Červenec 2014

Stihla jsem SDCC, teď zase musím

30. července 2014 v 12:36 | Veru |  Blog
Je mi to moc líto, zvlášť teď, když se návštěvnost začala tak krásně zvedat, ale bohužel opět odjíždím. Budu pryč od dneška až do soboty příštího týdne, pravděpodobně. Jinak jsem přednastavila tři články, jeden na prvního srpna, ten obsahuje souhr všech novinek z Comic Conu a druhý je o něco starší, ale taky pobaví! Třetí je spíše něco mého osobního, ale můžete číst též. Pokud vás někoho zajímá, kam jedu můžete číst dál.

No, vlastně žádné bohužel, jsem nadšená, protože jedu na týdenní kemp pro postižené děti. Teda, abych to upřesnila já tam budu vedena jako pomocný asistent spolu s kamarádkou, což je ještě úžasnější! Navíc jsem od vedoucí dostala za úkol, vymyslet výlety, protože jako jediná znám tuhle část Vysočiny jako své boty. Hrozně mě to bavilo. Snad se to povede. Navíc budu jezdit na koni, je to zábavné, protože ten pán vás nechá prostě jet a jenom vás následuje. Snad nespadnu..
Ve středu se potom přesouvám s tátou do Prahy, kde se poprvé podívám do luxusního hotelu. Táta tam jede pracovně, takže si asi celý den budu užívat bazénu a mini baru, který i když to nechápu, je zdarma. No to budu za ty dva dny vypadat. Možná se mi tam povede připojit, ale nic neslibuji.

Doufám, že si užíváte léta! Počasí má být slunečné, takže všichni utíkejte ven. A pro mé affs, omluvám se, že opět jedu pryč a opět vám to dávám vědět pouze takto, ale já opravdu už dneska (psala jsem to v úterý večer) nemám na nic náladu, právě jsem napsala ten souhr novinek. A pokud by chtěla někdo jiné novinky, zabruste na TYTO ČLÁNKY, prozatím jsou hotové pouze roky 2003 - 2006, ale můžete se podívat. Už budu končit, jdu koukat na Sjednocení!

Já vás opouštím, mějte se tady ve světě internetu krásně!


Níže ve článcích najdete veškeré fotky a videa z Comic Conu, tak si je můžete přečíst!

Fotka Avengers party z SDCC 2014

29. července 2014 v 18:10 | Veru |  P - 2014
Mám tu pro vás jednu fotku z photoshootu pro Entertainmet Weekly z letošního Comic Conu. Na fotce najdete všechny herce z Avengers, kteří se akce zúčastnily. Fotka je opravdu nádherná, moc se mi líbí! Všichni jsou krásně sladění do oblečení ve stejných a podobných barvách. Fotku jsem si zamilovala, všichni jsou na ní rozesmátí a působí velice přirozeně. Ani nedokážu popsat, kdo mě na fotce pobavil nejvíce, protože ať už Samuel L. Jackon, Jeremy Renner nebo Aaron Taylor Johnson, všichni vypadá fantasticky. A samozřejmě Chris. Jeho "úsměv" je vtipný, líbí se mi! Opravdu roztoilá fotka Avengers party!SDCC 2014

27. července 2014 v 12:31 | Veru |  A - 2014
Chris Evans @ the Marvel Studio Panel.  San Diego Comic Con 2014.

Konečně je tady jedna z nejočekávanějších akcí letošního roku, alespoň pro fanoušky komixů a Marvel filmů určitě. Přivítejte Comic Con v San Diegu 2014! Letos opět s Chrisovou účastí. Tentokrát ale s filmem Avengers: Age of Ultron a menším zastoupením filmu Snowpiercer. Celý tento článek vás bude provázet krok po kroku letošním SDCC 2014! Užíjte si to!


První plakát s Capem

26. července 2014 v 10:32 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Objevil se první plakát s Chrisových Kapitánem Amerikou. Musím říct, že oproti tomu z první Avengers je absolutně úžasný, tam nebyl Chrisovi ani vidět obličej. Ukazuje Capa přímo při akci. (Fajn to mohlo znít divně.) Každopádně já jsem z plakátu nadšená, hrozně moc se mi líbí ty barvy a jeho celkové pojetí. Marvel má sice film od filmu plakáty více photoshopové, ale tak nějak úžasnější zároveň. Líbí se mi, jak na Capově rameni vidíme mini logo Avengers. Celkově je nová uniforma přeskvělá, ale to už jsem myslím psala. Plakát dostal každý Avengers svůj, postaral se o ně skvělý Ryan Meinerding.Marvel vydal několik (šokujících) prohlášení

25. července 2014 v 20:49 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Marvel vydal v poslední době několik prohlášení, které sice nějak nespecifikoval, ale jejich vliv si můžeme snadno domyslet.

1. ŠOK
První šokující zprávou je, že Marvel chystá 3. května 2018 premiéru nového filmu. A i když odmítá prohlásit který s největší pravděpodobností se bude jednat o Avengers 3. Je tu hned několik faktorů proč by to mělo být právě třetí pokračování tohoto superhrdinského týmu. Samozřejmě jsou tu data, neboť Marvel první díl uvedl v roce 2012, druhý nás čeká na začátku května přístího roku, což je tři roky po uvedení prvních Avengers. Uvidíme, zda se k tomuto Kevin Fegie nebo někdo jiný z tvůrců vyjádří na letošním Comic Conu.

Captain Falcon

2. ŠOK
Tahle zpráva není žádnou novinkou pro ty, co jsou fanoušky Marvel komixů. Pokud je, ale nečtete, některé souvislosti vám asi hůř dojdou. Ani tělo Steva Rogerse plné nadlidských schopností nemládne. Aby mohl, ale tento hrdina Ameriky odejít do zaslouženého důchodu, musí nejdříve najít vhodného nástupce. Tím se stane Sam Wilson neboli superhrdina Falcon. Čeká nás tedy Captain Falcon.
Co to celé znamená pro filmové fanoušky? Začaly se už obejevovat informace o případné nástupu filmů Captain America 4 a Thor 4. Vypadá to tedy, že Marvel Studio neplánuje konec série Avengers po jejich třetím sjednocení, jak bylo zamýšleno původně. A pokud vezmeme v potaz, že Chris v jednom z rozhovorů prohlásil, že po dokončení třetích Avengers si chce dát od herectví na čas pauzu, nastává otázka, zda by v případě uvedení čtvrté sólovky Captaina Americy nedošlo ke stejnému zvratu jak teď v komixech. Tohle vše by působilo logicky, navíc mi dělá radost, že můj zbožňovaný Steve Rogers by neměl umřít. Je tedy možné, že novým americkým symbolem bude zároveň první afroamerický komixový hrdina.


3. ŠOK
Pro většinu asi nejhůře stravitelná a nejšokující zprávu, kterou Marvel vydal. Thor - silný, svalnatý a mužný Thor se totiž změní na tu Thor. A i když to není v komixovém světě poprvé co dojde ke změně pohlaví, zrovna nadšené ohlasy, tato zpráva nesklidila. Upřímně mi to připadne dost šílené změnit asgartskému bohovi pohlaví, nikoliv schopnosti. Marel se očividně snaží podpořit "program" silných žen, které v komixech (a vlastně i filmech) nemají zdaleka tolik prostoru, co by si zasloužily. Těžko říci, zda tohle je krok správným směrem, to ukáže až čas. Zatím to vypadá, že Marvel začíná pomalu pracovat na variantě, co bude až jeho současné hvězdy už nebudou chtít dál hrát své postavy.

Iron Man 4: Marvel s ním stále počítá
4. ŠOK
Na poslední zprávu jsem teď sama narazila, jaksi náhodou, takže to celé ješta pořád rozdýchávám. Jedná se čtvrtého pokačování Iron Mana. Začíná se otiž proslýchat, že Marvel opravdu o filmu Iron Man 4 už pouze nefantazíruje. Těžko ale říci, zda se jedná pouze o nadšené fanoušky, kterých se chytají nadšenější novináři. Lidově řečeno je tedy možné, že všichni dělají pouze s komára velblouda. Ale co když ne?
Přestože Marvel už několik let hrdě hlásí, že nikdo není nenahraditelný - v našem případě nepřeobsaditelný - vážně by byli filmoví fanoušci ochotni překousnout, že by Tony Stark byl nakonec někdo jiný? Pravděpodobně ne. Což nás přivádí na mnohem zajímavější otázku. Byl by Iron Man 4, i kdyby v něm Robert Downey Jr. odmítlo hrát? Ten totiž během natáčení třetího dílu dospěl k závěru, že do další sólovky se už pouštět nehodlá a má podepsanou smlouvu pouze na druhé a třetí Avengers. Podaří se Marvel Studiu přesvědčit svou (asi) největší hvězdu k další sólovce nebo nás čeká děsivý obsah s nově nalezeným bratrem, který už byl taky jednu chvíli ve hře? za sebe může říct - snad ne.

Nevím jak vy, ale já jsem více než zvědavá jak to nakonec celé dopadne. Je jasné, že Marvel hledá nové herce, protože asi nikdo nechce hrát jednu roli celý život. Uvidíme tedy jestli Studio po třetím díle Avengers skončí s touto, už teď veleúspěšnou sérií filmů, nebo si najde jinou variantu.


Několik úžasných novinek

24. července 2014 v 11:23 | Veru |  Before We Go (1:30 Train)
Musím říct, že jsem opravdu nadšená, protože mám hned několik novinek kolem filmu Before We Go, což je mimochodem nový název pro film 1:30 Train. Vlastně už jsem začala o té první. Ano, došlo k přejmenování filmu, sice nejsou jasné důvody, proč se Chris a ostatní tvůrci takhle rozhodli, ale asi se mnou budete souhlasit, že Before We Go, zní přece jen o něco lépe než původní název. Což mi připomíná, že se těším (a zároveň děsím), co s tím udělá český název.

Navíc jsem našla jednu novou fotku, o které ale netuším, zda se jedná o stillsku, která by byla na místě nebo pouze fotku z natáčení. Ať tak nebo tak, tahle fotka s Chrisem a Alicí působí opravdu nádherně, úplně z ní cítím tu chemii, kterou mezi sebou mají. Navíc je jasné, že Chris bude během celého filmu s vousy, což vysvětluje, proč je měl během premiér Captain America: The Winter Soldier. Kromě toho, že je to super úžasné a sexy a mě se z toho podlamují kolena.


Další novinkou je, že se konečně rozšířilo obsazení a mi tedy víme na koho se můžeme ve filmu těšit kromě Chrise a Alice Eve. Další kráskou, která se objeví vedle Chrise bude Emma Fitzpatrick v roli Hannah. Další zvučným jménem tentokrát z řad tvůrců je Mark Kassen, který jako producent pracoval s Chrisem už na úspěšném film Puncture. Jak je, ale u tohodle chlápka zvykem ve svých filmech si rád i zahraje, takže se na něj můžete těšit v roli Dannyho. Dle mého oba výše uvedení herci budou buď ve vztahu s jedním z hlavních hrdinů nebo půjde o blízké přátele, protože romatické filmy a jejich zápletky asi známe všichni.

Poslední a asi nejduležitější novinkou je, že film režírovaný naším úžasným Chrisem by se měl objevit na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Torontu, který se bude konat od 4. do 14. září. Chris již dříve mluvil o tom, že by svůj film chtěl na tomto festivalu vypustit, stále ale byl ve hře Sundance konaný příští rok. Ještě není pořád nic jisté, dokud se k tomu Chris nebo někdo z nejbližšího týmu nevyjádří, ale pravděpodobnost je opravdu veliká. Každopádně o tom vás budu více informovat co nejdřívě to půjde.


Staronová fotka s fanynkou

22. července 2014 v 10:29 | Veru |  Twitter
Trvalý odkaz na vložený obrázek

Když má někdo štěstí, podaří se mu potkat Chrise a navíc se s ním i vyfotit. A právě tohle štěstí měla jedna fanynka, která potkala Chrise pravděpodobně v ulicích Londýna. Upřímně slečna má můj obdiv, protože já sama si nejsem jistá, zda bych Chrise poznala. Možná podle kšiltovky, kterou jsme na něm mohli už několikrát vidět. Brýle už jsou taky jeho stará dobrá známá, protože od premiéry Captain America: The Winter Soldier je v podstatě před fotografy nesundal. Fotka je povedená, Chris má povedený poloúsměv.


,,Jak jste Chrise poprvé potkali?"

21. července 2014 v 23:08 | Veru |  Rozhovory

V webu magazínu Variety jsem našla kousek ze starého rozhovoru s Robertem Downey Jr. a jiný se Scarlett Johansson. Oba rozhovory byly pořízeny v době, kdy panovalo šílenství kolem Captain America: The Winter Soldier. Oba v té souvislosti dostali od reportéra otázku, jak se s Chrisem poprvé potkali. Musím říct, že obě odpovědi mě velice pobavily, takže vám je sem přidávám.

Pamatuje te si jak jste Chrise poprvé potkali, než se stal Kapitánem?
S.J. - Poprvé jsme se potkali před deseti lety, při natáčení filmu Perfektní Scóre. I když se naše dějové linie vy filmu moc nekřížili, byla to zábava. Dokonce jsme měli mít jednu scéna a tam společně zpívat.

R.D.Jr. - Mám mlhavou vzpomínku, že jsem ho viděl s vážně sexy holkou na večeři, seděli kousek odemně a Susan. Mám pocit, že Susan a já jsme je pozvali do vířivky, abych řekl pravdu.

Vážně, jste si jist?
R.D.Jr. - Říkám, mlhavou vzpomínku.

Devět exkluzivních fotek z Avengers: Age of Ultron

21. července 2014 v 15:48 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Po dvou týdnu lenošení a šlapání na kole jsem si ani nemohla přát nic lepšího. S blížícím se Comic Conem Marvel vypustil prvních devět fotek z připravovaných Avengers: Age of Ultron. Ty poskytl Marvel webu Entertainment Weekly. Nutno dodat, že Marvel si jako reklamu nemohl, ani nikoho lepšího vybrat. Kromě internetu se totiž všechny objeví v připravovaném vydaní magazínu, jehož obálku si už teď můžete prohlédnout na výše uvedené fotce. Navíc úvodník ,,Na natáčení největšího Marvel filmu ze všech'' mluví docela sám za sebe.

Chris se objevuje hnad na dvou fotkách. Na jedné po boku Chrise Hemswortha (Thor). Druhá fotky nám ukazuje Nejmocnější hrdiny světa pravděpodobně po mejdanu, alespoň to typuji podle stavu jejich stolu. Na té druhé fotce je Chris úplně zlatý. Ten jeho úškleb mi vždycky způsobí jisté klepání nohou. Na obálce a fotce Chrise s Chrisem si zase můžete detailně prohlédnou informu Capa, která se mění s každým filmem. Tahle se mi opravdu velice líbí. Je taková "kapitánská" narozdíl od té co jsem viděli v Captain America: The Winter Soldier a oproti té v prvních Avengers se v ní Chris snad bude moci i nadechnout.


Na ostatních fotkách můžete kromě staré dobré party vidět taky nové postavy Scarlet Witch a Quicksilvera spolu s režisérem Jossem Whedonem. Musím říct, že Marvel opravdu ví, jak si své fanoušky hýčkat. Tyhle fotky jsou totiž přesně to, co každý natěšený fanoušek v poslední době potřeboval!

image host image host image host

image host image host image host


Moji milí, žijete?

13. července 2014 v 15:00 | Veru |  Blog
Krásné nedělní odpoledne. Doufám, že si všichni užíváte zaslouženého volna. Jak jste si mohli všimnout na pár dní se tu zase objevuji. Konkrétně do neděle, kdy opět vyrážím vstříc letním dobrodružstvím. Čekají mne totiž Jizerské hory, které budu tentokrát prozkoumávat ze sedla mého kola. Ani nevíte jak se na to těším. Budu tam asi týden, takže ke konci příštího týdne snad ani nehnu prstem, neboť budu tak krásně unavená. Tento článek je přednastavený, protože nepletu-li se, tak teď momentálně sedím někde na dlouhé cestě napříč naší krásnou republikou. Doufám, že jsem za ty tři dny stihla oběhnout všechna affs, pokud ne, křičte, ráda to napravím. Absolutně netuším jaké tam budu mít možnosti dostat se ke svému notebooku, který si sebou kvůli šílenému seznamu filmů, jenž celý rok plánuji, sice beru, ale o tamnějším připojení nemám ani tucha. Nemusíte se, ale bát, že byste přišli o nějaké novinky, protože ať jsem byla pryč skoro dva týdny, neobjevila se jediná (nějak podstatná) novinka. Pouze to co jste mohli vidět, že je přidané za minulé dny. Jsem zato sice ráda, protože nemusím řešit, zda mi unikne hodně novinek, v jakém pořádí je musím následně přidávat a všechno to okolo. Největší radost mi to ale dělá, protože vidím, že má Chris od novinářů klid a snad si taky užívá slunečné dny a čerpá tolik potřebnou energii, aby ji pak mohl rozdávat na všechny strany.

Žádné články jsem nenastavovala, protože momentálně pracuji na doplňování a předělávání starších článků. Už v prvním článku tykájící se prázdnin, jste měli možnost vidět, jak budou články pro předělání vypadat. Zároveň pracuji na kompletní filmografii, která bude obsáhlejší a přehlednější než ta minulá. A v neposlední řadě, ve všech starých článcích předělávám fotky na imgbox. To je, ale ta nejméně důležitá věc, kterou dělám spíše ve chvílích volna, nezaručuji tedy, že ji vůbec někdy dokončím. Vynasnažím se, ale udělat si čas během letošního Comic Conu a Disney Expo, protože to zřejmě bude na delší dobu nějaká akce s Chrisem.

A v poslední řadě vám chci poděkovat za vaši neuvěřitelnou trpělivost se mnou a mou věčnou neaktivitou. Jste opravdu úžasní, doufám, že vám to někdy vynahradím. A ještě poslední otázka. Uvažovala jsem, že bych šla studovat žurnalistiku. Chtěla bych se vás zeptat, zda vůbec existuje taková střední škole, případně kam mám jít. A hlavně vás chci požádat o váš absolutně upřímný (!!!) názor ohledně téhle poslední otázky! Myslíte, že by mi vůbec žurnalistika šla?