Květen 2014

Stillsky co navodí letní atmosféru

28. května 2014 v 20:57 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)
Po dlouhatánské době tu opět máme něco z filmu A Many Splintered Things. Tentokrát se objevily dvě nové stills fotky, které krásně navodí letní atmosféru. Teda ta jedna. Na film se začínám opravdu těšit. Jsem ráda, že Chris opět pracuje na nějaké romantice. On je sám o sobě neskutečně romantický tip. A myslím, že je škoda, že nemá více takových rolí. Třeba filmy Holka na Hlídání nebo Co ty jsi za číslo? jsou toho důkazem! Je tam úplně k sežrání!

image host image host

Timothy White opět nezklamal

26. května 2014 v 18:47 | Veru |  P - 2014

Dneska tu pro vás mám nový photoshoot, který nafotil Timothy White! Jeho práci naprosto zbožňuju, vždycky má photoshooty úplně jiné a velice originální! Bohužel netuším, kdy byl tento photoshoot nafocen, al tipuji to tak na březen nebo duben. Co, ale netipuji je jeho dokonalost! Na stránkách byly k dispozici tři fotky a vzhledem k tomu jako zbožňuju černobílou kombinaci, tak moje nadšení, po jeho prohlédnutí, vyletělo jako Human Torch. Ty tři fotky opravdu stojí za to, Chris je tu absolutně perfektní! U mně se tento photoshoot určitě řadí k nejoblíbenějším! Doufám, že se vám líbí.

image host image host image host


Nový layout a s ním menší změny

23. května 2014 v 21:21 | Veru |  Layouts

Krásný den, asi všichni jste si všimli, že na blogu je opět nový layout. Ano, to je taková moje menší "úchylka" protože jak nejsou novinky, prostě něco měním. Tento layout je od Mariš, dříve Sheri a pro ty co mají trochu pamatováka, její layout už zdobí tento blog potřetí. Ani nedokážu popsat, jak moc zbožňuju její grafiku. Pravdou je, že pokaždé jí píšu o ještě trochu více mnimalistický styl, takže se divím, že už mi vážně něco neřekne. Mariš, je ale úžasná osůbka, se kterou se mi vždy krásně komunikuje. A tento layout je důkazem toho, jak moc umí krásnou grafiku. Já jsem totiž na ty tmavé layouty. Více se mi líbí, navíc mě tady dostává ten nádherný odstín modré v kombinaci s bílou. Layout mi vyhovuje na asi tak milión procent. Nemůže se ho nabažit.

A teď ty změny. Chtěla bych na volitelném menu trochu zapracovat, což moji milí znamená, že vám konečně udělám ikonky. Obecně to tam trochu pozměním a přidám obrázky, což si můžete všimnout třeba na odstavci k projektům. Zároveň, jsem moc šikovná, takže jsem si smazala půlku blogové galerie s úvodníky. Takže u některých článků zmizely úvodníky. Dále to tu chci trochu promazat, protože některé články (hlavně ty starší) se mi vůbec nelíbí. Další novinkou, kterou připravuji je, že předělám jednotlivé články k Chrisovým filmům do této podoby. Nutno dodat, že tu proběhla inspirace u Ajjinky. Rozhodla jsem se taky vrátit zpět na imgbox. Je to rpo mě pohodlnější a navíc nemusím pořád počítat velikosti fotek a paměti. Takže než předělám většinu článků, nějaký ten čas to zabere. Z toho se bude odvíjet, zda doplním starší photoshooty, ale to vážně teď nevím. No, to by bylo asi všechno. Snad jsem vás nespala čtením.

A málem bych zapomněla, co se mojí snížené aktivity týká, vše je vysvětleno o článek níže. Byla bych ráda, kdyby si, alespoň ten druhý odstavec affs přečetla, a až potom mě zabíjela. Jak omluvu tam máte nádherou animaci.

Děje se vůbec něco?

22. května 2014 v 20:43 | Veru |  Admin

Dneska jsem se vyděsila, protože mám teprve šest článků za květen. Vážně mě překvapuje, že to tu ještě někoho baví. No, pokud ne, dejte vědět.

Chris, bohužel nepatří k celebritám co by mělo nějak moc novinek. Vlastně, upřesnění - nemá žádné. Podle posledních informací v současnosti natáčí spolu s většinou castu Avengers: Age of Ultron. Což znamená, že dokud se nebude natáčet někde venku, nevíme nic. Zatím nejbližší velká akce - o které vím - bude až Comic Con. Takže v červenci toho zase bude dost.

Dneska mám trochu povídavou náladu, tak na to jen připravuji. Co se mojí snížené, technicky nulové, aktivity týče, má to celé jenom jeden důvod - škola. Ne, že bych byla až tak zápálená do učení, ale tenhle týden se mi opravdu vůbec nedaří a zvládla jsem posbírat už celou sérii známek, teda kromě dvojky. A to znamená počítač až od sedmi večer, zrovna když mám tu čtecí náladu. Tohle oznámení tedy směřuje hlavně směr moje milovaná affs. Já k vám sice chodím skoro denně, ale když nemám tu psací náladu, prostě nekomentuju. Což sice není úplně správné, ale já to potom odfláknu a za chvíli bych se za to zase omlouvala. Takže, snad to chápete, vím, že je to skoro pořád, ale pokusím se zlepšit.

Když už jsem tu knížní náladu zmínila, četl někdy někdo Pokání? Byl to i film s Keirou Knightley. Vážně se musím přiznat, že je to vůbec poprvé co jsem se u čtení červenala a pravda je, že se v tom vůbec nevyznám. Myslela jsem, že mě to bude bavit více než film, ale je to úplně stejné. No, ani netuším, proč to píšu..

Mám tu taky menší novinku z Marvel světa. Televizní stanice ABC potvrdila, že příští rok v lednu se můžeme těšit na osm epizod seriálu Agent Carter. Je tu tedy malinká šance, že se tam s Chrisem v nějakém flashbacku setkáme. Přece jen, je tam plánovaná Peggy, Howard Stark a celé Komando.

Dobře to bude asi všechno, co jsem chtěla. Snad už jenom, že pokud ty moje manévry někomu vadí, tedy hlavně affs, tak to napište a můžeme se domluvit na smazaní. I když bych nerada.

Congratulation Jenny

20. května 2014 v 19:30 | Veru |  Twitter
Novinek je opět, co to žvaním, žádné nejsou, ale nezoufejte, i tak tu pro vás něco mám. Novinář Joe Michalczuk pravidelně dělá s herci rozhovory k filmům a tentokrát je požádal o něco speciálního. A to, aby mu pomohli vytvořit co nejúžasnější svatební video jeho novomanželce Jenny.

Na videu můžete vidět gratulovat kromě Chrise, třeba Scarlett Johansson, neuvěřitelnou Anne Hathaway, stále krásnou Cameron Diaz, Emmu Stone, úžasného Hugha Jackmana, fešáka Zaca Efrona, Andrewa Garfielda, pobaví vás Kate Winslet nebo nestárnoucího Arnolda Schwarzeneggra. Video je opravdu zlaté a masím uznat, že Jenny věděla jak se dobře vdát. Na řekněte, komu z vás by neudělalo radost?#CapforStrat

15. května 2014 v 19:13 | Veru |  Twitter

O čem, že to tu mluvím? O novém menším "projektu", do kterého se vsoučasnosti pomocí právě twitter zapojují postupně jednotlivé Marvel hvězdy. Celé to spustila žena jménem Sophie Caldecott, jejíž otec je v koenčném stádiu rakoviny prostaty. Ale víte co, přečtěte si její příběh sami.

"Můj otec, Stratford Caldecott, měl diagnostikovanou pokročilou rakovinu prostaty v říjnu 2011. Tehdy jsem psala o tom, jaké to pro mě celé bylo v Verily Mag. Můj život je od té doby velmi zvláštní. On velice statečně bojuje s nemocí, trpelivě podstupuje všechno, co by zpomalilo průběh rakoviny a měli bychom tak možnost strávit více času spolu.

Lékaři nyní bohužel říkájí, že táta je v závěrečné části nemoci. V části, kdy se vaše kosti zlomí při sebemenším nárazu a kolem života důležitých orgánů se začíná tvořit otoky, i když nikdo neví proč. Zbývá mu pouze něco kolem dvanácti týdnů, které - doufám - strávíme spolu.


"Měli jsme superhrdinskou párty k příležitosti jeho 60. narozenin loni v listopadu. Táta šel za Iron Mana, což můžete vidět podle "obloukového reaktoru" pod košilí. Spolu sním Captain America a Thor."

Táta je velký komixový fanoušek. Sbíral je už jako malý a absolutně miluje Marvel filmy. V průběhu jeho nemoci žertoval, že se bude držet života jenom proto, aby mohl vidět další Marvel filmy. Když vyšli Avengers, mohl jít do kina za což jsem byla neuvěřitelně šťastná! Letošní jaro už na tom, ale není tak dobře, takže nemohl jít na Captain America: The Winter Soldier a vydaní DVD je nahlášeno až na srpen, to už bude nejspíše příleš pozdě.

Budeme se snažit zkontakovat s Marvel Studiem a požádat ho, o uvolnění jednoho DVD, aby se můj otec mohl na film podívat doma. Budeme doufat, že se to podaří. Chtěla bych požádat herce z filmu Avengers, zda by se mohli vyfotit a držet přitom ceduli s nápisem "xxx pro Strat" Mohla bych ho tak překvapit a zvednout mu náladu, což by mu jistě pomohlo.

Táta se chystá čelit té největší výzvě svého života. Smrt je to největší a nejděsivější dobrodružství ze všech. On je jeden z těc hodných, dobrých. Jako Agent Coulson."

Nevím kolik z vás jeho příěh opravdu četlo, každopádně mám tu dobré zprávy. Na twitteru se totiž začaly objevovat fotky od herců, takže to snad vypadá, že DVD k němu opravdu doputuje včas. Mě tento příběh zasáhl a prostě jsem se s vámi o něj musela podělit. Přidávám sem fotky od osobností, které se do "projektu" zapojily.A nakonec ta dnešní, nejkrásnější! Ne, všechny jsou úžasné! Pokud se budete i vy chtít zapojit stačí tweetnout #CapforStrat Jinak nápis AfterParty je pracovní název filmu Avengers: Age of Ultron.1. Narozeniny

13. května 2014 v 19:11 | Veru |  Blog

Dámy a pánové, blog má dnes oficiálně jeden rok! Je neuvěřitelné, že to tu všechno tak dlouho vydželo a ještě neuvěřitelnější je, že jste to tak dlouho vydželi vy! Vy, blogeři a blogerky, kteří tento blog navštěvujete a píšete milé, krásné a výstižné komentáře. Upřímně doufám, že to v "zaběhlých kolejích" vydrží ještě dlouho, protože mě to tu opravdu baví.

Za celou dobu byl na blogu pouze jeden článek o jeho zrušení a konci, přesněji v neděli. Ale zase byl rychle smazán, takže teď píši tento - o mnoho radostnější - článek. Za těch 365 dní se tu vystřídalo pět designů od čtyř úžasných grafiček. Bylo tu nespočet článků s usměvavých Chrisem, prošli jsme si společně od prvního natáčení Captain America: The Winter Soldier až po jeho premiéru, zjistili jsme, že Chris se chystá režírovat, omdlévali jsme u fantastických photoshootů a spoustou dalších věcí. Ani nevíte jak jsem ráda, že můžu tento článek vydat.

Děkuju moc lidi, mám vás ráda! A nezapomeňte být i nadále Cevanties!


Co ty jsi za číslo? v pátek na Nově

11. května 2014 v 12:32 | Veru |  Televize

Po dlouhé době bude opět jeden z Chrisových filmů v televizi, za což jsem opravdu ráda. Tentokrát půjde o film Co ty jsi za číslo? kde Chris exceluje s Annou Faris, takže jde o bláznivou komedii, kde se určitě zasmějete. Bohužel to půjde až kolem desáté večer, tím pádem nevím kolik z vás to do půlnoci vydrží. Ale rozhodně máte-li náladu na oddechovku s Chrisem, tak v pátek na Nově!

Chci se omluvit, že jsem tu od soboty nebyla, ale bylo toho prostě moc. Navíc nejsem od středy doma, znáte to. Kolem Chrise je málo novinek, za což jsem na jednu stranu ráda, nadruhou je to s blogem náročnější. Což mi připomíná, že jsem si založila druhý blog, kde je sice ještě méně novinek, ale mě vždycky ty začátky baví. Takže kdyby někdo chtěl občas shlédnout novinky o překrásné Elizabeth Henstridge, máte možnost.

Chris oholil vousy, Captain America je zpět!

3. května 2014 v 13:04 | Veru |  A - 2014

Před nějakou dobou jsem psala, že by se natáčení mělo přesunout do Londýna, kde se do Avengers: Age of Ultron dotočí nějaké scény s Chrisem z doby druhé světové války. A Chris je momentálně v Londýně, takže natáčení se opravdu posouvá směrem dopředu. Důkazem toho jsou fotky ze 30. dubna, kdy se Chris spolu s Jeremy Rennerem (Hawkey) objevil na Battersea Power Station Annual Party právě v Londýně.

Chris vypadá skvěle! Má na sobě tmavé jeansy, véčkový svetr běžové barvy, který jsme na něm mohli vidět na premiéře druhého Capa v Číně. Na svetr oblékl ještě tmavě hnědou koženou bundu, tu si pořídil během natáčení prvního Capa a je to prý jeden z jeho nejlepších kousků v šatníku. Na fotkách si můžete všimnout, že Chris drží v ruce pivo, což mě pobavilo, protože když si vezmu jaká je u nás na pivu pěna, tak tam nic moc. Chris už taky "shodil" vousy, takže se na fotkách můžete kochat nad jeho krásnou tvářičkou.

02~0~0.jpg 13~1.jpg 11~1.jpg 08~2.jpg