Listopad 2013

Thor: The Dark World

29. listopadu 2013 v 19:21 | Veru |  Filmová tvorba
------------------------- úvodník dodělám ------------------------

Nakonec jsem se rozhodla jsem film přidat, přece jen Chris se tam objevil a to je podstatné. :)

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.


zdroj: csfd.cz / youtube.czTwitter | 28.11

28. listopadu 2013 v 20:00 | Veru |  Twitter

Dnes cítím hluboký pocit vděčnosti z nekonečných důvodů. Děkuji vám všem za takové zhodnocení a perspektivu. #beyondthankfull

Tak konečně důkaz, že Chris žije. Už jsem se celkem bála. Jinak dneska jsem přemýšlela, jestli mám Chrisovi mezi filmy přidat i nového Thora, protože nevím jak moc mám ten kousíček považovat za roli...

Captain America v Thor: The Dark World

25. listopadu 2013 v 19:20 | Veru |  Pracovní novinky
Tak konečně jsem se o víkendu dostala do kina na nového Thora. Nevím, rozepisovat se tady o tom nebudu, ale chtěla jsem přidat scénu s Chrisem. Není dlouhá, má asi 10 vteřin, ale opravdu mě v kině pobavila. Prostě typický Kapitán. No na y-tube jsem našla sice video, ale vypadá to, že si kameru vzal někdo do kina, tak mě prosím neodsuďte.


První kontrola Affs

20. listopadu 2013 v 19:47 | Veru |  Blog

Bohužel nejsou ŽÁDNÉ!! novinky, tak můžu alespoň udělat více věcí na blogu. Zjistila jsem, že to tu bude potřebovat menší rekonstrukci a asi konečně začnu přidávat fotky do galerie, i když nejdřív musím dát celý počítač do kupy, protože tu tatin něco instaloval a já tu teď mám jenom google chrome. No nic.

Rozhodla jsem se udělat první kontrolu affs, protože jsem zjistila, že od některých jsem komentář neviděla už pěkně dlouho. Jo, vím nejsem tak ukázková, ale občas vám komentáře napíšu. Pište se jenom pokud vás novinky o Chrisovi opravdu zajímají a ne jenom, proto abyste měli na blogu delší seznam a více komentářů. Kontrola tu bude asi tři týdny a schválně ji nehlásím, protože si sem musíte pěkně dojít (zákeřný smích). Kdo se nezapíše (jasně pokud to nebude třeba Ajjinka, kterou bych nedokázala vyrazit) tak vás smažu.

Do komentářů:
Jméno / Přezdívku
Blog (pokud napíšete něco jako "klikni na web" mažu!)
Chcete něco dodat. Proč chcete zůstat affs? Záleží na vás. + ze kterého filmu je animace jako úvodník?? (:D)

Seznam Chrisových Fanoušků

18. listopadu 2013 v 19:50 | Veru

V tomto článku najdete seznam všech, kteří se zapsali do fanklubu všemi milovaného (:D) Chrise Evanse. Pokud se budu chtít zapsat někdo další můžete TADY.

 1. Ronnie - nayarivera-daily.blog.cz
 2. Andie - andiegraphic.blog.cz
 3. Tarece - springfairy.blog.cz
 4. Angelique - graphic-hut.blog.cz
 5. Cleo - the-tomorrow-people.blog.cz
 6. Ajjinka - kristenstewart.blog.cz
 7. Lilith - chrishemsworth.blog.cz
 8. Patw - leonalewis.blog.cz
 9. susan - lovely-annehathaway.blog.cz
 10. SuE - hugo-weaving.blog.cz
 11. Toxique - jessica-alba-online.blog.cz
 12. Agent S - scarlett-daily.blog.cz
 13. Katka - buffy-angel-charmed.blog.cz
 14. Tomato - newtomato.blog.cz
 15. Blackshine - serial-maniac.blog.cz

From You

17. listopadu 2013 v 14:50 | Veru
Dneska jsem se rozhodla, založit novou rubriku a to jak asi vidíte From You. Všichni asi znáte tuto rubriku, ale jen v rychlosti jde o vaší tvorbu, vlastně jakoukoliv. Na většině blogů jsem viděla hlavně grafickou část, to zůstává samozřejmě.
Dále, ale taky pokud objevíte nějakou novinku, fakt nebo se snad sami rozhodnete napsat nějaký článek o Chrisovi, rozhodně to pošlete, budu jenom ráda.
Všechno co pošlete, můžete mít jistotu, že se na blogu objeví. Pokud půjde o grafiku, která se mi bude hodit (a asi všichni víte, že se vždycky hodí) najdete ji např. v článku a samozřejmě použiju váš zdroj. Už nějak nevím, prostě posílejte, prosím.

Podmínkou je, že pokud půjde o něco nevhodného, tak vám napíšu a na blogu to logicky nebude!! Zároveň prosím nedělejte to, že si obrázek najdete třeba na tumblr a pak mi ho pošlete jako svůj výtvor. Já to nezjistím, ale ten kdo to vytvářel původně by mohl.

Všechno posílejte na můj mail - verca.pet@gmail.com

Co jste možná nevěděli o filmu

15. listopadu 2013 v 20:10 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

Rozhodla jsem se sepsat informace, které jste možná nevěděli o novém a asi nejočekávanější Marvelovském filmu - Captain America: The Winter Soldier. Většinou jde o můj názor v kombinaci s úryvky ze spoilerů a rozhovorů.


Je Kapitán opravdu v novém Thorovi?

12. listopadu 2013 v 21:05 | Veru
Dneska na vás, co už jste měli to štěstí a viděli nového Thora, jestli je na začátku opravdu objevuje kousek z Zimního Vojáka, jak před nějakou dobou novináři "slibovali." (článek tady) Chtěla jsem se zeptat, zda by mi někdo neodpověděl, protože mě to vážně zajímá.
Já až se do kina na Thora dostanu určitě vám dám vědět, ale jestli se chcete někdo podělit o vaše dojmi budu jenom ráda. Samozřejmě, ale nejděte do kina a nenátáčejte to tam, to bych mě snad zavřeli pokud bych to uveřejnila a kdo by pak místo mě přidával..

The Nanny Diaries (Holka na Hlídání) - recenze

10. listopadu 2013 v 18:56 | Veru

Nejsou novinky a nechci zase Ajjince způsobit krátkou smrt, takže tentokrát jsem se rozhodla, že přidám recenzi. Tentokrát jsem si vybrala film The Nanny Diaries (Holka na Hlídání).
Pokud se chcete o filmu dozvědět víc, najdete to TADY.

Film mě nadch už jenom tím, že je o mojí milované Scarlett Johansson, která dělá chůvu v NY. Myslím, že už jenom to mě přimnělo si film stáhnout. Když se potom objevil Chris tak mi spadla brada.

 1. Film je prostě romantická komedie, taková oddchovka. Ale má to i svoje perly a některé hlášky mě baví. Řekla bych, že je asi lepší první půlka, ta druhá už je trochu na city a to mně moc nebaví.
 2. Co se hereckých výkonů týče, tak Scarlett i ten malej klučina opravdu září. Chrise tam není vidět tolik, ale rozhodně bych řekla, že pokud budeme hodnotit to jak je sladkej je role Sexy Harvarda opravdu vysoko.
 3. Celkem mě viděsilo, že takhle to opravdu chodí. Nedovedu si představit, že by se ke mně takhle opravdu někdo choval. Což je zároveň pro film další plus, líbí se mi, že moc nezkresluje.
 4. Už mě nějak nenapadá co napsat. Film se mi líbil, prostě klasika a se zajímávým příběhem. Doporučuju se na něj podívat.

Pro všechny co rádi Chrise bez trička

7. listopadu 2013 v 17:41 | Veru
Nejsou novinky a tohle pokud to někdo potřebuje říct, je vlastně fotka nebos spíš animace dne, ale v mém podání. Líbí?


zdroj: tumblr.com