Prosinec 2014

Call of Duty Online Live Action

29. prosince 2014 v 18:16 | Veru |  Reklamní projekty
[Video & Poster] Chris Evans in Call of Duty Online New Trailer.

Před téměř třemi měsíci informovala zahraniční média, že Chris se bude podílet na marketingové části čínské herní společnosti. Z několika málo záběrů nakonec vzešla reklamní kampaň pro hru Call of Duty Online. Se společností vlastnící práva ke hře se už spojila nejedna známá tvář.Chris natočil krátké video a stal se tváří nové kampaně s podtitulem Live Action. Stále se neví zda zatím vypuštěné materiály, budou jediným lákadlem na hry nebo toho bude ještě mnohem víc. Určitě by nebylo na škodu, kdyby se objevilo ještě něco. Nejen že Chris v reklamě ukazuje své svalnaté ruce, zároveň se zbraní v rukou působí velice drsně, navíc je až ničivě přitažlivý.Call of Duty


Taky jste málem omdleli, když jste tu fotku viděli? Ano, jsme na tom stejně. Když na podzim na kampani pracovali, trošku jsem se bála co z toho bude, nedovedla jsem si Chrise v takové reklamě moc představit. Ale jsem úplně mimo! Navíc Chris vypadá opravdu luxusně v maskáčích, to je dobré vědět, kdyby šel někdy do armády. Ne, opravdu mi docházejí slova. A vám?

CHRIStmas 2014

23. prosince 2014 v 21:18 | Veru |  Blog

Loňské Vánoce vám přály chobotnice, letos to udělám sama. Ještě než se pustím do článku, musím říct, že správně bych tu měla celou dobu děkovat za to, že blog stále navštěvujete, píšete komentáře a že vás snad blog ještě pořád baví. Nikdy jsem si nedovedla představit, že by mi blog mohl vydržet tak dlouho. A vidíte, už tu společně můžeme oslavit druhé Vánoce! Všem návštěvníkům a hlavně mým spřáteleným blogům jsem nesmírně vděčná za úplně všechno!

Za sebe bych vám chtěla popřát ty nejkouzelnější vánoční svátky! Doufám, že je všichni trávíte s přesně tím, kým chcete a máte úsměv na tvářích! Ať už jsou to rodiče, přátelé nebo přítel snad se máte hezky. Pokud ale z jakého koliv důvodu máte ať už menší vánoční krizi nebo jste smutní, utíkejte si zatancovat po bytě jako Hugh Grant v Lásce Nebeské!

Ale ne teď už trošku vážněji. Přeji vám abyste pod vánočním stromečkem našli přesně to, co jste si přáli, i kdyby to bylo to úplně nejtajnější přání nebo naprostá hloupost. Při vybalování a doufám, že nepředstírané radosti si určitě šichni pustíte pohádky a u toho si dejte pořádnou dávku cukrocí nebo zbytky ze štědrovečerní večeře, neboť dieta přes Vánoce je něco nereálného. Všechny (ano, jste pouze holky) se alespoň na několik dní přestěňte trápit tím, že přibíráte. Jste krásné, několika z vás to opravdu mohu prohlásit, o několika si to pouze myslím. Na každou totiž někde čeká princ i Popelka si ho přeci našla! Letošní Vánoce nám moc na tom sněhu nevyšli, nevím kolik z vás utíká na hory do zahraničí, ale pokud někdo ano, buďte tam prosím opatrní, ať se tady zase za pár dní sejdeme.

O prázdninách tu nějaké velké články nebo naopak neaktivitu neplánuji. Uvidím kolik najdu novinek, spíše doufám, že Chris oslaví svátky někde v klidu s rodinou. Berte to tak prosím i s psaním komentářů k vašich skvostným článkům. Snad si užijete nádherné Vánoce!

Bude Age of Ultron poslední film od Whedona?

19. prosince 2014 v 20:09 | Veru |  Avengers: Infinity War

Přestože fanoušci netrpělivě čekají na jakoukoliv novinku o připravovaných Avengers: Age of Ultron, Marvel už pomalu připravuje jejich další pokračování. Zatím poslední ohlášený film týmu Nejmocnějších hrdinů světa je rozdělen na dvě části s tím, že zatímco první část nám ještě odtáhne stará dobrá parta, v druhé části se potom dočkáme velké obměny týmu. Než ale začneme předbíhat s dějem, pozastavme se nad docela jinou otázkou. Kdo to všechno povede?

Sám Joss Whedon, který se postaral o scénář, režii a další drobné úpravy filmů Avengers a Avengers: Age of Ultron, totiž nepřímo naznačil, že by právě druhý zmíněný film mohl být u Marvelu jeho posledním. Zatím nepotvrzená
informace nemusí být ovšem výstřelem do tmy. Filmy na niž Whedon pracuje jsou sice diváky milované a kritiky uznávané, nicméně Marvel studiu se taky hezky prodraží. Whedonův plat za druhé Avengers se odhadoval na astronomických 100 milionů dolarů. Tuto částku on sám popírá - v tom ho podpořil i šéf Marvelu Kevin Fegie - nicméně se netají tím, že plat má více než královský.

S případným odchodem Whedona od Marvelu se samozřejmě začalo mluvit o tom, kdo by ho nahradil a připravil filmy Avengers: Infinity War. Zatím největší šanci mají bratři Joe a Anthony Russo. Ano, právě oni dva se postarali o veleúspěšný nástup Captaina Americi ve druhé fázi. Díky tomu mají na nejvyšších místech Marvelu podporu, která by se v budoucnu mohla více než hodit. O tom svědčí i to, že se postarají o režii a scénář k filmu Captain America: Civil War, kde kromě Chrise bude ještě Robert Downey Jr., Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Emily Van Camp a neměli bychom se divit, pokud k nim přibude ještě někdo.

O tom, kdo zkrotí hrdiny ve filmech Avengers: Infinity War zatím můžeme pouze spekulovat. Už teď je ale jasné, že o tom jestli tím člověkem bude opět Joss Whedon, záleží hlavně jedno. Jaký úspěch budou mít Avengers: Age of Ultron příští rok v kinech.


Osobně se přiznám, že jsem na to, jak to celé dopadne velice zvědavá. Joss Whedon je úžasný režisér, což všem dokazuje již několik let a první Avengers jsou toho důkazem. Navíc je mi opavdu sympatický jeho přístup ke druhému dílu, kde on sám říká: ,,Odmítám tam dát všechno, co v jedničce fungovalo a nafouknout to do dvojnásobných rozměrů. Chci to menší, osobnější, temnější." Upřímně si myslím, že po druhém Captainovi to tak být má. Celá fáze dvě - kromě jedničky Strážců Galaxie - je hodně osobní, každý film postupně o něco více. Byla by přeci škoda to teď všechno utnout a zase nahodit velkolepou akci, jenž je sice naprsto perfektní, ale v podstatě o ničem. Bude zajímavé sledovat jestli se do filmu podaří dát Whedonovi to něco, co bude fungovat!

Chris byl nominován na Cenu filmových kritiků

18. prosince 2014 v 19:45 | Veru |  Pracovní novinky
Chris momentálně prožívá, po pracovní stránce, famózní životní období. V letošním roce šly do kin hned dva filmy, na kterých se herecky podílel. Splnil si jeden ze svých snů a zrežíroval vlastní film, jenž si drží pozitivní recenze u diváků i kritiků. A opět oblékl kostým Captaina Americi a natáčel jeden z nejočekávanějších filmů příštího roku. Úspěchy filmů Captain America: Návrat prvního Avengera a sci-fi Snowpiercer nezůstaly bez povšimnutí a Chris díky tomu získal nominaci na jednu z nejprestižnějších filmových cen - Critics' Choice Awards.


Nejlepší akční film
 • American Sniper
 • Captain America: The Winter Soldier - film si získal scóre 88/100
 • Edge of Tomorrow
 • Fury
 • Guardians of the Galaxy

Nejlepší mužský herecký výkon v akčním filmu
 • Bradley Cooper - American Sniper
 • Tom Cruise - Edge of Tomorrow
 • Chris Evans - Captain America: The Winter Soldier
 • Brad Pitt - Fury
 • Chris Pratt - Guardians of the Galaxy

Nejlepší horor/sci-fi film
 • The Babadook
 • Dawn of the Planet of the Apes
 • Interstellar
 • Snowpiercer - film si získal hodnocení 87/100
 • Under the Skin

Přiznám se, že si netroufám tvrdit, jakou má Chris nebo filmy ve kterých hrál šanci. Stojí proti němu velice silná konkurence, Brad Pitt byl v Železných srdcích famózní, stejně jako Tom Cruise v Na hraně zítřka. A o nářezu jménem Interstellar snad ani nemá cenu víc mluvit.
Chrisovi bych ale cenu opravdu moc přála, hlavně tu za nejlepší mužský herecký výkon, protože letos posunul postavu Kapitána na vyší stupeň. Ovšem i nominace na tak prestižní cenu je úspěch!
Ještě menší zajímavost, když jsem procházela seznam nominací, objevila jsem, že v kategorii Nejlepší Art Director byl za film Snowpiercer nominován Ondřej Nekvasil, což je jeden z nejlepších českých filmových grafiků.

Chris v Newburyportu

14. prosince 2014 v 20:43 | Veru |  A - 2014
Kfup2wst Ya1m7rse

Ačkoliv patří jako Captain America k neoblíbenějším superhrdinů současnosti a mezi nejžádanější hollywoodské mládence, je Chris ve skutečnosti jednoduchý typ chlapa. Rodák ze Suldbury, pije pivo, je si blízký se svou matkou a když ho nesměle oslovíte, je právě on tím kdo řekne: "Pojďme se vyfotit!"

Lpauh666
Tuto nabídku mohlo z jeho úst slyšet mnoho fanoušků, kteří se v pátek 11. prosince vypravili do restauracea baru Fifty Water v Newburyportu, jejímž majitelem je Robert Veek, bratranec Chrise. Ten ho pozval jako speciálního hosta na vánoční party. Kromě Chrise přišla taky ještě jeho máma Lisa, bratr Scott a dvě další tetičky, takže to chvíli vypadalo na menší rodinou sešlost. Nic takového se ovšem nekonalo. Během první části večera Chris podepsal více než sto autogramů a rozdal nesčetné množství úsměvů.

Přestože pro Chrise není cizí zájem velkého množství fanoušků, převážně žen, tentokrát se zástup postávající ve sněhu na parkovišti skládal z trošku jiné skupiny fanoušků - dětí. Jak už totiž upozorňovala pozvánka, podmínkou pro setkaní s hercem byla, že dotyčný musí být buď dítě, nebo jeho rodič. A zatímco se Chris fotil, jeho máma postrkovala nesmělé děti a dodávala jim odvahu ke společné fotce. Všichni ale známe děti, a tak nebyla o humorné situace během večera nouze. O jednu se zaloužil ani ne osmiletý hlave, terý k Chrisovi přistoupil a na jeho pozdrav odpovídal slovy: "Jaké máte auto?" Na to Chris řekl, že to neví, že nikdy nebyl nadšenec do aut. "Ale jste milionářem? Nebo miliardářem?" Chlapec už ale nestihl vyslechnout odpověď, neboť si ho odvlekli, jeho značně nervózní rodiče.

,,Nikdy jsem tady předtím nebyl. Je to skvělé, opravdu skvělé. Je hezké když jste schopen dělat podobné věci. Chvíli jsme o tom mluvili po Díkuvzdání, ale když pak vidíte, že se to nakonec podaří dotáhnout do konce a lidé přijdou, je to velmi obohacující. Je mi ct, že jsem schopen jakýmkoliv způsobem přinést do života lidí štěstí, zvláště v této roční době. Vím, že to zní tak trochu kýčovitě, ale já jsem milovník Vánoc a je hezké být doma. Citím se teď moc dobře."
- Chris o celé akci

Po skončení autogramiády a focení se akce přesunula do uvolněnějšího tempa. Hosté si mohli objednat, kterékoliv jídlo nebo pití s velkou slevou a navíc většina vydělaných peněz putovala na charitu. Výtěžek si rozdělili dětský domov a organizace podporující rodiny v nouzi. Jakmile bylo pole čisté a děti se vytratily, vzal si Chris pivo a zmizel v davu.

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image hostJsem opravdu moc ráda, že se opět objevily nějaké novinky. Vždycky mi udělá ohromnou radost, když se Chris objeví takovýchto akcí. Je radost o tom potom psát. Což mi připomíná, pokusila jsem se psát trošku jinak, aby to byl jednoduše více článek, stejně jsem to zkoušela u asi tří posledních článků. Docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte a jestli vám to vyhovuje více. Pro mě osobně je to trošku pracnější, ale záleží na vás. Budu ráda za všechny názory!
Jinak Lucko, moc děkuji za pochvalu, mě se tohle psaní pod oddělovač, taky moc líbí!


Kraťounké ohlédnutí za natáčením

11. prosince 2014 v 19:45 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Taky máte pocit, že už je to chvilku, co Marvel vypustil něco nového, a že by bylo načase to napravit? V tom případě myslím, že vás tahle novinka opravdu potěší! S vycházejícími DVD a Blue-Ray s filmem Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie), se Marvel rozhodl vypustit několik videí ze zákulisí natáčení Avengers: Age of Ultron. Všechny videa budeme moct nalézt na nosičích, ale neboť nás mají u Marvelu moc rádi, postupně vypuštějí všechna videa na web.
Tohle je už v pořádí druhé, tentokrát o trošku kratší, než předešlé. Celým videem nás provází Joss Whedon, režisér a scénárista filmu. Můžeme vidět několik nových scén, všechny vypadají fantasticky! Chris ve videu moc není, spíše je všechno zaměřeno na nové postavy Scarlet Witch a Quicksilvera.Co mi Peťa udělala oddělovač, hrozně se mi líbí pod něj psát, takže v nejbližší době najdete vždycky tady dole nějakou moji poznámku nebo něco podobného. Vlastně to už není součást článku.
Chtěla bych se vám jenom omluvit za svou současnou aktivitu, která je opravdu zoufalá, ale o Chrisovi už nebyla hezky dlouhou dobu žádná novinka, proto se tu objevují hlavně články, které k němu úplně nepatří, jako třeba ten minulý o obsazení Toma Hiddlestona. Jenom jsem vám to chtěla dát vědět, pravdou je, že to, jak vždycky zmizí mi sice do jisté míry vyhovuje, ale chápu, že pro vás potom blog přestává být jaksi zajímavý. Bohužel si myslím, že to ledna se už nic moc neobjeví, protože Chris se asi nebude nikde chtít ukazovat v době svátků, což je ale jenom dobře!

Boston Online zvolil Snowpiercer filmem roku 2014

7. prosince 2014 v 21:05 | Veru |  Snowpiercer

Web Variety v sobotu informoval o tom, že Boston Online Film Critics Association zvolili netradiční film Snowpiercer za nejlepší film roku 2014. Jedná se o fantastickou novinku, kterou navíc nelze brát na lehkou váhu. Kupříkladu loni byl asociací zvolen v této kategorii film 12 let v řetězech, který si dokonce odnesl prestižní sošku Oscara. V to, jestli má film natočený mimojiné v ateliérech na pražském Barrandově, můžeme zatím jenom doufat.
Film byl poprvé vpuštěn do kin už v létě 2013, ovšem kvůli velkým roblémům s distribucí se tak stalo pouze v kinech v Jižní Koreji a do Ameriky se podíval až na začátku roku 2014. Režijní počin Bong Joon-ho i přes téměř nulovou propagaci dokázal jenom v U.S.A. vidělat kolem čtyř a půl miliardy dolarů. Celosvětové výdělek se blíží až k 81 miliardám, což už je slušné číslo, navíc měl film rozpočet necelým 40 milionů dolarů. Samozřejmě se film nemůže měřit s blockbusterovými trháky, což by ovšem nebylo na místě, neboť tady jde o mnohem více skrytého potencionálu a hlubšího příběhu - nechme teď dohady, jak moc využitého stranou - než jen hrdina střílející z pistole.
Kritici taky zvolili herečku Tildu Swinton za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Pokud jste film viděli, tak s tímto rozhodnutím musíte souhlasit. Tilda je ve filmu neuvěřitelná, naprosto drtí většinu hereckých kolegů. Chrise v kategorii hlavního herce porazil Brendan Gleeson ve filmu Calvary, což je - podle většiny kritiků - jeho životní role. Takže tady by byla nominace na Oscara na místě.Pokud jste film ještě neměli možnost vidět, na portálu uloz.to najdete hned několik možností v příjemné kvalitě s českými titulky. Přeji příjemnou podívanou.

Obsazení dvou staronových postav

4. prosince 2014 v 19:58 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Nebudu vám lhát. Jsem zoufalá. Poslední pořádná novinky tu byla... už ani vlastně nevím kdy. Je neuvěřitelně vyčerpávající, když pomalu měsíc nebyla žádná novinka o Chrisovu a dva týdny něco, co bych tu nějek rozvedla a ukázala, že se ho to vlastně svým způsobem týká. No, toho stěžování už by asi mohlo stačit, ne? Přejděme tedy raději k článku.

Marvel Studio potvrdilo, že v očekávaných Avengers: Age of Ultron se objeví i dvě postavy, se kterými už jsme se nejednou setkali.
První z nich - o něco známější a divácky oblíbenější - bude postava Lokiho, mocného asgardského boha a Thorova (Chris Hemsworth) bratra, který Avengers trochu potrápil v jejich první díle, stejně tak jako stál za jejich konečným sjednocením.
Druhým "nováčkem" bude další britský herec Idris Elba, jenž ve filmech Thor a Thor: The Drak World hlídal mýtický Bifrost, díky kterému mohli herci létat sem a tam mezi všemi Devíti světy.
Není až tak těžké odhadnout, proč se oba herci ve filmu objeví. Po událost s Temnými elfy, žije bůh hromu Thor na Zemi se svou milovanou Jane Fosterovou. Na konci svého druhého filmu odchází Thor z Asgardu v domění, že nechává vládu svému otci Odinovi. Nic ovšem není jak se z počátku zdá a diváci měli možnost zjistit, že to byl za mrtvého považovaný Loki, se kterým vedl Thor svůj lehce dojemný rozhovor. Pojďme teď tedy trochu spekulovat, víme, že Scarlet Witch dokáže každému z Avengerů - a jak víme z traileru, tak to i udělá - vyvolat jejich nejděsivější vzpomínky, jinak řečeno, probudit jejich vnitřní démony. Je tedy dost možné, že právě u Thora půjde o nějaké spojení s jeho bratrem a otcem, - tady je nutné brát v potaz i fakt, že nikdy nebylo oficiálně řečeno, že by byl Odin mrtvý - které donutí Thora vrátit se zpátky na Asgard. Tady se úplně nabízí scéna, kdy spolu Steve a Tony mluví u sekání dřeva a povídají si o tom, že Thor odešel na "some dark place," v celém videu ovšem není zmíněno kam. Je tedy možné, že se Thor opravdu vrací do Asgardu na popud vidin vyvolaných Scarlet Witch? Dá se též očekávat, že za přítomnosti Heimdala se setká s Lokim a možná se i utkají, jako už tolikrát? Na všechny odpovědi, si budeme muset počkat do května. potrápil v jejich prvním díle. Fanynky mohou jásat, jeho podobu na sebe opět bere britský herec Tom Hiddleston.

thiddleston.com

Chci upozornit, že veškeré informace v článku jsou pouze moje úvahy a spekulace, které si jako vášnivý fanoušek dávám postupně dohromady na základě toho, co Marvel zveřejnil. Nic z toho (kromě obsazení obou herců) nebylo potvrzeno a berte to tedy prosím s rezervou. Pokud i vy máte nějakou teorii, moc ráda si ji přečtu v komentářích.