Únor 2014

Pohled na Vanity Fair s Chrisem v první řadě

28. února 2014 v 19:12 | Veru |  A - 2014
Objevilo se jedno skvělé video z akce Vanity Fair. Chris je hned na začátku a dalo by se říct, že je vlastně (minimálně jeho hlas) v celém videu. Vážně je to skvělé video. Můžete na něm vidět taky spousty hvězd, které se akce zůčasnily. Jinak, psala jsem už někdy o tom jaký je Chris fešák?


zdroj: youtube.cz


Novinky a spekulace k novým Avengers

27. února 2014 v 19:28 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Mám tu pro vás velký článek týkající se novinek nebo spekulací ohledně nově připravovaného filmu Avengers: Věk Ultronu. Je to vůbec první článek k tomuto filmu, proto tu najdete i informace co už zřejmě dávno víte.

Začnu poslední novou tváří filmu. Tím je Paul Bettany, který ale není žádný nováček v Marvel světě. V anglicky mluvících zemích jeho hlas pozná snad každý. Právě on komunikuje s Robertem Downey Jr. když zrovna tvoří obleky, prolétává se nad zemí nebo jen tak komunikuje s J.A.R.V.I.E.S.em. Paul si zahraje roli Visiona, což bude výtvor hlavního padoucha filmu, samotného Ultrona. Tím jsou zároveň vyvráceny všechny spekulace, že roli ztvární Clark Gregg, který jako Agent Phil Coulsou, který zázračně přežil svou smrt před velkým bojem v New Yorku.

Další zajímavou novinkou se stal nový padouch. Tím bude Kapitánáv starý známý. Už tušíte? Je to velitel HYDRY Baron von Struckler neboli Red Skullem, který se ale dočká změny. Role byla obsazena Thomasem Kretschmannem. Tím se rozsekly všechny spekulace ohledně toho, zda Red Skull přežil svůj poslední souboj s Kapitánem v ono letadle. Zároveň je možné, že právě on nějak souvisí s Winter Soldier. Red Skull by se měl stát v prvních minutách cílem Avengers, což dává šanci, že Zimní Voják bude mít z části otevřený konec.

Diváci se, ale můžou těšit i staré známé. Jmenovitě Velitelku Mariu Hillovou v podání krásné Cobie Smulders nebo starkova parťáka Jamese Rhodese, samozřejmě opět s Donem Cheadlem. Zatím není známo, zda se postaví vedle Avengers jako War Machine, čí Iron Patriot. Vedení filmu, ale uvedlo, že právě plukovník Rhodes bude mít výraznou roli v záplatce s Ultronem. I tak se od obou postav očekává spíše minimální důležitost.

Natáčení Captain America: The Winter Soldier je už u konce a je tedy k dispozici celý kompars herců. Zatímco ti se do dvých rolí poprvé vrátí na přelomu letošního února a března, tvůrci již několik měsíců pilně pracují na scénařích, kulisách nebo kostýmech. Zároveň je víceméně hotov výběr míst, kde se bude natáčet vynecháme-li filmová studia. Potvrzeny byly už dvě lokality. Italské Valle d'Aosta a jihoafrický Johannesburg. Třetí, i když zatím nepotvrzenou lokalitou je Jižní Korea. V samotném Johannesburgu se už začalo natáčet. (Žádný z hlavních hrdinů není na místě.) Původně se měl děj odehrávat ve fiktivním státu, nakonec se však bude jednat o samotnou Jihoafrickou republiku.

Nakonec jedna malá zajímavost, přímo z placu Zimníh Vojáka. Jeden šikovný fanoušek (ne já) totiž z fotek s Black Widow vydedukoval tuto fotku. Všichni asi poznali, že to není Chrisův krk, ale zpátky. Šíp by totiž mohl znamenat náklonost Black Widow k lučišníkovi Hawkeyovi. V komixech měli ti dva mezi sebou docela důvěrný vztah a v Avengers se přece jen naznačilo, že ti dna k sobě mají blízko. Je tedy velká šance, že Marvel chce tuto dějovou linku více rozvynout, což by vůbec nemuselo být na škodu.

zdroj: edna.czVanity Fair Young Hollywood Party

26. února 2014 v 15:07 | Veru |  A - 2014
Chris tento rok opravdu pomáhá kde může. Samozřejmě nechodí nikam sbírat odpadky, ale toto je již druhá akce, kde Chris ukázal, že jeho srdce je opravdu velké. Během večírku pořádaného Vanity Fair v Los Angeles totiž fešák v obleku věnoval finanční obnos Concord Young Theather.

Na akci se kromě Chrise objevili třeba Ed Westwick, Cobie Smulderd, Michael B. Jordan či Tom Felton. Chris měl na sobě jenom jednoduchý šedý oblek s bílou košilí. Musím říct, že jsem se stala závislou na "vousatém" Chrisovi.

chris-evans-michael-b-jordan-suit-up-at-vanity-fair-young-hollywood-party-11.jpg chris-evans-michael-b-jordan-suit-up-at-vanity-fair-young-hollywood-party-08.jpg chris-evans-michael-b-jordan-suit-up-at-vanity-fair-young-hollywood-party-02.jpg

zdroj: justjared.com/tags/chris-evans

Chtěla bych vás poprosit o inspiraci. V úterý příští týden mám před třídou přednášet (no vlastně budeme všichni) výklad na libovolné téma. Já vůbec netuším o čem psát a chtěla bych vás poprosit o nějaké nápady. Já jsem totiž úplně dutá. Jediná pomínka je, že to nesmí být konkrétní člověk. Děkuju za případnou pomoc.

Nová fotka z Daytona 500

24. února 2014 v 15:45 | Veru |  A - 2014
Nových fotek sice pár je, ale myslím, že ta včerejší dávka vám stačila. Navíc pořád čekám až můj super zdroj na fotky zabere, protože sbírat je po tumblr se mi popravdě moc nechce.


Tuhle jsem, ale opravdu přidat musela. Je úžasná. Některé novináře to naštvalo, protože Chris místo, aby se věnoval jim si po krátké tiskovce začal povídat s bývalým vojákem. Můžete si všimnout, že ten pán nemá nohy a na jedné ruce má protézu. Na některých internetových portálech se k tomu objevovali i nehezké komentáře, ale mě to opravdu dojalo. Nemyslím teď jenom Chris, ale i ten člověk, prostě ta fotka je perfektní! Neuvěřitelná!

Chris na Daytona 500

23. února 2014 v 20:52 | Veru |  A - 2014

Chris se dneska zůčasnil akce Daytona International Speedway 2014, což jsou prestižní závody silničních aut. A proč 500? Účasníci závodu totiž ujedou 500 mil, neboli 805 km. Jsem ráda, že se Chris na nějaké té akci opět objevil, protože už nejsou ani paparazzi fotky, které mi stejně nejsou nějak pochuti.

Na akci se objevila kromě Chrise taky hvězda seriálu Upíří Deníky Nina Dobrev. Ti dva se spolu samozřejmě nezapomněli vyfotit. Chris byl nejdříve zasypán otázkami na tiskové konferenci, poté od jednotlivých závodníků nebo reportérů, usmíval se na všechny směry a nakonec (nevím proč) se převlékl a šel odstartovat samotný závod.

Je vidět, že si celou akci obrovsky užíval. Možná by mi, ale troch vadilo, že mi pořád předhazují Captain America: The Winter Soldier. Ale co už. Jinak si můžete všimnout, že Chris si opět nechal trochu poporůst vlasy. To souvisí s natáčení Avengers: Age of Ultron, které má každou chvíli začít. Musím říct, že takhle mu to i s vousy neskutečně sekne a klidně ať to tak nosí.

Fotek je na Chrise hodně, ale kvalita je dost různorodá. Akce proběhla dneska a všechny oficiální weby (a moje zdroje) ještě nestihli přidat fotky, takže to prosím vydržte s těmito po twitteru a tumbrl posbíranými.

tumblr_n1gr1pNa4P1t9kvwmo5_1280.png tumblr_n1gn57QhDl1r9pt1so3_500.png tumblr_n1gr1pNa4P1t9kvwmo1_1280.png tumblr_n1gmpfcwzK1sjwxsoo1_500.jpg

Navíc záběry z akce byly i v televizi a tak si nyní můžete vychtnat to jak Chris dává krátký rozhovor, je neuvěřitelně užasný jak když ten moderátor na začátku mluví o Zimním Vojákovi Chris lehce nadzvedne obočí. A nakonec se stejně odrovná a směje se na celé kolo.
Druhá část videa patří potom části kdy Chris odstartovavá závod. Jak si zakřičel chlapec. On je prostě senzační.


zdroj: twitter.com, tumbrl.com, youtube.cz

Druhý televizní spot je na světě

23. února 2014 v 13:57 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
Marvel vydal nový televizní spot. Tento ukazuje několik nových kratkých záběrů. Napadá mě, že za chvíli už nám naservírují krátké ukázky přímo z filmu. Ale to si musíme počkat. Skvělá je scéna v 0:17 kdy si nasazuje helmu a následně dopadne na zem se štítem.


zdroj: twitter.com, youtube.cz

Proč vlastně Chris?

21. února 2014 v 18:44 | Veru |  Admin

Docela dlouhou dobu jsem přemýšlela co vám mám o sobě napsat. Přece jen jsem už naočkovaná od rodičů a nevím jestli na druhé straně monitoru nesedí někdo úplně jiný než si myslím. Samozřejmě nic proti nikomu, ale asi tyhle kapky znáte všichni. Nakonec jsem se rozhodla, že jsem nikdy nenapsala, proč bloguji právě o Chrisovi (teda píšu to jen takové kousky v článcích) a kdy jsem ho úplně poprvé zaregistrovala. A to si pamatuji dost přesně.

Captain America: První Avenger v sobotu na Nově

20. února 2014 v 18:38 | Veru |  Televize

Dneska se mi dostal do ruky nový televizní program a opravdu mi udělali radost. V sobotu večer ve 20:20 na televizi Nova máte možnost shlédnout Chrisův asi nejpopulárnější film - Captain America: The First Avenger. Jedná se o můj naprosto nejoblíbenější film, takže kdo neviděl, bude koukat! Dokonce je to snad úplně poprvé co ho dávájí takhle v televizi. Pravda je, že pro Chrise tohle opravdu byla průlomová role a zároveň půjde o menší předkrm na duben.

Ve filmu najdete kromě Chrise taky excelentní Hayley Atwell, lehký humor Tommyho Lee Jonese, správňáckého Sebastiana Stana a opravdu nepěkného záporáka. Tenhle film má opravdu všechno. Budete se smát, budete napjatí, dojetí, uvidíte polonahého Chrise a možná i brečet! Určitě se podívejte.

Já se bohužel koukat nebudu. Máme něco jako rodinou sešlost, ale pravda je, že takové asi šesté shlédnutí by mi vůbec nevadilo. Musím upozornit, že to bude určitě min. s pěti reklamami. Bohužel je teď kolem Chrise doslova mrtvo. Dneska oběhnu všechny affs, kterým se tímto omlouvám za svou neaktivitu, ale já se k vám dostávám většinou hlavně když je i článek. Pokud to někomu z vás nějak vadí, napište do komentářů. Jinak plánuji nějaký článek o mně, či o něčem co v poslední době zaujalo, ale to nevím jistě.

A Many Splintered Thing - Doplnění

16. února 2014 v 16:02 | Veru |  Playing It Cool (A Many Splintered Things)

Tento film se začal natáčet už v roce 2012. Moc se toho, ale o něm neví. Hlavní výrobní proces se datuje na rok 2013. Datum vypuštění do světa se neustále odkládá. V současnosti se plánuje na rok 2014, což by, ale znamenalo Chrisův už třetí film v daném roce, pokud by do kin šel i Snowpiercer, což stále není úplně jisté.

Žánr filmu by měla být romatická komedie. Opravdu by se mělo jednat o odpočinkový film. A co, že ve filmu vlastně půjde?

"Chris Evans hraje muže zklamaného láskou a přestává věřit, že ta pravá vůbec ještě existuje. Když se, ale na charitativním večírku zamiluje do krásné ženy (Michelle Monaghan) začíná jeho život nabírat nový smysl. Vymyslí bláznivý příběh, aby se ke krásné ženě dostal."

Všechny dostupné zdroje udávají Chrisovu postavu jak "Vypravěč" Je tedy možné, že příběh se bude vracet a z doby za pár let. Film by měl nabídnout spousty krásných kulis, jako třeba pláže, či parky.

Chris o natáčení na place řekl:

"Je to všechno nepředvítelné. Pocit z každé scény je jedinečný a originální. Nic takového jsem přetím nezažil."

Dalšími hvězdami filmu budou např. Anthony Mackie, Ashley Tisdale, Abrey Plaza nebo Luke Wilson.

zdroje: imdb.com, google.cz

Joe Russo o uniformě Kapitána Ameriky

15. února 2014 v 15:56 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
k749278f

Taky vás v trailerech zarazilo, proč má na sobě Kapitán Amerika hned dvě uniformy? Nejste sami. Tuto otázku si položila většina diváků a dožadovala se odpovědi. Ta přišla od toho nejlepšího možného zdroje vůbec. Přímo od režiséra, Joe Russo.

Tmavší, modernější a jednoduší uniforma, ve které Kapitán předvádí svůj skok z letadla bez padáku má co dočinění se S.H.I.E.L.D.em. V té bude totiž Steve Rogers provádět super tajné, často nelegální mise po celém světě pod záštitou nádvládní organizace v čele s Nickem Furrym. Součástí této uniformy bude samozřejmě štít. Ten bude stejně jako uniforma laděn pouze do modro-šedé kombinace. Uniforma je inspirovaná komixi z edice Super Soldier.

Naopak barevná uniforma bude sloužit ve chvílích, kdy Kapitán bude zachraňovat svět "veřejně" Russo dodává: "Jedná se o to, že on si chce zachovat svůj styl. To jak ho lidé vnímají. Nechce poskrvnit kultovní vzhled." Barevná unofirma bude naopak poctou k nejnovější řadě komixů.

zdroj: chrisevans.com.br