Červen 2014

,,His arms are bigger than my head."

28. června 2014 v 12:30 | Veru |  Twitter
Sice jsem už článek o tom, jak to tu bude vypadat o prázdninách psala, ale nakonec jedu pryč až zítra, takže toho ještě využiji k přidání článku. Zároveň vám chci všem moc poděkovat za to, jak mile jste přijali moji prázdninou aktivitu, vaše přání krásných prázdnin, jste úžasní!

Mám tu jednu fotku z twitteru od Verneho Troyera, která byla pořízena 26. června pravděpodobně v Londýně. Verne je známý jako nejmenší herec na světě. Znát ho můžete znát třeba z filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Fotka je opravdu nádherná. Chris je tu hrozně krásný. Můžete vidět, že kvůli natáčení Avengers: Age of Ultron má opět kapitánský vzhled. Hrozně se mi líbí, jak se divá do fotoaparátu. Ten pohled je vražedně úžasný, prostě dokonalý Chrisův, snad by si ho mohl nechat patentovat. Navíc jsou spolu ti dva neskutečně roztomilí. Pobavil mně taky popisek fotky od samotného Verne.


,,Great meeting Captain America. His arms are bigger than my head."


Letní prázdniny

24. června 2014 v 17:45 | Veru |  Blog

Abych pravdu řekla, letos ty dva měsíce potřebuji mnohem víc, než minulé roky. Jsem už docela unavená, moje hlava je prázdná a začínají se mi motat nohy. Bohužel to kromě dvou měsíců lenošení, čtení knížek a časopisů, běhání po lese nebo horách, koupání se v bazénu a nekonečného cestování znamená taky dva měsíce skoro bez blogu. Někteří z vás už to znají z loňska. Ne, že bych měla prázdniny až tak nabité, ale vyskytuje se většinou v místech, kde se možnost připojit se k internetu rovná absolutní nule. Doplňuje to navíc můj (ne)chytrý telefón, který mi odmítá poskytnout možnost psát články. Už jsem uvažovala, že zkusím někoho poprosit, ale asi nikdy z vás nemá náladu trávit prázdniny u počítače. Alespoň ne víc, než bude nutné.

V létě je u Chrise naplánováno pár akcí. Čeká Comic Con, jenž se uskuteční 24. a 27. července, kde tentokrát vystoupí s druhými Avengers. Na něj pravděpodobně naváže akce Disney, jako tomu bylo minulý rok. Marvel nám taky sliboval první podrobněší informace o třetím pokračování Captain America. A navíc v létě začne prodej DVD s Zimním Vojákem. Co se srpna týče, tam by v úvahu přicházel Filmový Festival s Torontu, kde Chris uvažoval o představení svého snímku 1:30 Train.

A teď to nejduležitější. Moje milovaná affs, je asi jasné, že vás budu dost zanedbávat. Budu se tu snažit objevovat, ale spíše doplním novinky a mizím. Chci jenom napsat (a vlastně to tak dělám celý rok), že vaše blogy navštěvuji docela poctivě, ale k mojí nešťastné povaze s komentáři je to už horší. Neumím jen tak začít psát, potřebuji tu radost pro to. Dělám to tak i o prázdninách, takže mě jako tichého návštěvníka rozhodně neztratíte.

A ještě maličkost, začala jsem doplňovat staré photoshooty a informace o Chrisovi, na které jsem vymyslela dost zvláštní systém. Nevím zda mi za to nebude nadávat, ale připadne mi to celkem logické. Takže pokud to bude hotové, hodím jsem odkazy a budete to mít jako formu nových článků. Ukázku můžete vidět TADY.

To už bude asi všechno, článek vydávám už dneska, aby měla částěčně jistotu, že si ho přečtete. Všechny vás ještě oběhnu a slibuji, tentokrát i okomentuji vaše fanstastické články!

Všem vám přeji nádherné prázdniny, užijte si spousty sluníčka, odpočiňte si a načerpejte energii na nový školní rok. Navíc přidávám malinké přání, abyste přes ty dva měsíce n blog úplně nezanevřeli, neutekli mi ke konkurenci a v září tu zase hezky byli. Krásné léto lidi!

Chris podporuje charitu v Londýně

21. června 2014 v 15:48 | Veru |  A - 2014
Chris se 14. a 15. června zúčasnil benefičního večera organizace One of the Boys, kterou založila Sophia Davis se pod vedením Samuela L. Jackona snaží sjednotit všechny světové hvězdy, aby podpořili boj proti kterému koliv typu rakoviny mužů. Akce se konala v Národním historicém muzeu v Londýně.

Bohužel mám k dispozici pouze jednu fotku z celé akce, ale i ta se počítá! Chris je na ní spolu s (pravděpodobně) moderátorem celého večera. Vypadal úchvatně. Měl na sobě černé kalhoty a světle modrou košili, pod kterou ještě oblékl bílé triko. V ruce potom drží tmavou koženou budnu. Moc se mi líbí jeho úsměv na téhle fotce. Co vám budu povídat, je to radost blogovat o takhle krásném člověku.

tumblr_n78hcyYl9X1rlfwxeo1_500.jpg

Kromě jedné fotky přímo z akce se objevily taky tři fotky od samotných fanoušků, kterým před muzeem čekalo požehnaně. Ani nevíte jako mi udělalo radost, když jsem viděla, že se k nim Chris blíží a potom se jim s velkým úsměvem podepisuje, fotí se s nimi, zdraví se s nimi. Hlavně ta první fotka je zlatá a překrásná!

image host image host image host


Začínám ten film milovat!

18. června 2014 v 20:40 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
Pravdou je, že jsem ze začátku nějaký pocit těšení se na film A Many Splitered Things neměla. Byl to pouze jeden z projektů. Tyhle fotky, ale můj názor absolutně změnily a já jsem se do nich opravdu zamilovala. Těhle dvacet stills otek vás posadí na zadek. Některé působí neskutečně romanticky, ta s lopatou mě docela děsí a každá je nádherná! Jak už jsem psala výše, na film jsem se začala neskutečně těšit. Navíc už několikrát různé zdroje úváděly, že bychom se ho snad měli dočkat už tento rok, což by bylo úžasné! Doufám, že se vám budou líbit, alespoň z poloviny tolik jako mě. I když pravdou je, že mě stillsky co se postupně objevují stále víc a víc matou. Vůbec si nedovedu představit, jak bude celý příběh ve finále vypadat, což snad chápete, dělá pro mě tenhle film o spousty procent lákavější!

image host image host image host

image host image host image host


Chris, Chris a Robert natáčí!

15. června 2014 v 19:26 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Jsem nadšená, že máme opět nějaké nové informace z natáčení druhých Avengers. No spíše "informace". Z dvou fotek totiž pochopíte akorát to, že na natáčení je Chris s kapitásnké uniformě (zase trochu jiné), Chris Hemsworth, který ale nevypadá moc jako Thor (vynecháme-li vlasy) a Robert Downey Jr. a tady nepoznáte, jestli to má být Tony Star. Navíc k nim přichází režisér Josh Whedon a máme tam spoustu komparzistů. Tato velká trojka pravděpodobně připravovala nějakou scénu. Bohužel můj zdroj neuvádí, kde se natáčelo, bude vám tedy muset stačit, že to bylo někde v přírodě.
Krásné 33. narozeniny

13. června 2014 v 0:01 | Veru |  Osobní novinky

Nějak se mi tomu nechce věřit, že můj zbožňovaný Chris Evans slaví dnes už své 33. narozeniny! Když si představíte co všechny za těch 33 let stihl. Naučil se mluvit, chodit, přežil první třídu, následně úspěšně dokončil střední školu, zahrál si v neuvěřitelných 31 filmech, pravidelně získává hlavní role v úspěšných filmech, stal se jedním z nejžádanějších mužů hollywoodu, vybudoval si slibnou kariéru, popletl hlavu asi tak milionu žen, při zadání věty "how to get body like" do googlu vám spolehlivě vyjede "Chris Evans", překonal hranici 1 miliónu fanoušků na twitteru, říká, že je připraven mít rodinu, ztvárnil jednu z nejnáročnějších komixových postav - Kapitána Ameriku a navíc, z jeho úsměvu se nám už 33 let podlamují kolena. Když k tomu připočteme to, že ve všem co dělá, je absolutně nádherný a dokonalý. Tak myslím, že tu můžu hrdě prohlásit, že člověk, o kterém bloguju je 100% boží!

Já mu za sebe a tento blog přeju ty nejúžasnější narozeniny! Ať si je pořádně užije! Doufám, že i za 33 let bude pořád tak krásný jak je dneska! Přece jen muži to mají naopak. Čím jsou starší, tím jsou hezčí. Těším se na další skvělé projety s Chrisem, které jsou před námi, na spousty krásných fotek, u kterých se tu budu moc rozplývat, na spousty bláznivých videí, na dobročiné akce s nimiž Chris spojí svoje jméno a vlastně na cokoliv pro co se rozhodne, protože já věřím, že bude perfektní!

A mám ještě jedno přání, které posílám směrem ke Chrisovi! Zůstaň i nadále sám sebou, protože takového tě máme nejraději!


Žít. Zemřít. Opakovat. Já to rozhodně chci zopakovat.

11. června 2014 v 18:28 | Veru |  Admin
Změnit výsledek.

Krásnou prosluněnou středu, mám tu pro vás "menší" recenzi k filmu Na hraně zítřka. Nevím kolik z vás už ho vidělo, takže těžko říct kolik z vás bude vědět i čem tady píšu - přece jenom většina z vás se asi těší na Divergenci a Hvězdy nám nepřály - ale třeba vás trochu navnadím.

Příběh zasazen do blízké budoucnosi, kdy na naši planetu útočí mimozemský "virus" si hned na začátku získal mé sympatie, v pro některé nepodstatném detailu. Konečně se neničí New York! Děj je totiž situovaný jak do Londýna, tak Německa a některé části by měli probíhat přímo v Česku. Ne, že bych chtěla, aby tady na mě útočila ta černá věc, ale bavilo mě to. I přes to, že je více než jasné, že za většinou dokonalých scén stojí digitální technika, zaručuju vám - při vynechání pár detailů - nepoznáte to! Všechno působí až děsivě reálně. Pokud vám, ale některé scény připadnou v tomto směru tzv. ostojné, úsměv hlavního hrdiny vás vrátí do statusu nadšení!

Je to Judgement Day.

Ano, Tom Cruise! Po dlouhé době jsem opět cítila, že on neprodává sebe, nýbrž jeho postavu a vlastně celý příběh. To neuvěřitelně kvituju! Jeho postava muže, který sice ví o válce absolutně všechno s detailem, že v ní nikdy sám nebyl. Prostě usměvavý, vtipný velitel poslán z Bílého Domu do Londýna, kde se po hádce s britským velitelem stane řadovým desátníkem. Potom co je takřka vhozen do prostřed výcviku a následně i boje nás čeká pár velice vtipných okamžiků. Už jen scéna, kdy všichni vyskakují z letadla, působí - dlé mého - hodně reálně. A upřímně to, že mu nikdo ani neřekl jak má střílet, je absolutně perfektní dějová linka.


Poté co byl zabit větším druhem mimika, získá schopnost vrátit se v čase. Přesně na jeden konkrétní okamžik. Samozřejmě nikdo kromě něj si to nepamatuje. Můžeme vidět jak se mění jeho chování v situacích, kdy ví co se stane. Má to ale jeden problém o svoji schopnost příjde pokud nezemře do 24 hodin. Musí tedy stále prožívat vše od začátku i za cenu, že by se měl zabít sám. Po setkání s jednou z nejlepších vojaček v zemi, (nádherná Emily Blunt dle mého názoru v životní roli, protože jí krásně pasuje) vytvoří sehranou parťáckou dvojici, která získává plusové body i tím, že jejich vztah nemá žádný romantický podtext.


Z obyčejného managera se během filmu stává vojenská špička, která díky své schopnosti vrátit se v čase, je dokonalým příkladem hesla: "Chybami se člověk učí." Za největším úspěchem filmu, ale bezpochyby stojí scénář! Naprosto úžasná a bezchybná scénáristická práce, která v kombinaci s povedenou režií, tvoří něco co prostě musíte vidět dvakrát. Myslím, že pro tento filmový žánr je teď laťka nasazena hodně vysoko. Příběh je neskutečně originální a famózně zpracovaný, takže pokud máte možnost si na něj zajít -> JDĚTE!

Doufám, že jsem vás alespoň trochu navnadila. Kolem mě všichni chodí na Hvězdy nám nepřály - vážně to vidět nemusím - a já tak nevím jestli tenhle film vůbec někoho zaujme. Už nějakou dobu chci přidat recenzi na film, původně to měla být Godzilla, ale kdo viděl asi pochopí, že o tom nemám náladu psát.

animace jsou z tumbrl

Račte vstoupit

8. června 2014 v 10:30 | Veru |  Osobní novinky

Hezkou neděli, dnes tu pro vás mám trochu něco jiného. Bohužel novinky zase nejsou, ale nechci aby tu nebylo nic. To znamená, že v dnešním článku si můžete zajít na návštěvu do Chrisova domu. Nemyslím ten v Bostonu, nýbrž v L.A. Sice se mi zdá dost šílené, že by si jen tak pozval domů fotografy, aby to pak někde uvěřejnili, ale tenhle "svět slavných" je prostě celý zvláštní. No, už to nebudu dál protahovat, jen račte vstoupit.

image host image host image host

image host image host image host

Upřímně můj pocit z toho domu je takový všelijaký. V první řáda, nechápu naco tak velký dům, když v něm člověk bydlí sám. Nechápejte mě špatně, ale já bych se tam cítila hrozně osamocená. Nadruhou stranu ten vnitřek je nádherný! Moc se mi líbí, že je v kombinaci pouze s přírodními barvami. Nábytek a celkově pokoje jsou v jednoduchém stylu, což se mi opravdu líbí. Ale, je to jenom můj pocit nebo ještě někomu ten dům připadá hrozně neosobní. Nevím, možná jsem jenom divná, ale opravdu mi to celé připadá taková, jako návštěva u cizích. Nedokážu si představit sama sebe jak v tom domě funguju. Možná ta vana a zahrada a bazén, jinak asi ne.


Kapitán se možná brzy ukáže i u vás doma

4. června 2014 v 16:13 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
Marvel Studio vydalo oficiální datum vypuštění DVD a Blu-ray s filmem Captain America: The Winter Soldier. DVD a Blu-ray se do prodeje dostanou 9. září. V HD digitální kvalitě by měly ovšem být k dostání už 19. srpna. Upřímně jsem z toho trochu jelen, takže pokud tomu někdo rozumíte, klidně mě dole opravte. Ceny jsou zatím v tajnosti, ale na takové minimálně tři stovky vás to v prvních týdnech výjde. Samozřejmě v dnešní době, kdy stáhnete vlastně cokoliv si asi DVD koupí málokdo z vás, tak já vás zkusím trochu nalákat. Na oficiálních materiálech by totiž kromě filmu měly být taky různé bonusy, komentáře herců a tvůrců, nepovedené scény, nikdy nevypuštěné scény (tady nikdo neví. o kolik filmů půjde) a ještě něco navíc. Pořád nic? Dobře, už to pomalu vzdávám, ale než skončím mám tu pro vás trailer od Marvelu samotného.


Myslím, že tenhle trailer je absolutně dokonalý! Pokud už vás tohle nepřesvědčilo, tak vážně nevím. Opravdu se mi líbí, jak jsou ty slovíčka k jednotlivým postavám. Rozhodně bych to zařadila k těm nejpovedenějším k filmu. I když co si budeme povídat, všechny byly perfektní!


Americký trailer konečně na světě

2. června 2014 v 19:49 | Veru |  Snowpiercer

Konečně to vypadá, že všechny problémy s distribucí jsou pryč, neboť tu pro vás mám tolik zdržovaný americký trailer k Snowpierceru. Já už film viděla, ale musím říct, že tohle je porpvé, kdy trailer opravdu chápu. A navíc ukazuje úplně nové záběry, prostě perfektní práce amerických studií. Oproti korejskému na film opravdu naláká!

Navíc to vypadá, že v omezené míře půjde Snowpiercer do amerických kin. A to už 27. června. Omezená míra by mělo znamenat, že se neobjeví ve všech kinech. I tak je to, ale úspěch protože jednu dobu to vypadalo, že film vůbec neuvidíme. A teď už příjemné shlédnutí!