Březen 2014

První recenze od Vanity Fair

31. března 2014 v 19:39 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

A je to tady, objevují se první recenze a jednou z nich je i ta od Vanity Fair. Tuto recenzi udělal nezávislý novinář, který viděl film při premiéře. Nějakou dobu jsem přemýšlela jestli jí teď přidat, ale ona moc spoilerová není a může vás nalákat do kina. Jako vždy vás upozorňuji, že překlad je trochu volnější tak se nelekejte.

Příchod Captain America: The Winter Soldier je konečný film ve druhé fázi Marvelu, dokud se opět všichni hrdinové nedají dohromady v Avengers: Age of ULTRON, filmu který půjde do kin v květnu příštího roku.

Captain America: The Winter Soldier nás skvělým způsobem začíná připravovat na pokračování Avengers, zatímco vypráví svůj vlastní příběh. Není to snadný úkol, ale stejně jako u téměř všech předešlých Marvel filmů, vás Winter Soldier vtáhne do příběhu. Výborným strategickým tahem studia bylo najmutí režisérů a scénaristů. V prvním díle byl Joe Johnston svázán, tentokrát však z filmu cítite kreativitu, i přes to, že se ze Steva Rogerse nestal sarkastický joker jako Tony Stark.

Captain America je spravedlnost sama, a to že je jeho příběh zasazen do Washingtonu DC, hlavního města Spojených států tak začíná poznávat vnitřní fungování S.H.I.E.L.D.u. Poté, co uvidí korupci, která tam existuje, začne se Steve zdráhat plně důvěřovat S.H.I.E.L.D.u, což se umocní poté, co mu Nick Furry ukáže tři nové (obrovské) letadlové lodě, které nahradí ty, co použila nadvádní organizace ve filmu Avengers. Fury mu vysvětluje, že tyto lodě mají nejnovější technologie, které pomáhají rozpoznávat potencionální hrozby díky DNA, což je technologie více než znepokojivá. Ukazuje se, že i skutečný šéf S.H.I.E.L.D.u Alexander Pierce má nepočet tajemství, která leží někde ukrýtá.

Vrcholem filmu je, že existuje skutečná záhada a pokud budete pozrně sledovat, vyvolá ve vás opravdovou zvědavost. K dalšími spestření příběhu přispívají pravá ruka Nicka Furryho Maria Hill a Black Widow. Právě ona a Chris mají skvělou chemii, podpořenou tím, že už spolu dělali na několika filmech a jejich postavy tvoří perfektní kombinaci, alá voda a oheň. Tento "vztah" má ve filmu sice na první pohled důležitou roli, ale při pozorném sledování zjistíte, že se jedná jen o příběh v pozadí, v popředí stojí náš statečný kapitán.

První dobrodružství Kapitána Ameriky je z celé Avengers ságy asi můj nejméně oblíbený film, právě proto, že Evans nedostal tolik prostoru pro vyjádření charismatu a potřeboval to okořenit pořádnou agresivitou. Naopak ve druhém filmu je těchto okamžiků víc než dost a Chris je tedy na cesté stát se jedním z nejoblíbenějších postav všech Avengers. Jak se vlastně člověk z minulosti přizpůsobí dnešnímu modernímu světu, aby byl vůbec schopný věřit svým blízkým kolegům? Winter Soldier se tomuto tématu věnuje trochu okrajově, ale hlubší způsobem, který děj jde, dává Chrisovi možnost prožít sis postavou opravdu ty nejtemnější okamžiky.

Možná jste si všimli, že se nezmiňuji o hlavním záporákovi filmu. To jenom nechci moc odkrývat příběh s tak velkým potencionálem. Řeknu jen, že darebák není prozkoumán úplně dohloubky, dává nám ale indicie k Avengers: Age of Ultron. Mezi filmy, které jsou součástí Marvel Avengers ságy, se dostává tento film na úspěšnou globální úroveň. V jednu chvíli mě dokonce ovládal pocit, že jeho jediným mínusem bude to, že nastupuje až po veleúspěšných Avengers. Ukončení Captain America: The Winter Soldier má mnohem větší spojitost s pokračováním Avengers než třeba Thor: The Dark World nebo Iron Man 3. Jsem rád, že se z Winter Soldier nestal jen další film PŘED Avengers.

Tvůrci odvedli opravdu dobrou práci jak s dějem, tak scénámi kde všechno co může vybuchuje. Rozhodně je tento film jeden z nejlepších filmů Avengers ságy. Ale stejně musím přiznat, že se stále nejvíce těším na Avengers.


Chris na Kids Choice Awards 2014

31. března 2014 v 16:31 | Veru |  A - 2014

Chris se 29. března zůčasnil akce Kids Choice Awards 2014, která se konala USC Galen centru v Los Angeles. Na fotkách můžete vidět Chrise spolu s herečkou Kristen Bell, se kterou zároveň předával jednu z cen. Chris vypadal úžasně, ale silně pchybuji, že to umí jinak. Chris měl na sobě tmavé jeansy, šedé tričko a tmavou bundu, všechno pěkně sladěné. Vážně si musím někde najít, jestli má stylistu. A ty fotky, hlavně na pódiu jsou úplně zlaté!


Kontrola affs

30. března 2014 v 16:11 | Veru |  Blog

Ano, potřebuji si vás trochu protřídit a zjistit, kdo z vás má vlatně pořád zájem být affs. Chci vás poprosit, abyste se zapsali opravdu jenom vy, co máte zájem být affs a nejde vám jenom o reklamu v seznamu. Když se vás zapíše pět, fajn, já to pochopím, ale pokud někdo píše ke každému článku co komentuje "Super fotky" tak mě to mrzí, protože jakou to potom má cenu. Ale to si promyslete sami, ta kontrola tu od toho je. Samozřejmě, Claire* jsi omluvená a Ronnie, já to nechám na tobě.

Chci taky jenom upozornit, že tu opět budou menší přesuny s fotkami. Ještě si tím nejsem jistá, ale chtěla bych se vrátit na imgbox.com. Ale tím se pro vás asi nic nemění.

Takže pokud chcete i nadále být affs do komentářů napište:
  1. Jméno
  2. Webo
  3. Kdybyste si museli vybrat, snědli byste raději slepeckého psa nebo mluvící gorilu?
  4. volná otázka - pokud chcete ještě něco dodat, můžete sem

Nová nic neprozrazující stillska

29. března 2014 v 17:29 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)

Sice tam mám spoutu článků na překlad, ale za chvíli mi přijede babička, takže to možná dodělám večer. Zároveň se tímto omlouvám affs, protože na vás dost kašlu. Určitě to co nejdříve napravím.

Mám tu pro vás jednu stillsku z filmu A Many Splintered Things, ke kterému toho opravdu moc není. Takže pokud to má být překvapení, perfektně se to daří, protože tahle fotka vám kromě toho v jakém stylu bude mít Chris vousy a vlasy nic neřekne. A upřímně, to se mi na tomhle projektu zatím líbí.

tumblr_n36xiziD9N1raoayro1_1280.jpg


Snowpiercer konečně půjde do kin?

27. března 2014 v 19:41 | Veru |  Snowpiercer

Sama tomu ještě úplně nerozumím, ale vypadá to, že by se Snowpiercer mohl konečně dostat i do kin. Důkazem je tento obrázek, který pořídil jeden zahraniční bloger při prohlížení programů kin. Dá se tedy říct, že v Americe se hýbou ledy, ale jak to bude u nás. To si musíme počkat. Zůstaňte naladěni, nejnovější informace už hledám.

Dále si můžete všimnout, že film bude nakonec 125 minut dlouhý a přečíst si oficiální obsah.

zdroj: luvindowney.tumblr.com

Dokonalost pro Variety Magazine

26. března 2014 v 17:21 | Veru |  P - 2014

Mám tu pro vás photoshoot, při jehož prohlížení mě napadalo slovo dokonalost v asi všech možných podobách. Na svědomí ho má fotografka Danielle Levitt, která tvoří úžasné fotografie snad se všemi známými lidmi a březnové číslo Variety Magazínu. Úplně mi docházejí slova, tento shoot prostě zbožňuju a to nehorázným způsobem.

Vůbec netuším, kdy byl nafocen, ale zřejmě někdy v okruhu dvou týdnů zpátky. Všechny tři fotky jsou prostě pefektní! Je nafocen na různých místech a já mě docházejí slova. Vím, že to tvrdím skoro o každém, ale tohle je jedn z nejlepších photoshootů, co Chris kdy udělal.

tumblr_n303nqYffn1rt0jkuo3_500.jpg tumblr_n303nqYffn1rt0jkuo2_500.jpg tumblr_n303nqYffn1rt0jkuo1_500.jpg

zdroj: luvindowney.tumblr.com

Země s největším počtem obyvatel uvítala Chrise

26. března 2014 v 16:33 | Veru |  A - 2014

Pro někoho možná trochu oříšek rozlousknout, kde to Chris vlastně je. Pokud jste si mysleli Čínu, ano je to správně! Spolu s Chrisem je v Pekingu taky Scarlett Johansson a Samuel L. Jackon a všichni se zúčasnily premiéry trháku Captain America: The Winter Soldier. Tahhle nebyla tak velká jako ta v Los Angeles nebo Londýně, ale fanoušků přišlo hodně. Během premiéry proběhla na pódiu, taky tisková konference.

Chris to tentokrát pojal volněji. Má na sobě véčkový svetr béžové barvy. tmavé kalhoty a vykouko mu i bílé tričko. Tyhle brýle jsou skvělé, takže se ani nedivím, že už je má po několikáté. Všechny fotky jsou povedené, ta s těma dětma na pódiu je super sladká! Navíc musím Chrisovi vyjádřit obdiv, protože se mu povedlo přeletět přes půl světa bez paparazzi!

tumblr_n2y0eurbij1qmuijto2_500.jpg scarlett-johansson-chris-evans-bring-captain-america-to-china-04.JPG scarlett-johansson-chris-evans-bring-captain-america-to-china-09.JPG scarlett-johansson-chris-evans-bring-captain-america-to-china-08.JPG

zdroj: luvindowney.tumblr.com, justjared.com

Chris posunuje hranice slova "sexy"

24. března 2014 v 19:46 | Veru |  P - 2014

Chris nafotil takový mini photoshoot pro dubnové číslo magazínu Sharp. Nafotil ho Brian Bowel Smith a odvedl skvělou práci. Pokud se nepletu tak je to sice časopis určený pro muže, ale to neznamená, že se nemůžume kochat. Je tu vážně sexy. Sice to slovo nepoužívám ráda, ale tady musím! Opravdu úžasný photoshoot! Navíc potěším ty, kteří nemají rádi, když má Chris vousy. I když vás upřímně nechápu.

tumblr_n2wyhuFgBI1r6mt8go2_500.png tumblr_n2wyhuFgBI1r6mt8go1_500.png tumblr_n2unbyooJd1ry3tn5o2_500.png tumblr_n2unbyooJd1ry3tn5o1_500.png

Navíc vám sem přidávám scany ze Sharpu, kde byl photoshoot použit. Vypadá to opravdu skvěle, moc se mi líbí ta stránka, kde je Chrisův citát "Never wanted be hero" Celé je to v takovém kapitánském stylu, baví mě jak je to písmo barvené.

04~1.jpg 03~1.jpg 02~1.jpg 00~2.jpg

zdroj: dailychrisevans.tumblr.com, chrisrevans.com

Londýn podlehl muži hvězd a pruhů

21. března 2014 v 17:46 | Veru |  A - 2014

Včera se konala londýnská premiéra Captain America: The Winter Soldier. A stejně jako v Los Angeles a Paříži, byla opravdu velkolepá! Objevila se hlavní část castu, konkrétně Scarlett Johansson (Black Widow), Samuel L. Jackon (Nick Furry), Sebastian Stan (Winter Soldier) a Anthony Mackie (Falcon). Ti všichni, samozřejmě s Chrisem, se asi půl hodiny procházeli po červeném koberci, usmívali se na všechny strany, pózovali pro mraky fotografů a podepisovali se ještě většímu mraku fanoušků.

Chris! Ah Chris! Kdyby se platilo za dokonalost nebo oslnění dámského publika, už by banky zkrachovaly. Chris měl na sobě černý, možná hodně tmavě modrý, oblek značky Etro. Doladil to bílou košilí, úzkou a velice pěknou kravatou a hnědé boty. Docela by mě zajímalo, jestli si to vybírá sám nebo má stylistu. Vypadal opravdu úžasně!

Fotek nebylo tentokrát tolik, takže přidávám asi polovinu. V jednu chvíli se na něj "pověsila" Scarlett, takže je tam spouta fotek kde jsou spolu. Musím, ale říct, že ta se mi tentokrát nějak nelíbí. Na to, jak se mi líbil ten kostýmek v Paříži, tady mi vůbec nesedí make up. Všechny fotky si můžete prohlédnout v galerii. Příjemnou zábavu!

normal_Chris2BEvans2BCaptain2BAmerica2BWinter2BSoldier2BcRzESFWpHz2l.jpg normal_Chris2BEvans2BCaptain2BAmerica2BWinter2BSoldier2B27WlBilkdtol.jpg normal_Chris2BEvans2BCaptain2BAmerica2BWinter2BSoldier2BeaLargZTfwbl.jpg normal_Chris2BEvans2BCaptain2BAmerica2BWinter2BSoldier2BToRr93GwxN-l.jpg

zdroj: chrisevans.com.br

Captain America 3 již zná své datum premiéry

20. března 2014 v 20:15 | Veru |  Captain America: Civil War

Dneska probíhá londýnská premiéra Zimního Vojáka, takže se zítra těšte na fotky. Už jsem viděla jednu od fanouška a Chrisovi to mega sluší! Všechny novinky najdete na twitteru Marvel studia. Ale to jsem odběhla.

Už na několika webech se objevila informace, že bude poračování Captain America a samozřejmě s Chrisem. Vypadá to, že Marvel studio svalnatému kapitánovi opravdu věří, protože mluvíme o 6. květnu 2016. Ten den totiž vypouští do světa společnost Warner Bros svůj neočekávanější trhák Batman vs. Superman!

Těžko říct, proč to Marvel udělal. Doposud není jasné, zda mluvíme o slavností premiéře filmů nebo vstupu do kin. Pokud mluvíme o první možnosti mohlo by to být zajímavé, zvlášť kvůli tržbám obou filmů. Zároveň se z toho stává jedno z největších střetnutí komixových trháků v historii. Má, ale u fanoušků muž hvězd a pruhů takový potenciál, aby překonal Bena Afflecka a Henryho Cavilla? Je jasné, že tohle všechno bude záležet na filmu The Winter Soldier a následně Avengers.

Pozitivní novinkou je, že máme jasné třetí pokračování CA a Chris už by měl mít smlouvu dávno podepsanou. Do role byl zároveň nekolikrát potvrzen, ale stát se může cokoliv. Již 8. července by měl Marvel odhalit název třetího dílu!

Tak kdo se těší? Já sama filmy Superman nebo Batman nějak nesleduji, takže budu moc ráda, když se podělíte o váš zcela upřímný názor.

P.S. Chci se obrovsky omluvit všem svým affs. Vím, že k vám už skoro nechodím, ale momentálně toho mám hodně, musela jsem se učit generaci Májovců. O víkendu máme něco jako rodinou sešlost, takže se k většině dostanu až v neděli. Pokud ty moje tyjátry někomu už vadí, stačí pod tento komentář napsat, že už dál nechcete být affs. To je samozřejmé.