Říjen 2014

Marvel představuje Fázi 3

31. října 2014 v 19:03 | Veru |  A - 2014
Ivgoajxp

Chris se opravdu nezastaví. Jenom co dohrál golf v Číně, letěl zpátky do Los Angeles, kde se v Hollywoodu zúčasnil oficiální představení Marvel Fáze 3. Pro ty co nevědí o čem mluvím, Marvel má své filmy rozdělené to momentálně tří fází. Každá fáze obsahuje sólové filmy pro jeho hrdiny (pro první dvě fáze to je Iron Man, Captain America, Thor, Hulk a Strážci Galaxie) a je zakončena společným filmem.

Na pódium za bouřlivého potlesku fanoušků, vyšel kromě Chrise ještě herec Robert Downey Jr. a producent celého studia Kevin Fegie. Spolu s nimi taky Chadwick Boseman, který ztvární novou postavu Black Pantera, který se právě ve třetí fázi dočká samotného filmu! Všichni čtyři pánové společně představovali nové filmy, které si pro nás Marvel připravil. Fotky jsou fantastické! Samozřejmě že kombinace Chrise s Robertem snad ani nemohla dopadnout jinak! To jak to Chrisovi slušelo, už snad ani nemusím moc vypisovat! Vypadal opravdu famózně!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host


Někdo z fanoušků navíc na internet umístil velice kvalitní video z celé akce. Můžete na něm vidět příchod Chadwicka na pódium, následně mluví o tom, co všechno pro něj Marvel znamená a v posledních chvílích taky příchod samotného Kevina Fegieho. Chris a Robert jsou na pódiu celou dobu a jsou úplně zlatí!Z celé akce samozřejmě pochází obrovské množství novinek, pro které si ovšem nechám samostatný článek. Toho se dočkáte asi zítra. Nechci to dávat všechno dohromady, navíc se chci podívat po zahraničních webech jestli ještě něco nenajdu.
Zároveň kontrolu vydám asi v neděli, takže se stále máte možnost zapsat. Více tady!

Chris odpaluje golfové míčky

29. října 2014 v 21:04 | Veru |  A - 2014
Zoamiq7s

Ahoj, tak jsem zpátky po podzimních prázdninách! Věřím, že mnohem větší radost než můj návrat vám udělá obrovské množství (alespoň na Chrisovi poměry přímo mega) novinek, co se zatím nasbíralo. Můžete se na ně těšit!

Sice vím, že jsem psala, že všechny fotky a novinky z Mission Hills World Celebrity Pro-Am 2014 budu dávat do jednoho článku, ale při pohledu na tyhle fotky přímo z golfového hřiště jsem prostě musela vytvořit článek nový! Jsou opravdu úžasné, nevím proč mě tolik pobavily Chrisovi pohyby. Vím, že to tak při golfu vypadá, ale je to vtipné vidět na fotkách. Chris na sobě měl bílé triko, džíny, černé tenisky a tu fatstickou kšiltovku! Jinak jsem zjišťovala, co ten nápis na ní znamená a ukázalo se, že jde o cateringovou firmu, která zajišťovala jídlo i na jednou z natáčení Marvelu. Bavte se u prohlížení!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

fotky jsem sbírala různě po internetu, takže se omlouvám, ale nemám jednotný zdroj

Chris na golfovém turnaji celebrit v Číně

26. října 2014 v 10:24 | Veru |  A - 2014
V pátek jsem sem dávala fotky z letiště LAX, když Chris odlétal do Číny. Už v článku jsem zmiňovala, že tam Chris letěl kvůli golfovému turnaji celebrit a koná se v Haikou City. Přesněji název celé akce je Mission Hills World Celebrity Pro-Am 2014. Celý turnaj je o tom, že celebrita a profesionální golfista jsou rozděleni do párů na základě losu a následně vytvoří tým, který společně následně projde celým turnajem. Turnaj trvá od 24. do 26. října a kromě Chrise se ho účasní hvězdy jako Jessica Alba, Nicole Kidman, Morgan Freeman Chen Daoming a další. Všichni přinesli hvězdnou publicitu a výtěžek celé akce bude věnován World Wildlife Fund Yao Ming Foundation.
Přiznám se, že jsem ani nedoufala, že se tam Chris ukáže, protože ve stejné době probíhá premiéra filmu Playing It Cool v Jižní Koreji kde má Chris dost silnou fanouškovskou základnu. O to větší mi udělala radost velká várka všemožných fotek, co se objevují. Všechny fotky, co se během celé akce objeví, budu průběžně přidávat se objeví dodatečně v tomto článku. Tak ho průběžně sledujte a bavte se!

Už po příchodu do hotelu Chrise vítal ředitel celé akce se slovy "Vidíte, že máte hodně famoušků v Číně!" A není se čemu divit, když Chris procházel letištní halou, vítal ho nadšený dav. První fotky potom pocházejí ze čtvrtka 23. října, kdy se Chris stavil v hotelovém salonku za pořadateli. Chris zároveň rovnou komentoval sé první dojmy z akce.

,,Než jsem sem jel, dozvěděl jsem se od kamaráda, že tahle akce je opravdu skvělá. Navíc jsem teď měl pár dnů dovolené, takže jse pořádně odpočatý na golf. Takže chápete, že se nemůžu dočkat až se zúčasním letošního závodu. Tenhle areál je opravdu fantastický, jsou tu vynikající golfová hřiště a já doufám, že budu mít možnost strávit pár volných dní v Číně."

image host image host

V pátek 24. se potom konala tisková konference, aby si novináři užili svoje a publicita letěla nahoru stejně jako s ní spojený celkový výtěžek akce. Chris byl na tiskové konferenci spolu s Nicole Kidman a i přesto, že se většina pozornosti upírala na ní, ani Chris nezůstal pozadu. Pokud najdu něco více než pouze dvě fotky, určitě vás budu informovat.

image host image host image host

Program měli všichni opravdu nabitý - upřímně nevím, kdy stihnou ten golf - po tiskové konferenci všechny osobnosti otiskly své dlaně do desek. Buďto šlo pouze o jednu ze součástí akce nebo se desky budou později dražit, neboť jak všichni víte celý výtěžek půjde na charitativní účely. Každopádně mě docela pobavilo, jak tam všichni stojí a drží v rukou svoje otisky dlaní.

image host image host image host

Následně večer se konalo slavnostní zahájení, kde se Chris samozřejmě ukázal. Je vždy příjemné vidět ho v obleku. Tenhle je černý v klasickém střihu, to doladil světlounce modrou košilí a prožkovou kravatou v modro - šedých odstínech s bílým doplněním. K tomu sluneční brýle, které nosí pravidelně na všechny akce už od premiéry filmu Captain America: The Winter Soldier a jsou vážně úžasné!

image host image host


Marvel trhl rekord!

25. října 2014 v 18:08 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Když Marvel vypustil trailer na film Avengers: Age of Ultron asi ani nečekal, jak velkou reakci tím způsobí. Během následujících 24 hodin trailer dosáhl neskutečných 34,3 milionů zhlédnutí. Asi se mnou budete všichni souhlasit, že je to opravdu fantastický úspěch! Tralier na druhé Avengers tím překonal o více než 20 milionu zhlednutí trailer na první Avengers, obě data jsou za stejného časového období. Teď můžeme doufat, že stejný úspěch zaznamená i samotný film.

Ještě jedna další mini novinka, když už píšu. Příští a přespříští úterý (u nás ve středu) Marvel vypustí dvě nové ukázky z filmu. Obě budou vypuštěny mezi devátou a desátou hodinou večerní, během seriálu Agents of Shield a dokumentu Marvel 75 Years: From Pulp to Pop! Úkolem ukázek má být co nejvíce zvednou sledovanost seriálu, která jde až ničivě dolů. Tak se těšte!


Chris natáčí pro Concord Museum

24. října 2014 v 20:18 | Veru |  Pracovní novinky
Objevily se dvě nové fotky Chrise z natáčení v Concord Museum v Sudbury. Vypadá to, že Chris po ně natáčí nějaký spot nebo promo video. Uvidíme co z toho nakonec bude, více informací se zatím neobjevilo. Ale zůstantě naladění, hledám. Škoda že jsou fotky trochu rozmazané, každopádně Chrisovi to na nic velice sluší!

[Photo] Chris Evans filming at the Concord Museum.

tumblr_ndixy0Q1Sl1tudumgo1_1280


Nutné zlo v podobně kontroly spřátelených blogů

23. října 2014 v 17:23 | Veru |  Blog
Opravdu tohle nedělám ráda, nerada promazávám spřátelené blogy. Bohužel to teď musím udělat. Všichni víte, že na vaše blogy už téměř nechodím. Jde o to, že nezvládnu všechny affs v jeden den a než se dostanu k tomu poslednímu už abych letěla k tomu prvnímu. Samozřejmě, to teď řeší všichni, ale většina z vás asi ví, že vaše články opravdu čtu a snažím se psát komentáře tak nějak pěkně, ne to odfláknout jedním slovem, takže po třech blogách s fantastickými články jako mají susan, Toxique, Angie a někteří další jsou prostě vyčerpaná a své věty nechci opakovat a následně měnit jenom jména. Navíc jsem letos v deváté tříde, což znamená rozhodovaní a příjimačky na střední školu. Proto vyhlašuji kontrolu spřátelených blogů. Prosím ať se zapíší opravdu jen Ti, co chtějí být affs i nadále a jsou natolik úžasní, že budou akceptovat všechny moje omluvy. Ostatní bohužel smažu. Chci ale upozornit, že v tom opravdu nebude nic, vůbec nic osobního. Během dvou dnů, vás všechny oběhnu, abyste měli tzv. stejnou šanci sem přijít. Snad ještě to, že kontrola tu bude do příštího pátku, což je 31. října.

  1. Jméno & blog
  2. Proč chceš zůstat affs - tahle otázka není povinná, jsem pouze zvědavá
  3. Něco dalšího na srdci v podobě kritiky článků nebo nadávek?
Děkuji moc všem, co se zapíší. Stejně tak děkuji všem co se nezapíší za to, že mi ulehčí práci. Krásné jarní prázdniny a nezapomeňte se podívat na Avengers trailer o článek níže!

grafika je od Moniky

Dýchej, Veru, dýchej!

23. října 2014 v 16:13 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Včera jsem si večer začala pomalu psát nadšený článek o tom, že příští týden ve středu má vyjít trailer na Avengers: Age of Ultron. No nakonec malá změna! Počkat, obrovská změna! V Shieldu stále řádí Hydra a ta udělala něco, co měla! Na web se dostala krátká ukázka z filmu, kterou potom Marvel nahradnil prvním komletním trailerem, který je prostě. WOW! Mám úplně sevřený žaludek, jdu si to pustit ještě jednou! Je to vážně pecka, prostě se na to musíte podívat! Honem!!!


marvel.com

Dva nové skoro klipy z Playing It Cool

22. října 2014 v 19:35 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
Objevily se dva nové skoro klipy z filmu Playing It Cool. Slovíčko "skoro" se tam vloudilo, protože videa jsou z části tvořené a proležené trailery. Upřímně moc netuším, jak to vysvětlit, takže se raději sami podívejte. Je to z korejské televize, což je možná i vysvětlení toho, proč se uprostřed jedné z ukázek najednou objeví záběry z filmu Captain America: The Winter Soldier. I přes všechny ty podivnosti, obě videa obsahují nejednu novou scénu a určitě stojí za to se na ně podívat. Uvidíte taky kousek ze scény, kde se Chris převlékl za ženu. No, to raději komentovat nebudu...
75. výročí Marvelu

18. října 2014 v 20:38 | Veru |  Pracovní novinky
tumblr_mbha9qWF401qcixnko7_500

Ve středu 4. listopadu to bude přesně 75. let, co existuje Marvel Studio. Marvel byl založen v roce 1939 a za dobu svého působení nám představil obrovské množství postav, které se jako kouzlem tvořili pod rukama Jacka Kirbyho a dostávaly své příběhy od Stana Leeho, Joa Simmonse, Steva Ditko a samozřejmě spousty dalších. Marvel stvořil postavy jako Captain America, Iron Man, Hulk, Thor, Fantastic Four, X-Men, Daredevil, Spider-Man a všechny, kteří kolem nich v jejích příbězích vystupují. Asi nikoho v roce 1941, když se objevil první sešit Captain America, kde hned na obálce Cap tvrdě jednu natahuje Hitlerovi, že z projektu pár nadšenců vznikne tohle. Ale stalo se! Marvel na přelomu století začal dávát dohromady své komixi a natáčet podle jejich námětů filmy. Na DVD sbírky spousty lidí na celém světě dnes už tak neodmyslitelně patří série Spider Man a The Amazing Spider Man, X-Men a samozřejmě Avengers a jednotlivé sólovky hrdinů.

,,Stan Lee je prostě úžasný! Už několikrát jsem se s ním setkal, poprvé když jsem pracoval na Fantatsické Čtyřce. On je žijící legenda. Má neuvěřitelné množství energie a zajímavou osobnost, vždycky je vtipný, otevřený a celý rozzářený. On je vážně fantastický člověk!"
- Chris na adresu Stana Leeho

A teď k té pro vás zajímavější části. Marvel k příležitosti tohoto výročí uvede dokument s názvem Marvel 75 Years: From Pulp to Pop! V dokumentu vás čekají rozhovory s jednotlivými tvůrci (jak komixů, tak filmů) a možná i herci. Dále potom několik sestřihů a průřezů časem, případně i krátké ukázky toho, co můžeme od Marvelu čekat v nadcházející době. Celým dokumentem navíc bude provázet krásná herečka Emily VanCamp, hvězda seriálu Revenge a agentka 13 z filmu Captain America: The Winter Soldier. Pokud chcete o této krásné herečkce zjistit něco víc určitě navštivte blog úžasné Elly. Díl bude ke stažení už 5. listopadu a pokud nejste tak zdatní v angličtině, kluci z edna.cz pro vás překládají titulky.

,,Já jsem vyšel z budovy s pocitem, že jsem Captain America! Vzpomněl jsem si na první den jsem tuto postavu hrál, na to jak neuvěřitelná zkušenost a pocta to byla. A je. Viděl jsem všechny filmy Marvelu a teď jsem jednodušše nadšený, že jsem součástí historie Marvel Studia."
- Chris o Marvel Studiu


Robert Downey Jr. v dalším Capovi?!

16. října 2014 v 19:15 | Veru |  Captain America: Civil War

Internet se jako blesk z čistého nebe šíří spekulace o tom, jestli se Robert Downey Jr. v roli miliardáře Tonyho Straka objeví ve filmu Captain America 3! Objevuje se hned několik údajně podložených informací, že Downey se už s Marvelem dohodl. Touto otázku se zatím nebudu zabývat, neboť Marvel ještě nic veřejně neprohlásil a zatím k tomu nemá důvod. Nemůžu si přeci přát nic lepšího než fanouškovské spekulace kolem filmu, který má jít do kin za rok a půl. Vraťme se ale zpátky k Downeymu a jeho případném učíkovaní ve třetím Kapitánovi. Existuje spousta důvodů proč by bylo pro Marvel - a Downeyho samotného - kdyby se Tony Stark ve filmu objevil. Shrněme si to v několika bodech.


1. OBLÍBENOST POSTAVY CAPTAIN AMERICA
Po druhé sólovce Steva Rogerse s podtitulem Návrat Prvního Avengera, se popularita postavy Captain America u diváků zarantně vzedla. Když vynecháme Neuvěřitelného Hulka, který byl tak nějak mimo hlavní hru, byl Captain America nejslabším článkem Marvel světa. Naopak druhý díl se vyhoupl na druhé místo v kategorii sólovek - mega úspěšné Avengers prostě nemůžeme srovnávat - což vytváří otázku, jestli diváci jednodušše začali mít postavu raději nebo ji brzdil nevyužitý příběh a pohádková atmosféra uprostřed druhé světové války. Ať tak nebo tak představa, že se ve filmu objeví i všemi zbožňovaný Iron Man přivádí některé fanoušky do extáze!

2. TRŽBY Z FILMU
Pokud jste četli minulý bod, musela vám být jasné, že přijde tenhle. I když pro fanouška a diváka to není až tak zajímavý bod, dal by se nazvat vůbec nejzajímavějším pro Marvel a osazenstvo kolem filmu. Budeme-li brát v potaz pouze filmy Fáze dvě - Iron Man 3 má nejvyšší tržby, Captain America: The Winter Soldier druhé nejvyšší - je od Marvelu geniální finační krok, aby dal dohromady oba hrdiny. Tržby by mohli vyletět do astronomických výšin a film by přilákal další diváky, co by na film, třeba ani nešli. Samozřejmě jsou to jenom domnělnky, ale řekněme si narovinu, že dost pravděpodobné. Druhotnou věcí jsou samotné platy pro herce. Otázkou ale je, jak moc velká šance je, že by do toho Downey šel - třeba už jen kvůli tomu, žee mu za účinkovaní bylo nabídnuto 40 milionů dolarů - což si probereme v dalším bodě.

3. DOWNEY JR.
Shrňme si fakta. Robert Downey Jr. má momentálně podepsanou smlouvu na druhý a třetí díl Avengers. O Iron Manovi 4 se jednu dobu docela mluvilo, Downey je ale vyvrátil se slovy, že už se do další sólovky pouštět nebude. I když nikdy neříkej nikdy. Přestože Downey tvrdí, že se na scénáři nepracuje, smlouvy se nedomlouvají a on vlastně o ničem neví, jak je to věrohodné? To že se Downey nechce počtvrté postavit na sólovou dráhu, je dost. To že se na ničem nepracuje už méně. Přece jen může Downeyho klidně někdo v roli nahradit - sice nepředstavitelná varianta, už jednou ve hře byla. Nikdo neví, jak to teď, ovšem se nedá předpokládat, že by Downey nějak radikálně změnil názor. Není tedy divu, že Marvel dělá co může, aby si svou největší hvězdu udržel co nejdéle. A když vynecháme všechny výšše zmíněné body, nezapomeňme, že pro Downeyho samotného je účinkovaní v roli hostující hvězdy docela lákadlem. Nedávno se začalo mimo jiné mluvit o tom, že se Downey chce objevit v marveláckém seriálu Agents of SHIELD. Má to snad sympolizovat pozdější propojeví Avengers se znovu budovaným SHIELDEM?


4. PŘÍBĚH
Asi nejdůležitější část vůbec. Vrchní body jsou samá fakta, tak teď pojďmě trochu na hypotetickou část věci. Pokud by se postava Iron Mana opravdu ve filmu objevila dává to možnost rozvynutí hned pro několik dějových linek. Pro ty co se trošku vyznají v marvelovských komixech, je asi jasné, že by to byla příprava - nebo snad okamžitě samotná akce - k části Civil War, což je jedna z nejlepších vůbec. Pro ty co jsou mimo pouze krátký obsah. Civil War v překladu Občanská válka se odehrává okolo Zákona, který by obsahoval jména a schopnosti superhrdinů. Všichni, kdo by byli takto zaregistrovaní by nejdřívě prošli nějakým výcvikem a následně by začali pracovat pro vládu Spojených států. Což by znamenalo, že by nad nimi určitý počet vysoko postavených lidí, drželi jistý druh kontroly. Stark proti tomu nic nemá, naopak Capitan je razantně proti. Mezi nimi tedy začne spor, který vyustí až v občanskou válku. Asi nemá velkou cenu vám tu tajit, že pro Steve Rogerse tu to nevypadá nejlépe a nakonec umírá. No, umírá. V komixech totiž většinou smrt neznamená totéž co v životě. Ale přeci jen nechci prozradit úplně všechno. Tím se tedy otevírá nová komixová erá a to část, kdy Bucky (v současnosti se courá po světě s myšlenkami asi jako senior co zapomíná úplně všechno a hledaný Stevem) převezme jeho úlohu a stane se novým Captainem Americou. Právě někde v těchto místech by mohl film končit. Příběh který znamenal jeden ze zásadních zlomů v Marvel světě, ale rozhodně nebude stačit na jeden film. Je to něco, co by klidně mohlo zabrat celé dvě Fáze a nikdy by si nestěžoval. Uvidíme kam až to dojde. Nic lepšího už by si třetí filmoví Avengers nemohli přát....


Upřímně doufám, že to alespoň někdo z vás dočetl. Já jsem sem nakonec nedala úplně všechno co jsem chtěla, spíše si to nechám na článek o Avengers. Ten se bude taky mnohem více týkat Chrise.

comingsoon.net