Leden 2014

Twitter | 31.1

31. ledna 2014 v 16:53 | Veru |  Twitter

Jen musím dýchat.

Chci se omluvit affs, že teď tolik neobíhám, ale nejsem doma, takže je to trochu náročnější. Snažte se mě prosím omluvit, já se k vám pokusím zítra dostat. :) Všem Vám děkuji za pochopení a vaše nádherné komentáře.

Větší článek, který vám udělá radost

31. ledna 2014 v 16:43 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
Musím říct, že původně jsem chtěla dělat jednotlivé články, ale jak začalo během dne novinek přibývat nakonec jsem udělala jenom jeden, velký článek. Doufám, že budeme mít stejnou radost jako já!


První odstavec patří novým fotkám z natáčení. Všechny jsou tentokrát v ateliérech. Můžete na nich vidět scénu kde Steve Rogers nastupuje do vytáhu, zřejmě začátek perfektní scény co už známe z traileru. Dále potom natáčení nějaké bojové scény, kde můžete vidět jiný štít a poslední s Anthonym Mackiem, který hraje Falcona.

52e9bc06ef01a.jpg 52e9bbc04598e.jpg 52e9bc609cedb.jpg

Další jsou potom dvě nové stillsky. Obě jsou skvělé! Ta u skla, bude zřejmě při scéně, kdy bude Nick Furry na operačním sále. Ta druhá je potom se Scarlett Johasson.

52e9bce12a2d9.jpg 52e9bca80eee2.jpg

Na twitteru byli zveřejněny tři nové sólo plakáty všech hlavních postav ze strany S.H.I.E.L.D.u. Trochu mě mrzí, že ten s Chrisem není nijak moc vidět. Fotka je nádherná, nevím proč, ale mi příjde smutná. Ta s Black Widow se mi prostě nelíbí. Fotka s ní byla jak k Iron Manovi 2 tak k Avengers skvělá, ale tady nevím jestli to jsou ty vlasy, ale není to ono. Na druhou stranu ma fantastickou postavu. Ta se Samuelem L. Jackonem je naopak velice povedená.

chris-evans-is-full-of-emotions-for-captain-america-character-poster-03.jpg chris-evans-is-full-of-emotions-for-captain-america-character-poster-02.jpg chris-evans-is-full-of-emotions-for-captain-america-character-poster-01.jpg

Poslední fotky jsou opět plakáty. Tady můžete naopak vidět všechny tři aktéry spolu a za nimi ještě Zimního Vojaká, kterého ztvární Sebastian Stan a Roberta Redforda v roli prezidenta. Asi se mi víc líbí ten do modra, ale na tom má podíl to, že Chris nemá helmu. Jedná se o oficiální plakáty od samotného Marvelu vydané pro Velkou Británii.

BfUHfd5CUAITyP3.jpg BfUDQ8KCYAA-eq6.jpg

A nakonec kraťounké video. Není na něm zase toli co vidět, ale adost mi udělalo, že spousta scén jsou nové, což nebývá zvykem. Konečně můžete vidět, jak se Steve Rogers setká tváří v tvář s Buckym. Nemůžu si pomoc, ale po tom co jsem už viděli novou uniformu mě tahle rozesmívá. A vyzním divně, když napíšu, že jsem si scénu kde je Kapitán opřený o "pult" a k nám zády stopla. Asi víte proč..


zdroj: marvel.com, justjared.com, twitter.com, chrisevans.com.br

Chris bude v Good Morning America

30. ledna 2014 v 17:27 | Veru |  Pracovní novinky

Ano! Chris by měl již tento nebo příští pátek posnídat v show Dobré ráno Ameriko. Dneska to na twitteru zveřejnil jeden z tvůrců. Opravdu nedokážu odhadnout, zda se jedná hned o zítřek nebo až příští pátek. Co, ale vím je, že kromě rozhovoru s Chrisem nás čeká i něco málo novinek o Captain America: The Winter Soldier a kdo už by mohl být věrohodnější zdroj.

zdroj: chrisevans.com.br

Na akci podporující boj s rakovinou

30. ledna 2014 v 17:20 | Veru |  A - 2014
Chris 28. ledna opět nahodil oblek. Tentokrát to bylo kvůli oslavě nového partnerství mezi Cancer Society Americada a Stand Up. Organizace se snaží vytviřt "tým snů" na výzkum rakoviny. Navíc každá organizace darovala do projektu 10 milionů dolarů. Akce se konala v Culver City, Kalifornie. A já pro vás mám čtyři fotky z červeného koberce. Co vám budu povídat, ten Chrisův úsměv mě dostal.

image host image host image host

zdroj: justjared.com, chrisevans.com.br

Winter Soldier se docela podstatně liší třeba od Thora

29. ledna 2014 v 20:34 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
Cap TWS-5Vdova TWS-2

Nejdřív se chci omluvit, že nepřidám nejnovější fotky z akce, ale teď jsem oběhla všechny affs a už se mi vážně klepou ruce, jak píšu a tenhle článek byl rozepsaný. Nezlobte se, všechno bude zítra. :)

Ano, Captain America: The Winter Soldier má něco speciálního. Producenti se totiž snažli co nejvíce minimalizovat počet vyzuálních efektů. Všechno co bylo jenom možné se točil bez použiží zeleného plátna. Bratři Russo tvrdí, že je to velké plus filmu, protože to filmu dodá na realitě. Není se tedy co divit, že všichni herci prošli intenzivním sportovním výcvikem. Představil Falcona Anthony Mackie, navíc řekl, že herci byli pořád "polámaní"


Kapitána čekají vyjížďky na novém Harley Davidsonovi

28. ledna 2014 v 19:33 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

Chápu, že vás nemusí obsah tohoto článku nějak nadchnout nebo zajímat, ale je to zase něco jiného, navíc momentálně je opravdu mrtvo, co k novinkám. Tak už konečně ke článku.

Vy, co jste viděli Captain America: The First Avenger víte, že Kapitán měl motorku a ne auto. Tvůrci se rozhodli držet komixové předlohy a to i takových detailů. Tedy jasně, že se jedná o novější model, než ten v komixu z roku 1941. Přece jenom Steve Rogers jde trochu s dobou. Marvel produnceti mu samozřejmě nabízí jen to nejlepší. A co to je?


Ve filmu Captain America: The Winter Soldier se můžeme těšit na nový Harley Davidson Street 750 Dino Bernacchi, ředitel Harley Davidson, pro marketingovou komunikaci řekl: "Kapitán Amerika byl už od svého provedení v roce 1941 spojován s Harley Davidson." a dodává "Nyní jsme mu postavili vůz šetrný k životnímu prostředí."

Marvel je, ale asi ještě štědřejší. Steve Rogers totiž dostane hned dva nádherné stroje. Tím druhý bude opět motorka značky Harley Davidson, tentokrát se však jedná o model 2014 Softail Breakout Bernacchi všechno zakončuje: Kapitán Amerika ztělesňuje skutečné a ikonické aspekty amerického hrdiny. Stejně jako Kapitán jsou i naše motocykly skvělými symboly svobody. Nemůžu se dočkat až Marvel fanoušci uvidí naše motorky v trháku Winter Soldier. Těším se co Marvel plánuje s našimi vozy dále. Čeká nás v našem partnerství ještě spoustu zajímavých věcí."

zdroj: marvel.com

Další stillsky k Snowpierceru

27. ledna 2014 v 16:18 | Veru |  Snowpiercer

Nevím co se to děje, ale opět jsou tu nové stillsky k Snowpierceru. Tyhle jsou trochu jiné a opět mě víc zmátly. Už se v ději trochu matu. A o to víc se samozřejmě těším na film. Z fotek se mi nejvíce líbí ta laděná do žluta, kterou můžete vidět taky na úvodníku.

Expresso-do-Amanha-1.jpg Expresso-do-Amanha-2.jpg Expresso-do-Amanha-3.jpg Expresso-do-Amanha-5.jpg

zdroj: chrisevans.com.br/gallery

Jihokorejští kritici zvolili Snowpiercer nejlepším sci-fi filmem roku 2013

25. ledna 2014 v 12:46 | Veru |  Snowpiercer
Pro někoho překvapení, pro někoho něco očekávaného. Jihokorejští kritici zvolili ve středu v Press Centru, Soul, Jižní Korea film Snowpiercer nejlepším sci-fi filmem pro rok 2013. Film, pro který byl předlohou francouzký, kreslený román Le Transperceneige zároveň dosáhl během období prvních promítání rekordní účasti.

Příchod na evropská, ale i americká filmová plátna se konečně začíná vyjasňovat. Ukazálo se totiž, že distribuční práva získala společnost Weistein Company. Její ředitel Harvey Weistein odmítá film vypustit, protože údajně jedna cca. 20 minutá scéna je nevyhovující. Podle Weisteina se tato scéna soustředěna na korejské znaky.

Premiéra filmu proběhla loni v létě a alespoň podle dostupných informací, by se měl film do evropských kin dostat letos v dubnu, tedy osm měsíců pro oficiální premiéře. Datum ještě nebylo přesně stanoveno, ale očekává se, že by to mělo být až po premiéře Zimního Vojáka.

Jednou ze zajímavostí filmu je i to, že v krátkém úseku slyšíme češtinu. Navíc se film z části natáčel i v Barrandovských ateliérech.

zdroj: chrisevans.com.br

17 nových stills fotek

23. ledna 2014 v 19:08 | Veru |  Snowpiercer

Konečně jsem se dohrabala k tomu přidat stillsky k Snowpierceru. Nakonec jsem jich našla 17! Musím říct, že jsem si je všechny pečlivě prohlédla a vážně jsem si jejich stahování užila.

tumblr_mvkbvntx0J1rlfwxeo5_1280.jpg tumblr_mvkbvntx0J1rlfwxeo6_1280.jpg tumblr_mzbm6ixtTi1rlfwxeo3_1280.jpg tumblr_mvkbvntx0J1rlfwxeo4_1280.jpg

Musím říct, že když jsem poprvé psala o Snowpierceru, měla jsem plnou hlavu dokonalého Kapitána Ameriky a nedokázala jsem pochopit, proč Chris natáčí něco "takového." Dneska jsem si uvědomila, že můj názor se za tu dobu co mám blog změnil úplně od základů. Ty fotky mi přišly naprosto bezchybné. Nemůžu si pomoc, ale v poslední době jsem si opravdu oblíbila "vousatého" Chrise.

tumblr_mvj4w9joWI1rlfwxeo9_1280.jpg tumblr_mthky35AWr1raoayro1_1280.jpg snowpiercer-2.jpg normal_tumblr_mthky35AWr1raoayro2_1280.jpg

Moc se mi líbí, že až na tu jednu fotku, ze stillsek opravdu čiší thiller. Ta fotka se sekyrou je skvělá. Navíc to vypadá, že film má opravdu dobrou výpravu. Tvůrci si vyhráli a herci to dotáhli k dokonalosti. Pokud máte, alespoň trochu podobný názor jako já, určitě si fotky prohlédněte!

tumblr_msm731METI1raoayro1_1280.jpg tumblr_mthky35AWr1raoayro3_1280.jpg tumblr_mvj4w9joWI1rlfwxeo7_1280.jpg snowpiercer-1.jpg

zdroj: chrisevans.com.br/gallery

Setkání s Chrisem v Disneylandu

22. ledna 2014 v 19:30 | Veru |  Pracovní novinky
Ano je to tak. Američtí fanoušci budou mít možnost se na počest druhého dílu Kapitána Ameriky, setkat s Prvním Avengerem osobně. Podaří se jim to během letošního jara v některém z Disneylandů. Oficiální datum zatím nepadlo, ale buď se bude jednat o březen nebo květen. Premiéra je totiž plánovaná na 4. dubna a Chris už zřejmě má na toto období nabitý diář. Já jim opravdu závidím, tohle by se mi taky líbilo. Kromě Chrise se fanoušci mohou fanoušci vidět kousek ze Star Industries nebo Poklady z Asgardu.

Plus, možná se tu objeví taková menší rekonstrukce. Nic zásadního, jenom budu trochu předělávat rozcestníky, protože tu vlastně žádné nejsou a když jsem dneska něco hledala vážně jsem se viděsila. Zřejmě mě čeká doplnění všech Chrisových photoshootů. Ale to nevím jistě, protože nevím jak a kam je přidávat. Každopádně to nemusíte vůbec řešit, spíš ať vás to nepřekvapí.

zdroj: marvel.com, google.cz