Srpen 2014

Nový famózní design

23. srpna 2014 v 20:15 | Veru |  Layouts
Jak můžete vidět po třech měsících tento blog opět zdobí nový design! Tuhle nádheru mi vytvořila Lucy z iheartsarah.blog.cz a já bych jí toutou formou chtěla ještě jědnou obrovsky poděkovat. Je neuvěřitelné co se ti podařilo vytvořit a klaním se před tvým grafickým uměním. Lucy se úplně sama nabídla a já jsem prostě nedokázala odmítnout. Doufám, že se vám nový design líbí, já jsem absolutně nadšená, ty barvičky mě moc potěšily a udělalo mi velkou radost, že Lucy chápe mnou zamilovanost do Chrise s vousy.

Pokud už jste se stihli pokochat hlavním menu, tak když přejdete níže můžete si všimnout, že Lucy se taky postarala o většinu bonusků, za což jí patří můj veliký dík. Její tvorbou jsou ikonky k Chrisovým projektům nebo zbrusu nové ikonky pro affs. Dufám, že se vám líbí, já jsem z nich nadšená!

A ještě maličkost na závěr. Ve středu se mi díky vám podařilo překročit deset tisíc návštěvníků! Je to fantastické, ještě nikdy jsem se s blogem tak daleko nedostala. Dává mi to novou radost do psaní článků a vám musím za toto úžasné číslo moc poděkovat. Jste úžasní!


(Moje nadšení po zjištění všech úžasných informací!)

Chtěla bych vás o něco požádat. Pokud se vám nový design líbí a máte chvilku čas, napište to prosím na blog přímo Lucy. Ona stojí za touhle skvostnou prací a já bych byla moc ráda, kdyby ohlasy slyšela hlavně od vás, návštěvníků! Děkui za spolupráci!

#IceBucketChallenge

22. srpna 2014 v 13:02 | Veru |  Charitativní akce

Před dvěma dny jsem vás informovala, že Chris byl zapojen do charitativního řetězce s názvem #IceBucketChallenge. Chris výzvu splnil sice až po téměř dvou dnech, ale o to velkolepěji ji pojal. Kdo se těšil na bílé tričko pro vzoru Robba Pattinsona nebo úplně bez trička bude asi trochu zklamám. Opravdu jsem se u videa nasmála, je perfektní! Chris má fantastické hlášky, ta s tou skleničkou, mě dorazila. Co mě pobavilo je navíc to, že Chris ukazuje hned zezačátku, jak sice led. Ah, je mi zima jenom o tom mluvím. Video má sice oproti jiným celé dvě minuty a kousek, ale vážně jsem se nahlas smála.

Chris nominoval své přátele a kolegy z filmu Snowpiercer Jamieho Bella, Tildu Swinton (na to se opravdu těším!) a Octavii Spencer. Nezapomněl ani na své Capovské přátele, takže nominace došla i k Anthonymu Mackie, Franku Gillovi a Sebastianu Stanovi. Už vás nechci déle napínat, jenom upozorním, že z videa můžete poznat, že Chris se v současnosti pravděpodobně nachází v rodném Bostonu u své rodiny, která se taky celé akce účasnila. Chrisovi synovci jsou úžasní! Už nabudu déle mluvit, prostě se bavte!Chris dostane #IceBucketChallenge

20. srpna 2014 v 22:19 | Veru |  Twitter
Asi spousta z vás už tento článek na svém blogu psala, takže o #IceBucketChallenge jen ve stručnosti Jedná se o akci, která momentálně probíhá na většině sociálních sití jako twitter nebo instagram. Jde o to, že se slavné osobnosti vzájemně nominují do polévání ledovou vodou. Výtěžek z akce půjde na léčbu Amyotrofické laterální sklerózy, což je velice závažná nemoc, která napadá mozek a vede k poškození svalů a nejen jich. Za celou dobu co akce tento rok už probíhá se podařilo vybrat okolo 31,5 milionu dolarů, což je v porovnání s loňským rok, kde se za stejné období vybralo pouze 32 000 opravdu rozdíl! Chrise nominoval Chris Hemsworth, který to chytil od Roberta Downey Jr. a nominoval kromě něj taky Marka Ruffala. Já musím říct, že se na to celé opravdu těším, protože je to prostě úžasné! Tak uvidíme, kdy nás Chris potěší svým příspěvkem do skupiny.

Pro pobavení a ukázku celého projektu přidávám dvě videa s Chrisem Hemsworthem a mojí nejmilovanější Elizabeth Hestridge!Za zmínku jistě stojí i to, že pro Chrise by to větší problém být neměl, přece jen s ledem už má dlouhou praxi. Takže uvidíme zda obhájí svou příčku šampiona této akce, kterou drží už od roku 1945!


Chris rozdává úsměvy na HFPA

17. srpna 2014 v 11:18 | Veru |  A - 2014

Pamatujete jak jsem nedávnou zkoumala, jestli se Chris vrátil domů nebo naopak odlétal z L.A. Vypadá to, že se opravdu vracel domů. A to vím díky tomu, že se ve čtvrtek 14. srpna zůčasnil akce Hollywood Foreign Press Association! Akce je pravidelně pořádaná organizací Golden Globes Awards. Letos předala téměř dva miliony dolarů na vzdělávací a neziskové programy. Celá akce se konala v hotelu Beverly Hilton a účasnila se jí celá plejáda herců. Jmenovitě Morgan Freeman, Channing Tatum, Robert Pattinson a mnoho dalších.

Chris sice nepochodoval na červeném koberci, ale objevil se na pódium, kam vyběhl v průběhu akce. Chris vypadal fantasticky! To že mu až nadlidsky sluší oblek, už dávno víme, ale stejně to ráda opět napíši znovu. Klasický černošedý oblek, bílá košile a černá kravata se světlými puntíky. Nádhera! Co se mi, ale na těchto fotkách líbí nejvíc jsou jeho vousy. Neberte mě špatně, ale tahle délka mu perfektně sedí, navíc si už nechává zase dorůst vlasy a zbavuje se světlých pramínků, které má jak Steve Rogers. Uvidíme jestli bude takhle božsky vypadat i v Torontu nebo se pět nechá zarůst.

Doufám, že vás fotky potěšily alespoň trošku jako mě. Není nic úžasnějšího než když se Chris spojí s organizací pro dobrou věc a ještě k tomu vypadá famózně. Prosím více takových fotek!

image host image host image host


Fotky se sice objevily pouze tři, naopak se ale můžete podívat na video, právě když byl Chris na pódiu. Sladký a rozkošny jako vždy!Nové ikonky pro fanklub a blog

16. srpna 2014 v 18:29 | Veru |  Blog
Tohle sice normálně moc nedělám, ale tentokrát to prostě musím napsat! Ta nejúžasnější a neskvělejší - monika - se postarala o nové ikonky pro blog! Udělala jich spousty a já nedokážu vybrat ty nejhezčí, takže vám je tady musím všechny ukázat! Jsem z nich nadšená, jsou dokonalé. Já původně žádala o dvě, ale Monika mi jich udělala sedm! A to navíc na pět z nich vybrala sama videa a udělala z toho animace a já jsem úplně mimo, protože netuším jak se jí to povedlo. Můžete se kochat!A to ještě není všechno. Monika umí v photoshopu opravdové zázraky a díky tomu dostane blogový fanklub úplně nové ikonky. Jsou fantastické, opravdu neskutečně se mi líbí jejich styl! Myslím, že jsou nejen extremně podařené a krásné, ale taky je to přesně to, co vám tady už přes rok tluču do hlavy. Jednoduché a výstižné! Doufám, že jste si novou porci grafiky zamilovali, alespoň trochu jako já!


Ještě jednou bych chtěla Monice touto cestou poděkovat! Opravdu si nesmírně vážím všeho, co jsi mi prostřednictvím blogu věnovala. Tvoje grafika je famózní stejně jako ty!

Nepovedené, vystřižené a komentované scény

15. srpna 2014 v 21:10 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
V vycházejícím DVD a Blu-Ray se začínají internet plnit záběry a videa plná nepovedených scén, komentovaných scén ze zákulisí nebo scén, které byly z filmu vystřiženy. Všechny videa jsou skvělá, opravdu mě baví! Když se dívám na nepovedené scény, připadne mi to celé herectví vlastně hrozně jednoduché. Což je vlastně ironie. Na některých najdete i komentáře režisérů Antonyho a Joa Russo, Chrise nebo Sebastiana Stana. Herci mají skvělé hlášky, můžete vidět jak se vlastně secvičují scény nebo kolik se toho vlastně natáčelo v ateliéru. Já tím byla i docela překvapená. Jinak internet je všech vidí plný, takže pokud trochu zahledáte, najdete zajisté i to, co já neobjevila.

NEPOVEDENÉ SCÉNY
Myslím, že videa z nepovedenými scénámi jsou asi vždy ta nejočekávanější! Přece jen jsou nejlepší!KOMENTOVANÉ SCÉNY
Videí bylo pořízeno několik a při kliknutí na obrázek se vám budou postupně spouštět. Scény jsou zajímavé hlavně proto, že opravdu vidíte jak celé natáčení probíhá a to co ve filmu může působit až nadpřirozeně se vlastně pouze dobře promyšlená a secvičená scéna. Určitě stojí za to vyhledat si video se Sebastinanem, kde se dostanete přímo do výcvikového tábora tajemného Winter Soldiera!SMAZANÉ SCÉNY
Tyhle videa jsou nastavená stejně jako komentovaná videa, jenom budete možá muset trochu pohledat. Upřímně ani jeda ze scén mi nepřipadne až tak zásadní, aby se ve filmu musela objevit. Na druhou stranu je hezké podíat se, o co nás batři Russo nemilostrdně připravili.První (super nádherný) plakát!

12. srpna 2014 v 13:29 | Veru |  Before We Go (1:30 Train)
Jsem nadmíru nadšená, protože se dneska na povrch zemský dostal první oficiální plakát k Chrisově filmu Before We Go! Opět připomínám, že se jedná o změněný název k filmu 1:30 Train. Musím říct, že se mi neskutečně moc líbí! Je opravdu fantastický, zamilovala jsem si ho. Baví mne jeho jednoduchost a ta kombinace černé, oranžové a meruňkové je jedna z nejkrásnějších co jsem, kdy viděla. Asi si říkáte, že to tak vychvaluji, jenom kvůli tomu, že se to týká Chrise, ale tak to není. Tenhle plakát si prostě získal mou lásku a to už asi napořád. Ta kompozice je famózní, moc se mi líbí ten pohled na New York a dvě postavu jen tak v "přirozené" chůzi. Bohužel je zatím pouze v této malinké verzi, ale hned jak najdu HQ, bude tady abyste se mohli pořádně kochat. Takže zůstaňte naladění!


Zároveň se mi povedlo objevit několik nových informací k filmu. Jsou to většinou kousky z rozhovorů, které jsem přidávala z jiných stránek. Doufám tedy, že mi mé spoždění prominete. První novinkou je, že film má rozpočet celé 3 miliony dolarů. Pro srovnání Chrisova poslední romantická komedie z roku 2011 - film Co ty jsi za číslo? - měl rozpočet celých 20 milionů dolarů. A upřímně tady mi minimálně zápletka připadne lákavější. Což je ale opět jenom můj osobní názor.

Zároveň se ukázalo, že natáčení celého filmu trvalo pouhých 19 dní. Samozřejmě se nenatáčí celých 19 dní v kuse, ale mě to teda připadalo další. Ale abych se přiznala já to nepočítala, protože ono to bylo zrovna během šílenství kolem Captain America: The Winter Soldier, takže si myslím, že to Chrisovi a ostatnímu castu i vyhovovalo. Přece jen se jim asi lépe natáčí, když kolem toho nejsou desítky paparazzi a ctižádostivých fanynek.

A poslední dnešní novinkou k filmu je, že hudbu složil Chris Westlake. Ten už se podílel na soundtracích k filmům Milý Johne, Já Padouch nebo Transit. Upřímně nějak nevím, jak právě tuto informaci komentovat, protože já hudbu ve filmu většinou moc nevnímám.


Zubří 2014

10. srpna 2014 v 20:34 | Veru |  Admin

Jak asi nekteří víte v poslední době jsem se tu moc nevyskytovala, za což mohl můj prázdninový program. Sice blogování zbožňuji, ale těm zážitkům, co se letos dějí se to stejně nevyrovnaná. Mezi těmi co musím vyzdvyhnout je jeden z těch posledních, tedy pobyt v Zubří.


,,Nemůžu říct víc, měl bych problémy…“

10. srpna 2014 v 15:14 | Veru |  Rozhovory

Postupem času se začíná objevovat i psané rozhovory z SDCC. S těmi se mi samozřejmě lépe pracuje, takže tu pro vás mám jeden z Chrisových rozhovorů, který se objevil na webu comicbook.com. Rozhovor není moc dlouhý a celý se točí kolem Chrisové role Steva Rogerse v marvelovských filmech. Samozřejmě se taky mluvilo o Avengers: Age of Ultron, filmu který do kin vtrhne dříve než za rok a kvůli kterému tam vlastně všichni byli. Prosím omluvte, že rozhovor není doslovný, ale některé věty se opravdu špatně dávají do smysluplného stavu, takže jsem slova nahradila podobnými.


Myslíte si, že bude opět Avengers trvat tak dlouho než začnou pracovat jako tým nebo to půjde hned?
Ne, začneme hned jako tým. V prvním dílu jsme museli vytvořit malé dítě, které symbolizovalo tolik dynamických osob a v tomto už ho pomalu naučíme chodit. Už jsme skupina, jsme tým, který se Ultron snaží narušit.

Chtěl byste na Comic Conu nosit kostým?
Chtěl bych nějaký co zakrývá tvář. Třeba pěknou masku Darth Vadera nebo Stormtoopera.

Jak změnilo přijetí nabídky na roli Captain America váš život?
Ach, na jak dlouho je to rozhovor, chlape? V každém směru je-li to možné. Je to osobní, emocionální.. Měl jsem z toho strach, připadalo mi to jako skok přes palubu, ale při zpětném pohledu mi dochází, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Díky tomu jsem dostal spousty hereckých možností i mimo Marvel. což mi poskytlo mnoho příležitostí růst a učit se jako herec i jako člověk a ty možnosti jsou snad nekonečné, opravdu.

Vrátil jste se do této role již po čtvrté. Co to pokaždé tak vzrušující?
Vědomí, že to bude dobrý film. Upřímně řečeno, byl jsem součástí série, a byl na to hrdý. Cítil jsem, že je to něco originálního. Ale postupem času, kdy už to všichni viděli, mi začalo docházet, že je to pouze okamžitá reakce a že to ztratí svůj lesk a já se budu čekat na další - lepší - nabídku. Ale při práci pro Marvel mám pocit nejvyšší mety, cítím, že to co dělám budou lidé milovat, že jde o něco fantastického!
Kdykoliv se vracím na natáčení cítím vzrušení, že jdu dělat tu nejlepší práci a to mi pomůže udělat tu nejlepší práci.

Co je podle vás nejzajímavější věc, když se Cap snaží najít své místo v tomto filmu?
To je těžké odpovědět. On je voják, takže úplně nechápe tu vyšší strukturu, chápeš? Nejvyšší místa. A teď navíc když je Shield pryč (znovu ho bude zakládat Agent Coulson v seriál Agents: o Shield), musí se Avengers naučit spolupracovat bez velkého šéfa. Takže hledá pocit domova během cesty... Nemůžu říct více, měl bych z toho problémy!


Natáčení oficiální skončilo

8. srpna 2014 v 22:34 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Je to tak. Natáčení Avengers: Age of Ultron včera oficiální skončilo. Natáčelo se od začátku dubna, natáčení probíhalo v Jižní Koreji, Itálii a Londýně. Točily se studiové i exteriové scény. Během natáčení proběhlo několik větších pauz, ale celkově probíhalo víceméně plynule. Chris během něj ještě stihl odropagovat svůj zatím poslední film Captain America: The Winter Soldier. Zároveň se film v současnosti přesouvá do střižen a studií, kde bude zkušený tým trávit pár měsíců, tím že ho budou dávat do finální podoby. Pravděpodobně v únoru nebo březnu příštího roku bude vypuštěn trailer, takže si prozatím musíme počkat. Budu, ale doufat, že Marvel nám vypustí něco, co nás na tu dobu zabaví, abychom tu nezešíleli.