Září 2013

Layout #3 by Sheri

29. září 2013 v 11:48 | Veru |  Layouts

Tak máme tu nový úžasný layout opět od Sheri u které jak někteří víte jsem ve wadrobe. Už to změnu chtělo ten minulý tu byl skoro čtyři měsíce. Tento layout mě opravdu dostal už jenom při náhledu, ale teď nastavený je ještě mnohem lepší. Ta hlavní fotka je jedna z mých nejoblíbenějších a jsem moc ráda, že ji Sheri použila. Fialovo bežová kombinace s černobílými fotkami by mě nikdy nenapadla a vypadá dokonale. Abyste pochopili Sheri mi na mail psala, že vůbec neví co vytvořit a druhý den mi poslala tohle. Máme jsem spadla ze židle. Doufám, že se vám layout líbí.

Snowpiercer | Nová fotka k filmu

26. září 2013 v 16:24 | Veru |  Snowpiercer

Spolu s novými videi se objevila i promo fotka. Můžete na ní vidět Chrise už tak nějak poznatelného. Jinak nedokážu určít kde jsou, protože vážně nevím. Vypadá to jako škola nebo nějaké papírnictví, což je celkem komické, vhźhledem k tématu filmu. Musíme se nechat překvapit do kina.


Snowpiercer | Dvě nová videa z filmu

26. září 2013 v 16:20 | Veru |  Snowpiercer

Objevily se dvě nová videa z filmu Snowpiercer. Na obou můžete vidět Chrise v roli Curtise. Z těchto trailerů asi všichni pochopíte o co ve filmu půjde, ale radši vám to sem napíšu. Předem upozorňuju, že nejde o žádný zdroj a níže uvedený text je pouze můj odhad z dosud uvedených informací.

Film se odehrává v roce 2031 a to ve vlaku, který převáží uprchlíky (nevím jak to nazvat) a oni se snaží z toho vlaku dostat. Curtis (Chris Evans) je něco jako ten hlavní. Myslím, že to bude nějak souviset s Koreou nebo takovou zemí. Každopádně se na to podívejde!!!

Oficiální web k filmu Captain America: The Winter Soldier

22. září 2013 v 21:03 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

Konečně byl spuštěn oficiální web k filmu Captain America: The Winter Soldier. Hudbu, kterou slyšíte složil Henry Jackman, jestli vám tohle jméno je povědomé, tak není divu, složil totiž sounstrack k X-Men: First Class.
Před nějakou dobou řekl prezident Marvel Studia, že druhý díl, kde Chris ztvární Steve Rogerse bude politický thiller. Nutno dodat, že hudba tuto informaci podtrhuje.

Klikněte na úvodník a poslouchejte!!!

Novinky na blogu

20. září 2013 v 20:44 | Veru |  Blog


Tenhle článek jsem ještě nikdy nepsala, ale poslední dobou se,, alespoň co se mě a blogu týče stalo a já si mysím, že je fér vám to sem napsat. Jde o něco jako deníčkový zápis, takže pokud na tento blog chodíš z donucení nebo mě nesnášíš (doufám, že ne. :P) tak ani nemusíš číst dál. ned, ale upozorňuju, že článek může obsahovat i důležité informace o dalším průběho tohoto blogu.


Nejdřív chci upozornit, že tohle není poslední článek, to bych nedokázala, jen tu bude pár změn.

Jak jste si asi všimli má aktivita není v současné době taková, jak jste zvyklí. Je to částečně moje lenot, ale hlavně to, že Chris nepatří mezi ten typ celebrit, který by každý den vysel na twitteru nebo pozóval pro paparazzi, za což ho má opravdu ráda. To znamená, že se může stát a boužel se to i stává, že se tu novink klidně cel týden neobjeví. Nesmíte se na mě zlobit, ale já nebudu každý den přidávat fotku dne a psát k ní sladké komentáře, na to fakt nemám.

S minulým odstavcem souvisí i otázka affs. Rozhodla jsem se je zrušit a udělat pouze oblíbené odkazy. Nevím co si pod tím představíte, ale pro mě to jsou v podstatě affs, jenom tam jsou blogy, které mám ráda, adminky považuju za sympatické holčiny a vždy se tam o té dané celebritě něco dozvím. Abyste mě chápali, vím že jsem vám většině psala já, ale došla jsem k závěru, že nebudu nikoho nutit, aby sem chodil. Seznam udělám do pondělí, pokud se mnou chce někdo nadále být "affs" tak ať napíšedo komentářů. Já už mám zhroba představu koho si chci nechat, ale takhle budete mít jistotu, že se tam objevíte. Co se vás týče, klidně si mě nechejte v seznamu, budu jenom ráda.

Dále chystám soutěž, ještě nevím o co půjde, ale zároveň už jsem domluvena s jednou úžasnou holčinou, že mi udělá layout pro první místo.

Dále už před nějakou dobou jsem psala Sheri o nový layout, tak snad do konce měsíce se tu objeví.

Co se mě týká, založila jsem si nový blog, to souvisí hlanvně s tím množstvím novinek. Je to pro fanoušky Keiry Knightley, kterou můžete znát třeba z triologie Piráti z Karibiku, Láska-Nebeská, Pýcha a Předsudek. Blog nejdete na adrese keiraknightley-daily.blog.cz třeba se tam někdo staví. :)

Ten z vás kdo tento článek opravdu četl napište se komentářů, pro můj přehled. :)

Veru

I'm Sorry

4. září 2013 v 20:54 | Veru |  Blog

Tentokrát boužel nejde o nový úžasný sing Nayi Rivery, ale já se chci omlouvit az svou částečnou neaktivitu. Je to kombinace školy, tréninků a únavy. Asi si říkate co tak hroznýho mám za tréninky, ale kdo sportuje pochopí.
Chodím do plavecké třídy (ano existuje to) a jako osmákům nám naložili, takže v úterý a čtvrtek mám trénink na 7:30 a ty ostaní pracovní dny na 6:30. Takže vstanu v pět a jedu přes půl města a večer už blog moc nedávám.
Zároveň mám takovou menší krizi s blogem.. No omlouvám se hlavně affs, že teď nebudu asi ani tolik obíhat, protože jsem opravdu hotová. Budu se snažit. :)

Některé otázky z Q & A Chrise

4. září 2013 v 19:56 | Veru |  Rozhovory

Ve středu 21. srpna udělal Chris na twitteru poprvé Q & A. Otázek se objevilo opravdu hodně, což jen svědčí o zájmu fanoušků. Přidávám se jen některé, protože se mi všech asi 50 nechce překládat a myslím, že tyhle pro Vás budou stejně nejzajímavější. Zároveň LINK, kde si video můžete pustit. Chris na něm působí opravdu mile a sympaticky. :)

Se kterými kolegy, byste rád pracoval znovu?

Bože! To je těžká otázka. Nebude založena na způsobu komunikace s ostatními, protože je nemožné tohle rozhodnout, pracoval jsem s opravdu fenomenálními herci. Budu brát v úvahu pouze herce se, kterými jsem pracova víckrát. Řeknu Ioan Gruffudd, který hraje opravdu skvěle, je to k popukání. Nikdy jsem s nikým takhle nepracoval. Je to skvělý kluk. Je to velmi pozitivní. Máme stejný smysl pro humor. Pracoval jsem s ním minulý rok, byla to jen malá role, ale strávil jsem s ním pár dní a smál jsem se celou dobu.

Co je nejlepší na tom, že jste Captain America?
Nejlepší na to je, že jsem součástí světa Marvel amáte povolené dělat věci jinak. Já nevím jestli bych byl schopen tento film režírovat. Aby se tyto skvělé filmy, filmy s mnoha vlastnostmi, které jsou vidět a vydělají spoustu peněz. To se stane třeba jednou za život. Co je teda nejlepší na to být Captain America? Moc se mi líbí hrát superhrdiny, mnoho superhrdinů... Superhrdinové mají své zmučené duše a své démony, když b Kapitán je jen milý kluk.

Jaká je vaše oblíbená postava z Avengers, kromě Kapitána Ameriky?
Iron Man. Robert Downey Jr. není jen superhrdina tak úžasný a cool, ale je to také velmi zvláštní osoba. On je jeden z těch chlapů, kteří vím hodně ze zkušeností. Prošel různými rolemi a vždy vyčnívá. On je jeden z těch sil přírody na planetě a zaslouží si to. On je skvélý chlap.

Jaká byla nejlepší část na natáčení Captain America: The Winter Soldier?

Bylo hezké sejít se znovu s těmi lidmi. Tam bylo tolik lid, které jsem znal. Je to jako když jste na střední škole a na léto se vrátíte na základní, je to vzrušující všechny prozkoumat. A viděl jsem opět Samuela L. Jackona a Scarlett Johansson, byl to můj devátý film s ní, ona je prostě moje sestra. Sebastian Stan dělal první díl se mnou a je to jeden z nejrostomilejších lidí na světě. A Mackie je můj parťák. Udělal jsem s ním několik filmů a tenhle je třetí. Mám pocit, že jsou to moji staří přátelé a já se vracím s nimi hrát.

Které společné znaky máte s postavami Steve Rogers a Johny Storm?
To opravdu závií na kapitole mého života. Když jsem hrál Johnyho, myslím že jsem měl pocit, že to nedostatek. Teď jsem hrál Steva, cítím se trochu jako on. Mýslím, že to přichází z věkem, takže teď řeknu Steve, to je odvážný, co na to říct.

Co je nejlepší část, když jste součástí něčeho tak velkého jako je Avengers?
Důvěrně, je to ohromný být zahlcený tak velkou vděčností. Nedokážu to vysvětlit. Snažím se myslet na to, co jsem si myslel když mi bylo 18 a začal jsem svoji kariéru a přicházím na to, že se to dramaticky změnilo. Je to hlavně tím, že si zvyknete rutinní zahajování filmů, setkávání s tiskem a takové, a pokuste se najít jinou práci, a to je ještě jeden kousek skládačky. A myslím, že je to ta část kdy se snažím připomenout si, ne, že jsem součástí něčeho jiného, ale poděkovat všem, vděčnost je klíčem ke štěstí.

Budeme si muset nechat ujít vztah Steva s Peggy?
Rozdělené obrazovky s ní jsou prostě úžasná věc. Hayley Atwell je fenomenální, ona je úžasná herečka a člověk.


Otázek je opravdu hodně, takže jsem jich zatím přeložila jenom pár a zbytek budu postupně dodávat. :) Už je mám přeložený, ale aby dávali logiku, to je výkon..


Twitter 21.8 - 22.8

1. září 2013 v 19:04 | Veru |  Twitter


"Uvidíme se brzy!"


"Díky za skvělé otázky! Měl sem výbuch!"


"Konec svět je směšně děsivý! Edgar Wright je ve třídě sám se sebou."