Duben 2014

Který superhrdina je nej....

29. dubna 2014 v 20:02 | Veru |  Rozhovory
Mám tu video, které bylo pořízeno během akcí a premiér kolem Captain America: The Winter Soldier. Celé je to postavené na tom, že se ta slečná ptá Chrise, Scarlett Johansson, Sebastiana Stana, Anthony Mackie a Samulela L. Jackona na různé otázky a oni odpoví první co je napadne. Video má sice jenom asi dvě minuty, ale opravdu mě pobavilo. Vlastně všechny rozhovory právě z tohoto dne jsou úplně zlatá! Musím říct, že z celého videa mě nejvíc dorazil Sebastian a jeho odpověď na otázku, kdo by měl největší šanci u žen. Prostě si to pustě!


Chtěla bych jenom říct, že zítra jedu pryč a nevím jistě zda se vrátím už v pátek nebo až v neděli. Affs prosím omluvte mě z obíhání a kontrol. Vím, že je to celkem často a já moc neobíhám, ale momentálně je toho dost, tak doufám, že to chápete. A užijte si první máj. Já se budu snažit schovat někam do lesa, protože ty mladé páry co si vyměňují sliny, vážně vidět nemusím.

1 Milión!

29. dubna 2014 v 16:10 | Veru |  Twitter
Je to tak! Chris dosáhl na twitteru jednoho milionu následovníků. Twitter je jediná Chrisova oficiální veřejná síť, protože facebook má skrytý. Každopádně já mu gratuluju! Jsem ráda, že jak účet pro blog tak můj vlastní, malinkatým kousíčkem přispěl k tomuto krásnému číslu! Zároveň doufám v další milion!


A samozřejmě by to nebyl Chris, kdyby hned všem neděkoval. Což mi na celé té informaci dělá největší radost. A co vy? Už Chrise sledujete?

Na twitter se teď rozbíhá nový projekt, tentokrát půjde o to dostat Marka Ruffala, co nejblíže k milionu. On je přece jen poslední z Avengers rodinky, kdo ho ještě nepřekročil. Přidáte se?

Průběžné informace z natáčení

28. dubna 2014 v 19:54 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON
Těžko říct, zda se to natáčením už vůbec dá nazývat, protože mi připadne, že si zatím herci jenom vykládají co se změnilo od natáčení prvního dílu, ale nejspíše se tam maká. Já tu pro vás mám fotku od Roberta Downeyho Jr. Díky ní se taky dozvídáme, že na natáčení už je taky Scarlett Johansson a Jeremy Renner, ale jistá si úplně nejsem.


Hrozně mě pobavila velikost Downeyho židle. I když mě připadne, že musí být docela nepohodlné. Tím, ale rozhodně nemyslím, že by nebylo pěkné, mít ji na té fotce taky...


Tyhle hochy nelze nemilovat

27. dubna 2014 v 17:49 | Veru |  P - 2014

Mám tu dvě nové fotky z photoshootu pro Entetraiment Weekly, které byly pořízeny na loňském Comic Conu. Na fotkách můžete vidět společně Chrise se Sebastianem Stanem. Fotky mi udělaly obrovskou radost, protože v poslední době jsem si je pohromadě opravdu zamilovala. Vážně doufám, že spolu budou ještě někdy pracovat na projektu. Anebo se minimálně fotit.

normal_tumblr_n4axcoBKHX1qdt2dio2_500.png normal_tumblr_n4axcoBKHX1qdt2dio1_500.png

chrisevans.com.br

Nový mini photoshoot, který udělá radost

27. dubna 2014 v 17:32 | Veru |  P - 2014
Úvodník doplním, teď se mi opravdu šíleně nechce, mám tu rozečteného Hamleta..

Musím říct, že když kolikrát píšu nadpis článku, začínám si připadat jako totální blázen. No, co už. Dneska vám přidávám jeden menší photoshoot pro Los Angeles Times, který byl nafocen během března. Omlouvám se, ale vážně vám neřeknu, kd přesně. Chris je na něm spolu se Scarlett Johansson. Ty tři fotky jsou opravdu úžasné! A nechápu jak může tak nadzvednout to jedno obočí, jako to můžete vidět na druhé a třetí fotce. Doufám, že se vám photoshoot líbí.

scarlett-johansson-chris-evans-1.jpg tumblr_n37mweajxH1raoayro1_1280.jpg scarlett-johansson-chris-evans-8.jpg


Snowpiercer ke stažení

26. dubna 2014 v 22:15 | Veru |  Snowpiercer

Mám pro vás skvělu novinku! Jeden z Chrisových nejnovějších filmů, Snowpiercer, je už volně ke stažení, dokonce s českými titulky. Můžete se podívat třeba na portálu Uložto.cz, kde najdete hned několik možností kvality. Film je v angličtině, ale pokud by měl někdo zájem o korejštinu, myslím, že se dá dohledat. Já sama už film viděla, zítra začnu pomalu psát recenzi a i když může znít americko-korejsko-britsko-česko-francouzský film dost děsivě, film mě překvapivě bavil. A navíc.. Nebo víte co, to bude v té recenzi. Pokud se pro film někdo rozhodne, přeji příjemnou zábavu!

animace jsem našla ve starém článku, takže bohužel neznám jejich zdroj

Natáčení s hlavními herci začalo právě dnes

23. dubna 2014 v 18:03 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Natáčení Avengers: Age of Ultron se všemi, nebo spíše většinou, začalo právě dnes! Na place se objevil Chris, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth a Mark Ruffalo. Spolu s nimi je potvrzen i jeden z producentů Jeremy Latcham. S velkou pravděpodobností se natáčejí scény v interiérech, protože zatím máme k dispozici pouze jedinou fotku, kterou na svém twitteru zveřejnil sám Robert Downey Jr. Na natáčení tedy prozatím chybí Scarlett Johansson, Jeremy Renner, který ale už pár scén natočil s Chrisem v Koreji a Samuel L. Jackon. O průběhu natáčení vás budu informovat!


Premiéra už v srpnu?

23. dubna 2014 v 16:19 | Veru |  Before We Go (1:30 Train)

Ano! Tahle novinka mi udělala opravdu radost. Chrisův režijní debut je už v části postprodukce a údajně se dokonce původně uvažovalo, že by měl premiéru už na blížícím se festivalu Sundance, ale vypadá to, že tvůrci v čele s Chrisem nechtějí nic uspěchat, takže premiéra zatím padla na filmový festival v Torontu, který se již tradičně uskuteční v srpnu.

"Máme první verzi. Udělali jsme pár střihů a nyní je vše otázkou detailů. Problém je, že jsem film viděl už tolikrát, až se v tom pomalu ztrácím. Momentálně mi spoustu času zabírá Captain America: The Winter Soldier, takže nemám možnost myslet pouze na 1:30 Train. Doufám, že se vrátím s novým pohledem na věc a budu mít tak hned jasno co funguje a co ne.
Snažíte se najít problémové oblasti, které opravdu nefungují, ale to si žádá čas. Chcete se ujistit, že se film bude publiku líbit, protože potom bude film vydělávat a půjde víc ven. Je to část procesu, kdy děláte rozhodnutí a hledáte to co opravdu chcete."

Takto komentoval Chris svůj pohled na film. Přiznává, že ještě není úplně rozhodnutý, zda rychle nezařadí film na Sundance, ale spíše ho máme čekat až v Torontu. Chris ještě dodává:

"Stydím se to přiznat, ale za celou mojí hereckou kariéru, jsou festivaly jediná věc, kterou jsem nějak vynechal."


Skončit s herectvím? To vážně ne!

22. dubna 2014 v 19:56 | Veru |  Rozhovory

V poslední době byl internet zaplaven články, kde se psalo spouty informací o tom, že Chris chce skončit s herectvím. Všechny spekulace zavinila špatně formulovaná věta v rozhovoru pro Variety a média to opět nafukují do obřích rozměrů. Chris se k tomu samozřejmě vyjádřil a já vám teď úryvek z rozhovoru přináším, protože mě to potěšilo.

"Najednou se hovoří o tom, že končím a věším herectví na hrebíček. Natočil jsem v loňském roce film 1:30 Train a moc se mi to líbilo. V budoucnu bych se režijní práci chtěl věnovat trochu víc, ale v ždáném případě nechci skončit s herectvím."

Takže dámy a pánové, můžeme se těšit na další filmy s Chrisem jak za kamerou tak před ní!


Chris pokukuje po novém projektu

22. dubna 2014 v 14:41 | Veru |  Pracovní novinky
Chris se nechal slyšet, že by se po natočení a režírování filmu 1:30 Train, rád nadále věnoval režii. Pořád se ale nerozhodl, jaký druh filmu by chtěl režírovat.

"Chci dělat na dalším filmu letos v srpnu, ale pořád ještě nevím jistě co bude. Už jsem četl nějaké skripty a mluvil jsem s týmem, pár jsme jich dokonce prodiskutovali. To, ale musí počkat. Kvůli Avengers: Age of Ultron se přesouvám do Londýna a teď trávím veškerý sůj čas čtením scénáře. Ale snažím se najít si čas."

Chris zároveň přiznává, že typy filmů, o které má zájem nejsou příliš fantastické. Naopak se snaží o stotožnění publika s postavami.

"Mám rád příběhy a bratrech a sestrách, rodičích a dětech, milencích, přátelích. Lidské příběhy jako je "La Délicatesse". Obyčejní lidé. Dramata pouze o tom s čím se může každý stotožnit. Věci, které nejsou příliš fantastické. Nemusí jít o drogové dealery, bankovní loupěže nebo automobilové honičky, aby se film lidí dotkl.