Listopad 2014

Úchvatný design č.8

30. listopadu 2014 v 20:07 | Veru |  Layouts

Asi nemá cenu se ptát jestli jste si všimli té obrovské změny. Ale všimli jste si, jak je ta změna famózní? Něco malinko po třech měsících je tu opět změna, kterou jsem nejdříve vůbec nečekala. Asi většina z vás ví, jak nádherné designy dělá Petra z perfektního blogu zaměřeného na seriál Sherlock od BBC a jeho hlavní herecké duo. Celé to vzniklo tak, že jsem této fantastické slečně napsala a ono to nějak vyplynulo.

Celý design je sladěný do odstínů šedé - ovšem nejedná se o žádnou shodu s knihou Padesát odstínů šedi - což vypadá moderně a nadčasově zároveň. Fotky, které Peťa použila jsou jednotlivé kousky, nejedná se o společný photoshoot, i když to tak může nejdříve působit. Tři fotky jsou z photoshootu - z toho dvě z letošního roku - a čtvrtá byla pořízena, když se Chris objevil v televizním pořadu Good Morning America. Navíc mi udělalo opravdu radost, že na všechn fotkách má Chris trošku výraznější vousy, neboť tak ho úplně zbožňuji! Stejně tak musím vyzvihnout použitý font, ten je neuvěřitelný!

Musím Petře ještě jednou touto cestou poděkovat. Zlaténko, odvedla jsi tu úchvatnou práci, úplně si mi vyrazila dech, což už jsem ti psala, ale neuškodí udělat to ještě jednou, neboť je to svatá pravda. Doufám, že i vy ostatní, jste s novým designem spokojeni, ještě netuším, jak dlouho tu bude, ale najít něco, co by mi vyrazilo dech podobným způsobem asi nebude zrovna lehké. Stejně jako u minulého designu od Lucy i tentokrát bych vás ráda požádala, abyste případně dali vědět samotné Petře na její blog, určitě by ji to potěšilo.Shodou okolností jsem dneska viděla druhý díl třetí řady Sherlocka, - byla jsem nadšená, v poslední době jsem geek nejen v Marvel světě, ale podobný účinek na mě má i Benedict jako Sherlock. I když na koho ne... - což mě přivedlo na tuto animaci. Asi nemá cenu zastírat, jak moc by se mi něco podobného líbilo!
Nevím jestli se to zdá jenom mně, nebo je Benedict i při skoku ze střechy na provaze a následném proskočením oknem, tak neskutečně sexy. Vždyť se podívejte na jeho pohled a ty zvláštně přitažlivě zvednuté ruce u obličeje. Ano, tohle jsou ty chvíle, kdy by se mi líbilo být herečka. Nebo potkat Benedicta, to už je vlastně docela jedno. :-)

Druhý klip, tentokrát s Ashley Tisdale

29. listopadu 2014 v 14:34 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
Na internetu se již několik dní můžete podívat na nový klip z filmu Playing It Cool. V klipu můžete vidět kromě Chrise, zatímco jeho postava sepisuje část knihy, taky Ashley Tisdale - o které si můžete více přečíst na tomto skvostném blogu - a Matthew Morrison, jehož můžete znát především ze seriálu Glee. Oba dva ve filmu hrají sami sebe, což dokazuje i úvodní scéna, kde hlas Anthonyho Mackie mluví o High School Musical. Je to docela humorná scéna, opravdu se mi líbí pojmutí filmu - tedy toho, co jsme z něj zatím mohli vidět. Doufejme, že zajímavost a jistou originalitu scén, co si film prozatím drží, nepůjde v celém příběhu pomalu upadat. Ještě se musím omluvit za kvalitu videa, bohužel se jedná pravděpodobně o záznam pořízený některou z korejských společností. I tak se bavte!Kromě videa tu pro vás mám ještě nový plakát, ten je opět vytvořený pro korejské diváky. Musím říct, že ze všech, co jsme zatím viděli, vypadají tyto asi nejromatičtěji a kouzelně. Stejně tak si na nich můžete všimnout toho, že film má v Koreji jiný název a tím je Time to Love.

image host image host


A posledním tématem, kterému bych se chtěla v tomto článku věnovat je úspěšnost filmu. Na celosvětovém filmovém portálu imdb.com si film zatím drží hodnocení pouze 5,9/10, což není zrovna mnoho. Zatím byl ovšem film hodnocen pouze 401 uživateli a můžeme očekávat, že by se průměr měl s přibývajícím hodnocením zvednout.


Falcon uvedl datum české premiéry

22. listopadu 2014 v 16:15 | Veru |  Captain America: Civil War

Mluvilo se o tom, že film Captain America: Civil War příjide do našich kin na jaře v roce 2016, tedy rok po velmi očekávaných Avengers: Age of Ultron. Do České republiky - stejně jako do většiny světa - bude film distributovat společnost Falcon. Společnost nedávno uvedla, přesné datum české premiéry, takže všichni tužku do ruky a zapsat do diáře! Česká premiéra nás totiž čeká 5 května 2016! Tak, máte to všichni?

Zatím nebylo oficálně ohlášeno datum začátku natáčení, ale dá se předpokládat, že to bude někdy mezi lednem až dubnem příštího roku. Vzhledem k velkému počtu hvězd ve filmu bude komplikovanější všem seřadit natáčecí plány, ale Marvel bude chtít pravděpodobně začít ještě před kolotočem ohledně premiér a tiskových konferencí druhých Avengers. No, budeme si muset počkat na nějaké vyjádření.


Známe představitele hlavního padoucha!

20. listopadu 2014 v 20:42 | Veru |  Captain America: Civil War
Krásný den! Nejdříve se musím omluvit, že jsem byla celý týden mimo, ale opravdu jsem nevěděla kam dřív skočit a třeba svůj notebook jsem dva dny nezapnula. A potom, že ta dnešní mládež sedí jenom u internetu, kupříkladu já tam byla včera jenom asi 20 minut, neboť můj telefón není úplně rychlý. Ale článku.


Taky jste čekali, že Captain America: Civil War bude hlavně o konfliktu mezi Capitanem a Iron Manem v podání Roberta Downeyho Jr.? Chyba. Ukázalo se totiž, že Marvel najal na tento film jistého Daniela Brühla. A že vám jeho jméno je povědomé není vůbec náhoda, právě on se totiž bojoval na závodní dráze Formule 1 proti Chrisi Hemsworthovi v famózním filmu Rush, u nás vysílaném jako Rivalové. Ano, mohli bychom si tu povídat o jeho úžasnosti (ať už filmu nebo Daniela), ale teď máme jiné téma. Tahle zpráva se ukazuje jako velice zajímavá, protože sice víme, že se tu bude jednat o Občanskou válku mezi ústředními hrdiny filmů Avengers, stejně tak to ale vypadá, že Marvel nechce Tonyho Starka poslat úplně do role padoucha. Hned se ukazuje několik důvodů proč se tak Studio rozhodlo, ale jeden přeci jen trošku převyšuje ty ostatní. Tím je jednoduchá otázka s velice složitou odpovědí - Dokázala by se většina fanoušků (hlavně filmových) vyrovnat s tím, že by se jejich nejoblíbenější postava a ikona Marvelu, stala zápornou postavou? Což o to, Robertovi by záporáctví slušelo, ale přeci jen..
Zatím není jasné, kterou postavu by měl Daniel ztvárnit. Steve Rogers jich má jako symbol amerického vlastenectví více než dost a máme tedy opravdu z čeho vybírat. Herec si taky zahrál po boku Benedicta Cumberbachta, o němž se v poslední době mluví hlavně ve spojitosti s rolí Doctora Strange, což má být jeden z filmů Fáze 3. Sám herec taky řekl, že jeho postava: ,,Nebude hlavní darebák v Captain America: Civil War, ale může být potencionálně velký protivník Doctora Strange.."

Já už musím jenom dodat, že Marvel nás napíná a zamotává do spekulací více a více a já jsem sama zvědavá, jak to celé nakonec dopadne. Určitě se těším na Daniela, on je neuvěřitelný! Pokud máte nějaké nápady nebo dějové teorie, o které se chcete podělit, ráda se na ně níže podívám!

chrisevans.com.br

P.S. Moje milované spřátelené blogy, určitě se u vás zastavím o víkendu, slibuji! :-)

Chris si hlavu se platem neláme a Downey Jr. stojí za ostatními!

16. listopadu 2014 v 21:17 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Před nějakou dobou jsem na internetu objevila opravdu zajímavý článek o tom, jak to mají herci u Marvelu s platy. I když se rozhodně nepovažuji za žádný bulvár, tohle téma mě docela dostanu. Článek byl fantastický, tak jsem začala hledat víc do hloubky. Něco malinko jsem ještě objevila a tak jsem to pár večerů dávala dohromady a vy si to teď můžete všechno pročíst. Přeji příjemnou zábavu!

Marvel Studio je v současnosti jedním z největších filmových studií současnosti. Samozřejmě to berme jako fakt, že patří pod giganta jménem Disney. Každopádně spolupráce mezi Disney Studiem a Marvelem probíhá docela otevřeným a individuálním způsobem. Jednoduše řečeno, Disney do toho nemluví Marvelu, a Marvel si užívá, že je pro něj téměř nemožné zkrachovat, neboť nad ním stojí "velký bratr", který ho rád zasponzoruje. Zatím to ovšem nutné nebylo a Disney si může gratulovat k provizím, co mu Marvel odevzdává ze svých filmů, jenž pravidelně drhají blockbusterové kasy.

Přestože se v Marvelu točí obrovské peníze - jenom Iron Man 3 vydělal Marvelu jednua čtvrt miliardy v kinech - většina herců z druhých Avengers vytáhla do boje proti ředitelům Marvelu se slovy: ,,Chceme větší platy!" Taky se vám to zdá šílené? Zamyslete se nad tím, kolik podle vám třeba Chris dostane - vynechte menší provize za úspěšnost filmu, která se nedá dopředu odhadnout - za film Avengers: Age of Ultron? Ok, máte to? Ještě si to chvíli nechte pro sebe, já budu pokračovat.

,,Že bych to zkusil ukecat na devadesát mega?"

Na scéu přichází opět bez debat největší hvězda Marvelu - Robert Downey Jr.. Muž, pro kterého bylo získání role Tonyho Starka něco jako vytažení z hereckých hlubin, si svou pozici zatraceně dobře uvědomuje. A i když za prvního Iron Mana dostal jenom 500 000, za třeba Iron Mana 3 si vydělal slušně přes původně uváděných 35 milionů dolarů. Taky se dá argumentovat faktem, že Downeyho sólovky vydělávájí mnohem více než ty s Thorem nebo Capem, takže pojďme na rovnocené pole. To nám představují první Avengers. Dalo by si říci, že všech herců tu plní zhruba stejnou roli. Jasně, třeba Mark Ruffalo hrál u Marvelu poprvé a Jeremy Renner defakto taky (copak ten kousek v Thorovi máme počítat?), ale pro ostatní už to bylo téměř na stejné úrovni. I tak vás asi překvapí, že zatímco Chris házel štítem a Chris Hemsworth házel kladivem asi za 200 000 - teď si vezměte nakolikati museli oproti Downeymu, který už za prvního Iron Mana bral více než dvojnásobek, začínat v prvních filmech - Downey si na účet připsal něco přes 50 milionů dolarů. Aby se to ale nepodepsalo na hereckých výkonech, Marvel slibuje ještě jednou finační odměnu stejnou jako jejich plat v případě, že výdělky filmu překonají půl miliardy dolarů.

,,Tak co? Půjdeme si říct o větší platy?"

Zatímco Chris si s tím hlavu nějak neláme a podepsal smlouvu i na druhé Avengers, zbytek hlavního hereckého obsazení s tím razantně nesouhlasí. Chris Hemsworth k tomu má taky jisté výhrady, v čemž hraje roli i fakt, že za Sněhurku a Lovce si připsal na konto 5 milionů dolarů. I proto se připojil k asi nejvíce nespokojené Scarlett Johansson a spolu s ní, Markem Ruffalem, Samuelem L. Jackonem a Jeremy Renner vytáhli proti Marvelu. Všichni mají totiž jistotu, že je Marvel nepošle zase hezky zpátky na plac nebo jim nebude vyhrožovat přeobsazením - jako tomu bylo u Chrise a Gwyneth Paltrow - neboť právě tady se opět ukazeje síla a postavení Downeyho.

,,Jdu do toho!"

Ten se totiž postavil za ostatní a ať se to Ikeu Perlmuttovi líbilo, nebo ne a vyjednal pro ostatní avengery honorář ve výši 5 milionů dolarů a velice slušné provize, které jim na konto přibudem podle úspěšnosti filmu, která asi nepotřebuje komentář. Filmový Iron Man si stanovil jasné podmínky, postavené na tom, že pokud se Marvel pokusí někoho z hlavních herců přeobsadit, může si s Downeym akorát zamávat na rozloučenou. Taky se vám to zdá hodně drsné. Ano, ono to totiž je. Na druhou stranu, od Downeyho je to šlechetné - vynechme detail, že on sám by měl udájně dostat až kolem 75 milionů - a je téměř jisté, že to bude fungovat, neboť Marvel asi nikoho nepřesvědčí, že nemá na kontě dost peněz. Režisér filmu Avengers: Age of Ultron Joss Whedon by měl dostat za scénář, produkci, režii a dohlížení na preciznost práce až nepředstavitelných 100 milionů dolarů. On sice informaci okamžitě začal popírat, ovšem jaká je šance, že by to opravdu přiznal.

,,Díky Roberte!"

Celá situace je hodně zamotaná, každý tvrdí něco jiného a Marvel se k ničemu konkrétnímu nehlásí. Pokud vám připadne, že si Downey může u Marvelu dělat, co chce, není to tak úplně pravdou. On sice vyjednal úžasný plat pro své kolegy a dal jim určitou moc nad Studiem. Ředitelé Marvelu ovšem nějak astronomicky nebohatnou a Marvel tak musel těch několik milionů, co dostanou herci, někde ubrat. Možná to byli právě zvukaři, maskéři nebo obyčejné uklízečky, neboť herci asi behem natáčení nebydlí v jednou pokoji starého levného hotelu. Můžeme jenom hádat, jestli to právě mezi herci a štábet nevzbudilo nepříjemné vztahy. A práve uprostřed toho všeho stojí Downey. Tomu stačí pár slov a jeho plat může letět do astronomických výšin a na ostatní (ať herce nebo štáb) už prostě nezbude tolik peněz. Nebo udělá další šlechetné gesto a vzdá se pro další film svých několika milionů? Těžké předpokládat a ještě těžší hádat. Budeme si tedy muset počkat, jak daleko až bude jedna ze stran ochotna zajít.


za velkou inspiraci a většinu informací děkuji moviezone.cz | obrázky jsou z google.cz

Marvel nás rozmazluje novým trailerem!

15. listopadu 2014 v 9:57 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Marvel rozhodně ví, jak své fanoušky držet v neustálém zájmu o své velké projekty. Před několika dny Marvel překvapil vypuštěním třetího traileru - byl trailer, potom ukázka - s několika málo novými scénami. I tak opakování je matka moudrosti, všichni se na něj podívate, ale přeci jen tam nějaké nové záběry jsou. Hlavně na začátku a potom na konci. Zároveň jsou ukázané scény, které se poprvé objevily ve videu i s ukázkou z filmu samotného. Já jsem z toho unešená, hrozně se těším, při sledování traileru se mi pomalu lehce zastavuje dech! Doufám, že se mnou alespoň z části cítite takové nadšení a pokud ne, rychle se na video podívejte a věřtě, že to příjde!Ještě jedna menší novinka. Ta není až tak superúžasná jako ty výše, ale neměla by zůstat opomenutá. Brzy bude vycházet DVD a Blu-Ray s filmem Guardians of the Galaxy, u nás vysíláno jako Strážci Galaxie a Marvel se rozhodl, že těm, co si nosič zakoupí něco přidá. To něco bude ukázka z druhých Avengers. Samozřejmě že ta se v nejbližší době objeví na internetu, ale pokud byste si chtěli nosič koupit, jen do toho.


I když mím dnešním úkolem není vás dovést do ukázkového nebe, musím vám oznámit, že pro vás mám ještě něco. Internetem proběhla krátká ukázka ze zákulisí natáčení filmů Avengers: Age of Ultron a Ant-Man. Takže vidíte sice jenom úplně malinko, ale i to se cení. Takže s chutí do toho, slibuji, že už je to dneska poslední novinka!


marvel.com | youtube. cz

,,Chci udělat další životní krok"

13. listopadu 2014 v 20:26 | Veru |  Rozhovory
cef

Chris poskytl krátký rozhovor pro ženský magazín Cosmopolitan, který najdete na britských stáncích už teď v prosincovém čísle. Zítra se vydám do trafiky a prozkoumám jestli rozhovor výjde i v českých číslech. Celý rozhovor jsem tahala z scannu stránky z rozhovorem, co Cosmopolitan zveřejnil, takže to prosím berte trošku s rezervou. Docela jsem u toho zapotila, ale i pobavila. Ono jsem si za to mohla sama, neboť něvěřím internetovým překladačům, takže jsem všechno tahala ze svého malého slovníku. Byla bych tedy moc ráda, kdybyste si alespoň kousek přečetli, neboť jsem se tím docela natrápila. Chris poskytl rozhovor do rubriky Night Date, což znamená, že Cosmo vyzpovídalo Chrise ohledně jeho schůzek a všem, co k tomu nějak patří. Chris je v rozhovoru opravdu milý a roztomilý, hrozně hezky se to čte.

Večerní schůzka! Co si máme podle vás obléct?
"Myslím si, že žena vypadá velice sexy v tílku a teplákových kalhotách nebo šortkách. Příliš mnoho make-upu nebo parfému raději pryč."

Kam byste případně vzal Cosmo na vánoční schůzku?
,,Pojďme se klouzat! A můžeme postavit sněhuláka. Ve sněhu je všechno velice romantické."

A jaký dárek byste nám dal?
"Nikdy nemůžete udělat chybu se šperky nebo parfémem. Koupil bych oblečení, ale to je docela rozikové. Navíc nemám moc dobrý vkus na ženské oblečení."

Jste tváří Gucci Guilty. Co by měl nosit GG muž?
,,On je roztomilý, provokativní a rád riskuje... Jako já? No, rád bych byl takový. Myslím, že každý z nás má v sobě stíny sám sebe a to je to, co nás evokuje."

Co bychom měli koupit vám?
"Bezpečně spoléhejte na Gucci Guilty! Ale já preferuji něco, co sami vytvoříte a ne koupíte. Jsem umělec, takže mám rád na ženách tvořivost."

Kam půjdeme?
,,Pojďme to přesunout ven. Venku je to všechno mnohem zajímavější, než když jenom sedíme naprosti sobě u jídelního stolu. Jedna z mých nejlepších schůzek bylo procházení se po Santa Monica Pier. Šli jsme, mluvily jsme a sledovali přitom západ slunce celou noc."

Byl jste někdy opravdu zklamaný?
,,Ano, na mám maturitním plese v posledním ročníku střední školy. Bylo mi osmnáct a byl jsem zamilovaný. Pozval jsem úžasnou holku a tančili jsme celou noc, nakonec ale odešla odmů spolu se svým bývalým klukem."

Ne! Jaká byla nejlepší rada, co jste kdy dostal ohledně randění?
,,Moje máma mi řekla, že to nejlepší co můžu dát ženám je pozornost. Řekla mi: Poslouchej ji, msíto toho, aby ses na ní snažil udělat dojem. Ona byla vždycky feministka, hodně za něj bojovala a už od dětství mi vštipovala rovnocenost muže a ženy ve vztahu. Naučila mě toho opravdu hodně o ženách."

Chcete se někdy oženit?
,,Rozhodně! Mých dvacet byl čas pro sebepoznávání a trošku experimentování. Teď jsem ale připraven udělat další krok!"

Chcete si vzít herečku?
,,Žiji v Los Angeles a je tu opravdu mnoho hereček. Ale výhledově citím, že tu nechci žít celý život. Chci se přetěhovat do Bostonu, kde jsem vyrůstal. Nechci aby se na mým dětech nějak podepsalo, že mají slavnější rodiče."

Jak vás na schůzce uchvátíme?
,,Nenávidím aroganci, takže se určitě netvařte, že víte všechno na světě. Někdo zajímavě a krásně otevřený mě vždycky inspiruje a okouzlí."


Chris filmuje na Taiwanu

10. listopadu 2014 v 19:03 | Veru |  Pracovní novinky
Jako blesk z čistého nebe se dneska objevily informace o tom, že Chris filmuje na Taiwanu. Sice netuším, kdy Chris na Taiwan přiletěl, každopádně to není teď nejdůležitější. Mnohem důležitější je, že Chris tam filmuje ne film (ano, taky mě to mrzí), ale novou televizní reklamu. Konkrétně pro reklamu pro čínskou herní společnost a na place je kromě něj ještě tým asi šedesáti lidí. Chris má no sobě taky vojenské oblečení a můžeme jenom spekulovat jestli v reklamně se jakoby vžije přímo do hry, kterou firma nabízí. No, to mě jenom tak napadlo. Vy si na to můžete udělat vlastní názor, ať už z fotek nebo videa, které se objevilo.

image host image host image host
Musím říct, že já osoboně jsem touhle novinkou byla docela silně převapená, neboť za celou dobu, co blog vedu Chris netočil jedinou kometrční reklamu a teď je tohle už druhá po sobě ve velmi krátké době. Netuším důvod jeho rozhodnutí, jenom doufám, že se z něj nestane reklamový herec. Dobře, to nenzní nejlépe, ale sand chápete, co jsem tím chtěla říct.

Dámy a pánové, bude to Civil War!

7. listopadu 2014 v 18:14 | Veru |  Captain America: Civil War
Krásný den! Omlouvám se, že mi tento článek tak dlouho trval. Původně jsem měla napsaný celý souhr Fáze 3. skončila jsem snad u předposledního filmu, neboť mi došlo, že ty filmy se Chrise vůbec netýkají a asi nikdo z vás není až takový marvelovský fanoušek, aby to celé pročítal. Tímto se omlouvám i spřáteleným blogům, ale tři večery jsem trávila psaním něčeho, co jsem nakonec zahodila. Článek nakonec není tak šíleně dlouhý, ale i tak je trošičku obsáhlejší. Přeji vám příjemné čtení.

Filmy Avengers: Age of Ultron a Ant-Man zakončí Marvel svou - už teď si troufám říct - veleúšpěšnou Fázi 2. Zatímco my si budeme v kinech plnými doušky vychutnávat druhé Avengers, Marvel začne pomalu pracovat na první filmu teřtí Fáze. Ano, někteří z vás asi správně uhodli, že to bude právě Captain America, tentokrát s podtitulem Civil War.


I když to někteří diváci (že Angie) neslyší rádi, Civil War neboli Občanská válka je jedna z nejlepších komixových částí a pro diváka určitě jednou z nejzajímavějších. Pro menší zasvěcení, práve v Civil War se proti sobě postaví Captain America a Iron Man. Důvodem je zákon, podle kterého by každý nadčlověk nebo kdokoliv s nějak specifickými a výjimečnými schopnostmi, musel být zapsaný v listině, projít krátkým výcvikem a následně by pracoval pod dohledem některé z organizací. Zatímco Tony Stark je pro jeho prosazení, Steve Rogers s ním zásadně nesouhlasí a jejich boj vyústí až v občanskou válku.
Od Marvelu bylo vytáhnout tento scénář geniálním a zároveň, jaksi nutný tahem. Původně se zvažovalo, že by novou fázi už téměř klasicky začal Robert Downey Jr. tentokrát s Iron Manem 4. Downey Jr., ale nakonec prohlásil, že do další sólovky už se pouštět nehodlá. Což je dle mého názoru docela rozumný krok, protože řekněme se si upřímně, kdo z vás by chtěl jít za pár let do kina na Iron Mana 9? A to Downey Jr. ví. Marvel se ho - ale jakožto největší hvězdy - nechtěl vzdát a tak podnikl kroky (mimojiné chystám zajímavý článek o tom, jak to mají herci s platy), aby si Downeyho Jr. udržel, co nejdéle. I tak ale Downey Jr. není jediný důvod, proč byla tohle poslední šance studia film vypustit. Tady totiž přichází na scénu Chris, který má u studia smlouvu na šest filmů. Přestože ho tvůrci chtěli prvně na devět, nakonec byl dohodnut tenhle kompromis. To znamená, že tohle je předposlední film, kde vidíme Chrise v kapitánské uniformě. Nemůžeme tedy vyloučit ani šanci, že Cap nám na konci filmu nezemře. Samozřejmě by někdo mohl namítnout, proč tento scénář trošku neupravit a nepoužít ho na třetí Avengers? Jde o to, že příběh je osobní konflikt mezi Captainem Americou a Iron Manem a tahat do toho i Hawkeye, Thora nebo Hulka by bylo nesmyslné.

Režie se opět ujmou bratři Joe a Antony Russo, kteří stojí už za úspěšným Captain America: The Winter Soldier. Kromě Chrise a Roberta se ve filmu objeví taky Anthony Mackie jako Falcon, pravděpodobně Emily VanCamp jako Agent 13. V úvahu přichází i Samuel L. Jackon nebo Sebastian Stan. Novou tváří filmu bude Chadwick Boseman v roli Black Pantera. Pro Bosemana půjde o uvedení do Marvel světa před jeho prvním sólovým filmem, o kterém si povíme níže. Marvel v tento film opravdu věří, poslal ho totiž do boje proti trháku Batman vs. Superman konkurenčního studia DC. Obě premiéry proběhnou 6. května 2016. Otevírací víkend bude tedy opravdu zajímavý. Tak co, už tušíte kterou z premiér si vyberete?

Většina z vás už zároveň asi tuší, že filmu Avengers 3 ponese podtitul Infinity War a bude rozdělen na dvě části. První uvidíme v roce 2018 druhou o rok později. V jednom z filmů se objeví - alespoň budeme-li vycházet ze smlouvy - i Chris. Zatím opravdu nedokážu říct, která část to bude. Tady totiž přichází asi stovky fanouškovských teorií - sama mám tři - a Marvel se k tomu zatím nevyjádřil. nezbývá tedy než čekat. Už teď se ale ukazuje, jakým směrem se studio plánuje v budoucnu ubírat. Už v druhé části Infinity War by totiž měla být téměř polovina týmu Aengers složena z nových členů, stejně jako se měnila v komixech. Marvel chce tedy postupně měnit kompletně přeskládat své filmy, což bude zajisté zajimávý krok. Co vy sami si o tom myslíte? Dovede si představit, že na plátně už nebude rozdávat úsměvy Robert Downey Jr. a Chrise nahradí v roli Sebastian Stan? Diskutujte v komentářích!

marvel.com | edna.cz

Dva nové pohledy na nové Avengers

3. listopadu 2014 v 20:03 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Jsem hrozná, já vím. Už pomalu týden vysí na internetu video z nových Avengers a já ho ještě nebyla schopná přidat. Vzhledem k tomu, že předpokládám, že ho většina z vás už viděla, nebudu se tu nějak rozepisovat. Nebo možná trochu budu.
Video je přesně to stejné, které mohli vidět diváci, jenž se účasnili Comic Conu 2014. O jeho podrobném obsahu jsem vás informavala tady. A právě v tomto článku se celá situace detailně rozebírá. Je to vážně skvostná scéna, myslím, že se u ní bavil snad každý. Hrozně mě pobavila Starkova teorie o tom, že Thorova kladivo funguje na otisk dlaně. Co mě ale totálně zabilo byla scéna, kdy ke kladivu přistoupil Chris. Samozřejmě s ním malinkou pohnul a to, jak Chrisi Hemsworthovi spadne úsměv je prostě dokonalé! Druhá část videa je potom opět trailer, kde je snad jen jedna nová scéna, téměř nepodstatná. Pokud jste video ještě neviděli, okamžitě to napravte a pokud jste ještě neviděli trailer, ani to nezmiňujte a okamžitě to napravte! Hned!


Přidávám taky screeny, co jsou z videa. Myslím, že stojí za to si je přidat, baví to, jak jsou přirozené. Navíc, když se budeme na Chrise mít možnost dívat trošku déle, myslím, že nikdo nebude proti. Hlavně ty první stojí za to!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host

Druhé video, které se objevilo, pochází z akce, kde Marvel představoval Fázi 3 a fotky najdete tady. Určitě se na něj podívejte, co nejdříve. Už bylo několikrát smazáno a těžko říci, kdy k tomu dojde znovu. Na videu je Steve Rogers (Chris) a Tony Stark (Robert Downey Jr.) při sekání dřeva - ano slyšíte dobře - na Hawkeyově chatě. Myslím, že je zbytečné tu rozebírat, proč tam jsou. To si budeme muset počkat do filmu. Co ale stojí za rozebrání do komentářů je konec videa.


chrisevansfan.org | za fantastickou animaci děkuji Monice