Červen 2013

Prázdniny...

27. června 2013 v 15:44 | Veru |  Blog

Takhle nějak dopadnou moje prázdniny.... :)

Tak dneska právě jeden takový článek četla a uvědomila jsem si, že bych ho asi taky měla napsat. No zítra jedu na chatu, kde wi-fi určitě není, takže si notebook snad ani nebudu brát. To znamená, že se pokusím ještě dneska najít co nejvíc novinkek a přednastavit články. Affs prosím přes prázdniny si mě nemažte, budu se tu občas vyskytovat. To je zatím k prvnímu týdnu, možná deseti dnům. Potom uvidím jak to bude. Jinak vám chci jenom říct, abyste si užili krásné prázdniny. :))

Poslední den natáčení v Clevelandu

26. června 2013 v 19:38 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

Ano, jak už jste asi pochopili z nadpisu, dneska je poslední den, kdy se "Captain America: The Winter Soldier" natáčí v Clevelandu. Natáčení by se nyní mělo s největší pravděpodobností přesunout do studií. Objevila se fotka, na které štít Steva Rogerse leží v krabici. Jinak všechny fotky z natáčení v Clevelandu najdete na tomto webu. :)) Je jich tam asi 500.

Web


Citáty

26. června 2013 v 17:12 | Veru

,,Vždycky říkám, že nejkrásnější okamžiky v mém životě jsou ty, kdy vidím věci stejně, jako západ slunce.''

,,Jsme to, co jsme. Přijměte to a ještě lépe - užijte si to!"

,,Jediná věc, která se změnila od té doby, co jsem slavný je můj bankovní účet. Nic víc!"

,,Miluji sledování filmů. Není nic lepšího, než jít s přítelem na dobrý film a potom o něm diskutovat. Zda se vám to líbilo nebo ne, případně proč? Není nic úžasnějšího."

,,Dobrý herec musí, samozřejmě, odhodit před kamerou zábrany a říkat své repliky, aby bylo vidět, že tomu věříte. Ale to samo o sobě nestačí. Dokonce i když říkáte jen jednu větu, měli byste se více podívat na svého hrdinu. Není vše možné najít pouze v dialozích a popisu, jen slova mohou klamat. Musíte sáhnout hlouběji. Stejně jako velcí herci."

,,Když jsem se ve filmu Bulšit viděl bez trička, zpanikařil jsem a začal jsem cvičit. Ve filmu jste zdokumentováni navěky a já rozhodně nechci, aby mě mé budoucí děti viděly s takovýmhle panděrem a bez svalů."

,,Kapitán nelétá, ani neumí vrhat blesky, ale rozdává rány a kope. Aby takový způsob boje vypadal na plátně dobře, musíte k věci přistupovat nesmlouvavě. Shodli jsme se na tom, že chceme, aby v tomto filmu bojoval poněkud akrobatičtějším způsobem, takže jsem hodně trénoval gymnastiku a podobně"

"Když jsi starý a ležíš na smrtelné posteli, díváš se zpět na svůj život. A tím nemají být filmy, na kterých ses podílel, a věci, kterých jsi dosáhl. Jediné, na čem záleží, jsou vztahy, které jsi vybudoval. Protože všechny ty věci jsi přežil jen díky lidem, které miluješ a kteří naopak milují tebe."

,,Rozhodl jsem se hrát Kapitána Ameriku, protože jsem z toho měl strach. A rozhodnutí nemůžete dělat na základě strachu.''

Dvě nové fotky z natáčení v Clevelandu

25. června 2013 v 14:55 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
Vložený trvalý odkaz obrázku

Objevily se dvě nové fotky z natáčení v Clevelandu. Na té první můžete vidět Chrise jak se podepisuje nějakým fanouškům, v kostýmu Kapitána Ameriky. Ta druhá je zajímavější, tam můžete vidět Chrise jak jde, ale hlavně si všimněte, že vlevo za ním (za tím chlapem ve skotské sukni:D) stojí jeho dvojník v kostýmu CA u motorky. Po kliknutí se fotka zvětší. :)) Druhá pod perexem.

Chris se podepisoval fanouškům v Clevelandu

23. června 2013 v 15:21 | Veru |  Twitter

Objevila se fotka z Clevelandu, kde můžete vidět jak se Chris podepisuje fanouškům, kteří měli to štěstí a chytli ho na natáčení. :)

Hayley Atwell na natáčení

23. června 2013 v 15:07 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

Vím, že tohle se zrovna netýká Chrise, ale Hayley jsem si v roli agentky Peggy Carter v Captain America: The First Avenger naprosto zamilovala a navíc by se to postavy Steve Rogerse, jenž Chris ztvárňuje mohlo (alespoň podle mě) nějak souviste. Prostě jsem dneska našla fotku, na které je Hayley Atwell jako "stará Peggy." Nevím jak to přesně nazvat, prostě je to Peggy, která "žije normální život." Každopádně, když jsem tu fotku viděla docela jsem se vyděsila a nevím jestli je dobré, aby ji takhle viděl Captan America...
Já bych to viděla asi tak, že Steve Rogers se pokusí Peggy najít a najde ji, akorát jako starou. Jinak celkem mě zajímá jak se bude tvářit, až ji uvidí..

Layout | 0.2 by Sheri

23. června 2013 v 14:52 | Veru |  Layouts

Tentokrát jsem se polepšila a přidávám článek o novém layoutu. Tento je od úžasné Sheri z azure-art.blog.cz. Strašně moc se mi líbí. Na té úvodní fotce už nějakou dobu ujíždím a nechápu jak se Sheri povedlo to trefit. Abyste pochopili, objenávala jsem ho ve spěchu a navíc mi padal net, takže jsem volbu nechala totálně na ní a musím říct, že to překonalo moje představy asi o 1 000 000%. Doufám, že se vám líbí, protože zatím cítím, že tu vydrží hodně, hodně dlouho. :)) Snad se vám líbí. :)

Datum premiéry Avengers 2

18. června 2013 v 19:32 | Veru |  Avengers: Age of ULTRON

Dneska jsem objevila datum premiéry filmu Avengers 2. Zatím není dáno zda se v ní Chris objeví. To bude záviset na vývoji jeho postavy v Captain America: The Winter Soldier. Na tuhle věc jsem se mrkla, ale zatím jsem nic potvrzeného nenašla, takže hned jak se něco objeví doplním. Jinak premiéra bude (asi) 5. května 2015. Upozorňuju, že to není potvrzená informace!!!

The Winter Soldier | Oficiální fotka k filmu

18. června 2013 v 14:07 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Objevila se oficiální fotka k filmu Captain America: The Winter Soldier. Moc pěkná. :))

První fotky nového obleku Kapitána Ameriky

17. června 2013 v 18:24 | Veru |  Captain America: The Winter Soldier

Konečně jsem našla první fotky nového obleku Kapitána Ameriky, přímo na natáčení. Musím říct, že ten starý se mi líbil mnohem víc, byl takový víc "americký" Každopádně fotky jsou v trochu horší kvalitě, ale alespoň něco. Jediné co, nejsem si úplně jistá jestli je to Chris... :))

image host image host image host