Září 2014

Neoficiální datum české premiéry!

30. září 2014 v 20:29 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)

Ať se mi tomu pořád ještě nechce moc věřit, na největším českém a sloveském filmovém portálu csfd.cz se mi podařilo najít datum české premiéry film Playing It Cool, dříve pod názvem A Many Splintered Things. Příchod do kin má film v jedotlivých zemí jiné a rozprostírá se na celý podzim. Česká premiéra je zatím neoficiálně naplánovaná na 13. listopadu! Je to opravdu fantastická zpráva, mám z ní vážně radost, bude příjemné vidět Chrise na plátně opět v jiné roli. Doufám, že se nakonec filmu v tomto termínu opravdu dočkáme, byla by škoda ho nadále zdržovat v distribuci.


Ruská a korejská verze plakátu

28. září 2014 v 17:57 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
Abych se přiznala, je pro mne čím dál náročnější vymýšlet alespoň trochu originální nadpisy článků. Nevím co se stalo, ale kolem filmu se konečně začalo něco dít! Jsem nadšená, protože si myslím, že tenhle film má hodně velký potenciál a byla by škoda ho i nadále zržovat ve studiu. Objevily se další dva nové plakáty - netuším proč, ale opět jsou korejské a ruské. Ale jsou famózní, doufám, že nějaký takový bude i u nás! Vážně se mo povedli, krásné, hravé a energické! Doufám, že se vám líbí, alespoň z části tolik jako mně.


chrisevansfangirls.com (plakáty se po rozkliknutí zvětší do hq velikosti)

Promo fotky k Before We Go

25. září 2014 v 20:15 | Veru |  P - 2014
Nj0ru9aa

Jak se nahrnuly novinky kolem filmu Playing It Cool, úplně jsem zapomněla, že tento photoshoot jsem vám sem ještě nedala. Vznikl asi den (12.9.) před slavnostní premiérou filmu Before We Go a Chris je na něm spolu s Alicí Eve, která ztvárnila hlavní žesnskou roli Brooke. Všechny jsou totálně nádherné! Přitom je photoshoot tak jednoduchý. Herci jen pózují, žádné efekty, žádné zbytečné přikrášlování. K dispozici máme celkem šest portrétových fotek z photoshootu, oprvadu úžasných, zbožňuje přirozené a jednoduché photoshooty, takže jsem vážně nadšená. Navíc to Chrisovi po boku Alice nesmírně sluší.

image host image host image host

image host image host image host

Navíc se opět objevilo deset fotek ze zákulisí focení. Už jsem to tu psala několikrát, ale vážně je mám snad raději než samotný výsledek práce. Zamilovala jsem se do tří sólovek, kde Chris pózuje a můžeme vidět i fotografa. Při prohlížení této trojice fotek si Chris užijete hned dvakrát, neboť se odráží v zrcadle na právé straně fotky. Chris a Alice jsou spolu vážně kouzelní, moc mě spolu baví a těším se ve filmu na velkou várku jejich fantastické chemie, kterou projevují i mimo natáčení. A tyhle fotky jsou důkazem! Krásné prohlížení!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image hostMenší upozornění, že o víkendu tu s největší pravděpodobností nebudu. Omluvte mě prosím z kontrol a obíhání, snažím se všehno vynahradit, ale momentálně toho jako deváťák, který se rozhoduje kolem střední školy, mám docela dost.

První plakát plný Chrise

24. září 2014 v 13:25 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
Playing it Cool Korean Poster

Objevil se vůbec první oficiální plakát k filmu Playing It Cool! Bohužel je s největší pravděpodobností čínský, ale to nám vůbec nemusí vadit. Je otiž neuvěřitelný, vážně mě pobavil, zvlášť některé z jeho částí. I když nebudu hlát, fotka ve které Chris předstauje ženu, mě připadne docela strašidelná. Každopádně celý plakát je hravý, komický, originální a především poutavý! Konečně se začíná pracovat na cestě filmu směrem k veřejnosti. Zda za to může nějaká změna v distribuci netuším, nicméně zůstaňte ve střehu, pracuji na hledání podrobností!


Ohromující stillsky z Playing It Cool

23. září 2014 v 13:06 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
S prvním podzimním dnem tu mám i další várku stills fotek z filmu Playing It Cool. Jsou opravdu famózní, opravdu doufám, že tato na první pohled tuctová romantická komedie, bude okořeněná vrstvou skvělých a vtipných scén, což tyto stillsky naznačují! Jsem z nich vážně nadšená, hlavně ta ve skafandru, Chris s šílenými vousy nebo další z kouzelné scéna, kde má Chris představovat nejspíše námořníka. Užijte si jejich prohlížení!

imgboximgboximgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgboxPrvní trailer k Playing It Cool

18. září 2014 v 20:17 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)

I když stále je pár fotek, které je třeba doplnit z TIFF 2014, já už potřebuji trochu změnu, protože za chvíli budu přepisovat recenze. Dnes tu pro vás mám několik novinek (které rozkouskuju do několika článků) z filmu Playing It Cool, což je nový název filmu A mAny Splintered Things. A vlastně hned tady se zastavím. Já se musím přiznat, že původní název se mi možná líbil o trochu více, tak nějak mi k filmu více seděl. Ale ten novější taky není vúbec špatný.

Druhou a o mnoho lepší novinkou je, že studio konečně vydalo trailer k filmu. Nebudu lhát, už jsem v něj moc nedoufala, zvlášť když uvážíme, že film se natáčí pomalu od roku 2012. Je opravdu famózní! Chrisovi to v něm velice sluší - což už by vás nemělo překvapovat. Anthony Mackie, Chrisův parťák z druhého Capa do celé zabíjí, on je prostě neuvěřitelný! Jediné na co si nemůžu zvyknout je obsazení hlavní ženské role, ale to už je pouze můj osobní dojem. Pokud se na trailer podíváte, asi se mnou budete souhlasit, že scéna, kde Chris přelézá plot je jednoduše zabitá!Slavnostní premiéra filmu Before We Go

16. září 2014 v 20:17 | Veru |  A - 2014
V pátek 12. září proběhla slavnostní premiéra Chrisova režijního debutu, filmu Before We Go. Premiéra se stala součástí Mezinárodního filmového festivalu v Torontu 2014. Na červeném koberci se kromě Chrise objevila taky Alice Eve, která ztvárňuje hlavní ženskou roli. Spolu s nimi ještě někteří z tvůrců. Chris vypadal opravdu skvostně! Neuvěřitelně mu to slušelo, vidět na něm šedý oblek v kombinaci s modrou košilí je pohádkou pro oči. Jsem z fotek nadšená, unešená, úplně celá rozzářená! Chrisovi a Alici to společně vážně sluší, jsou kouzelní. Stejně jako fotky, na kterých se Chris podepisuje fanouškům, kterých bylo na premiéře opravdu hodně!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host


Po slavnostmí premiéře se konala párty, na které se kromě Chrise, Alice Eve a některých tvůrců objevila taky Chrisova maminka Lisa, bratr Scott a sestřička Carly. Podle mě je fantastické, že ho přijeli podpořit až do Toronta! Chris je na fotkách pěkně rozesmátý, je vidět, že si celou akci velice užíval. Oficiálním sponzorem akce se stala značka prestižních a nádherných šperků Pandora.

image host image host image host

image host image host image host


A mám toho tu ještě mnohem více! Objevila se celkem tři videa, na prvním Chris mluví přímo z červeného koberce. Ve druhém odpovídá na otázky po boku herecké kolegyně Alice Eve a ostatního štábu přímo na pódiu, zároveň taky děkuje každému, kdo ho podporoval, fanouškům a spouty lidem, což ukazuje jak moc to pro něj všechno znamená. A třetí bylo zřejmě pořízeno mimo premiéru. Všechna jsou skvělá, určitě doporučuji se na ně podívat!

[Video] TIFF14: Chris Evans talks about Before We Go.Chtěla bych vám všem jenom říci, že tento týden tu moc nebudu, protože máme doma nějaký problém s internetem a můj laptop se k němu odmítá připojit. Nevím čím to je, už se to párkrát stalo, ale tentokrát nemám doma tátu, takže to nedovedu sama opravit. A tatin se vrátí až v pátek, navíc jedeme na víkend pryč, protože se rodina rozhodla, že se moje patnáctiny musí oslavit. Prosím tedy všechna moje zlatíčka, aby mě nezabíjely, budu se snažit co to půjde, dostat se k počítači, bohužel já už bez svého laptopu ani nedovedu moc psát, tak uvidíme jak to půjde.

Chris, bílé tričko a nové momentky z TIFF

11. září 2014 v 20:53 | Veru |  A - 2014
B0hqjova

Objevily se čtyři nové fotky z akcí, které Chris prozatím navštívil na TIFF 2014. První dvě fotky jsou z premiéry filmu Wild, která se uskutečnila v Shangri-La hotelu. Na fotce můžete vidět Chrise během rozhovoru s herečkou Resse Witherspoon. Na teřtí fotce je Chris v objetí s herečkou Amy Sacco během párty Pop Up v Thompsons Hotelu. Poslední fotka je sólovka, Chris byl v Lounge Portatit Studio. Všechny fotky jsou skvělé, líbí se hlavně ta poslední, ale takové objetí s Chrisem bych si taky dala líbit.

image host image host image host


Musím vám bohužel oznámit, že zítra odjíždím a celý víkend budu pryč. Raději to hlásím a omlouvám se tímto svým spřáteleným stránkám. Mrzí mě to hlavně proto, že zítra večer proběhne slavnostní premiéra film Before We Go a já samozřejmě mimo. Jedu totiž s kamarádkou na festival do Znojma, kde probíhá vinobraní. To se nás, ale jaksi netýká. Každopádně hned v neděli nebo následně v pondělí začnu doplňovat vše co se objeví k premiéře a hlavně první recenze, na které se já osobně velice těším.

Tři nové video rozhovory z TIFF

10. září 2014 v 21:20 | Veru |  Rozhovory
I když už dva dny sepisuji rozhovor, dneska už to nezvládnu. Mám tu tři nové video rozhovory z Filmového festivalu v Torontu 2014, které Chris poskytl pro The Wrap a jejich kampaň Drinking with the Star, jejiž hlavním sponzorem je Soda Stream. Bohužel nedovedu odhadnout, kdy byl rozhovor pořízen, protože Chris má vždy ten stejný fantastický černý svetr. Ten měl i na focení nového photoshootu, který je v minulém článku a já doporučuji se na něj podívat. I když se mi moc nezdá, že by se všechno událo v jeden den, ale nikdo neví. Ale zpátky k rozhovorům. Videa jsou tři, hezky rozkouskované. Chris mluví o celém natáčení, všichni se neustále ptají na jeho dojmy z režie, svých kolegách z placu a nějak se jim podařilo zabrousit i do (snad zapomenutých) vod kolem filmu Bulšit.
Ach můj bože!

9. září 2014 v 20:42 | Veru |  P - 2014
Gpl9wvc3

V první řadě se omlouvám za nadpis článku, ale opravdu mě při pohledu na tyhle dva nové photoshooty nic lepšího nenapadlo. A vlastně si myslím, že hláška tolik typická pro Chandlera Binga to vystihla docela přesně. Za tu dobu, co bloguji o Chrisovi, jsem už viděla spousty jeho dokonalých photoshootů, nad kterými jsem se tu rozplývala. Ale chcete pravdu! Na tohle to nemá. I když jsou to pouze čtyři fotky, nemám vůbec slov!

Fotky jsou nafoceny pro The Hollywood Reporter ve studiu Vanity Fair. Pořízeny byly pravděpodobně v pátek. Na skupinové fotce je s Chrisem James McGougha, Marie Viola producent Before We Go Mark Sparkassen. Hlavně ty tři sólo fotky jsou neuvěřitelné, skvostné, nádherné, úchvatné, prostě skvělé! Nehci znít protivně, ale víte jak je fantastické blogovat o někom jako je Chris. Prostě tak úžasném. Vlastně ano, víte. Všechno vyše hvězdy jsou famózní! Vážně mi docházejí slova. Užijte si prohlížení!

image host image host image host

Navíc se mi povedlo objevit několik fotek ze zákulisí focení. Nevím proč, ale některé mi připadnou úžasnější než sám výsledek. Neberte mě špatně, ale třeba ty modro bílé portréty jsou prostě nádherné. Úplně jsem dostala chuť jít sis nimi hrát do photoshootu. Trouchám si říct, že pokud tohle něco překoná asi mi exploduje hlavina. A Chris mávající do kamery to jednoduše zabíjí!

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host


A poslední věc, chtěla bych se moc omluvit svým affs, že na vás teď celkem dost kašlu. Už jsem několikrát psala, jak to mám s psaním komentářů, takže to tentokrát vynechám. Velkou roli v mé aktivitě hraje hlavně festival v Torontu. Za poslední dva dny jsem pracovala na asi sedmi rozhovorech, což je úplně nezvyklé. A jsem z toho celkem v šoku. Navíc i trochu škola, která je sice volnější, ale je. Prosím nezlobte se. A prosím o to hlavně holky jako Angie, u kterých jsem opravdu dlouhou dobu nebyla.