Červenec 2013

The Perfect Score

30. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba

THE PERFECT SCORE

Český Název: Perfektní Scóre
Režie: Brian Robbins
Žánr: Komedie / Krimi
Rok výroby: 2004
Stopáž: 93 minut
Postava: Kyle
Popis: Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů...
oficiální text distributora, přes csfd.cz
TRAILER K FILMU

FOTKY Z FILMU

KXHBGrcY JWNTwSJ1 RLPiILxr

SXw5zBWx QhxEas02 z8MB2JD0

MOJE HODNOCENÍ
Uvolněná, pohodová a vtipná komedie o nesourodé partě středoškoláků. Tyhle filmy vám nějak nevadí, zároveň, ale žádně super dílo to taky není. Není to úplně typická "teen" komedie, scény jsou vtipné, jednotlivé postavy velice originální a specifické. Navíc hláška "Všichni se zhulíme a budeme si říkat pravdu." to tak nějak posune na další level. Konec relativně předpokládaný vám, ale rozhodně nezkazí celkový dojem z filmu. Určitě si tento film zaslouží vaši - alespoň částečnou - pozornost!


Cellular

29. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba

CELLULAR

Český název: Cellular
Režie: David R. Ellis
Žánr: Krimi / Drama / Thiller
Rok výroby: 2004
Stopáž: 94 minut
Postava: Ryan
Popis: Jessica Martinová (Kim Basinger) je ničím z průměru nevyčnívající milující manželka a matka, která učí na střední škole. Zcela nenadále je však unesena na neznámé místo, přičemž vůbec netuší, co bylo příčinou únosu, ani kdo jsou její věznitelé. Náhodně se jí podaří prostřednictvím mobilního telefonu kontaktovat mladého muže jménem Ryan (Chris Evans), kterému popíše svou situaci a své obavy, že jí hrozí smrt z rukou neznámých únosců, kteří navíc mají v úmyslu unést i jejího manžela a syna. Ryan se stane pro Jessicu jediným člověkem, který může zabránit únosu jejího muže a syna a přestože z Jessicy zná pouze její vyděšený hlas z telefonu, rozhodne se jí pomoci. Stává se tak součástí světa plného podvodů a vražd. Má v rukou život Jessicy i její rodiny, aniž by tušil, co je doopravdy na druhé straně telefonu a co ho za jeho snahu o jejich záchranu vlastně čeká.
oficiální text distributora, přes csfd.cz

TRAILER K FILMU

FOTKY Z FILMU

image host image host image host

image host image host image host

MOJE HODNOCENÍ
Napínavý, akční a zároveň chvílemi zábavný film, který stojí za shlédnutí! Chris podává fantastický výkon, jeho postava navíc působí opravdu odhodlaně, což udržuje diváka v určitém napětí. Konec se rozhodně nedá nazvat za průhledný, pár zvratů je tady připraveno. Mě osobně se film moc líbil.

Fantastic Four

28. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba

FANTASTIC FOUR

Český název: Fantastická čtyřka
Režie: Tim Story
Žánr: Akční / Sci-Fi / Fantasty / Dobrodružný
Rok výroby: 2005
Stopáž: 106 minut
Postava: Johnny Storm / Human Torch
Popis: Vynálezce, astronaut a vědec Dr. Reed Richards (Ioan Gruffudd) stojí jen krůček od uskutečnění svého celoživotního snu - expedice do středu kosmické bouře. K Reedově kosmické výpravě se připojuje jeho nejlepší kamarád, astronaut Ben Grimm (Michael Chiklis), vedoucí genetického výzkumu a Reedova bývalá přítelkyně Sue Storm (Jessica Alba) a také její horkokrevný mladší bratr, pilot Johnny Storm (Chris Evans). S hlavním sponzorem celé výpravy, Victorem Von Doomem (Julian McMahon), za zády se vydávají na nejdůležitější expedici svého života. Mise probíhá zdárně až do okamžiku, kdy Reed zjistí, že se mýlil v odhadu rychlosti blížící se bouře. Během několika minut je vesmírná stanice pohlcena mraky kosmické radiace, které způsobí závažné změny v genotypu všech členů posádky. Jejich DNA je nevratně pozměněna. A stejně tak jejich budoucnost.
oficiální text distributora, přes csfd.cz

TRAILER K FILMU

FOTKY Z FILMU

image host image host image host

image host image host image host

MOJE HODNOCENÍ
Fantastická čtyřka je jeden z nejdéle vydávaných komixových setů na světě. Bohužel z mé strany, ať nechci, pořád srovnávám s Avengers. Film je spíše zaměřený na humor. O zábavné scény zde opravdu enní nouze, spíše si kladu otázku, jestli toho není až moc. Nějaké napětí ve vás příběh nejspíše nevyvolá, jak jsem psala výše, budete se hlavně bavit. Tím nechci říct, že by film byl špatný. Není! Je to pohodová komixová fanstasty, která je ideální jak pro rodiny tak jednotlivce!

Scott Pilgrim vs. the World

27. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba
SCOTT PILGRIM vs. THE WORLD

Český název: Scott Pilgrim proti zbytku světa
Režie: Edgar Wright
Žánr: Dobrodružný / Komedie / Romantický / Akční
Rok výroby: 2010
Stopáž: 108 minut
Postava: Lucas Lee
Popis: Scottu Pilgrimovi (Michael Cera) je dvaadvacet, žije na úkor svého homosexuálního spolubydlícího (Kieran Culkin), hraje v garážové kapele Sex Bob - omb a stylem pásové výroby balí jednu holku za druhou. Scott nikdy neměl problém ulovit jakoukoliv kost. Spíš mu dělalo potíže ji následně zahodit. Teď ale nastal čas, aby i on poznal, jak láska bolí. Jmenuje se Ramona (Mary Elizabeth Winstead), má nejmodřejší vlasy na světě a Scott se do ní na první pohled, nenapravitelně a bezhlavě zamiloval. Jejich společné zářivé budoucnosti nic nebrání, tedy aspoň Scott si to myslí. Jenomže zatímco jemu se stačí zbavit aktuální přítelkyně, dětinské fanynky jeho kapely, Ramona s sebou vleče děsivé prokletí. Ve zkratce - každý, kdo s ní chce chodit, musí nejdřív porazit sedm jejích bývalých partnerů. Bohužel nikoliv ve slovním fotbale, ale v boji na život a na smrt. Jiný by couvl, ale Scott je skutečně zamilovaný až po uši, a tak ho v příštích pár dnech čekají bizarní a potenciálně smrtonosná setkání mimo jiné se skateboardovou legendou, rockovou hvězdou inklinující k veganství, dvěma identickými dýdžeji, jejichž muzika může zabít, nebo s věčně naštvanou lesbou. Ano, s těmi všemi Ramona v minulosti chodila a právě oni chtějí zařídit, aby Scottova pohádka neměla šťastný konec.

oficiální text distributora, přes csfd.cz

TRAILER K FILMUFOTKY Z FILMU

image host image host image host

MOJE HODNOCENÍ
------

The Losers

26. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba
THE LOSERS

Český název: Parchanti
Režie: Sylvian White
Žánr: Akční / Dobrodružný / Krimi / Thiller
Rok výroby: 2010
Stopáž: 93 minut
Postava: Jensen
Popis: Výbušný příběh o členech elitní speciální jednotky, kterou vyslali do bolivijské džungle. Jejich mise měla být pátrací a ničivá, vojáci však brzy zjišťují, že se stali obětí ďábelského podrazu…
Explozivní příběh o zradě a pomstě zachycuje členy elitní speciální jednotky, kterou poslali do bolivijské džungle. Jejich mise měla bý pátrací a ničivá. Jenže Clay, Jensen, Roque, Pooch a Cougar záhy zjišťují, že se stali obětí ďábelského podrazu, jenž zosnoval mocný nepřítel, známý pouze jako Max. Nyní jsou považováni za mrtvé a oni této skutečnosti hodlají využít ve svůj prospěch. Riskují vše, aby očistili svá jména a porazili Maxe. Připojí se k nim krásná tajemná agentka Aisha, která je velmi schopná a sleduje své vlastní cíle. Nyní musí Parchanti táhnout za jeden provaz, nehádat se navzájem a být pokud možno krok před nemilosrdným Maxem, který se snaží zatáhnout svět do high-tech globální války a profitovat z toho.
oficiální text distributora, přes csfd.cz

TRAILER K FILMU


FOTKY Z FILMU

image host image host image host

image host image host image host


MOJE HODNOCENÍ

Puncture

25. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba
PUNCTURE

Český název: ---
Režie: Mark Kassen a Adam Kassen
Žánr: Drama
Rok výroby: 2011
Stopáž: 100 minut
Postava: Mike Weiss
Popis: Mike Weiss (Chris Evans) je drogově závislý právník, který vede v Houstonu společně se svým dlouholetým kamarádem Paulem Danzigerem (Mark Kassen) právnickou kancelář specializující se na zdravotní újmy. Jejich další, zdánlivě obyčejný případ injekční jehlou poraněné zdravotní sestry (Vinessa Shaw), však začne rychle nabírat na obrátkách, jak oba právnící postupně odkrývají jeho podivné okolnosti. Když pak do hry vstoupí nekompromisní obhájci nemocnice, boj Davida proti farmaceutickému Goliášovi může začít.
zdroj csfd.cz

TRAILER K FILMUFOTKY Z FILMU

image host image host image host

image host image host image host

MOJE HODNOCENÍ
----

What's Your Number?

24. července 2013 v 10:00 | Veru |  Filmová tvorba
WHAT'S YOUR NUMBER?

Český název: Co ty jsi za číslo?
Režie: Mark Mylod
Žánr: Komedie / Romantický
Rok výroby: 2011
Stopáž: 102 minut
Postava: Colin
Popis: Anna Faris a Chris Evans září v hlavních rolích neskutečně vtipné komedie, která hledá odpověď na otázku: Nebyl mezi 19 bývalými náhodou i ten pravý? Když si Ally Darling (Faris) přečte článek, který v ní vyvolá pocit, že zůstane navěky sama, pustí se do divokého pátrání po tom nejlepším ze svých "ex". Allyina snaha ale přináší řadu legračních shledání: od loutkáře, který je dřevěnější než jeho loutky, až ke gynekologovi s "děravou" pamětí. Jenom díky tomu všemu Ally pochopí, že muže svých snů nejspíš najde tam, kde by to vůbec nečekala.

Oficiální text distributora, přes csfd.czTRAILER K FILMU


FOTKY Z FILMU

image host image host image host

image host image host image host

image host image host

MOJE HODNOCENÍ
Uvolněná komedie s romantickým nádechem, která potěší každého, kdo se rád dívá na film, který spíše než silným příběhem, dominuje vtipem a bláznivostí scén. A i když na csfd.cz najdete spousty chytráků, co vám budou tvrdit, jak už od prvních minut znali konec filmu, já jsem stále z těch, kteří se rádi baví a nechávájí se překvapit tím, že nadešel opět Happy End. Teď ale menší skok opět na začátek. Musím přiznat, že i když příběh není zase takové terno, je milé, že se někdo pokusil vytvořit zase trošku něco jiného. I když prostředí v podobě příprav svatby se prostě objevit muselo. A v jistém momentu filmu vám začíná připadat, že Chrisův úkol je v tomto filmu pouze nahota. To je veliká škoda a menší omyl ze strany scénáře, protože jeho postava má milý základ a zajímavý potencionál, který bohužel přebíjí pohled na Chrisovo téměř nahé tělo.

The Nanny Diaries

23. července 2013 v 16:00 | Veru |  Filmová tvorba
THE NANNY DIARIES

Český název: Holka na Hlídání
Režie: Shari Springer Berman a Robert Pulcini
Žánr: Romantický / Komedie / Drama
Rok výroby: 2007
Stopáž: 106 minut
Postava: Sexy Harvard - Hayden
Popis: Scarlett Johansson hraje Annie, čerstvou absolventku bez představy o budoucí kariéře, která vezme práci chůvy v bohaté rodině z New Yorku. Její školní znalosti z oboru antropologie překvapivě brzy najdou praktické uplatnění a Annie se pouští do studia nepochopitelných zvyků rodiny z lepších kruhů, které si v ničem nezadají s rituály domorodců z Afriky nebo Amazonie. Annie dostává pokojík přímo v obrovském bytě svých zaměstnavatelů a získává unikátní příležitost k pozorování. Předměty jejího zkoumání jsou nafoukaní pan a paní X (Paul Giamatti a Laura Linney) a jejich rozmazlený spratek. Výjimkou bude možná pohledný mladík (Chris Evans), kterého Annie potkává ve výtahu.
Oficiální text distributora přes csfd.cz


TRAILER K FILMU


FOTKY Z FILMU

image host image host image host

image host image host image host

image host image host

MOJE HODNOCENÍ
Jedna z mých oblíbených koemdií. Nejen proto, že kromě Chrise si v něm zahrála i Scarlett Johansson, ale jedná se o velice zajímavý příběh, který i ve filmovém zpracování rozhodně není tuctový. A i když se může zdát, že je všechno dělané až moc přikrášleně, věřila bych, že to tak v některých domácnostech opravdu funguje. Musím říct, že ten klučina podal opravdu excelentní výkon, jeho postava sice může působit protivně, ale ono se není moc čemu divit. Samozřejmě, že vás nečekný žádný šok ohledně konce, ale je to krásná podívaná, která si zaslouží vaši pozornost. A navíc, přiznám se, že tuhle roli považuji za jednu z Chrisových nejsladších. Opravdu tu působí jako můj ideální vzor partnera. Je roztomilé, jak se snaží povzbudit smutnou Annie nebo jak ji tahá na schůzku, která nakonec dopadne ještě fantastičtěji než měl v plánu. Úplně Scarlett chápu, myslím, že mu tady nejde odolat.

Gucci Guilty Black

22. července 2013 v 9:00 | Veru |  Reklamní projekty

Chris už někdy v lednu nafotil pro Gucci reklamu na voňavku Gucci Guilty Black. Na fotkách se objevuje spolu s herečkou Evan Rachel Wood. Přidávám reklamu i promo plakáty.

image host image host image host image hostCaptain America: The First Avenger

21. července 2013 v 13:30 | Veru |  Filmová tvorba
CAPTAIN AMERICA: THE FIRST AVENGER

Český název: Kapitán Amerika: První Avenger
Režie: Joe Johnston
Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
Rok výroby: 2011
Stopáž: 119 minut
Postava: Steve Rogres / Captain America
Popis: Steve Rogers (Chris Evans) je idealistický mladík, který stejně jako drtivá většina jeho vrstevníků touží vstoupit do armády, aby mohl Americe pomoci zdolat nacisty, až se jeho země zapojí do Druhé světové války. Jenže nemá sebemenší šanci, protože je podměrečný a neduživý a jediným jeho předpokladem je zarputilost, s jakou se nechává opakovaně vyhazovat od odvodových komisí. Ta ve finále rozhodne o tom, že ho vyberou jako vhodného kandidáta pro unikátní vědecký experiment, který má Americe produkovat Supervojáky. Jeho premiéra se vydaří a ze Stevea se díky vědeckému týmu vedeném Dr. Erskinem (Stanley Tucci) stane dokonalá lidská bytost. Na boj s nacisty přesto nedojde, protože se zjeví mnohem nebezpečnější nepřítel. Tajná organizace HYDRA, vedená všehoschopným gaunerem Johannem Schmidtem (Hugo Weaving), totiž začala spřádat vlastní plány na ovládnutí světa. Jejich nedílnou součástí má být i tajná formule Dr. Erskina na výrobu Supervojáků. Steve Rogers dostane štít, který se stane jeho poznávacím znamením, skupinku schopných parťáků a vyrazí do mise, která mu může zajistit nesmrtelnost. Nebo přinést smrt.
(oficiální text autora), přes csfd.cz
TRAILER K FILMUFOTKY Z FILMUMOJE HODNOCENÍ
Kdybych si mohla vybrat jenom jeden film, nak terý se budu koukat do konce života, rozhodně by byl Captain Ameria: The First Avenger ve hře. Marvel tu vypráví pohádku ve vlastním pojetí, čeká tu tedy spousta akce, triků a propletených osudů. Trošku mě mrzí, že film nenaplnil tolik potencionálu, co mohl - ten si ale dobere v druhém díle. I tak je to fantastická podívaná. Chris perfektně ztvárňuje postavu idealistického Steva. Není divu, že se téhle postavy bál, je to herecký oříšek a s nadsázkou se dá říct, že hned během prvních pár scén se rozhodnete jestli tuhle postavu budete milovat nebo nesnášet. Protože Steve už se nezmění. Film je plný skvostných herekých výkonů od herců, které možná hedn znát nebudete, ale jsou důkazem, že popularita není všechno. Jmenujme třeba Hayley Atwell v roli agentky Peggy Carter, Sebastiana Stana jako nejlepšího kamaráda hlavního hrdiny, Tomyho Lee Jonese v roli vysoce postaveného armádního šéfa a neuvěřitelného Huga Weavinga jako záporáka Red Skulla. To vše dotváří krásné kostými a kouzelná atmosféra 40. let a drsné druhé světové války. A co vy? Taky byste nad tímto filmem uvažovali?