětná vazba mě neskutečně hřeje u srdce. A vážně doufám, že se na Still Alice někdy výhledově podíváš, až na to dojde, tak mi dej určitě vědět, chtěla bych znát tvůj názor :)

2 Angie. Angie. | Web | 4. prosince 2014 v 23:54 | Reagovat

Ale vážně, když jsem klikla na komentáře, byl vlevo, pak byl vpravo a teď je zase vlevo? Já fakt nic nehulila, přísahám! :D

3 Petra Petra | Web | 5. prosince 2014 v 20:01 | Reagovat

Cože? Cože? Cože? Aaaaaaaaaaa - tahle zpráva mě opravdu překvapila a způsobila u mě menší infarkt. A to jsem si říkala, že se na Age of Ultron nemůžu těšit víc. ♥

4 Andie Andie | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 10:54 | Reagovat

Tom ♥♥♥ jéé, dokonalá zpráva :333

5 Kelsey Kelsey | Web | 6. prosince 2014 v 15:22 | Reagovat

Ahoj, na blogu mám důležitý článek, tak si ho prosím přečti.

6 Rosie* Rosie* | Web | 6. prosince 2014 v 16:24 | Reagovat

Nebudu lhát.. Ale jsem vlastně docela i ráda.. :D Moje neaktivita byla přes měsíc, tudíž z toho plyne, že jsem o moc ze světa Chrise "sexy" Evanse nepřišla.. :D Ale zase na druhou stranu, když není co přidávat, tak to zoufalství a ty nervy kdy se konečně něco objeví jsou pěkně na prd...

7 - monika - - monika - | Web | 6. prosince 2014 v 18:31 | Reagovat

...já bych už konečně měla shlédnout Thora ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama