Prosinec 2013

Holka na hlídání dneska na ČT 2

31. prosince 2013 v 11:24 | Veru |  Televize

Všimla jsem si toho až dneska, ale kdyby sem ještě někdo natrefil.. Dneska na ČT 2 v 11:35 (takže asi za 10 minut) se můžete podívat na film Holka na hlídání (The Nanny Diaries) s exceletní Scarlett Johansson v hlavní roli. Chris si zahrál roli "sexy Harvarda" a já si trofnu říct, že je to jedna z jeho nejladších postav. Film jsem viděla asi třikrát a naprosto ho miluju. Určitě kdo stihne, podívejte se!

Změny v galerii

30. prosince 2013 v 18:51 | Veru |  Blog

Teď jsem došla na B-A a zjistila jsem, že Nicol končí kvůli problémům na sosugar galerii. Na sosugar, totiž změnily podmínky a odteď se dá přidat pouze do velikosti 10GB a potom vás "zablokují" prostě už nenahrajete fotky. Nebo musíte mít 1 000 000 shlédnutých fotek. Což se mi nikdy nepovede. Spousta blogů, už kvůli tomu končí. Já jsem se rozhodla (i když to bylo těžké), že jsem smazala asi 1500 fotek, které byli například scanny z Avengers a pojedu tak dlouho doku budde galerie fungovat. Rozhodla jsem se tedy,že už nebudu v dohledné době přidávat (do galerie) starší fotky, ale jenom aktuální novinky. Hrála jsem si i s myšlenkou, že úplně přestanu přidávat candids fotografie, ale o Chrisovi není moc novinek, takže jsem to nakonec vypustila. Vážně nevím jak dlouho galerie ještě vydrží. V současnosti to všichni skoušíme na fóru sosugary a uvidíme co z nich vypadne, protože málo kdo má potřebný počet shlénutí (a to nejen v Česku). Podle toho budu řešit problém s fotkami dál.
Víte hrozně mě to štve, ale hlavně mrzí, protože já blog vždycky brala jenom jako zábavu. Neseděla jsem nad počítačem třeba do jedné do rána jenom, abych přidala novinky co nejdřív a teď toto. Nikdy mi nevadilo, že mám v galerii 60 shlédnutí nebo návštěvnost ani ne 200. Byla jsem vděčná za každého kdo sem došel a přečetl si článek. Právě proto mám blog o Chrisovi (krom toho, že ho bezmezně zbožňuju a to i když má tričko), věděla jsem že nebude tolik novinek a já nebudu muset každý den sedět a psát články. Vážně je mi do breku.
To je asi všechno, měla bych se přestat veřejně litovat. Zítra vám napíšu novoroční článek, dneska bych jenom kritizovala.

Zimní Voják na obálce magazínu Empire v únoru 2014

29. prosince 2013 v 15:49 | Veru |  Pracovní novinky

I když jsem si slíbila, že se přes prázdniny na blog rozhodně nepodvám, tahle novinka mě odrovala. Chris se totiž objeví na obálce magazínu Empire a to již v únoru 2014. Na obálce vidíte Chrise jako Kapitána Ameriku se svým štítem a kompletně nové uniformě. Začínám važovat, že si ji vytisknu jako plakát. Objevila se i druhá fotka na ní stojí za Chrisem, Black Widow (Scarlett Johansson) a Winter Soldier (Sebastian Stan). Toto číslo bude zároveň zahajovat 25. rok vydávání Empire Magazine. Rozhodně se můžete pokochat.

78321.jpg 78320.jpg
Gallery Update > Magazine Scan > 2013 > Empire Magazine > Fotky

zdroj: empireonline.com, twitter.com

Layout #4

26. prosince 2013 v 17:40 | Veru |  Layouts

Jak jste si mohli všimnout, od včerejšího odpoledne zdobí tento blog nový layout, tentokrát od skvělé grafičky Bei z online-cast. Layout se mi moc líbí! Vážně je skvělý. Hledala jsem něco úplně jjiného a tenhle styl jsem si opradu oblíbila. Doufám, že se vám layout líbí. Já jsem z něj totiž vážně odrovnaná. Děkuju Bei.

Jsem teď momentálně mimo domov, takže se k počítači skoro nedostanu, proto se chci omluvit všem affs, že nebudu obíhat. Samozřejmě se pokusím, ala nebude to nějak horké. Domů se dostanu v neděli 5. ledna, tak to prosím vydržte. Jinak novinky se pokusím přidat, ale naštěstí jich není moc.

Veselé Vánoce, přejí chobotnice.

23. prosince 2013 v 19:49 | Veru |  Admin

Bohužel tu nejsou všemi zbožňované chobotnice, ale jenom opět já, ta otravná Veru. Nebudu se moc vykecávat, prostě bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce a šťastný Nový rok. (je mi jané, že nic kýčovitějšího už jsem vymyslet nemohla) Doufám, že zítřek všichni strávíte pojídáním cukroví, sledováním pohádek, čtením knížek, povídáním si s těmi, které milujete, rozbalováním dárků a přitom hraní jak jste hrozně překvapení.. No, prostě čímkoliv co děláte rádi. Hlavně doufám, že to všechno neprosedíte u počítače, při hledání novinek, jobovek a psaním komentářů. Netvrdím, že jsem lepší, ale alespoň se pokusím... A nepodpalte se o prskavky!!!

NEZAPOMEŇTE SI ROZBALIT DÁREK!!!!

Chris a Alice natáčí romantickou scénu

22. prosince 2013 v 19:16 | Veru |  Before We Go (1:30 Train)

Chris a Alice zažívají na natáčení filmu 1:30 Train i romantické chvíle. Tyto fotky pořídili paparazzi 18. prosince v New Yorku. Zda jde o přípravu scény nebo jejich vzájemnou náklonost můžeme jen hádat. V pondělí šli spolu na večeři, aby se oba lépe poznali. Z fotek můžeme, ale vyvodit jedno. Natáčení bylo oficiálně spuštěno!

12_0.jpg 11_5.jpg 11_2.jpg 11_9.jpg
Gallery Update > On the Set > 1:30 Train > in New York - 18.12.2013 > Fotky

Navíc jsem přidala několik fotek s fanoušky. Všechny by měli být z prosince, ale většina je z natáčení 1:30 Train.

001~2.jpg 008_1.jpg 005~2.jpg 008~2.jpg
Gallery Update > Miscellaneous > With Fans > 2013 > Fotky
zdroj: justjared.com, chrisrevans.com

Kvůli problém s distribucí se Snowpiercer zřejmě neobjeví na velkých plátnech

22. prosince 2013 v 18:25 | Veru |  Snowpiercer

Na webu Pereze Hiltona byla zveřejněna informace, že kvůli problémům s distribucí se film zřejmě nedostane do evropských kin. Problém je zřejmě v tvůrci Harvey Weinstein, ktery odmítá dovolit spuštění Snowpierceru v jiných zemích než jsou ty v USA. Dále také chce zasáhnout do filmu samotného a upravit 25 minut dlouhý úsek. Do jaké míry je tento problém vážný nikdo netuší a snad dojde k co nejdřívějšímu vyřešení této, relativně banální situace. Byla by přece škoda, kdyby podle kritiků tak skvělý snímek s mimořádným obsazením nedostal do evropských kin.

zdroj: chrisevans.com.br, perezhilton.com

Chris, nejobsazovanější herec Marvel Productions

18. prosince 2013 v 15:23 | Veru |  Pracovní novinky

Na celý tento článek mě včera přivedla tato animace. Musím Vám říct, že jsem filmů viděla jenom pár, takže jsem se u počítání opravdu zapotila. Jsem si víceméně jistá, že jsem se nesekla..

Filmy jsou počítany od roku 2000 kdy se začali filmy společnosti Marvel Production vydávat. Seznam je potom až do roku 2015, kdy je zatím nahlášen poslední potvrzený film (a je k němu animace) a to první díl Ant-Mana. Až v létě 2015 výjde film Avengers: Age of ULTRON bude to už sedmý film s Chrisem. Mějte na vědomí, že do toho počítám i ten kousek v Thor: The Dark World.

Tady máte seznam, abyste se v tom lépe zorientovali. Jak už jsem uvedla výš, počítám všechny filmy do roku 2015.

1. CHRIS EVANS - 7 filmů
  • Fantastic Four
  • Fantastic Four: Silver Surfer
  • Captain America: The First Avenger
  • Avengers
  • Thor: The Dark World
  • Captain America: The Winter Soldier
  • Avengers: Age of ULTRON
Na pomyslném druhém místě s šesti filmy je Hugh Jackman jako X-Men. Pět filmů má Robert Downey Jr. v (podle mě) své životní roli Iron Mana a taky Samuel L. Jackon. Dále se za nimi drží Tom Hiddleston, Chris Hemsworth, Tobey Maguire, kteří mají všichi shodně po třech filmech.

Musím říct, že mě to příjemně překvapilo. Nečekala jsem, že je Chris nejobsazovanějším hercem Marvel Production. A dělá mi to radost.

ROK 2008

16. prosince 2013 v 21:16 | Veru
Rok 2008 byl pro Chrise úspěšný! Světlo světa spatřily hned dva jeho filmy, navíc oba jsou velice povedevé! Celkově můžeme tento rok hodnotit jako vyvedený!

Veru, aneb nová rubrika o admince

14. prosince 2013 v 20:02 | Veru |  Admin
Rozhodla jsem se, že vám sem napíšu něco o mně a ten první heslovitý článek tam nechám jenom tak vyset. Prostě se mi nelíbí, je hrozně neosobní. Tenhle článek je na několik dílů a vždycky sem napíšu jenom určitou část. Budete se tedy o mě vždycky dozvídat třeba moje oblíbené filmy, atd. Asi vás to ani nikoho nezajímá, ale já se tu vypovídám. :))


Jak jste asi pochopili už z přezdívky moje pravé jméno je Veronika. Nemám ráda otázky typu, zda se mi líbí nebo ne, protože na ně nedokážu odpovědět. Chodím zatím ještě na základní školu. Teď momentálně jsem v 8. třídě. Další oblíbenou otázkou všech okolo mě, je na jakou školu chci jít. V poslední době jsem i uvažovala i o vojenské škole. Jo vím, zní to dost divně, ale lákalo mě to zkusit. Když jsem se, ale dozvěděla, že bych z internátu první dva měsíce vůbec nesměla domů, tak jsem to zavrhla. Vážně bych to nevydržela. Takže asi půjdu do Zábřehu na Moravě na Sociální péči a služby. Určitě se chci podívat buď do New Yorku nebo Londýna jako chůva. Potom bych nejspíš chtěla pokračovat na vysoku buď do Olomouce nebo do Brna na speciálního pedagoga. A co mě k tomu vlastně vede? Můj brácha. Má čtvrtý stupeň postižení a já když vidím kolik je dobrých učitelů je mi z toho smutno. Taky bych chtěla pracovat v nadaci (nebo mít svoji vlastní) a samozřejmě si zahrát s Chrisem ve filmu (nějaká romantická komedie) a pak zázračně vyhrát Oscara. Na to, že se považuji za relativně skromného člověka, teď nevím co si o sobě mám myslet. Ale co, vždyť se má snít!!